Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#17851 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sigma90 »

Znaci u biti za nista kmecili bunkec, gazija i lingo.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17852 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

saale wrote: 16/03/2021 13:30 sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad :skoljka: :run:
Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17853 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

klizim po parkingu wrote: 16/03/2021 14:02
saale wrote: 16/03/2021 13:30 sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad :skoljka: :run:
Image
Klizim po parkingu :thumbup: :lol:
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#17854 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by A_A_AKCIJA »

saale wrote: 16/03/2021 13:30 sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad :skoljka: :run:
Ti ako postavljaš ovako glupo pitanje, šta su uradili, nema potrebe ni da ti se odgovara. Kad do sada nisi skonto, nećeš ni da ti neko u oko ugura dokaze.

Sjedi i uživaj u SDA
User avatar
pici
Posts: 46371
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17855 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

IMUNIZACIJA U UŽICU
Svi uposlenici Ustavnog suda BiH se vakcinisali u Srbiji
dok KS gori i pune bolnice, dotle guzonje pelcovane... generalice dze ste se pelcovali sa suprugom kod zapadnih il istocnih suseda... ovo me podsjeti ko u ratu humanitarnu dobijes crvljivu rizu i brasno a merhamet baci u smece tone piletine, nema se mjesta u friziderima pa da se ne ucrva...
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#17856 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saale »

A_A_AKCIJA wrote: 16/03/2021 14:30
saale wrote: 16/03/2021 13:30 sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad :skoljka: :run:
Ti ako postavljaš ovako glupo pitanje, šta su uradili, nema potrebe ni da ti se odgovara. Kad do sada nisi skonto, nećeš ni da ti neko u oko ugura dokaze.

Sjedi i uživaj u SDA
Kaži nam jednu stvar zbog koje imamo kvalitetniji zivot, jednu?
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17857 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

saale wrote: 16/03/2021 14:37
A_A_AKCIJA wrote: 16/03/2021 14:30
saale wrote: 16/03/2021 13:30 sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad :skoljka: :run:
Ti ako postavljaš ovako glupo pitanje, šta su uradili, nema potrebe ni da ti se odgovara. Kad do sada nisi skonto, nećeš ni da ti neko u oko ugura dokaze.

Sjedi i uživaj u SDA
Kaži nam jednu stvar zbog koje imamo kvalitetniji zivot, jednu?
trpamo vas sdaovce nemilice gdje ces veceg zivotnog uzitka :izet: :izet: :lol:
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#17858 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saale »

klizim po parkingu wrote: 16/03/2021 14:40
saale wrote: 16/03/2021 14:37
A_A_AKCIJA wrote: 16/03/2021 14:30

Ti ako postavljaš ovako glupo pitanje, šta su uradili, nema potrebe ni da ti se odgovara. Kad do sada nisi skonto, nećeš ni da ti neko u oko ugura dokaze.

Sjedi i uživaj u SDA
Kaži nam jednu stvar zbog koje imamo kvalitetniji zivot, jednu?
trpamo vas sdaovce nemilice gdje ces veceg zivotnog uzitka :izet: :izet: :lol:
Tješi se :lol: :lol: :lol:
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#17859 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by ProgramskiJezik »

saale wrote: 16/03/2021 14:46
klizim po parkingu wrote: 16/03/2021 14:40
saale wrote: 16/03/2021 14:37

Kaži nam jednu stvar zbog koje imamo kvalitetniji zivot, jednu?
trpamo vas sdaovce nemilice gdje ces veceg zivotnog uzitka :izet: :izet: :lol:
Tješi se :lol: :lol: :lol:
Cek, hoces da kazes da SDA nikad ne pljuje po opiziciji? Pa ljudi zive od pljuvanja po opoziciji. Eno primjer Visoko, citava kampanja nacelnika se svela kako nacelnica ne valja. Sad kako je na vlasti nista se ne desava. Nijedan projekat nije pokrenut niti ista. Tako je sa SDA uvijek bilo. Daj da mi dodjemo na vlast pa da uzmimamo pare iz budzeta a ostalo nek se neko drugi zabavlja.

Dodje neko iole sposoban na vlast uradi nesta fino, SDA pljuje "vidi kako trose pare" ne kontam..
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17860 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

saale wrote: 16/03/2021 13:30 sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad :skoljka: :run:
Ima, puno su prijedloga davali tokom pandemije kad su bili opozicija pa sad kad su pozicija nikako da sprovedu sve te silne ekspertske mjere, osim one da se ne rasipa kisik :izet:
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#17861 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by A_A_AKCIJA »

Login7777 wrote: 16/03/2021 14:55
saale wrote: 16/03/2021 13:30 sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad :skoljka: :run:
Ima, puno su prijedloga davali tokom pandemije kad su bili opozicija pa sad kad su pozicija nikako da sprovedu sve te silne ekspertske mjere, osim one da se ne rasipa kisik :izet:
Pusti priču, jel stigla crvena koverta do Luxemburga. Imal kakog fermana? :izet: :D
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#17862 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

klizim po parkingu wrote: 16/03/2021 14:02
Spoiler
Show
Image
Robsi, jesi to ti :D
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17863 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Osim_13 wrote: 16/03/2021 15:02
klizim po parkingu wrote: 16/03/2021 14:02
Spoiler
Show
Image
Robsi, jesi to ti :D
nope ja sam nezavisni politički konzultant kao ivana Marić
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#17864 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saale »

A_A_AKCIJA wrote: 16/03/2021 14:59
Login7777 wrote: 16/03/2021 14:55
saale wrote: 16/03/2021 13:30 sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad :skoljka: :run:
Ima, puno su prijedloga davali tokom pandemije kad su bili opozicija pa sad kad su pozicija nikako da sprovedu sve te silne ekspertske mjere, osim one da se ne rasipa kisik :izet:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17865 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Login7777 wrote: 16/03/2021 14:55
saale wrote: 16/03/2021 13:30 sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad :skoljka: :run:
Ima, puno su prijedloga davali tokom pandemije kad su bili opozicija pa sad kad su pozicija nikako da sprovedu sve te silne ekspertske mjere, osim one da se ne rasipa kisik :izet:

Image
izvrsni direktor
Posts: 14737
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#17866 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by izvrsni direktor »

saale wrote: 16/03/2021 14:37
A_A_AKCIJA wrote: 16/03/2021 14:30
saale wrote: 16/03/2021 13:30 sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad :skoljka: :run:
Ti ako postavljaš ovako glupo pitanje, šta su uradili, nema potrebe ni da ti se odgovara. Kad do sada nisi skonto, nećeš ni da ti neko u oko ugura dokaze.

Sjedi i uživaj u SDA
Kaži nam jednu stvar zbog koje imamo kvalitetniji zivot, jednu?
U tome je i poenta, vidis da su na dobrom putu. Kad sda neradnicki uhljebi osjete da im vise nije tako bajno, tad automatski znaci da normalni narod osjeti da im se popravlja kvalitet zivota.
Boli na kurac stp sda botovima opada kvalitet zivota. Sve po zaslugama, sda-ovce isto tako nije ticao kvalitet zivota svih gradjana
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17867 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Image
....Ranije je premijer KS Edin Forto izjavio da Vlada KS ne namjerava da ide u lockdown, jer kako je rekao, budžet to ne bi izdržao. Ukoliko je to zaista tako, kako, onda, razumjeti poziv Konakovića, Nikšića i Kojovića prema Vladi Federacije da uvede lockdown u cijelom entitetu? Očigledno je da je na sceni unutar vladajućih stranaka u Kantonu Sarajevo igra gluhih telefona....
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17868 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 16/03/2021 18:47
Image
....Ranije je premijer KS Edin Forto izjavio da Vlada KS ne namjerava da ide u lockdown, jer kako je rekao, budžet to ne bi izdržao. Ukoliko je to zaista tako, kako, onda, razumjeti poziv Konakovića, Nikšića i Kojovića prema Vladi Federacije da uvede lockdown u cijelom entitetu? Očigledno je da je na sceni unutar vladajućih stranaka u Kantonu Sarajevo igra gluhih telefona....
Image
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17869 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

User avatar
pici
Posts: 46371
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17870 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Image


sultan udjelio sadaKu... bice u centrali u mehmeda spahe ketring sendvicara... afiyet olsun
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#17871 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drndalo »

Login7777 wrote: 16/03/2021 19:03
Reufe prostitutko stara, primi li se sta u Washingtonu? Posalji iti barem 30.000 doza, pa da budes u rangu sa Sultanom... :evil:
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17872 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 16/03/2021 19:03
Twitter prostitutka reuf hahahhahahaha 🤣🤣 to je najjaca stvar i najrealnija o njemu
dorkcic
Posts: 776
Joined: 19/12/2008 20:26

#17873 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by dorkcic »

A jesu se navili botovi, gori pod guzicom
User avatar
Gusar-from-Riga
Posts: 622
Joined: 11/06/2020 18:04

#17874 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gusar-from-Riga »

drndalo wrote: 16/03/2021 19:17
Login7777 wrote: 16/03/2021 19:03
Reufe prostitutko stara, primi li se sta u Washingtonu? Posalji iti barem 30.000 doza, pa da budes u rangu sa Sultanom... :evil:
Reuf vazda ali vazda u sridu sto bi rekli. Svaki put zakucava.. btw. dje je i sta radi Srdjan Mandic, posteni preposteni. Jel odbranio hastahanu od zlih zelenih :lol: U mahali evo pored kontejnera strelica za mjesnu z, da raja ne fula. Bolje ista nego nista.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#17875 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

A_A_AKCIJA wrote: 16/03/2021 12:41
foxlife wrote: 16/03/2021 11:20
Sigma90 wrote: 16/03/2021 11:12 Sta nije po Ustavu kod ove Vlade. Sjecam se prije par dana da su Bunkec i Gazija nesto galamili. Moze pojasnjeje?
Ni meni nije jasno sto stalno ponavljaju neustavna vlada i sl pa bih i ja volio cuti
Ma glupost za budale. Mute vodu ne bi li se izmislila afera. Samo će se ponoviti procedura da bude u skladu sa ustavom i sve ok.
Da nije opet ona "treba mi srba" :D
Locked