Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#17851 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Znaci u biti za nista kmecili bunkec, gazija i lingo.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17853 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#17854 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ti ako postavljaš ovako glupo pitanje, šta su uradili, nema potrebe ni da ti se odgovara. Kad do sada nisi skonto, nećeš ni da ti neko u oko ugura dokaze.
Sjedi i uživaj u SDA
- pici
- Posts: 46371
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#17855 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
dok KS gori i pune bolnice, dotle guzonje pelcovane... generalice dze ste se pelcovali sa suprugom kod zapadnih il istocnih suseda... ovo me podsjeti ko u ratu humanitarnu dobijes crvljivu rizu i brasno a merhamet baci u smece tone piletine, nema se mjesta u friziderima pa da se ne ucrva...IMUNIZACIJA U UŽICU
Svi uposlenici Ustavnog suda BiH se vakcinisali u Srbiji
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#17856 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kaži nam jednu stvar zbog koje imamo kvalitetniji zivot, jednu?A_A_AKCIJA wrote: ↑16/03/2021 14:30Ti ako postavljaš ovako glupo pitanje, šta su uradili, nema potrebe ni da ti se odgovara. Kad do sada nisi skonto, nećeš ni da ti neko u oko ugura dokaze.
Sjedi i uživaj u SDA
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#17857 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
trpamo vas sdaovce nemilice gdje ces veceg zivotnog uzitkasaale wrote: ↑16/03/2021 14:37Kaži nam jednu stvar zbog koje imamo kvalitetniji zivot, jednu?A_A_AKCIJA wrote: ↑16/03/2021 14:30Ti ako postavljaš ovako glupo pitanje, šta su uradili, nema potrebe ni da ti se odgovara. Kad do sada nisi skonto, nećeš ni da ti neko u oko ugura dokaze.
Sjedi i uživaj u SDA
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#17858 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Tješi seklizim po parkingu wrote: ↑16/03/2021 14:40trpamo vas sdaovce nemilice gdje ces veceg zivotnog uzitkasaale wrote: ↑16/03/2021 14:37Kaži nam jednu stvar zbog koje imamo kvalitetniji zivot, jednu?A_A_AKCIJA wrote: ↑16/03/2021 14:30
Ti ako postavljaš ovako glupo pitanje, šta su uradili, nema potrebe ni da ti se odgovara. Kad do sada nisi skonto, nećeš ni da ti neko u oko ugura dokaze.
Sjedi i uživaj u SDA![]()
![]()
![]()
-
ProgramskiJezik
- Posts: 564
- Joined: 07/03/2019 13:47
#17859 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Cek, hoces da kazes da SDA nikad ne pljuje po opiziciji? Pa ljudi zive od pljuvanja po opoziciji. Eno primjer Visoko, citava kampanja nacelnika se svela kako nacelnica ne valja. Sad kako je na vlasti nista se ne desava. Nijedan projekat nije pokrenut niti ista. Tako je sa SDA uvijek bilo. Daj da mi dodjemo na vlast pa da uzmimamo pare iz budzeta a ostalo nek se neko drugi zabavlja.
Dodje neko iole sposoban na vlast uradi nesta fino, SDA pljuje "vidi kako trose pare" ne kontam..
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#17860 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ima, puno su prijedloga davali tokom pandemije kad su bili opozicija pa sad kad su pozicija nikako da sprovedu sve te silne ekspertske mjere, osim one da se ne rasipa kisik
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#17861 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#17862 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Robsi, jesi to ti
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#17863 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#17864 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A_A_AKCIJA wrote: ↑16/03/2021 14:59![]()
![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17865 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#17866 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
U tome je i poenta, vidis da su na dobrom putu. Kad sda neradnicki uhljebi osjete da im vise nije tako bajno, tad automatski znaci da normalni narod osjeti da im se popravlja kvalitet zivota.saale wrote: ↑16/03/2021 14:37Kaži nam jednu stvar zbog koje imamo kvalitetniji zivot, jednu?A_A_AKCIJA wrote: ↑16/03/2021 14:30Ti ako postavljaš ovako glupo pitanje, šta su uradili, nema potrebe ni da ti se odgovara. Kad do sada nisi skonto, nećeš ni da ti neko u oko ugura dokaze.
Sjedi i uživaj u SDA
Boli na kurac stp sda botovima opada kvalitet zivota. Sve po zaslugama, sda-ovce isto tako nije ticao kvalitet zivota svih gradjana
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#17867 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
....Ranije je premijer KS Edin Forto izjavio da Vlada KS ne namjerava da ide u lockdown, jer kako je rekao, budžet to ne bi izdržao. Ukoliko je to zaista tako, kako, onda, razumjeti poziv Konakovića, Nikšića i Kojovića prema Vladi Federacije da uvede lockdown u cijelom entitetu? Očigledno je da je na sceni unutar vladajućih stranaka u Kantonu Sarajevo igra gluhih telefona....
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#17868 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Login7777 wrote: ↑16/03/2021 18:47
....Ranije je premijer KS Edin Forto izjavio da Vlada KS ne namjerava da ide u lockdown, jer kako je rekao, budžet to ne bi izdržao. Ukoliko je to zaista tako, kako, onda, razumjeti poziv Konakovića, Nikšića i Kojovića prema Vladi Federacije da uvede lockdown u cijelom entitetu? Očigledno je da je na sceni unutar vladajućih stranaka u Kantonu Sarajevo igra gluhih telefona....

- pici
- Posts: 46371
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#17870 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

sultan udjelio sadaKu... bice u centrali u mehmeda spahe ketring sendvicara... afiyet olsun
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
-
dorkcic
- Posts: 776
- Joined: 19/12/2008 20:26
#17873 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A jesu se navili botovi, gori pod guzicom
- Gusar-from-Riga
- Posts: 622
- Joined: 11/06/2020 18:04
#17874 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Reuf vazda ali vazda u sridu sto bi rekli. Svaki put zakucava.. btw. dje je i sta radi Srdjan Mandic, posteni preposteni. Jel odbranio hastahanu od zlih zelenih
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#17875 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Da nije opet ona "treba mi srba"A_A_AKCIJA wrote: ↑16/03/2021 12:41Ma glupost za budale. Mute vodu ne bi li se izmislila afera. Samo će se ponoviti procedura da bude u skladu sa ustavom i sve ok.



