Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
džakailibu
Posts: 764
Joined: 08/05/2013 11:37

#49976 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by džakailibu »

dobar tekst i dnevni avaz ne idu zajedno. ali zamisljam nanu u nekoj nedodjiji koja cita tekst i potvrdno klima glavom na omerovu kontataciju o frojdovskom lapsusu.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15269
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#49977 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Prpa.ba »

Hoce li se ova skupina konacno oglasiti sa imenom svog prijedloga dogradonacelnika, ili cekamo da Osmica zavrsi za Skaku?

Zaista je impresivna sposobnost NS-a da od nicega napravi autogol, i to ne samo za sebe nego i za svoje koalicione partnere. :-) :lol:
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49978 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Prpa.ba wrote: 14/03/2021 13:00 Hoce li se ova skupina konacno oglasiti sa imenom svog prijedloga dogradonacelnika, ili cekamo da Osmica zavrsi za Skaku?

Zaista je impresivna sposobnost NS-a da od nicega napravi autogol, i to ne samo za sebe nego i za svoje koalicione partnere. :-) :lol:
Da. I ja sam mislio da posjeduju daleko više inteligencije, no prevario sam se.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#49979 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by high_volume »

Škobo Habu wrote: 14/03/2021 13:07
Prpa.ba wrote: 14/03/2021 13:00 Hoce li se ova skupina konacno oglasiti sa imenom svog prijedloga dogradonacelnika, ili cekamo da Osmica zavrsi za Skaku?

Zaista je impresivna sposobnost NS-a da od nicega napravi autogol, i to ne samo za sebe nego i za svoje koalicione partnere. :-) :lol:
Da. I ja sam mislio da posjeduju daleko više inteligencije, no prevario sam se.
Image

https://www.nasastranka.ba/bs/contact

... pa i nama prenesite odgovore
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#49980 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by carobnjak_N »

carobnjak_N wrote: 10/03/2021 06:56 Raja se je naložila na stari snimak koji je pronašla sda škola, baš iz tog razloga loženja raje .
Nije Marićka cvećka i izjava bi možda mogla i proći da se sad nije vadila na "loš prijevod" , nego da je rekla nešto tipa
eto, brzopleto sam to izvalila, nisam tako mislila, izvinjavam se....prošlo bi sve sa manje bure .
Ipak me je poslušala, a ako joj treba savjetnik za odnose sa Bošnjacima ...eto nek' me zaprati
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#49981 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by the_stick »

carobnjak_N wrote: 14/03/2021 15:15
carobnjak_N wrote: 10/03/2021 06:56 Raja se je naložila na stari snimak koji je pronašla sda škola, baš iz tog razloga loženja raje .
Nije Marićka cvećka i izjava bi možda mogla i proći da se sad nije vadila na "loš prijevod" , nego da je rekla nešto tipa
eto, brzopleto sam to izvalila, nisam tako mislila, izvinjavam se....prošlo bi sve sa manje bure .
Ipak me je poslušala, a ako joj treba savjetnik za odnose sa Bošnjacima ...eto nek' me zaprati
Rekao bih da je izjava prevazidjena i sva dalja prica oko iste je potpuno beskorisna... hajmo se vratiti na sustinu problema... kakve zasluge/iskustvo/reference/kvalifikacije doticna ima za navedenu poziciju? Osim piskaranja po drustvenim mrezama, apsolutno je nemoguce pronaci cime se Ivana bavi u zivotu...
Waxxyyxxyy
Posts: 58
Joined: 29/12/2020 19:30

#49982 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Waxxyyxxyy »

Sklonite ovog Fortu, samo vrti istu pricu, malo kriva drzava, malo federacija, kao da mi ne znamo tko je kriv. Nasa stranka umislila da su joj glasaci isti kao i SDA glasaci. Forto vec dva mjeseca tvrdi da pregovara sa nekim oko nabavke vakcina, ono sto bih ja zelio je da izadje pred medije i jasno kaze s kim pregovara, sta druga strana zahtjeva, sta vlada radi da ispuni te uslove. Ovako mi se cini da obmanjuje javnost tvrdnjama da ce nabaviti vakcine.

Ova vlada je manje vise ista kao i sve prethodne, vrte istu ispraznu pricu, a grad bruji kako zaposljavaju bez konkursa. Ono sto je cinjenica, Nasa stranka ce skupo da plati nesposobnog premijera na iducim izborima.

Na kraju me zanima, zasto premijer toliko vice, odnosno dere se kad govori?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49983 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Forto kao fahraon, jesmo vlast ali nismo vlast i ništa mi nismo krivi.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#49984 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by klizim po parkingu »

Waxxyyxxyy wrote: 14/03/2021 20:23 Sklonite ovog Fortu, samo vrti istu pricu, malo kriva drzava, malo federacija, kao da mi ne znamo tko je kriv. Nasa stranka umislila da su joj glasaci isti kao i SDA glasaci. Forto vec dva mjeseca tvrdi da pregovara sa nekim oko nabavke vakcina, ono sto bih ja zelio je da izadje pred medije i jasno kaze s kim pregovara, sta druga strana zahtjeva, sta vlada radi da ispuni te uslove. Ovako mi se cini da obmanjuje javnost tvrdnjama da ce nabaviti vakcine.

Ova vlada je manje vise ista kao i sve prethodne, vrte istu ispraznu pricu, a grad bruji kako zaposljavaju bez konkursa. Ono sto je cinjenica, Nasa stranka ce skupo da plati nesposobnog premijera na iducim izborima.

Na kraju me zanima, zasto premijer toliko vice, odnosno dere se kad govori?
jebo majku odakle vise izvirete :run: :run: bas se sda botovi nikad umoriti nece to vam je jedina istinita iz kampanja
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15269
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#49985 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Prpa.ba »

Ugledao se na Linginu Elenu od KCUS-a, kmecanje i vristanje povazdan, ali nju niko ne pita, ne zna sta se desava.. :mrgreen: :lol:
Waxxyyxxyy
Posts: 58
Joined: 29/12/2020 19:30

#49986 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Waxxyyxxyy »

klizim po parkingu wrote: 14/03/2021 20:31
Waxxyyxxyy wrote: 14/03/2021 20:23 Sklonite ovog Fortu, samo vrti istu pricu, malo kriva drzava, malo federacija, kao da mi ne znamo tko je kriv. Nasa stranka umislila da su joj glasaci isti kao i SDA glasaci. Forto vec dva mjeseca tvrdi da pregovara sa nekim oko nabavke vakcina, ono sto bih ja zelio je da izadje pred medije i jasno kaze s kim pregovara, sta druga strana zahtjeva, sta vlada radi da ispuni te uslove. Ovako mi se cini da obmanjuje javnost tvrdnjama da ce nabaviti vakcine.

Ova vlada je manje vise ista kao i sve prethodne, vrte istu ispraznu pricu, a grad bruji kako zaposljavaju bez konkursa. Ono sto je cinjenica, Nasa stranka ce skupo da plati nesposobnog premijera na iducim izborima.

Na kraju me zanima, zasto premijer toliko vice, odnosno dere se kad govori?
jebo majku odakle vise izvirete :run: :run: bas se sda botovi nikad umoriti nece to vam je jedina istinita iz kampanja
Evo vidis, ja glasam za Nasu stranku od pocetka, a markiranje svakoga tko misli da ovo ne valja, botom bilo koje vrste, je samo po sebi besmisleno, pogotovo ako podrzavas liberalnu politicku opciju.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#49987 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by klizim po parkingu »

Waxxyyxxyy wrote: 14/03/2021 20:45
klizim po parkingu wrote: 14/03/2021 20:31
Waxxyyxxyy wrote: 14/03/2021 20:23 Sklonite ovog Fortu, samo vrti istu pricu, malo kriva drzava, malo federacija, kao da mi ne znamo tko je kriv. Nasa stranka umislila da su joj glasaci isti kao i SDA glasaci. Forto vec dva mjeseca tvrdi da pregovara sa nekim oko nabavke vakcina, ono sto bih ja zelio je da izadje pred medije i jasno kaze s kim pregovara, sta druga strana zahtjeva, sta vlada radi da ispuni te uslove. Ovako mi se cini da obmanjuje javnost tvrdnjama da ce nabaviti vakcine.

Ova vlada je manje vise ista kao i sve prethodne, vrte istu ispraznu pricu, a grad bruji kako zaposljavaju bez konkursa. Ono sto je cinjenica, Nasa stranka ce skupo da plati nesposobnog premijera na iducim izborima.

Na kraju me zanima, zasto premijer toliko vice, odnosno dere se kad govori?
jebo majku odakle vise izvirete :run: :run: bas se sda botovi nikad umoriti nece to vam je jedina istinita iz kampanja
Evo vidis, ja glasam za Nasu stranku od pocetka, a markiranje svakoga tko misli da ovo ne valja, botom bilo koje vrste, je samo po sebi besmisleno, pogotovo ako podrzavas liberalnu politicku opciju.
jah a ja evo spavam pored Jlo :thumbup: :thumbup:
providni ste samo tako al udarite ljudine mora se opravdati salama
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49988 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Login7777 wrote: 14/03/2021 20:30 Forto kao fahraon, jesmo vlast ali nismo vlast i ništa mi nismo krivi.
Treba mu dati šansu. SDA je napravila toliko zla da se treba glasati za njega najmanje još 5 puta jer će tek nakon 10-20 godina se moći vidjeti rezultati njegovog rada, do tada se ne treba buniti ako se nakon 1-2 decenije ne budu vidjeli rezultati, samo treba glasati za Fortu :lol:
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#49989 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by klizim po parkingu »

Hank Paldum wrote: 14/03/2021 23:21
Login7777 wrote: 14/03/2021 20:30 Forto kao fahraon, jesmo vlast ali nismo vlast i ništa mi nismo krivi.
Treba mu dati šansu. SDA je napravila toliko zla da se treba glasati za njega najmanje još 5 puta jer će tek nakon 10-20 godina se moći vidjeti rezultati njegovog rada, do tada se ne treba buniti ako se nakon 1-2 decenije ne budu vidjeli rezultati, samo treba glasati za Fortu :lol:
jok trebam glasati za stranku koja u doba pandemije nije imala ministra zdravstva il koja je rekonstrukciju pruge dala firmi koja se tim ne bavi pa se raspala u tri mjeseca

jesi li ti realan il botovske okice su ti previse zamucene serbetom i minderlukom
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49990 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

klizim po parkingu wrote: 14/03/2021 23:39
Hank Paldum wrote: 14/03/2021 23:21
Login7777 wrote: 14/03/2021 20:30 Forto kao fahraon, jesmo vlast ali nismo vlast i ništa mi nismo krivi.
Treba mu dati šansu. SDA je napravila toliko zla da se treba glasati za njega najmanje još 5 puta jer će tek nakon 10-20 godina se moći vidjeti rezultati njegovog rada, do tada se ne treba buniti ako se nakon 1-2 decenije ne budu vidjeli rezultati, samo treba glasati za Fortu :lol:
jok trebam glasati za stranku koja u doba pandemije nije imala ministra zdravstva il koja je rekonstrukciju pruge dala firmi koja se tim ne bavi pa se raspala u tri mjeseca

jesi li ti realan il botovske okice su ti previse zamucene serbetom i minderlukom
Pa nemoj, glasaj za Forta pa će te pozitivno iznenaditi negdje u 2032. Samo sabura.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#49991 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

klizim po parkingu wrote: 14/03/2021 23:39
Hank Paldum wrote: 14/03/2021 23:21
Login7777 wrote: 14/03/2021 20:30 Forto kao fahraon, jesmo vlast ali nismo vlast i ništa mi nismo krivi.
Treba mu dati šansu. SDA je napravila toliko zla da se treba glasati za njega najmanje još 5 puta jer će tek nakon 10-20 godina se moći vidjeti rezultati njegovog rada, do tada se ne treba buniti ako se nakon 1-2 decenije ne budu vidjeli rezultati, samo treba glasati za Fortu :lol:
jok trebam glasati za stranku koja u doba pandemije nije imala ministra zdravstva il koja je rekonstrukciju pruge dala firmi koja se tim ne bavi pa se raspala u tri mjeseca

jesi li ti realan il botovske okice su ti previse zamucene serbetom i minderlukom
Ne, nego jednostavno ne živi ovdje.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#49992 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Ricken »

https://avaz.ba/vijesti/bih/637276/emin ... i-moj-glas

Sve je ok, Ivana Marić je vjenčana kuma Emine Ganić, ne treba joj bolja referenca. :D

Emina se nakon 7 dana morala oglasiti jer nesposobni mediji nisu iskopali ovako bitnu povezanost i nisu joj dali medijski prostor.
Last edited by Ricken on 15/03/2021 07:08, edited 1 time in total.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49993 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Ovako se kuma analitičarka šprdala sa upozorenjima.

Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49994 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Hank Paldum wrote: 15/03/2021 01:53
Pa nemoj, glasaj za Forta pa će te pozitivno iznenaditi negdje u 2032. Samo sabura.
Treba staviti Asima Sarajlića za premijera. Čo'jek ima veze od ŠPD Sarajevskog kantona do Astra-Zence. :lol:
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#49995 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

Ivana toliko puno pise i komentira da je tesko da sta ne izvali. Mislim da je NiP nece dati da ona bude dogradonacelnica.
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 10147
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#49996 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bosanac sa dna kace »

Je ko Anja Margetić?
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#49997 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Osim_13 »

Super je Anja, 100x bolji izbor od Marićke. Bolje da su sa njom krenuli u startu nego što su se sa ovom igrali, ko da nisu znali šta slijedi.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49998 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Osim_13 wrote: 15/03/2021 10:35 Super je Anja, 100x bolji izbor od Marićke. Bolje da su sa njom krenuli u startu nego što su se sa ovom igrali, ko da nisu znali šta slijedi.
I po funkciji, i po sportskim rezultatima, daleko bolji izbor od Marićke.

Šta znači medijski se ne eksponirati.
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#49999 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by carobnjak_N »

Ok je Marićka, objasnila se ...vidi se da je snimak odrezan i vađen iz konteksta.
Sda botovi i ostala priglupa bulumenta su postali kao oni Vučićevi botovi što u srpskoj politici rade iste namještaljke i spinuju javnost.
Kad se protiv neprijatelja boriš istim nemoralnim sredstvima, postaješ kao on.
Tako je onaj "bosanski forum" postao sakupljalište "bošnjačina" koji imaju istu priču kao četnici.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#50000 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

carobnjak_N wrote: 15/03/2021 16:58 Ok je Marićka, objasnila se ...vidi se da je snimak odrezan i vađen iz konteksta.
Sda botovi i ostala priglupa bulumenta su postali kao oni Vučićevi botovi što u srpskoj politici rade iste namještaljke i spinuju javnost.
Kad se protiv neprijatelja boriš istim nemoralnim sredstvima, postaješ kao on.
Tako je onaj "bosanski forum" postao sakupljalište "bošnjačina" koji imaju istu priču kao četnici.
Možeš sada pjevati borbene, Ivana je ispala iz igre :thumbup:
Baš se pitam ko si bio tamo pa si tako ogorčen na forum, možda smo imali čast diskutovati.
Da ti odmah odgovorim, ja sam tamo Naseef Mushroom.
Locked