Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#18076 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sebija je svojevremeno otpilila kiflu kao ljubitelja starih koka i sada se trese sva nacija.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18078 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Finalna ofanziva.ANamelessGhoul wrote: ↑18/03/2021 15:27 Ja jesu se nakotili zeleni smradovi. Ovo sto rade je genocid jebem im sve sto imaju
- Manual
- Posts: 2124
- Joined: 01/10/2018 18:07
#18079 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
[quote=foxlife post_id=17223841 time=1616078665 user_id=451370]
[quote=Login7777 post_id=17223790 time=1616077475 user_id=450599]
[img][/img]
[/quote]
Koji ste vi klocevi
Vi ne kontate neke stvari jel tako?
[/quote]
Ja debilnih izjava hahaha, pa jebo majku sa ovim iz SDA ne treba ni zrak isti dijeliti.
[quote=Login7777 post_id=17223790 time=1616077475 user_id=450599]
[img][/img]
[/quote]
Koji ste vi klocevi
Vi ne kontate neke stvari jel tako?
[/quote]
Ja debilnih izjava hahaha, pa jebo majku sa ovim iz SDA ne treba ni zrak isti dijeliti.
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#18080 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovaj Efendić je kralj uhljeba.
Svojevremno mu nabrojali članstvo u preko 20 komisija, odbora i sličnih paušalskih institucija.
Slika i prilika SDA. Samo sjedi i namišlja kako da se sačuvaju guzice, njihove guzice. Ostatak svijeta može propasti.
Svojevremno mu nabrojali članstvo u preko 20 komisija, odbora i sličnih paušalskih institucija.
Slika i prilika SDA. Samo sjedi i namišlja kako da se sačuvaju guzice, njihove guzice. Ostatak svijeta može propasti.
- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#18081 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
To ovaj postenjacina kojeg i ovi njegovi caste svakojakim epitetimaA_A_AKCIJA wrote: ↑18/03/2021 16:07 Ovaj Efendić je kralj uhljeba.
Svojevremno mu nabrojali članstvo u preko 20 komisija, odbora i sličnih paušalskih institucija.
Slika i prilika SDA. Samo sjedi i namišlja kako da se sačuvaju guzice, njihove guzice. Ostatak svijeta može propasti.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/celnici ... /190919128
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18082 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
To je podvala sa DIF-a.video wrote: ↑18/03/2021 16:30To ovaj postenjacina kojeg i ovi njegovi caste svakojakim epitetimaA_A_AKCIJA wrote: ↑18/03/2021 16:07 Ovaj Efendić je kralj uhljeba.
Svojevremno mu nabrojali članstvo u preko 20 komisija, odbora i sličnih paušalskih institucija.
Slika i prilika SDA. Samo sjedi i namišlja kako da se sačuvaju guzice, njihove guzice. Ostatak svijeta može propasti.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/celnici ... /190919128
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18085 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Uf jes' nam građanin Rojf salty

-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#18086 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sda pokusava na sve nacine da srusi vladu KS i prikaze je kao nesposobnu...jos je prerano za davati bilo kakav sud tako da im ja dajem sansu da opravdaju moj glas.
Medjutim ne mogu se oteti utisku da nemaju damu da uvedu neku drasticnu mjeru pa makar bila i pogresna al donesi je...ja ovo vidim da pokusavaju da operu svoju odtovornost preko FBiH, da sutra ne bi njih neko prozivao nego fadila
Medjutim ne mogu se oteti utisku da nemaju damu da uvedu neku drasticnu mjeru pa makar bila i pogresna al donesi je...ja ovo vidim da pokusavaju da operu svoju odtovornost preko FBiH, da sutra ne bi njih neko prozivao nego fadila
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#18087 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Koja je poenta ovoga?invincible1921 wrote: ↑18/03/2021 19:30 Sda pokusava na sve nacine da srusi vladu KS i prikaze je kao nesposobnu...jos je prerano za davati bilo kakav sud tako da im ja dajem sansu da opravdaju moj glas.
Medjutim ne mogu se oteti utisku da nemaju damu da uvedu neku drasticnu mjeru pa makar bila i pogresna al donesi je...ja ovo vidim da pokusavaju da operu svoju odtovornost preko FBiH, da sutra ne bi njih neko prozivao nego fadila
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#18088 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Joj Reufa Twiterasa, lici mi na prosjecnog kladionicara koji poslije utakmice veli e jesam vam rekao.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
-
last mohicans
- Posts: 18248
- Joined: 09/08/2012 23:19
#18091 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Fuj, stoka bezobrazna, dokle seže taj bezobrazluk,nemar i komocija da optuzuju jedan cijeli kanton sa 4kom na čelu za širenje virusa. Nevjerovatno, neki debili koji i ne znaju nabrojati sve stranke vecine seru u parlamentu cijeli dan. Ovaj log_nesta uporan lik, samo mu replicirati ovom slikom. Prava stvar,ruke mu se pozlatile ko je napravi.
-
last mohicans
- Posts: 18248
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6961
- Joined: 06/05/2013 23:05
#18093 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Tako je kad retardirani ljudi kao sda kanton vide kao drzavu, pa je njima logicno da je isto kad neki kanton trazi i drzava npr. Sta ce debil je debil, ne konta debil proste stvari.
Sta cemo sad, forto jebemo ti mater sta uvodis lockdown jel ta prica ide?
Sta cemo sad, forto jebemo ti mater sta uvodis lockdown jel ta prica ide?
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#18094 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa da utadis za sta si placen da odlucis u bitnom trenutku pa ako se ispostavi da si pogrijesio jebaj ga...12 sati sjednica i zakljucak NISTA...znam ja sta je to strah da ih se ne razvlaci po medijima, da se ko ne naljuti, al u kriznim situacijama ne mozes tako.Industrialyzer wrote: ↑18/03/2021 19:32Koja je poenta ovoga?invincible1921 wrote: ↑18/03/2021 19:30 Sda pokusava na sve nacine da srusi vladu KS i prikaze je kao nesposobnu...jos je prerano za davati bilo kakav sud tako da im ja dajem sansu da opravdaju moj glas.
Medjutim ne mogu se oteti utisku da nemaju damu da uvedu neku drasticnu mjeru pa makar bila i pogresna al donesi je...ja ovo vidim da pokusavaju da operu svoju odtovornost preko FBiH, da sutra ne bi njih neko prozivao nego fadila
Ne kazem da uvedu lockdown, al onda reci necemo ga uves ove mjere su dosta ha hu praticemo vise...a ne hoces lockdown a nemas petlju da ga uvedes
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#18095 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa evo zatvorili su ugostiteljske objekte
- Mate_Miso_Kovac
- Posts: 1649
- Joined: 09/09/2019 10:05
#18096 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Saće protesti ugostitelja 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#18097 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Eto Tope, treba izac za njega, ipak je držo pušku u ratu
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18098 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
vidoviti piciODLUKA VLADE
Kanton Sarajevo ide u zatvaranje svih ugostiteljskih objekata, produžava se i policijski sat
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#18099 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Eto ko da su me culi
Ne svidja mi se policijski sat al hajd nek su donijeli odluku pa sudicemo o njenoj isprqvnosti kad prodje ovo sve 
-
last mohicans
- Posts: 18248
- Joined: 09/08/2012 23:19
#18100 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovo je prvenstveno epidemioloska i zdravstvena odluka, najprije, ali sigurno ima i politike nakon današnjih bljuvotina zelene bande i optuživanja nekih bolida iz drugih kantona. Tako se i sa njima treba solidarisati. Apsolutno podrzavam.


