Znaci, uvedi nesto i pokazi muda? Ne budi dijete, pa lockdown su predlagali Vladi FBiH i ovi odbili, nema koristi samo u KS. Sve ostalo je vec uvedeno, ne znam sta se ocekuje?invincible1921 wrote: ↑18/03/2021 19:44Pa da utadis za sta si placen da odlucis u bitnom trenutku pa ako se ispostavi da si pogrijesio jebaj ga...12 sati sjednica i zakljucak NISTA...znam ja sta je to strah da ih se ne razvlaci po medijima, da se ko ne naljuti, al u kriznim situacijama ne mozes tako.Industrialyzer wrote: ↑18/03/2021 19:32Koja je poenta ovoga?invincible1921 wrote: ↑18/03/2021 19:30 Sda pokusava na sve nacine da srusi vladu KS i prikaze je kao nesposobnu...jos je prerano za davati bilo kakav sud tako da im ja dajem sansu da opravdaju moj glas.
Medjutim ne mogu se oteti utisku da nemaju damu da uvedu neku drasticnu mjeru pa makar bila i pogresna al donesi je...ja ovo vidim da pokusavaju da operu svoju odtovornost preko FBiH, da sutra ne bi njih neko prozivao nego fadila
Ne kazem da uvedu lockdown, al onda reci necemo ga uves ove mjere su dosta ha hu praticemo vise...a ne hoces lockdown a nemas petlju da ga uvedes
Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#18101 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18102 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Evo uključiće se Forto na TVSA u Polis.
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#18103 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
SDA glasaci apokalipse su se pravo nesto aktivirali na ovoj temi. Da ih nije Zahiragic postrojio?
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#18105 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ne naravo, al kad vec hoces nesto a nes da uvedes..mada never mind, evo uveli su, iako sam protiv policjksog,al yebo mene.. svaka cast forto na odvaznostiIndustrialyzer wrote: ↑18/03/2021 20:09Znaci, uvedi nesto i pokazi muda? Ne budi dijete, pa lockdown su predlagali Vladi FBiH i ovi odbili, nema koristi samo u KS. Sve ostalo je vec uvedeno, ne znam sta se ocekuje?invincible1921 wrote: ↑18/03/2021 19:44Pa da utadis za sta si placen da odlucis u bitnom trenutku pa ako se ispostavi da si pogrijesio jebaj ga...12 sati sjednica i zakljucak NISTA...znam ja sta je to strah da ih se ne razvlaci po medijima, da se ko ne naljuti, al u kriznim situacijama ne mozes tako.
Ne kazem da uvedu lockdown, al onda reci necemo ga uves ove mjere su dosta ha hu praticemo vise...a ne hoces lockdown a nemas petlju da ga uvedes
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18106 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovo ako prođe u potpunosti će biti bingo.Premijer Edin Forto poručio je da će Vlada KS odmah po usvajanju Prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o ublažavanju negativnih ekonomskih posljedica i uštedama u KS, a koji će se naći pred Skupštinom KS naredne sedmice, spremiti paket pomoći za poslovne subjekte kojima je zabranjen rad.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#18107 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Forto budi pametan s ovim paketom pomoći...znači obavezno:
1kg riže
1 kesa makarona
1l ulja
1kg šećera
10dkg kafe
1 paklo hurmi
2x konzerva gulaša
1 sapun
i metni svoju sliku sa prigodnom i ohrabrujućom porukom
1kg riže
1 kesa makarona
1l ulja
1kg šećera
10dkg kafe
1 paklo hurmi
2x konzerva gulaša
1 sapun
i metni svoju sliku sa prigodnom i ohrabrujućom porukom
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#18108 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
i jednu kesu kifli
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18109 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
I jedan sokić:

- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#18112 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nabijem ih na mjere. 10x jeftinije je bilo kupiti milion vakcina.
Oko mene 15% ljudi nisu prebolovali, ostale boli briga.
Oko mene 15% ljudi nisu prebolovali, ostale boli briga.
-
nadezdakov
- Posts: 252
- Joined: 21/01/2021 21:20
#18113 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Hoće sigurno, paket od 50 do 100KM.Osim_13 wrote: ↑18/03/2021 20:31Ovo ako prođe u potpunosti će biti bingo.Premijer Edin Forto poručio je da će Vlada KS odmah po usvajanju Prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o ublažavanju negativnih ekonomskih posljedica i uštedama u KS, a koji će se naći pred Skupštinom KS naredne sedmice, spremiti paket pomoći za poslovne subjekte kojima je zabranjen rad.
- Logovan
- Posts: 102803
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18114 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Izgleda jedini problem su ugostiteljski objekti. 
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#18115 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Je li tu spadaju i hoteli, pa i oni na planinama u okolici?
Last edited by General War on 18/03/2021 20:52, edited 1 time in total.
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#18116 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kako lijepo izgleda kada vlast radi za dobrobit naroda. 
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#18117 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Neka su kafane zatvorili najveci izvor zaraze.
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#18118 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
To je zato sto se u mehanama prica protiv cetvorke
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#18119 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Reformistička vlada i bagra "iz temelja" odlučila izgleda da ekonomski uništi KS. Poruka je očigledna da ljudi idu u manji bh genocidni entitet i da tamo troše novac.
E da vidim šta će na ovo reči ugostitelji, i hoće li povjerovati u ovo obećanje da će im ublehaši "iz temelja" nadoknaditi štetu?

E da vidim šta će na ovo reči ugostitelji, i hoće li povjerovati u ovo obećanje da će im ublehaši "iz temelja" nadoknaditi štetu?
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#18120 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ne fkt sta je smisao lokdauna? Ugostiteljski ovjekti zatvoreni u ks, bagra ce navaliti u lukavicu ili dalje. Itd itd da ne ponavljam. Jebala ih sve politika i gluposti njihove. Umjesto da brzo nabave vakcine pa na koji god nacin oni se uvaljaju sve dublje i dublje. Tacno nemas za koga glasati na izborima, ako prezivimo ovaj virus naravno. Oni su se vakcinisali, plate idu iz budzeta, boli ih sve redom kurac
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#18121 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovo je ta ekspertiza koju je Dinokio predstavljao.aldinjo wrote: ↑18/03/2021 20:57 Reformistička vlada i bagra "iz temelja" odlučila izgleda da ekonomski uništi KS. Poruka je očigledna da ljudi idu u manji bh genocidni entitet i da tamo troše novac.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
E da vidim šta će na ovo reči ugostitelji, i hoće li povjerovati u ovo obećanje da će im ublehaši "iz temelja" nadoknaditi štetu?![]()
![]()
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6961
- Joined: 06/05/2013 23:05
#18122 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa jebem mu mater jel vi znate da firme koje prodaju vakcine kanton ne zanima, nego ih zanima drzava. Tako je u normalnom svijetu. Vi sad hocete da kanton bude u rangu njemacke i jaci od drzave kakva god da je. Kanton ce nabaviti ali kad ovi sto prodaju zavrse drzave i vece nivoe kako inace u svijetu ide.
Eno zurnal je radio istrazivanje za nabavku vakcina i fino im covjek rekao. Znam ja vase dole, hoce 100 000 vakcina i da zaradi milione na tome. Eh radi takvi, sda, hdz i ostalih govana smo zadnja rupa na sviralu i sad vi kontate kanton iz te kurceve drzave se javi i ovi ce odma poletiti da nam posalju milione vakcina.
Evo i ove dvojice salamasa, forto zatvaraj onda forto lopove guras lukavicu
jebo majku i danas svako ima internet i mogucnost pisanja po internetu. Kad je fodil zatvorio prosle godine tad ste vadili cunu i drkicu bacali. Sto fodil nije u decembru donio vakcine jebo vas bakir, sebija, fodil zajedno, jadovi jadni. Zamisli samo koja guzica od covjeka moras biti da glasas i podrzavas sda
Eno zurnal je radio istrazivanje za nabavku vakcina i fino im covjek rekao. Znam ja vase dole, hoce 100 000 vakcina i da zaradi milione na tome. Eh radi takvi, sda, hdz i ostalih govana smo zadnja rupa na sviralu i sad vi kontate kanton iz te kurceve drzave se javi i ovi ce odma poletiti da nam posalju milione vakcina.
Evo i ove dvojice salamasa, forto zatvaraj onda forto lopove guras lukavicu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18123 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
To ce natjerat i vlast u Lukavici da nesto uradi po tom pitanju.zigson wrote: ↑18/03/2021 21:00 Ne fkt sta je smisao lokdauna? Ugostiteljski ovjekti zatvoreni u ks, bagra ce navaliti u lukavicu ili dalje. Itd itd da ne ponavljam. Jebala ih sve politika i gluposti njihove. Umjesto da brzo nabave vakcine pa na koji god nacin oni se uvaljaju sve dublje i dublje. Tacno nemas za koga glasati na izborima, ako prezivimo ovaj virus naravno. Oni su se vakcinisali, plate idu iz budzeta, boli ih sve redom kurac
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#18124 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Dabogda_BataZiv_0809 wrote: ↑18/03/2021 21:10To ce natjerat i vlast u Lukavici da nesto uradi po tom pitanju.zigson wrote: ↑18/03/2021 21:00 Ne fkt sta je smisao lokdauna? Ugostiteljski ovjekti zatvoreni u ks, bagra ce navaliti u lukavicu ili dalje. Itd itd da ne ponavljam. Jebala ih sve politika i gluposti njihove. Umjesto da brzo nabave vakcine pa na koji god nacin oni se uvaljaju sve dublje i dublje. Tacno nemas za koga glasati na izborima, ako prezivimo ovaj virus naravno. Oni su se vakcinisali, plate idu iz budzeta, boli ih sve redom kurac
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#18125 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pored toga neće svi u Lukavicu. Većina raje će ostati kući. Uz to, policjski je u 21:00. U prevodu i u Lukavicu se može samo vikendom i to preko dana. Daleko veće rezultate bi dalo da je ista mjera za čitavu FBiH. Naravno još bolja za čitavu Državu. Ali i ovakav parcijalni lockdown će dati neki rezultat. A građani Sarajeva treba da upamte ovaj odnos vlade FBiH prema njima. Njima je što više mrtvih i teško oboljelih u Sarajevu oružje za obračun sa četvorkom. Ne žele da pomognu da bi lošu situaciju u Kantonu mogli spinovati i ostvarivati političke poene. Još kada Dilfaš izjavi da je mogao vakcine nabaviti još u decembru... Lik direktno odgovoran za smrt i teško oboljenje velikog broja stanovnika FBiH._BataZiv_0809 wrote: ↑18/03/2021 21:10To ce natjerat i vlast u Lukavici da nesto uradi po tom pitanju.zigson wrote: ↑18/03/2021 21:00 Ne fkt sta je smisao lokdauna? Ugostiteljski ovjekti zatvoreni u ks, bagra ce navaliti u lukavicu ili dalje. Itd itd da ne ponavljam. Jebala ih sve politika i gluposti njihove. Umjesto da brzo nabave vakcine pa na koji god nacin oni se uvaljaju sve dublje i dublje. Tacno nemas za koga glasati na izborima, ako prezivimo ovaj virus naravno. Oni su se vakcinisali, plate idu iz budzeta, boli ih sve redom kurac

