Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50051 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 23:20
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:13
foxlife wrote: 15/03/2021 23:08

pa to pitaj nju sto ne pominje jasenovac crne robove i sl

ja ovdje samo vidim da ono sto prica ima nekog smisla
i kao sto neko rece ta izjava je izvadjena iz konteksta (nisam gledao tu izjavu tako da ne mogu pricati ni sta je rekla ni je li izvadjeno iz konteksta)

vidim da je kasnije prozivana za ono obucite uniforme od deda da vidimo koliko ce kojih biti isto po meni nema nista sporno cak mislim da bi se mnogi iznenadili koliko je boraca protiv antifasizma
Jebote ne znam je l problem u mom pisanju ili u tvom razumijevanju. Zaboli me ba za crne robove i jasenovac, govorim kako ovdje, na ovom forumu, da ne idemo van tog okvira imaš teme koje su zaštićene i pišanje po Bošnjacima koje je dozvoljeno. Činjenica da je Ivana Marić posle onakvih izjavA (množina, ne mogu sve bit izvađene iz konteksta) bila gost na sarajevskim televizijama, a ne u opticaju za neku političku funkciju je apsolutno poražavajuća za moj narod.
reci molim te da se zajebavas
prvo pitas sta je sa jasenovcem i crnim robovima onda kazes da te zaboli za njih
problem je u tvom shvatanju ocito
pisanje po bosnjacima je dozvoljeno onoliko koliko je dozvoljeno i pisanje po srbima hrvatima i posebno ostalima
ti vidis prozivanje sda bakira itd a ne vidis prozivanje pedje kao cetnika dine kao vojvode ili sta su sve vec rekli za njega

malo dvostruki arsini jel?

cinjenica je da ivana ima pravo to izjaviti
da li ce biti prihvacene ili nece je do nas svih pojedinacno
ja licno za nju nikad nisam cuo do sada tako ni za njene izjave
sto se tice nje kao prijedloga ovdje sam na pocetku napisao da ima puno boljih kandidata od nje tako da ja kao glasac ns nemam problem to reci
da li oni u njoj vide nesto sto mi ne ne znam

razlika izmedju mene konkretno i vas sda poltrona je sto ja greske stranke za koje sam glasao javno kazem i ne ocekujem da ce me neko kazniti za to nego suprotno mogu kazniti samo ja njih dok kod ves je to totalno suprotno
Ne pričam bolan o Bakiru i SDA jebo njih, pričam o nazivanju Bošnjaka balijama, tumačenju njihovog identiteta, ismijavanju njihove tradicije, dok se za citat Adila Zulfikarpašića dobija mjesečni ban.

Teme sam naveo kao primjer grupa koje su u jednom historijskom trenutku bile ugrožene i da nije dozvoljena kritika istih i preispitivanje.

Činjenica je da Ivana Marić ima to pravo izjavit i ja ću branit njeno pravo da to izjavi do smrti. Isto tako je činjenica da bi trebala biti izopštena iz javnog života zbog takvih izjava, ali nije.

Najlakše je nalijepit etiketu "bota, sendvičara, sdaovca, poltrona" itd. To te etikete ne čini tačnim
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#50052 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:01
zippoo87 wrote: 15/03/2021 22:46
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 22:23

Možda prebrzo donosim odluke, 'sovo sam i Avdi mater kad je prao miggre.

Dodik je bio samo kap koja je prelila čašu. Emela na N1 mu je fino uzela mjeru, ne znam sjećaš li se onog lika ispred vlade FBiH (SDPove zgrade) kad govori dodiku u lice genocidna tvorevina itd. Znamo mi zašto je Senad šutio, da bi mu Dodik opet došo.

Al evo da vidimo gosti u poslednje vrijeme (ne gledam face, pa ne znam šta pričaju). Jovanović - ok, Ljajić - vučićev ker, Šarović - pripitomljeni četnik, Marić - doveo da je opere, Sattler - lik koji se svrsto na stranu uzpovaca, ali shvatam neophodnost njegovog gostovanja, Mašić - ok, Cvitanović 90ka - čović, al na drugi način, Vučić - the četnik, a prema istom je bio blag koliko sam čuo, Vukanović - Dodik, al manje korumpiran,
Cenićka - karadžićeva sekretarica i svedok odbrane (jebo je onaj ko je dovede u nadzorni odbor Telekoma) itd. Da ne griješim dušu i Čampara je bio odličan u zadnjem gostovanju.

Naravno da ne čitam samo istragu jer nema samo Avdo (ili neko drugi) tapiju na istinu, no između Avde i Klixa izbor je očigledan.

Ja nemam problem da SDA sjedi na klupi, štaviše smatram da su dobra opozicija. No svakako da ne želim one koje imaju razumijevanje za hdz i snsd, one koji kandiduju Ivane Marić itd.
Dobro sam ja napisao...ti uopste ne razumijes novinarstvo i medijski posao .
Znaci uloga novinara je da dovodi aktuelne goste i da raspravljaju o aktuelnim temama ili o temi za koju je pozvan u studio.
Logicno je da novinar Senad koji ima vlastitu televiziju i zivi od reklama ,nece skociti na Dodika ili drugog gosta i hvatati se za vrat sa njim...a sto se Senada tice...on bas otvoreno pita,cak i preotvoreno i ne znam sto si se njega uhvatio...tebi ocito smeta svako ko nema bosnjacko ime ...a kontekst i ono sto govori,tebi je apsolutno nebitan.
Gledanje ljudi samo kroz prizmu vjere i nacije rade samo oni koji dalje od svog sela nisu izasli i koji nisu upoznali ni svijeta ni drzava...a upravo u tome su najglasniji ovi primitivni SDAovci.
Evo sada naleti na video...Islamska Zajednica,Rijaset ima 212 zaposlenih,prosjecna plata 2800 KM a niko nema pojma odakle pare
Prodaju vaukfsku imovinu,izdaju munare telekom operaterima za 4g antene ,naplacuju ljudsku muku i gubitak najmilijih suhim zlatom...najjeftinija dzenaza je 1200 KM u kesu,odmah ,itd itd itd
I sve ove teme tebe ne zanimaju...ti samo bljujes vatru na one druge a na ove svoje,sto su gori od onih drugih,sutis i okreces glavu.
E takvi ste vi proSda-ovci...
Znači uredu je da trguje sa istinom, ako je za rad para ? Senad je dovođenjem tih gostiju i svojim nastupima pokazo kakvu politiku ima njegova tv, ja sam svoj stav iskazo bojkotovanjem iste.

Nismo nikad pričali o ivz, ali vjeruj da skoro pa sigurno imam gore mišljenje o njima od tebe i da znam kako su bošnjačku djecu ostavljali gladnom, uništavali državne firme da bi izdigli svoje privatnike, otimali državnu zemlju itd.

Na prethodnoj stranici sam reko da nisam zeleni Bošnjak, na nekoj drugoj temi sam reko da nisam musliman, na Siriji sam ukazo na hodžice koje idu na 9. januar itd.

Tako da ne bih baš reko da i ti razumiješ ili procjenjuješ ljude najbolje.
Ne razumijem ti ovu prvu recenicu...kako Senad trguje istinom ako dovede pravoslavca u emisiju ?

Sto se tice ostalog i mojih procjena...proznajem da ne pratim uopste puno tema i ko sta pise a i ovdje ,od kako je ova navala botova,samo se sprdam u biti sa njima...pa onda to nekada prenesem i na druge
Ali nekako mi afirmativno pises o SDA...
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50053 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:26
Ne pričam bolan o Bakiru i SDA jebo njih, pričam o nazivanju Bošnjaka balijama, tumačenju njihovog identiteta, ismijavanju njihove tradicije, dok se za citat Adila Zulfikarpašića dobija mjesečni ban.

Teme sam naveo kao primjer grupa koje su u jednom historijskom trenutku bile ugrožene i da nije dozvoljena kritika istih i preispitivanje.

Činjenica je da Ivana Marić ima to pravo izjavit i ja ću branit njeno pravo da to izjavi do smrti. Isto tako je činjenica da bi trebala biti izopštena iz javnog života zbog takvih izjava, ali nije.

Najlakše je nalijepit etiketu "bota, sendvičara, sdaovca, poltrona" itd. To te etikete ne čini tačnim
zasto je najlakse zalijepiti etiketu bota sendvicara i sl
zato jer ti ne zelis one koji daju ustupke hdzu i snsdu al normalno preskocis da je sda dala tamo mandate u domu naroda i sl upravo tim istim hdz i snsd zastupnicima

da li treba biti izopstena ili ne treba odluciti gradjanstvo
kao sto rekoh prvi put cujem za nju pa ne znam sta je pisala
mozda sam i citao al ne znam da je ona
al ovo sto sam licno procitao od nje u vezi uniformi se 100% slazem sa njom
bas me zanima koliko bi muja i sulja nosilo uniforme domobrana i sl
User avatar
BHDragons
Posts: 424
Joined: 18/08/2020 15:24

#50054 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHDragons »

Ma treba ženu ubiti jer je nešto rekla pogrešno jer ne zna engleski kako treba... Mene kao Bošnjaka, muslimana, uopšte ne vrijeđa šta bilo ko kaže pogrdno za moj narod i moju vjeru, jer znam da nisu upravu i da mogu samo lupetati. Ali zato SDA takve stvari koristi da se razračunava sa Bošnjacima koji ne misle kao oni. Jadno pravo, a istima ne smeta fašistička izjava "nezavisnog stručnjaka" Kapidžića, ili ne dao Bog da nešto konkretno urade protiv arlaukanja iz manjeg entiteta ili bilo kakvog stopiranja napretka države od strane HDZ-a ili SNSD-a. Ah da, oni su koalicioni partneri...
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50055 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 23:31
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:26
Ne pričam bolan o Bakiru i SDA jebo njih, pričam o nazivanju Bošnjaka balijama, tumačenju njihovog identiteta, ismijavanju njihove tradicije, dok se za citat Adila Zulfikarpašića dobija mjesečni ban.

Teme sam naveo kao primjer grupa koje su u jednom historijskom trenutku bile ugrožene i da nije dozvoljena kritika istih i preispitivanje.

Činjenica je da Ivana Marić ima to pravo izjavit i ja ću branit njeno pravo da to izjavi do smrti. Isto tako je činjenica da bi trebala biti izopštena iz javnog života zbog takvih izjava, ali nije.

Najlakše je nalijepit etiketu "bota, sendvičara, sdaovca, poltrona" itd. To te etikete ne čini tačnim
zasto je najlakse zalijepiti etiketu bota sendvicara i sl
zato jer ti ne zelis one koji daju ustupke hdzu i snsdu al normalno preskocis da je sda dala tamo mandate u domu naroda i sl upravo tim istim hdz i snsd zastupnicima

da li treba biti izopstena ili ne treba odluciti gradjanstvo
kao sto rekoh prvi put cujem za nju pa ne znam sta je pisala
mozda sam i citao al ne znam da je ona
al ovo sto sam licno procitao od nje u vezi uniformi se 100% slazem sa njom
bas me zanima koliko bi muja i sulja nosilo uniforme domobrana i sl
Kritikujem ja SDA, a pogotovo zbog tih ustupaka, ja znam da sam ja bio bakir da hdz ili snsd ne bi dobio ni jednu ruku za dom naroda. Razlika je što je Mostar, Srebrenica, Marićka friškija. SDA i SDP su našli zajednički jezik u Livanjskom kantonu i BD i to je dobra stvar za Bošnjake i Bosnu i Hercegovinu. Očigledno je da su SDA i HDZ u sukobu, što nažalost nije krivica SDA, ali nadam se, vidim taj put i želju da se nabije HDZ nogom za sva vremena. Ja ti mogu reći da bih ja lično (da sam Bakir) 2022. ponudio svu podršku četvorki, DF-u i kome već i izuzeo SDA iz vlasti uz izbacivanje HDZ-a na svim nivoima, u svakoj opštini i zajednički nastup u četnitetu.

Pa e, eno građanstva na fejsbuku imenom i prezimenom piše šta misli o njoj i sarajevski novinari i simpatizeri ns je peru. I pogledaj video jebemu, glupo je govorit o tome, a da nisi ni pogledo

Jebo uniforme, nas iz sjeveroistočne (i istočne) bosne su klali i četnici i ustaše i partizani.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50056 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

zippoo87 wrote: 15/03/2021 23:29
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:01
zippoo87 wrote: 15/03/2021 22:46
Dobro sam ja napisao...ti uopste ne razumijes novinarstvo i medijski posao .
Znaci uloga novinara je da dovodi aktuelne goste i da raspravljaju o aktuelnim temama ili o temi za koju je pozvan u studio.
Logicno je da novinar Senad koji ima vlastitu televiziju i zivi od reklama ,nece skociti na Dodika ili drugog gosta i hvatati se za vrat sa njim...a sto se Senada tice...on bas otvoreno pita,cak i preotvoreno i ne znam sto si se njega uhvatio...tebi ocito smeta svako ko nema bosnjacko ime ...a kontekst i ono sto govori,tebi je apsolutno nebitan.
Gledanje ljudi samo kroz prizmu vjere i nacije rade samo oni koji dalje od svog sela nisu izasli i koji nisu upoznali ni svijeta ni drzava...a upravo u tome su najglasniji ovi primitivni SDAovci.
Evo sada naleti na video...Islamska Zajednica,Rijaset ima 212 zaposlenih,prosjecna plata 2800 KM a niko nema pojma odakle pare
Prodaju vaukfsku imovinu,izdaju munare telekom operaterima za 4g antene ,naplacuju ljudsku muku i gubitak najmilijih suhim zlatom...najjeftinija dzenaza je 1200 KM u kesu,odmah ,itd itd itd
I sve ove teme tebe ne zanimaju...ti samo bljujes vatru na one druge a na ove svoje,sto su gori od onih drugih,sutis i okreces glavu.
E takvi ste vi proSda-ovci...
Znači uredu je da trguje sa istinom, ako je za rad para ? Senad je dovođenjem tih gostiju i svojim nastupima pokazo kakvu politiku ima njegova tv, ja sam svoj stav iskazo bojkotovanjem iste.

Nismo nikad pričali o ivz, ali vjeruj da skoro pa sigurno imam gore mišljenje o njima od tebe i da znam kako su bošnjačku djecu ostavljali gladnom, uništavali državne firme da bi izdigli svoje privatnike, otimali državnu zemlju itd.

Na prethodnoj stranici sam reko da nisam zeleni Bošnjak, na nekoj drugoj temi sam reko da nisam musliman, na Siriji sam ukazo na hodžice koje idu na 9. januar itd.

Tako da ne bih baš reko da i ti razumiješ ili procjenjuješ ljude najbolje.
Ne razumijem ti ovu prvu recenicu...kako Senad trguje istinom ako dovede pravoslavca u emisiju ?

Sto se tice ostalog i mojih procjena...proznajem da ne pratim uopste puno tema i ko sta pise a i ovdje ,od kako je ova navala botova,samo se sprdam u biti sa njima...pa onda to nekada prenesem i na druge
Ali nekako mi afirmativno pises o SDA...
Trguje istinom tako što daje tim ljudima medijski prostor da izbace svoje bljuvotine i pri tome šuti na iste. Nemoj me zajebavat, nije on doveo Slavišu Šućura, nego znaš dobro koga.

To izgleda samo tako, jer je ovdje modus operandi hahah bot sendvičar bakije bakije, sebija i svako ko ne puše u istu tikvu je sdaovac. Uvijek ih se može kritikovat objektivno i gdje treba i nikad neću prešutit pljuvanje po Bošnjacima pod krinkom kritike sda. Forto najbolje sad zna da nije baš isto gledat vlast i obnašat vlast.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50057 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:42
foxlife wrote: 15/03/2021 23:31
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 23:26
Ne pričam bolan o Bakiru i SDA jebo njih, pričam o nazivanju Bošnjaka balijama, tumačenju njihovog identiteta, ismijavanju njihove tradicije, dok se za citat Adila Zulfikarpašića dobija mjesečni ban.

Teme sam naveo kao primjer grupa koje su u jednom historijskom trenutku bile ugrožene i da nije dozvoljena kritika istih i preispitivanje.

Činjenica je da Ivana Marić ima to pravo izjavit i ja ću branit njeno pravo da to izjavi do smrti. Isto tako je činjenica da bi trebala biti izopštena iz javnog života zbog takvih izjava, ali nije.

Najlakše je nalijepit etiketu "bota, sendvičara, sdaovca, poltrona" itd. To te etikete ne čini tačnim
zasto je najlakse zalijepiti etiketu bota sendvicara i sl
zato jer ti ne zelis one koji daju ustupke hdzu i snsdu al normalno preskocis da je sda dala tamo mandate u domu naroda i sl upravo tim istim hdz i snsd zastupnicima

da li treba biti izopstena ili ne treba odluciti gradjanstvo
kao sto rekoh prvi put cujem za nju pa ne znam sta je pisala
mozda sam i citao al ne znam da je ona
al ovo sto sam licno procitao od nje u vezi uniformi se 100% slazem sa njom
bas me zanima koliko bi muja i sulja nosilo uniforme domobrana i sl
Kritikujem ja SDA, a pogotovo zbog tih ustupaka, ja znam da sam ja bio bakir da hdz ili snsd ne bi dobio ni jednu ruku za dom naroda. Razlika je što je Mostar, Srebrenica, Marićka friškija. SDA i SDP su našli zajednički jezik u Livanjskom kantonu i BD i to je dobra stvar za Bošnjake i Bosnu i Hercegovinu. Očigledno je da su SDA i HDZ u sukobu, što nažalost nije krivica SDA, ali nadam se, vidim taj put i želju da se nabije HDZ nogom za sva vremena. Ja ti mogu reći da bih ja lično (da sam Bakir) 2022. ponudio svu podršku četvorki, DF-u i kome već i izuzeo SDA iz vlasti uz izbacivanje HDZ-a na svim nivoima, u svakoj opštini i zajednički nastup u četnitetu.

Pa e, eno građanstva na fejsbuku imenom i prezimenom piše šta misli o njoj i sarajevski novinari i simpatizeri ns je peru. I pogledaj video jebemu, glupo je govorit o tome, a da nisi ni pogledo

Jebo uniforme, nas iz sjeveroistočne (i istočne) bosne su klali i četnici i ustaše i partizani.
sta je problem sa mostarom?
mislis ono ns rekla necemo sa sda i kad su bili prevaga nisu glasali za sda kandidata nego suzdrzani ili sta vec pa je pobjedio hdz od njih dvojice
a to sto je baralija "popusila" da bude kandidat nije frisko ili se nije desilo posto sda nije glasao za nju iako je ona mozda i najzasluznija sto se izbori u mostaru ikako odrzavaju tj sto su se odrzali
sda i hdz su toliko u sukobu da predstavnik sda ode na skup hdz stranke i kaze ponosan sam sto smo partneri
ma bravo
pa to i bakir zeli da ponudi da ide zajedno sa cetvorkom i onda da moze reci nismo mi krivi oni su
bas zato ns i ne zeli nikakav kontakt sa sda
znamo sta se desilo sdpu nakon koalicije sa sda a i svim ostalima a sda ispliva iz toga kao pobjednik
e upravo zbog toga ns nece
e vidis sustina je ta simpatizeri ns je peru znaci da je nesto uradila pogresno i da je ne zele sto se to nikad nece desiti sa sda
zahiragic je usao u skupstinu iako znamo za cakijanje znamo kako je zaposlen u zzo kako je i dosao do tog mjesta u skupstini al sda simpatizer nikad nije rekao pa dobro jebo ga ko nam stavi ovog uhljeba umjesto toliko sda kadrova


i na kraju sad jebo uniforme al kad treba potegnuti pricu na pedju ns i sl onda se pominje draza mladic uniforme jna i sl


nauci sad jednu novu rijec
dvolicnost ili licemjerje pa odaberi sta ti je draze

Licemjerje, dvoličnost ili hipokrizija je ljudska osobina u kojem pojedine osobe ili skupine navode da se drže pojedinih vjerovanja, standarda, kvaliteta, vrlina, ponašanja, vrijednosti ili nekih drugih karakteristika, a u stvari njih sustavno krše. To je čin kojim se osuđuje ili poziva na osuđivanje drugoga dok je kritičar i sam kriv za ono za što osuđuje drugoga, te praksa vršenja nekih radnji kojima se ta osoba ili skupine izričito protive i otvoreno kritiziraju. Dvoličnost je dakle nepraćenje onih vrlina koje neka osoba ili skupine otvoreno pridikuju.[1] Označava nemoralno ponašanje kojem se osoba predstavlja drugačije nego što je u stvarnosti.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50058 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

normalan bosnjak je za mene ovaj dragons
on je svjestan svoje vjere tradicije itd al je isto tako svjestan da branioci bosnjastva su pogubni za njega isto kao i cetnik i ustasa
on je svjestan da ako vjeruje u alaha u kuran i sl da neko ko proziva to na ovaj ili onaj nacin ne dotice jer on zna svoju istinu
oko toga da li vjerovanje u to ispravno ili nije je sasvim druga stvar al on ima svoje vjerovanje i niko mu ne moze nametati drugacije bilo to od drugih vjernika od ateista ili nekog petom je sasvim nebitno
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50059 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 23:53

sta je problem sa mostarom?
mislis ono ns rekla necemo sa sda i kad su bili prevaga nisu glasali za sda kandidata nego suzdrzani ili sta vec pa je pobjedio hdz od njih dvojice
a to sto je baralija "popusila" da bude kandidat nije frisko ili se nije desilo posto sda nije glasao za nju iako je ona mozda i najzasluznija sto se izbori u mostaru ikako odrzavaju tj sto su se odrzali
sda i hdz su toliko u sukobu da predstavnik sda ode na skup hdz stranke i kaze ponosan sam sto smo partneri
ma bravo
pa to i bakir zeli da ponudi da ide zajedno sa cetvorkom i onda da moze reci nismo mi krivi oni su
bas zato ns i ne zeli nikakav kontakt sa sda
znamo sta se desilo sdpu nakon koalicije sa sda a i svim ostalima a sda ispliva iz toga kao pobjednik
e upravo zbog toga ns nece
e vidis sustina je ta simpatizeri ns je peru znaci da je nesto uradila pogresno i da je ne zele sto se to nikad nece desiti sa sda
zahiragic je usao u skupstinu iako znamo za cakijanje znamo kako je zaposlen u zzo kako je i dosao do tog mjesta u skupstini al sda simpatizer nikad nije rekao pa dobro jebo ga ko nam stavi ovog uhljeba umjesto toliko sda kadrova


i na kraju sad jebo uniforme al kad treba potegnuti pricu na pedju ns i sl onda se pominje draza mladic uniforme jna i sl


nauci sad jednu novu rijec
dvolicnost ili licemjerje pa odaberi sta ti je draze

Licemjerje, dvoličnost ili hipokrizija je ljudska osobina u kojem pojedine osobe ili skupine navode da se drže pojedinih vjerovanja, standarda, kvaliteta, vrlina, ponašanja, vrijednosti ili nekih drugih karakteristika, a u stvari njih sustavno krše. To je čin kojim se osuđuje ili poziva na osuđivanje drugoga dok je kritičar i sam kriv za ono za što osuđuje drugoga, te praksa vršenja nekih radnji kojima se ta osoba ili skupine izričito protive i otvoreno kritiziraju. Dvoličnost je dakle nepraćenje onih vrlina koje neka osoba ili skupine otvoreno pridikuju.[1] Označava nemoralno ponašanje kojem se osoba predstavlja drugačije nego što je u stvarnosti.
Problem je sa su ostale suzdržane, a znamo i zašto. Zlatko Guzin je nestranački kandidat probosanskih stranaka bio. Desilo se isto ono što se desilo prije 12 godina, tad je SDP bio suzdržan i HDZ dobio načelnika (opet). Sdp je iz toga nešto naučio, ns sumnjam. Irma je dobila koliko je dobila glasova, primarno od Bošnjaka, evo vidjet ćemo kako će proći za dvije/četiri godine ako bude. O tome i govorim ovde je mržnja prema sda jača od ljubavi prema Bošnjacima/Bosni.

Da znam za taj snimak onog Adila Osmanovića, no desili su se neki novi momenti i neke druge stvari i nadam se da je to to što se te ljubavi tiče.

A što se tiče Zahiragića, on predstavlja novo mlađe lice SDA i vjerovatno je ubačen zbog svoje visoke energije i aktivnosti na društvenim mrežama. Nisam ga ja ni biro, al mi izgleda ko bolja alternativa od Samre Hajdarević
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50060 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 16/03/2021 00:02 normalan bosnjak je za mene ovaj dragons
on je svjestan svoje vjere tradicije itd al je isto tako svjestan da branioci bosnjastva su pogubni za njega isto kao i cetnik i ustasa
:lol: da li si ti Bošnjak ?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50061 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 16/03/2021 00:19
foxlife wrote: 15/03/2021 23:53

sta je problem sa mostarom?
mislis ono ns rekla necemo sa sda i kad su bili prevaga nisu glasali za sda kandidata nego suzdrzani ili sta vec pa je pobjedio hdz od njih dvojice
a to sto je baralija "popusila" da bude kandidat nije frisko ili se nije desilo posto sda nije glasao za nju iako je ona mozda i najzasluznija sto se izbori u mostaru ikako odrzavaju tj sto su se odrzali
sda i hdz su toliko u sukobu da predstavnik sda ode na skup hdz stranke i kaze ponosan sam sto smo partneri
ma bravo
pa to i bakir zeli da ponudi da ide zajedno sa cetvorkom i onda da moze reci nismo mi krivi oni su
bas zato ns i ne zeli nikakav kontakt sa sda
znamo sta se desilo sdpu nakon koalicije sa sda a i svim ostalima a sda ispliva iz toga kao pobjednik
e upravo zbog toga ns nece
e vidis sustina je ta simpatizeri ns je peru znaci da je nesto uradila pogresno i da je ne zele sto se to nikad nece desiti sa sda
zahiragic je usao u skupstinu iako znamo za cakijanje znamo kako je zaposlen u zzo kako je i dosao do tog mjesta u skupstini al sda simpatizer nikad nije rekao pa dobro jebo ga ko nam stavi ovog uhljeba umjesto toliko sda kadrova


i na kraju sad jebo uniforme al kad treba potegnuti pricu na pedju ns i sl onda se pominje draza mladic uniforme jna i sl


nauci sad jednu novu rijec
dvolicnost ili licemjerje pa odaberi sta ti je draze

Licemjerje, dvoličnost ili hipokrizija je ljudska osobina u kojem pojedine osobe ili skupine navode da se drže pojedinih vjerovanja, standarda, kvaliteta, vrlina, ponašanja, vrijednosti ili nekih drugih karakteristika, a u stvari njih sustavno krše. To je čin kojim se osuđuje ili poziva na osuđivanje drugoga dok je kritičar i sam kriv za ono za što osuđuje drugoga, te praksa vršenja nekih radnji kojima se ta osoba ili skupine izričito protive i otvoreno kritiziraju. Dvoličnost je dakle nepraćenje onih vrlina koje neka osoba ili skupine otvoreno pridikuju.[1] Označava nemoralno ponašanje kojem se osoba predstavlja drugačije nego što je u stvarnosti.
Problem je sa su ostale suzdržane, a znamo i zašto. Zlatko Guzin je nestranački kandidat probosanskih stranaka bio. Desilo se isto ono što se desilo prije 12 godina, tad je SDP bio suzdržan i HDZ dobio načelnika (opet). Sdp je iz toga nešto naučio, ns sumnjam. Irma je dobila koliko je dobila glasova, primarno od Bošnjaka, evo vidjet ćemo kako će proći za dvije/četiri godine ako bude. O tome i govorim ovde je mržnja prema sda jača od ljubavi prema Bošnjacima/Bosni.

Da znam za taj snimak onog Adila Osmanovića, no desili su se neki novi momenti i neke druge stvari i nadam se da je to to što se te ljubavi tiče.

A što se tiče Zahiragića, on predstavlja novo mlađe lice SDA i vjerovatno je ubačen zbog svoje visoke energije i aktivnosti na društvenim mrežama. Nisam ga ja ni biro, al mi izgleda ko bolja alternativa od Samre Hajdarević
ti ocito ne kontas da je sda stranci sasvim svejedno ko dobije dole gradonacelnicko mjesto kad su oni partneri sa hdz
bilo ko da je dobio to mjesto bilo bi isto jer jedni druge pokrivaju u kriminalu

naravno da je mrznja prema sda jaca od ljubavi prema bosnjacima bosni
i nemoj to dvoje izjednacavati jer kao sto rekoh bosnjak je sada vjerski predznak nikako nacionalni
adil osmanovic je samo rekao istinu zar ne? a novi momenti su sta da vise nisu partneri nego guzni haveri su postali jer im se klima tronozac

a zahiragic predstavlja novo mladje lice
ok jeste al se ti nisi zapitao kakvo je to novo mladje lice
nisi se zapitao kako to da je ubo nozem skolskog druga
nisi se zapitao kako je uopste dosao do ovoga sada svega
ubacen zbog energije i aktivnosti a nije bilo mogucnosti da je ubacen zbog nekih namirivanja racuna i sl
ja cak mislim da je on ubacen jer je glup gdje ce ga ovi stariji nasankati pravo jer sda tone

pa da je bolaj alternativa od samre naravno da jeste jer nije tesko biti bolji od bilo kog zelenog zastupnika i njihovih satelita
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50062 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 16/03/2021 00:20
foxlife wrote: 16/03/2021 00:02 normalan bosnjak je za mene ovaj dragons
on je svjestan svoje vjere tradicije itd al je isto tako svjestan da branioci bosnjastva su pogubni za njega isto kao i cetnik i ustasa
:lol: da li si ti Bošnjak ?
nisam niti cu kad biti
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50063 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 16/03/2021 00:28
Istinu govorim wrote: 16/03/2021 00:20
foxlife wrote: 16/03/2021 00:02 normalan bosnjak je za mene ovaj dragons
on je svjestan svoje vjere tradicije itd al je isto tako svjestan da branioci bosnjastva su pogubni za njega isto kao i cetnik i ustasa
:lol: da li si ti Bošnjak ?
nisam niti cu kad biti
Džaba sam krečio onda.

Da ne offtopičimo više
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50064 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 16/03/2021 00:44
foxlife wrote: 16/03/2021 00:28
Istinu govorim wrote: 16/03/2021 00:20

:lol: da li si ti Bošnjak ?
nisam niti cu kad biti
Džaba sam krečio onda.

Da ne offtopičimo više
cuj dzaba si krecio :lol:
a konto si me prefarbati u zeleno jel ?
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#50065 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by carobnjak_N »

addem wrote: 15/03/2021 19:43
carobnjak_N wrote: 15/03/2021 16:58 Ok je Marićka, objasnila se ...vidi se da je snimak odrezan i vađen iz konteksta.
Sda botovi i ostala priglupa bulumenta su postali kao oni Vučićevi botovi što u srpskoj politici rade iste namještaljke i spinuju javnost.
Kad se protiv neprijatelja boriš istim nemoralnim sredstvima, postaješ kao on.
Tako je onaj "bosanski forum" postao sakupljalište "bošnjačina" koji imaju istu priču kao četnici.
SDA botovi nisu uspjesni ko vucicevi jer vucic nema apsolutno nikakve opozije, nit ko zna koliko para daje za respiratore i koliko placa vakcine. Ipak njegova masinerija je jedna od najjacih u Evropi. Drugo nema nikoga u stranci koji mu smije nesto reci nego svaki po cijeli dan njega pominje ko Kim Jong Una hvali.
Ivana Maric je puno puta komentarisala, previse je u javnosti pa od te kolicine botovima nije ni bilo tesko da nadju kompromitirajuce sadzraje. Njoj je u biti Nasa stranka vise stete nanijela nego koristi sa ovom kandidaturom jer je ovako izgubila kredibilitet "neovisni". Mozda da je ubace u neki upravni il nesto da joj se malo oduze jer su joj sjebali kandidaturu. Sad je postala facebook analiticarka kakvih je bar jedno 20 hiljada u drzavi. Dino je jasno rekao da je joj halali al da je postala teret, tako da od nje kao dogradonacelnice nema nista. Zna se ko je glavni u koaliciji i ko se najvise pita. Zato sada paranoicno pise po facebooku.
Realno, mjesto dogradonačelnice i nije neka bitna i vidljiva funkcija ali bi ona možda bila dobra podrška Bogićeviću koji je penzioner.
Marićka će uvijek jahati po televizijama jer je brza i britka na jeziku ,a uvijek će imati i svoje glasače koji su možda glasači NS-a,
a možda i nisu nego samo eto neka urbanija raja. Što se tiče ove priče njene oko predsjedništva tu ona nema dovoljan broj glasača.
Predsjedništvo sačinjavaju simboli naše tročlane narodne gluposti .
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#50066 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

carobnjak_N wrote: 16/03/2021 06:20
addem wrote: 15/03/2021 19:43
carobnjak_N wrote: 15/03/2021 16:58 Ok je Marićka, objasnila se ...vidi se da je snimak odrezan i vađen iz konteksta.
Sda botovi i ostala priglupa bulumenta su postali kao oni Vučićevi botovi što u srpskoj politici rade iste namještaljke i spinuju javnost.
Kad se protiv neprijatelja boriš istim nemoralnim sredstvima, postaješ kao on.
Tako je onaj "bosanski forum" postao sakupljalište "bošnjačina" koji imaju istu priču kao četnici.
SDA botovi nisu uspjesni ko vucicevi jer vucic nema apsolutno nikakve opozije, nit ko zna koliko para daje za respiratore i koliko placa vakcine. Ipak njegova masinerija je jedna od najjacih u Evropi. Drugo nema nikoga u stranci koji mu smije nesto reci nego svaki po cijeli dan njega pominje ko Kim Jong Una hvali.
Ivana Maric je puno puta komentarisala, previse je u javnosti pa od te kolicine botovima nije ni bilo tesko da nadju kompromitirajuce sadzraje. Njoj je u biti Nasa stranka vise stete nanijela nego koristi sa ovom kandidaturom jer je ovako izgubila kredibilitet "neovisni". Mozda da je ubace u neki upravni il nesto da joj se malo oduze jer su joj sjebali kandidaturu. Sad je postala facebook analiticarka kakvih je bar jedno 20 hiljada u drzavi. Dino je jasno rekao da je joj halali al da je postala teret, tako da od nje kao dogradonacelnice nema nista. Zna se ko je glavni u koaliciji i ko se najvise pita. Zato sada paranoicno pise po facebooku.
Realno, mjesto dogradonačelnice i nije neka bitna i vidljiva funkcija ali bi ona možda bila dobra podrška Bogićeviću koji je penzioner.
Marićka će uvijek jahati po televizijama jer je brza i britka na jeziku ,a uvijek će imati i svoje glasače koji su možda glasači NS-a,
a možda i nisu nego samo eto neka urbanija raja. Što se tiče ove priče njene oko predsjedništva tu ona nema dovoljan broj glasača.
Predsjedništvo sačinjavaju simboli naše tročlane narodne gluposti .
Potpuno se slazem da je i mjesto gradonacelnika a ne tek dogradonacelnice cisto protokolarna stvar. Al vise su joj nastetili iz Nase Stranke ovom nazovi kandidaturom nego sto je ista time dobila, jer odjenom se nasla na tapetu, i sad ce ostati oznacena kao neko ko pripada Nasoj Stranci a realno nema neke veze sa njima.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50067 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Mozda je to i bio cilj da joj se nasteti ko zna
Ispade da su dobro to smislili u ns a nisu je cak ni kandidovali da bi oni dobili negativnu reakciju
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#50068 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:38
kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:33 Kada neko vjeruje da su STAV i SAFF vjerodostojni izvori informacija, a Elmica naučnih studija, onda vjeruje i u Bakirovu reviziju presude i nova radna mjesta, Fadilove kilometre i respiratore i Željkove ANP-ove i puckanja po prstima.
A kada u sve to vjeruje, onda... tu ni Bog, a ni evolucija ne pomažu.
Elmica je kul i jedna od par žena za koje bih glaso, a i STAV ima ponekad dobrih članak (uglavnom od Mustafe Drnišlića).
:lol: :lol: :lol:

Filipe, Mursele, koji li si?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#50069 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 16/03/2021 00:28
Istinu govorim wrote: 16/03/2021 00:20
foxlife wrote: 16/03/2021 00:02 normalan bosnjak je za mene ovaj dragons
on je svjestan svoje vjere tradicije itd al je isto tako svjestan da branioci bosnjastva su pogubni za njega isto kao i cetnik i ustasa
:lol: da li si ti Bošnjak ?
nisam niti cu kad biti
Nisi niti ćes ikada biti jer si Srbin, Hrvat, dijete mješovitog braka Jevrej, Rom, Albanac?
Ili nisi niti ćeš ikada biti jer je se 99% familije izjasnilo kao Bošnjaci a ti to odbijaš?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50070 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 16/03/2021 13:07
foxlife wrote: 16/03/2021 00:28
Istinu govorim wrote: 16/03/2021 00:20

:lol: da li si ti Bošnjak ?
nisam niti cu kad biti
Nisi niti ćes ikada biti jer si Srbin, Hrvat, dijete mješovitog braka Jevrej, Rom, Albanac?
Ili nisi niti ćeš ikada biti jer je se 99% familije izjasnilo kao Bošnjaci a ti to odbijaš?
Zato sto sam japanac
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#50071 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

BHDragons wrote: 15/03/2021 23:39 Ma treba ženu ubiti jer je nešto rekla pogrešno jer ne zna engleski kako treba... Mene kao Bošnjaka, muslimana, uopšte ne vrijeđa šta bilo ko kaže pogrdno za moj narod i moju vjeru, jer znam da nisu upravu i da mogu samo lupetati. Ali zato SDA takve stvari koristi da se razračunava sa Bošnjacima koji ne misle kao oni. Jadno pravo, a istima ne smeta fašistička izjava "nezavisnog stručnjaka" Kapidžića, ili ne dao Bog da nešto konkretno urade protiv arlaukanja iz manjeg entiteta ili bilo kakvog stopiranja napretka države od strane HDZ-a ili SNSD-a. Ah da, oni su koalicioni partneri...
Naravno da ne treba vršiti teror ili linč nad Marićkom, ali ne vidim razlog da se njene izjave ne stave po povećalo i analizira njihova sadržina.

Ako su diskutabilne - utvrditi zašto i zbog čega? Ako su naprimjerene - zašto su neprimjerene? Ako odgovaraju istini - onda ih potvrditi.

Nisu je kandidirali na poziciju predsjednika kućnog savjeta u Logavinoj, već na poziciju zamjenika gradonačelnika Sarajeva.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50072 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Škobo Habu wrote: 16/03/2021 13:14
BHDragons wrote: 15/03/2021 23:39 Ma treba ženu ubiti jer je nešto rekla pogrešno jer ne zna engleski kako treba... Mene kao Bošnjaka, muslimana, uopšte ne vrijeđa šta bilo ko kaže pogrdno za moj narod i moju vjeru, jer znam da nisu upravu i da mogu samo lupetati. Ali zato SDA takve stvari koristi da se razračunava sa Bošnjacima koji ne misle kao oni. Jadno pravo, a istima ne smeta fašistička izjava "nezavisnog stručnjaka" Kapidžića, ili ne dao Bog da nešto konkretno urade protiv arlaukanja iz manjeg entiteta ili bilo kakvog stopiranja napretka države od strane HDZ-a ili SNSD-a. Ah da, oni su koalicioni partneri...
Naravno da ne treba vršiti teror ili linč nad Marićkom, ali ne vidim razlog da se njene izjave ne stave po povećalo i analizira njihova sadržina.

Ako su diskutabilne - utvrditi zašto i zbog čega? Ako su naprimjerene - zašto su neprimjerene? Ako odgovaraju istini - onda ih potvrditi.

Nisu je kandidirali na poziciju predsjednika kućnog savjeta u Logavinoj, već na poziciju zamjenika gradonačelnika Sarajeva.
Nisu je nikako kandidovali ni za sta
Bila je prijedlog za kandidaturu
Dvije razlicite stvari skroz
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#50073 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Hank Paldum wrote: 16/03/2021 13:07
Nisi niti ćes ikada biti jer si Srbin, Hrvat, dijete mješovitog braka Jevrej, Rom, Albanac?
Ili nisi niti ćeš ikada biti jer je se 99% familije izjasnilo kao Bošnjaci a ti to odbijaš?
Hanko, ti samo ovakvim načinom razmišljanja potvrđuješ da je tebi nacionalni identitet - svetinja.

Pa, kao ti je svetinja - izvoli, vrati se. Zaposli se u "Bingu", radi za minimalac, razvuci do 15-tog, poslije 15-tog kljukaj se patriotskim pjesmama sa YT da ne čuješ kako ti zavijaju crijeva.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#50074 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Škobo Habu wrote: 16/03/2021 13:20
Hank Paldum wrote: 16/03/2021 13:07
Nisi niti ćes ikada biti jer si Srbin, Hrvat, dijete mješovitog braka Jevrej, Rom, Albanac?
Ili nisi niti ćeš ikada biti jer je se 99% familije izjasnilo kao Bošnjaci a ti to odbijaš?
Hanko, ti samo ovakvim načinom razmišljanja potvrđuješ da je tebi nacionalni identitet - svetinja.

Pa, kao ti je svetinja - izvoli, vrati se. Zaposli se u "Bingu", radi za minimalac, razvuci do 15-tog, poslije 15-tog kljukaj se patriotskim pjesmama sa YT da ne čuješ kako ti zavijaju crijeva.
Da mi je imati tvoju pamet da se malo odmorim.
Pitam normalno pitanje jer mu rečenica ima dvostruko značenje.
Da li nije Bošnjak jer je se nije tako želio izjasniti ili nije jer je se izjasnio kao jedan od dva preostala konstitutivna naroda.
Kao što rekoh, da mi je stvarno tvoju pamet jer je stvarno umjetnost od toga okrenuti priču na Bingo i patriotske pjesme :lol:
A i osoba sa naočarama sa prejakom dioptrijom može pročitati da pise Hank a ne Hanka.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#50075 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 16/03/2021 13:13
Hank Paldum wrote: 16/03/2021 13:07
foxlife wrote: 16/03/2021 00:28

nisam niti cu kad biti
Nisi niti ćes ikada biti jer si Srbin, Hrvat, dijete mješovitog braka Jevrej, Rom, Albanac?
Ili nisi niti ćeš ikada biti jer je se 99% familije izjasnilo kao Bošnjaci a ti to odbijaš?
Zato sto sam japanac
Aha, shvatam, Bošnjak koji glumi buntovnika.
Locked