Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#17826 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

refffko wrote: 15/03/2021 21:55 Ovo danas je odron. Samo mjerenje k... Izmedju dvije struje. Ne znas ko je gori, ovi iz cetvorke ili SDA. Ljudine, moze li se sta konkretno uraditi?
Kao da se takmice ko ce gluplji biti. Za sta plate dobijate?
Vreto je izdominirao ..covjek pozeli srecu vladi i pozdravi hugu i hugolinu :-)
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#17827 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

invincible1921 wrote: 15/03/2021 20:51 Maric je potrosio sat vremena na bukvalno nista...ispricao tuznu pricu i rekao treba nesto uradit.

Ko glasa za ovakve idiote
Jel mu ko odgovorio šta je sa papirom za printanje :lol:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#17828 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

refffko wrote: 15/03/2021 21:55 Ovo danas je odron. Samo mjerenje k... Izmedju dvije struje. Ne znas ko je gori, ovi iz cetvorke ili SDA. Ljudine, moze li se sta konkretno uraditi?
Kao da se takmice ko ce gluplji biti. Za sta plate dobijate?
Da hoće više i ta 2022. proći, prelazi ovo više granice sve majke mi.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#17829 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Osim_13 wrote: 15/03/2021 21:58
invincible1921 wrote: 15/03/2021 20:51 Maric je potrosio sat vremena na bukvalno nista...ispricao tuznu pricu i rekao treba nesto uradit.

Ko glasa za ovakve idiote
Jel mu ko odgovorio šta je sa papirom za printanje :lol:

To ce bit prvi zakljucak :lol:
last mohicans
Posts: 18245
Joined: 09/08/2012 23:19

#17830 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Zvonko aca Bajram Demic, prava seoska varalica. Nadrobio svega za sve nivoe vlasti, od MZ pa do vijeca ministara i državnog parlamenta. Kao Incko, masu zgražavanja i zabrinutosti izvalio, da kad ga neki dedo ili nana slušaju, ce reci, ma ovaj Zvonko pravo zbori. A u suštini, čisti populizam i šuplja priča, gdje je rekao da ništa nije rekao.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#17831 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Citav dan palamudjenja, pozdravljanja, gluposti, okrivljuvanja SDA, bahacenja SDA, okrivljvanja cetvrke...nakon beskranjno puta izgovorene rijeci TREBA...donijeli su bukvalno NISTA! Ovo sve se moglo donijeti i bez ikakve sjednice
last mohicans
Posts: 18245
Joined: 09/08/2012 23:19

#17832 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Horke wrote: 15/03/2021 21:03 Ima li kraja toj teraviji?
Valja otklanjati 20 rekjata bez predaje selama. Proci ce Delicu i Hoti pola namaza.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#17833 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

Hoce li bar dijeliti vitamin D penzionerima? :D
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#17834 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Iker C wrote: 15/03/2021 23:02 Hoce li bar dijeliti vitamin D penzionerima? :D
treba !
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#17835 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sigma90 »

Ali realno ko ce ovdje ispasti pametan? Kakve god mjere uradis nema od toga pomoci. Za nesto vece moras komplet drzavu zatvoriti a ne samo KS. A za takvo nesto nema para a i imas sto drugi nivoa vlasti i kantona. Tako da puno izbora nema.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#17836 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Sigma90 wrote: 15/03/2021 23:09 Ali realno ko ce ovdje ispasti pametan? Kakve god mjere uradis nema od toga pomoci. Za nesto vece moras komplet drzavu zatvoriti a ne samo KS. A za takvo nesto nema para a i imas sto drugi nivoa vlasti i kantona. Tako da puno izbora nema.
Al vala onda ne moras imat sjednicu od 12 i kusur sati, pretvarajuci se da bejegi nesto smisljas
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#17837 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drndalo »

Da ne bi Damira, slabo bi se sta izglasalo...

Image
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#17838 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

jbt nakon 25 godina oni donose deklaraciju da je korupcija nesto lose u kantonu :-)
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#17839 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drndalo »

Nekima je i nogom u dupe = korak naprijed...
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17840 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

Osim_13 wrote: 15/03/2021 21:58
invincible1921 wrote: 15/03/2021 20:51 Maric je potrosio sat vremena na bukvalno nista...ispricao tuznu pricu i rekao treba nesto uradit.

Ko glasa za ovakve idiote
Jel mu ko odgovorio šta je sa papirom za printanje :lol:
Maric je juce bio peta kolona. Kompleksi iz usiju vire.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17841 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

foxlife wrote: 15/03/2021 23:14 jbt nakon 25 godina oni donose deklaraciju da je korupcija nesto lose u kantonu :-)
Pa sta si ocekivao? Da SDA u proteklih 25 godina izglasa deklaraciju sama protiv sebe? :lol:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#17842 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Styling wrote: 16/03/2021 06:36
foxlife wrote: 15/03/2021 23:14 jbt nakon 25 godina oni donose deklaraciju da je korupcija nesto lose u kantonu :-)
Pa sta si ocekivao? Da SDA u proteklih 25 godina izglasa deklaraciju sama protiv sebe? :lol:
Pa ne bi oni se bavili time, al nisu znali da ne valja nije bilo deklaracije :D
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17843 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#17844 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sigma90 »

Sta nije po Ustavu kod ove Vlade. Sjecam se prije par dana da su Bunkec i Gazija nesto galamili. Moze pojasnjeje?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#17845 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Sigma90 wrote: 16/03/2021 11:12 Sta nije po Ustavu kod ove Vlade. Sjecam se prije par dana da su Bunkec i Gazija nesto galamili. Moze pojasnjeje?
Ni meni nije jasno sto stalno ponavljaju neustavna vlada i sl pa bih i ja volio cuti
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#17846 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mirza_15 »

Gledam sada statistike na nivou BiH. U Novembru je pik po broju zaraženih bio duplo veći nego što je to ovaj sada (otprilike 2k vs 1k). Problem je što je sada puno više težih slučajeva i slučajeva sa smrtnim ishodom. Treba ovo sve zatvoriti na 14 dana ili barem sve što ima veze sa zatvorenim prostorima. Ali to treba uraditi na nivou države ili barem FBiH. Samo niko nema muda da to uradi, a treba i štetu poslije toga nadoknaditi.
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#17847 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by A_A_AKCIJA »

foxlife wrote: 16/03/2021 11:20
Sigma90 wrote: 16/03/2021 11:12 Sta nije po Ustavu kod ove Vlade. Sjecam se prije par dana da su Bunkec i Gazija nesto galamili. Moze pojasnjeje?
Ni meni nije jasno sto stalno ponavljaju neustavna vlada i sl pa bih i ja volio cuti
Ma glupost za budale. Mute vodu ne bi li se izmislila afera. Samo će se ponoviti procedura da bude u skladu sa ustavom i sve ok.
made_in_sarajevo
Posts: 6961
Joined: 06/05/2013 23:05

#17848 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

nema veze sa vladom nego sa zakonom o obrazovanju ili koji su vec donosili da razdvoje ministarstva. to im je fino i ona ministrica pravde rekla. eh sad je drugi par opanaka sto je sda ,zahiragic, devic ograniceni ko soljica za kafu pa ne kontaju vise od 15 rijeci kad im se kaze.

vlada ko vlada nikad jaca i bolja. napokon nakon 20 godina da po drugi put imamo vladu koja ce raditi za svoje gradjane.
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#17849 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saale »

sva politika ove Tkz 4 (naravno 3, jel NBL ne postoji) je mahalska, znaju pljuvati na SDA, i to je to! Šta su uradili ima li 1 primjer nekog konkretno vidljivog djela, i prve Fortine vlade i ove sad :skoljka: :run:
User avatar
pici
Posts: 46371
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17850 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

sadaklije jel donjela turkovicka sendvica s rucka s NATO predstavnikom, makar majonez i kecap da se omrsi...
Locked