Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18126 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

mirza_15 wrote: 18/03/2021 21:26

Pored toga neće svi u Lukavicu. Većina raje će ostati kući. Uz to, policjski je u 21:00. U prevodu i u Lukavicu se može samo vikendom i to preko dana. Daleko veće rezultate bi dalo da je ista mjera za čitavu FBiH. Naravno još bolja za čitavu Državu. Ali i ovakav parcijalni lockdown će dati neki rezultat. A građani Sarajeva treba da upamte ovaj odnos vlade FBiH prema njima. Njima je što više mrtvih i teško oboljelih u Sarajevu oružje za obračun sa četvorkom. Ne žele da pomognu da bi lošu situaciju u Kantonu mogli spinovati i ostvarivati političke poene. Još kada Dilfaš izjavi da je mogao vakcine nabaviti još u decembru... Lik direktno odgovoran za smrt i teško oboljenje velikog broja stanovnika FBiH.
:thumbup: :thumbup: :bih:
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#18127 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sigma90 »

aldinjo wrote: 18/03/2021 20:57 Reformistička vlada i bagra "iz temelja" odlučila izgleda da ekonomski uništi KS. Poruka je očigledna da ljudi idu u manji bh genocidni entitet i da tamo troše novac. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
E da vidim šta će na ovo reči ugostitelji, i hoće li povjerovati u ovo obećanje da će im ublehaši "iz temelja" nadoknaditi štetu? :skoljka: :run:
Image
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#18128 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sigma90 »

Login7777 wrote: 18/03/2021 21:05
aldinjo wrote: 18/03/2021 20:57 Reformistička vlada i bagra "iz temelja" odlučila izgleda da ekonomski uništi KS. Poruka je očigledna da ljudi idu u manji bh genocidni entitet i da tamo troše novac. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
E da vidim šta će na ovo reči ugostitelji, i hoće li povjerovati u ovo obećanje da će im ublehaši "iz temelja" nadoknaditi štetu? :skoljka: :run:
Ovo je ta ekspertiza koju je Dinokio predstavljao.
Image
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#18129 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mrgreen »

_BataZiv_0809 wrote: 18/03/2021 21:27
mirza_15 wrote: 18/03/2021 21:26

Pored toga neće svi u Lukavicu. Većina raje će ostati kući. Uz to, policjski je u 21:00. U prevodu i u Lukavicu se može samo vikendom i to preko dana. Daleko veće rezultate bi dalo da je ista mjera za čitavu FBiH. Naravno još bolja za čitavu Državu. Ali i ovakav parcijalni lockdown će dati neki rezultat. A građani Sarajeva treba da upamte ovaj odnos vlade FBiH prema njima. Njima je što više mrtvih i teško oboljelih u Sarajevu oružje za obračun sa četvorkom. Ne žele da pomognu da bi lošu situaciju u Kantonu mogli spinovati i ostvarivati političke poene. Još kada Dilfaš izjavi da je mogao vakcine nabaviti još u decembru... Lik direktno odgovoran za smrt i teško oboljenje velikog broja stanovnika FBiH.
:thumbup: :thumbup: :bih:
ponavljati :!:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#18130 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by fosna2014 »

mrgreen wrote: 18/03/2021 21:47
_BataZiv_0809 wrote: 18/03/2021 21:27
mirza_15 wrote: 18/03/2021 21:26

Pored toga neće svi u Lukavicu. Većina raje će ostati kući. Uz to, policjski je u 21:00. U prevodu i u Lukavicu se može samo vikendom i to preko dana. Daleko veće rezultate bi dalo da je ista mjera za čitavu FBiH. Naravno još bolja za čitavu Državu. Ali i ovakav parcijalni lockdown će dati neki rezultat. A građani Sarajeva treba da upamte ovaj odnos vlade FBiH prema njima. Njima je što više mrtvih i teško oboljelih u Sarajevu oružje za obračun sa četvorkom. Ne žele da pomognu da bi lošu situaciju u Kantonu mogli spinovati i ostvarivati političke poene. Još kada Dilfaš izjavi da je mogao vakcine nabaviti još u decembru... Lik direktno odgovoran za smrt i teško oboljenje velikog broja stanovnika FBiH.
:thumbup: :thumbup: :bih:
ponavljati :!:
Bojim se da botovi ne kuže o čemu se radi.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#18131 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by meridiyan »

I Vojin kao i Niksic nesto znaju! :-)

Mijatović: Novalić neka odgovori da li vakcine nabavljamo preko Čede Jovanovića

Vojin Mijatović za Face TV kazao je da će Fadil Novalić morati odgovoriti na pitanje ko je bio posrednik u nabavci vakcina za FBiH.

– Molim Agenciju za lijekove da provjeri rok da to nije slučajno višak iz Srbije. Vidjet ćemo ima li Čeda neke veze s tim. Čudno da je branio Novalića nekoliko dana prije potpisivanja ugovora. Cijene vakcina su fiksne, one koje pišu u ugovoru nisu te. Neka SIPA, OSA provjere kako je došlo do nabavke, kako je veća cijena i otkud Sputnik.

Vučić ima plan da postane gazda Balkana pa preko Sarajeva pegla svoju političku prošlost. Mandić se među prvima vakcinisao, ne znam kako ga nije sramota. Srbija je nama dužna mi njoj nemamo šta biti dužni. RS je do sada trebala biti nezavisna država, članica EU i razvijena kao Švicarska a i dalje je jedan od dva entiteta i to će ostati bez obzira šta Dodik mašta – kazao je između ostaloga Mijatović
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18132 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

zigson wrote: 18/03/2021 21:00 Ne fkt sta je smisao lokdauna? Ugostiteljski ovjekti zatvoreni u ks, bagra ce navaliti u lukavicu ili dalje. Itd itd da ne ponavljam. Jebala ih sve politika i gluposti njihove. Umjesto da brzo nabave vakcine pa na koji god nacin oni se uvaljaju sve dublje i dublje. Tacno nemas za koga glasati na izborima, ako prezivimo ovaj virus naravno. Oni su se vakcinisali, plate idu iz budzeta, boli ih sve redom kurac
Dobili "odbijenicu" od FBiH i da bi se "osvetili" zaključali KS i uveli neustavni policijski sat. I naravno odoše ljudi u Lukavicu i druge kantone FBiH.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#18133 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mirza_15 »

A "turisti" iz Sarajeva bi mogli napraviti veliki problem drugim Kantonima. Vlada KS, kada su već izostale ozbiljne mjere na višim nivoima, uvođenjem ovog lockdown-a će koliko, toliko popraviti situaciju u KS, ali bez mjera na nivou FBIH problem će se preliti na druge kantone. Radi želje da se ostvari politički pritisak na KS ispaštat će čitava FBiH. Ali ne vidi Fadil dalje od nosa.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/apel-iz ... /210318169
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18134 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Login7777 wrote: 18/03/2021 21:05
aldinjo wrote: 18/03/2021 20:57 Reformistička vlada i bagra "iz temelja" odlučila izgleda da ekonomski uništi KS. Poruka je očigledna da ljudi idu u manji bh genocidni entitet i da tamo troše novac. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
E da vidim šta će na ovo reči ugostitelji, i hoće li povjerovati u ovo obećanje da će im ublehaši "iz temelja" nadoknaditi štetu? :skoljka: :run:
Ovo je ta ekspertiza koju je Dinokio predstavljao.
Eno čitam najavio Stojnić nove proteste.
U svakom slučaju idioti rade namjerno pogrešno. :skoljka: :run:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18135 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

_BataZiv_0809 wrote: 18/03/2021 21:10
zigson wrote: 18/03/2021 21:00 Ne fkt sta je smisao lokdauna? Ugostiteljski ovjekti zatvoreni u ks, bagra ce navaliti u lukavicu ili dalje. Itd itd da ne ponavljam. Jebala ih sve politika i gluposti njihove. Umjesto da brzo nabave vakcine pa na koji god nacin oni se uvaljaju sve dublje i dublje. Tacno nemas za koga glasati na izborima, ako prezivimo ovaj virus naravno. Oni su se vakcinisali, plate idu iz budzeta, boli ih sve redom kurac
To ce natjerat i vlast u Lukavici da nesto uradi po tom pitanju.
Hoće, kako da ne! Baš njih interesuje KS. :lol: :skoljka: :run:
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#18136 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BadBoy »

Dešava se sve što sam i mislio da će se desiti. Zeleni štakori pobjegli glavom bez obzira pred novu godinu, i sad iz sigurnosti svojih podruma bacaju otrovne strelice prema vladi KS.
User avatar
pici
Posts: 46372
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#18137 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

_BataZiv_0809 wrote: 18/03/2021 21:27
mirza_15 wrote: 18/03/2021 21:26

Pored toga neće svi u Lukavicu. Većina raje će ostati kući. Uz to, policjski je u 21:00. U prevodu i u Lukavicu se može samo vikendom i to preko dana. Daleko veće rezultate bi dalo da je ista mjera za čitavu FBiH. Naravno još bolja za čitavu Državu. Ali i ovakav parcijalni lockdown će dati neki rezultat. A građani Sarajeva treba da upamte ovaj odnos vlade FBiH prema njima. Njima je što više mrtvih i teško oboljelih u Sarajevu oružje za obračun sa četvorkom. Ne žele da pomognu da bi lošu situaciju u Kantonu mogli spinovati i ostvarivati političke poene. Još kada Dilfaš izjavi da je mogao vakcine nabaviti još u decembru... Lik direktno odgovoran za smrt i teško oboljenje velikog broja stanovnika FBiH.
:thumbup: :thumbup: :bih:
:thumbup: :thumbup: :thumbup: zivjela republika sarajevo...
made_in_sarajevo
Posts: 6961
Joined: 06/05/2013 23:05

#18138 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

aldinjo wrote: 18/03/2021 22:02
zigson wrote: 18/03/2021 21:00 Ne fkt sta je smisao lokdauna? Ugostiteljski ovjekti zatvoreni u ks, bagra ce navaliti u lukavicu ili dalje. Itd itd da ne ponavljam. Jebala ih sve politika i gluposti njihove. Umjesto da brzo nabave vakcine pa na koji god nacin oni se uvaljaju sve dublje i dublje. Tacno nemas za koga glasati na izborima, ako prezivimo ovaj virus naravno. Oni su se vakcinisali, plate idu iz budzeta, boli ih sve redom kurac
Dobili "odbijenicu" od FBiH i da bi se "osvetili" zaključali KS i uveli neustavni policijski sat. I naravno odoše ljudi u Lukavicu i druge kantone FBiH.
A kad ti je fodil uveo lockdown prosle godine tad ste drkicu bacali, tad nije bilo neustavnog, kad se rusila sestorka nije bilo neustavno, fukaro ogranicena ko soljica od kafe
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#18139 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by ultima_palabra »

aldinjo wrote: 18/03/2021 22:04
Login7777 wrote: 18/03/2021 21:05
aldinjo wrote: 18/03/2021 20:57 Reformistička vlada i bagra "iz temelja" odlučila izgleda da ekonomski uništi KS. Poruka je očigledna da ljudi idu u manji bh genocidni entitet i da tamo troše novac. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
E da vidim šta će na ovo reči ugostitelji, i hoće li povjerovati u ovo obećanje da će im ublehaši "iz temelja" nadoknaditi štetu? :skoljka: :run:
Ovo je ta ekspertiza koju je Dinokio predstavljao.
Eno čitam najavio Stojnić nove proteste.
U svakom slučaju idioti rade namjerno pogrešno. :skoljka: :run:
Treba humanitarni telefon organizovati za Topu i Stojnica. Mozda i vi iz veh-bi-aj kakvu sergijicu sutra da odradite?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18140 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

aldinjo wrote: 18/03/2021 22:05
_BataZiv_0809 wrote: 18/03/2021 21:10
zigson wrote: 18/03/2021 21:00 Ne fkt sta je smisao lokdauna? Ugostiteljski ovjekti zatvoreni u ks, bagra ce navaliti u lukavicu ili dalje. Itd itd da ne ponavljam. Jebala ih sve politika i gluposti njihove. Umjesto da brzo nabave vakcine pa na koji god nacin oni se uvaljaju sve dublje i dublje. Tacno nemas za koga glasati na izborima, ako prezivimo ovaj virus naravno. Oni su se vakcinisali, plate idu iz budzeta, boli ih sve redom kurac
To ce natjerat i vlast u Lukavici da nesto uradi po tom pitanju.
Hoće, kako da ne! Baš njih interesuje KS. :lol: :skoljka: :run:
Ne spinuj SDA botcino. Zna se na sta sam mislio. Poduzece mjere da sprijece priliv raje iz KS.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18141 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Sigma90 wrote: 18/03/2021 21:28
aldinjo wrote: 18/03/2021 20:57 Reformistička vlada i bagra "iz temelja" odlučila izgleda da ekonomski uništi KS. Poruka je očigledna da ljudi idu u manji bh genocidni entitet i da tamo troše novac. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
E da vidim šta će na ovo reči ugostitelji, i hoće li povjerovati u ovo obećanje da će im ublehaši "iz temelja" nadoknaditi štetu? :skoljka: :run:
Image
Toliko ste smiješni da vam je svako sda bot, sendvičar i slično ko ne razmišljaju kao vi.
Ali ima jedna dobra stvar, ublehaši rade u zadnje dvije sedmice uglavnom sve da izgube što više povjerenje ljudi koji su glasali za njih. :lol:
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#18142 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sigma90 »

aldinjo wrote: 18/03/2021 22:11
Sigma90 wrote: 18/03/2021 21:28
aldinjo wrote: 18/03/2021 20:57 Reformistička vlada i bagra "iz temelja" odlučila izgleda da ekonomski uništi KS. Poruka je očigledna da ljudi idu u manji bh genocidni entitet i da tamo troše novac. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
E da vidim šta će na ovo reči ugostitelji, i hoće li povjerovati u ovo obećanje da će im ublehaši "iz temelja" nadoknaditi štetu? :skoljka: :run:
Image
Toliko ste smiješni da vam je svako sda bot, sendvičar i slično ko ne razmišljaju kao vi.
Ali ima jedna dobra stvar, ublehaši rade u zadnje dvije sedmice uglavnom sve da izgube što više povjerenje ljudi koji su glasali za njih. :lol:
Znaci SDA bot. :bih:
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#18143 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Istinu govorim »

_BataZiv_0809 wrote: 18/03/2021 22:10
aldinjo wrote: 18/03/2021 22:05
_BataZiv_0809 wrote: 18/03/2021 21:10

To ce natjerat i vlast u Lukavici da nesto uradi po tom pitanju.
Hoće, kako da ne! Baš njih interesuje KS. :lol: :skoljka: :run:
Ne spinuj SDA botcino. Zna se na sta sam mislio. Poduzece mjere da sprijece priliv raje iz KS.
Osim što je njima u cilju da zarade, jer bukvalni razlog postojanja Lukavice ko grada je Sarajevo. Jedino što će poduzet je da vam ispišu što više kazni i prekršaja
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#18144 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saabsa »

Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#18145 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Istinu govorim »

saabsa wrote: 18/03/2021 22:27 Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
Obesmislili ste forum sa "sda botovima". Ako se ne slažeš sa umobolnim mjerama odmah si SDA bot.

Ja evo ne znam koji put govorim da nije normalno da zatvara se Federacija a nije Lukavica zatvorena.

Šta mislite kako se osjećaju oni u Sapni i Bosanskoj Krupi kad ih zatvore zbog Sarajeva ? A da mi van Sarajeva smo manje vrijedni.
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#18146 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mrgreen »

Istinu govorim wrote: 18/03/2021 22:30
saabsa wrote: 18/03/2021 22:27 Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
Obesmislili ste forum sa "sda botovima". Ako se ne slažeš sa umobolnim mjerama odmah si SDA bot.

Ja evo ne znam koji put govorim da nije normalno da zatvara se Federacija a nije Lukavica zatvorena.

Šta mislite kako se osjećaju oni u Sapni i Bosanskoj Krupi kad ih zatvore zbog Sarajeva ? A da mi van Sarajeva smo manje vrijedni.
Joined:
30/12/2020 19:15

SDA botovi su obesmislili forum.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#18147 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Istinu govorim »

mrgreen wrote: 18/03/2021 22:31
Istinu govorim wrote: 18/03/2021 22:30
saabsa wrote: 18/03/2021 22:27 Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
Obesmislili ste forum sa "sda botovima". Ako se ne slažeš sa umobolnim mjerama odmah si SDA bot.

Ja evo ne znam koji put govorim da nije normalno da zatvara se Federacija a nije Lukavica zatvorena.

Šta mislite kako se osjećaju oni u Sapni i Bosanskoj Krupi kad ih zatvore zbog Sarajeva ? A da mi van Sarajeva smo manje vrijedni.
Joined:
30/12/2020 19:15

SDA botovi su obesmislili forum.
Argument na nivou "ta ti znaš balavac jedan, ja kad sam x ti si tutu vozo u rikverc".

Ako možeš racionaliziraj zatvaranje Federacije dok Lukavica radi.
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#18148 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mrgreen »

Obrati se Novalicu nek ti racionalizira.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18149 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

saabsa wrote: 18/03/2021 22:27 Koliko jadan i bijedan moraš biti da bi za sendvič ili gratis radio kao SDA bot ...
Promijenite te sendviče, sokove i ostalo. Gdje su čokolade, bombonjere i drugi slatkiši?
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#18150 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

BadBoy wrote: 18/03/2021 22:06 Dešava se sve što sam i mislio da će se desiti. Zeleni štakori pobjegli glavom bez obzira pred novu godinu, i sad iz sigurnosti svojih podruma bacaju otrovne strelice prema vladi KS.
Kakva kultura na nivou! :lol: :lol: :lol:
Locked