Vreto je izdominirao ..covjek pozeli srecu vladi i pozdravi hugu i hugolinu
Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#17826 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#17827 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jel mu ko odgovorio šta je sa papirom za printanjeinvincible1921 wrote: ↑15/03/2021 20:51 Maric je potrosio sat vremena na bukvalno nista...ispricao tuznu pricu i rekao treba nesto uradit.
Ko glasa za ovakve idiote
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#17828 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Da hoće više i ta 2022. proći, prelazi ovo više granice sve majke mi.
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#17829 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Osim_13 wrote: ↑15/03/2021 21:58Jel mu ko odgovorio šta je sa papirom za printanjeinvincible1921 wrote: ↑15/03/2021 20:51 Maric je potrosio sat vremena na bukvalno nista...ispricao tuznu pricu i rekao treba nesto uradit.
Ko glasa za ovakve idiote![]()
To ce bit prvi zakljucak
-
last mohicans
- Posts: 18245
- Joined: 09/08/2012 23:19
#17830 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Zvonko aca Bajram Demic, prava seoska varalica. Nadrobio svega za sve nivoe vlasti, od MZ pa do vijeca ministara i državnog parlamenta. Kao Incko, masu zgražavanja i zabrinutosti izvalio, da kad ga neki dedo ili nana slušaju, ce reci, ma ovaj Zvonko pravo zbori. A u suštini, čisti populizam i šuplja priča, gdje je rekao da ništa nije rekao.
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#17831 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Citav dan palamudjenja, pozdravljanja, gluposti, okrivljuvanja SDA, bahacenja SDA, okrivljvanja cetvrke...nakon beskranjno puta izgovorene rijeci TREBA...donijeli su bukvalno NISTA! Ovo sve se moglo donijeti i bez ikakve sjednice
-
last mohicans
- Posts: 18245
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#17833 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Hoce li bar dijeliti vitamin D penzionerima? 
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#17835 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ali realno ko ce ovdje ispasti pametan? Kakve god mjere uradis nema od toga pomoci. Za nesto vece moras komplet drzavu zatvoriti a ne samo KS. A za takvo nesto nema para a i imas sto drugi nivoa vlasti i kantona. Tako da puno izbora nema.
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#17836 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Al vala onda ne moras imat sjednicu od 12 i kusur sati, pretvarajuci se da bejegi nesto smisljas
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#17837 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Da ne bi Damira, slabo bi se sta izglasalo...


-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#17838 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
jbt nakon 25 godina oni donose deklaraciju da je korupcija nesto lose u kantonu 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#17839 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nekima je i nogom u dupe = korak naprijed...
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#17840 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Maric je juce bio peta kolona. Kompleksi iz usiju vire.Osim_13 wrote: ↑15/03/2021 21:58Jel mu ko odgovorio šta je sa papirom za printanjeinvincible1921 wrote: ↑15/03/2021 20:51 Maric je potrosio sat vremena na bukvalno nista...ispricao tuznu pricu i rekao treba nesto uradit.
Ko glasa za ovakve idiote![]()
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#17842 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa ne bi oni se bavili time, al nisu znali da ne valja nije bilo deklaracije
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#17844 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sta nije po Ustavu kod ove Vlade. Sjecam se prije par dana da su Bunkec i Gazija nesto galamili. Moze pojasnjeje?
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#17846 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Gledam sada statistike na nivou BiH. U Novembru je pik po broju zaraženih bio duplo veći nego što je to ovaj sada (otprilike 2k vs 1k). Problem je što je sada puno više težih slučajeva i slučajeva sa smrtnim ishodom. Treba ovo sve zatvoriti na 14 dana ili barem sve što ima veze sa zatvorenim prostorima. Ali to treba uraditi na nivou države ili barem FBiH. Samo niko nema muda da to uradi, a treba i štetu poslije toga nadoknaditi.
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#17847 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ma glupost za budale. Mute vodu ne bi li se izmislila afera. Samo će se ponoviti procedura da bude u skladu sa ustavom i sve ok.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6961
- Joined: 06/05/2013 23:05
#17848 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
nema veze sa vladom nego sa zakonom o obrazovanju ili koji su vec donosili da razdvoje ministarstva. to im je fino i ona ministrica pravde rekla. eh sad je drugi par opanaka sto je sda ,zahiragic, devic ograniceni ko soljica za kafu pa ne kontaju vise od 15 rijeci kad im se kaze.
vlada ko vlada nikad jaca i bolja. napokon nakon 20 godina da po drugi put imamo vladu koja ce raditi za svoje gradjane.
vlada ko vlada nikad jaca i bolja. napokon nakon 20 godina da po drugi put imamo vladu koja ce raditi za svoje gradjane.
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#17849 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad

- pici
- Posts: 46371
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#17850 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
sadaklije jel donjela turkovicka sendvica s rucka s NATO predstavnikom, makar majonez i kecap da se omrsi...
