Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
miki71210
Posts: 61
Joined: 11/11/2020 08:14

#18076 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by miki71210 »

Sebija je svojevremeno otpilila kiflu kao ljubitelja starih koka i sada se trese sva nacija.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#18077 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Login7777 wrote: 18/03/2021 15:24 Image
Koji ste vi klocevi
Vi ne kontate neke stvari jel tako?
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#18078 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

ANamelessGhoul wrote: 18/03/2021 15:27 Ja jesu se nakotili zeleni smradovi. Ovo sto rade je genocid jebem im sve sto imaju
Finalna ofanziva.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#18079 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Manual »

[quote=foxlife post_id=17223841 time=1616078665 user_id=451370]
[quote=Login7777 post_id=17223790 time=1616077475 user_id=450599]
[img][/img]
[/quote]

Koji ste vi klocevi
Vi ne kontate neke stvari jel tako?
[/quote]

Ja debilnih izjava hahaha, pa jebo majku sa ovim iz SDA ne treba ni zrak isti dijeliti.
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#18080 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by A_A_AKCIJA »

Ovaj Efendić je kralj uhljeba.

Svojevremno mu nabrojali članstvo u preko 20 komisija, odbora i sličnih paušalskih institucija.

Slika i prilika SDA. Samo sjedi i namišlja kako da se sačuvaju guzice, njihove guzice. Ostatak svijeta može propasti.
User avatar
video
Posts: 8464
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#18081 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by video »

A_A_AKCIJA wrote: 18/03/2021 16:07 Ovaj Efendić je kralj uhljeba.

Svojevremno mu nabrojali članstvo u preko 20 komisija, odbora i sličnih paušalskih institucija.

Slika i prilika SDA. Samo sjedi i namišlja kako da se sačuvaju guzice, njihove guzice. Ostatak svijeta može propasti.
To ovaj postenjacina kojeg i ovi njegovi caste svakojakim epitetima

https://www.klix.ba/vijesti/bih/celnici ... /190919128
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#18082 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

video wrote: 18/03/2021 16:30
A_A_AKCIJA wrote: 18/03/2021 16:07 Ovaj Efendić je kralj uhljeba.

Svojevremno mu nabrojali članstvo u preko 20 komisija, odbora i sličnih paušalskih institucija.

Slika i prilika SDA. Samo sjedi i namišlja kako da se sačuvaju guzice, njihove guzice. Ostatak svijeta može propasti.
To ovaj postenjacina kojeg i ovi njegovi caste svakojakim epitetima

https://www.klix.ba/vijesti/bih/celnici ... /190919128
To je podvala sa DIF-a.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#18083 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#18084 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 18/03/2021 19:09
Image
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#18085 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

Uf jes' nam građanin Rojf salty :izet: :izet:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#18086 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Sda pokusava na sve nacine da srusi vladu KS i prikaze je kao nesposobnu...jos je prerano za davati bilo kakav sud tako da im ja dajem sansu da opravdaju moj glas.

Medjutim ne mogu se oteti utisku da nemaju damu da uvedu neku drasticnu mjeru pa makar bila i pogresna al donesi je...ja ovo vidim da pokusavaju da operu svoju odtovornost preko FBiH, da sutra ne bi njih neko prozivao nego fadila
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#18087 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Industrialyzer »

invincible1921 wrote: 18/03/2021 19:30 Sda pokusava na sve nacine da srusi vladu KS i prikaze je kao nesposobnu...jos je prerano za davati bilo kakav sud tako da im ja dajem sansu da opravdaju moj glas.

Medjutim ne mogu se oteti utisku da nemaju damu da uvedu neku drasticnu mjeru pa makar bila i pogresna al donesi je...ja ovo vidim da pokusavaju da operu svoju odtovornost preko FBiH, da sutra ne bi njih neko prozivao nego fadila
Koja je poenta ovoga?
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#18088 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

Joj Reufa Twiterasa, lici mi na prosjecnog kladionicara koji poslije utakmice veli e jesam vam rekao.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#18089 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

Iker C wrote: 18/03/2021 19:33 Joj Reufa Twiterasa, lici mi na prosjecnog kladionicara koji poslije utakmice veli e jesam vam rekao.
:lol: :thumbup:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#18090 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#18091 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Fuj, stoka bezobrazna, dokle seže taj bezobrazluk,nemar i komocija da optuzuju jedan cijeli kanton sa 4kom na čelu za širenje virusa. Nevjerovatno, neki debili koji i ne znaju nabrojati sve stranke vecine seru u parlamentu cijeli dan. Ovaj log_nesta uporan lik, samo mu replicirati ovom slikom. Prava stvar,ruke mu se pozlatile ko je napravi.
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#18092 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Login7777 wrote: 18/03/2021 19:34
Image
made_in_sarajevo
Posts: 6959
Joined: 06/05/2013 23:05

#18093 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Tako je kad retardirani ljudi kao sda kanton vide kao drzavu, pa je njima logicno da je isto kad neki kanton trazi i drzava npr. Sta ce debil je debil, ne konta debil proste stvari.

Sta cemo sad, forto jebemo ti mater sta uvodis lockdown jel ta prica ide?
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#18094 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Industrialyzer wrote: 18/03/2021 19:32
invincible1921 wrote: 18/03/2021 19:30 Sda pokusava na sve nacine da srusi vladu KS i prikaze je kao nesposobnu...jos je prerano za davati bilo kakav sud tako da im ja dajem sansu da opravdaju moj glas.

Medjutim ne mogu se oteti utisku da nemaju damu da uvedu neku drasticnu mjeru pa makar bila i pogresna al donesi je...ja ovo vidim da pokusavaju da operu svoju odtovornost preko FBiH, da sutra ne bi njih neko prozivao nego fadila
Koja je poenta ovoga?
Pa da utadis za sta si placen da odlucis u bitnom trenutku pa ako se ispostavi da si pogrijesio jebaj ga...12 sati sjednica i zakljucak NISTA...znam ja sta je to strah da ih se ne razvlaci po medijima, da se ko ne naljuti, al u kriznim situacijama ne mozes tako.

Ne kazem da uvedu lockdown, al onda reci necemo ga uves ove mjere su dosta ha hu praticemo vise...a ne hoces lockdown a nemas petlju da ga uvedes
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#18095 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gerro »

Pa evo zatvorili su ugostiteljske objekte
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1648
Joined: 09/09/2019 10:05

#18096 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Mate_Miso_Kovac »

Saće protesti ugostitelja 8)
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#18097 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gerro »

Eto Tope, treba izac za njega, ipak je držo pušku u ratu
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#18098 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

ODLUKA VLADE
Kanton Sarajevo ide u zatvaranje svih ugostiteljskih objekata, produžava se i policijski sat
vidoviti pici :mrgreen: ... uskoro ide i PC i pederacija :mrgreen:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#18099 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Eto ko da su me culi :D Ne svidja mi se policijski sat al hajd nek su donijeli odluku pa sudicemo o njenoj isprqvnosti kad prodje ovo sve :thumbup:
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#18100 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Ovo je prvenstveno epidemioloska i zdravstvena odluka, najprije, ali sigurno ima i politike nakon današnjih bljuvotina zelene bande i optuživanja nekih bolida iz drugih kantona. Tako se i sa njima treba solidarisati. Apsolutno podrzavam.
Locked