Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#50001 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

carobnjak_N wrote: 15/03/2021 16:58 Ok je Marićka, objasnila se ...vidi se da je snimak odrezan i vađen iz konteksta.
Sda botovi i ostala priglupa bulumenta su postali kao oni Vučićevi botovi što u srpskoj politici rade iste namještaljke i spinuju javnost.
Kad se protiv neprijatelja boriš istim nemoralnim sredstvima, postaješ kao on.
Tako je onaj "bosanski forum" postao sakupljalište "bošnjačina" koji imaju istu priču kao četnici.
SDA botovi nisu uspjesni ko vucicevi jer vucic nema apsolutno nikakve opozije, nit ko zna koliko para daje za respiratore i koliko placa vakcine. Ipak njegova masinerija je jedna od najjacih u Evropi. Drugo nema nikoga u stranci koji mu smije nesto reci nego svaki po cijeli dan njega pominje ko Kim Jong Una hvali.
Ivana Maric je puno puta komentarisala, previse je u javnosti pa od te kolicine botovima nije ni bilo tesko da nadju kompromitirajuce sadzraje. Njoj je u biti Nasa stranka vise stete nanijela nego koristi sa ovom kandidaturom jer je ovako izgubila kredibilitet "neovisni". Mozda da je ubace u neki upravni il nesto da joj se malo oduze jer su joj sjebali kandidaturu. Sad je postala facebook analiticarka kakvih je bar jedno 20 hiljada u drzavi. Dino je jasno rekao da je joj halali al da je postala teret, tako da od nje kao dogradonacelnice nema nista. Zna se ko je glavni u koaliciji i ko se najvise pita. Zato sada paranoicno pise po facebooku.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50002 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

S obzirom da je jedan od moderatora turbo musliman nije ni cudo sto je takav forum kao i onaj treci gdje ima jos jedan turbo musliman

Ne bi me cudilo da je to jedan te isti covjek
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#50003 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Sta je to "turbo musliman"?
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50004 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 19:44 S obzirom da je jedan od moderatora turbo musliman nije ni cudo sto je takav forum kao i onaj treci gdje ima jos jedan turbo musliman

Ne bi me cudilo da je to jedan te isti covjek
Kakav je forum ? Ne možete izmišljat i pljuvat Bošnjake redom ? Ah da, to možete. Forum je sigurna kuća za ljevičare i propale komunjare
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50005 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 19:54
foxlife wrote: 15/03/2021 19:44 S obzirom da je jedan od moderatora turbo musliman nije ni cudo sto je takav forum kao i onaj treci gdje ima jos jedan turbo musliman

Ne bi me cudilo da je to jedan te isti covjek
Kakav je forum ? Ne možete izmišljat i pljuvat Bošnjake redom ? Ah da, to možete. Forum je sigurna kuća za ljevičare i propale komunjare
Eto opisan je vec kakav je
A ti ces biti propali zeleni turbo bosnjak?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50006 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

bunk wrote: 15/03/2021 19:45 Sta je to "turbo musliman"?
Ma zaboravi ti si svoje davno rekao
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50007 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 20:01
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 19:54
foxlife wrote: 15/03/2021 19:44 S obzirom da je jedan od moderatora turbo musliman nije ni cudo sto je takav forum kao i onaj treci gdje ima jos jedan turbo musliman

Ne bi me cudilo da je to jedan te isti covjek
Kakav je forum ? Ne možete izmišljat i pljuvat Bošnjake redom ? Ah da, to možete. Forum je sigurna kuća za ljevičare i propale komunjare
Eto opisan je vec kakav je
A ti ces biti propali zeleni turbo bosnjak?
Previše hodaju po džamijama za moj ukus, više sam crni turbodizel 2.0 Bošnjak
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50008 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:02
foxlife wrote: 15/03/2021 20:01
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 19:54

Kakav je forum ? Ne možete izmišljat i pljuvat Bošnjake redom ? Ah da, to možete. Forum je sigurna kuća za ljevičare i propale komunjare
Eto opisan je vec kakav je
A ti ces biti propali zeleni turbo bosnjak?
Previše hodaju po džamijama za moj ukus, više sam crni turbodizel 2.0 Bošnjak
Aha ti si onaj koji umjesto na dzumu pobjegne u kafanu petkom
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50009 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 20:05
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:02
foxlife wrote: 15/03/2021 20:01

Eto opisan je vec kakav je
A ti ces biti propali zeleni turbo bosnjak?
Previše hodaju po džamijama za moj ukus, više sam crni turbodizel 2.0 Bošnjak
Aha ti si onaj koji umjesto na dzumu pobjegne u kafanu petkom
Pobjegne ? Od koga/čega ?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50010 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:08
foxlife wrote: 15/03/2021 20:05
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:02

Previše hodaju po džamijama za moj ukus, više sam crni turbodizel 2.0 Bošnjak
Aha ti si onaj koji umjesto na dzumu pobjegne u kafanu petkom
Pobjegne ? Od koga/čega ?
Od posla na budzetu
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50011 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 20:10
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:08
foxlife wrote: 15/03/2021 20:05

Aha ti si onaj koji umjesto na dzumu pobjegne u kafanu petkom
Pobjegne ? Od koga/čega ?
Od posla na budzetu
:lol: pa nisam komunjara da oštećujem državu.

Nisam na budžetu, ne sikiraj se.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50012 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:12
foxlife wrote: 15/03/2021 20:10
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:08

Pobjegne ? Od koga/čega ?
Od posla na budzetu
:lol: pa nisam komunjara da oštećujem državu.

Nisam na budžetu, ne sikiraj se.
Aha onda si zaposlenik uspjesnog bizmismena koji redovno dobija tendere od javnih ustanova
Nebitno dosla vam je voda do usiju pa se sad branite bilo cim
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#50013 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

foxlife wrote: 15/03/2021 20:01
bunk wrote: 15/03/2021 19:45 Sta je to "turbo musliman"?
Ma zaboravi ti si svoje davno rekao
A znaci i ja sam :lol: :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50014 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

bunk wrote: 15/03/2021 20:16
foxlife wrote: 15/03/2021 20:01
bunk wrote: 15/03/2021 19:45 Sta je to "turbo musliman"?
Ma zaboravi ti si svoje davno rekao
A znaci i ja sam :lol: :lol:
Maaaaa joooook gdje ces ti biti to
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50015 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 20:14
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:12
foxlife wrote: 15/03/2021 20:10

Od posla na budzetu
:lol: pa nisam komunjara da oštećujem državu.

Nisam na budžetu, ne sikiraj se.
Aha onda si zaposlenik uspjesnog bizmismena koji redovno dobija tendere od javnih ustanova
Nebitno dosla vam je voda do usiju pa se sad branite bilo cim
Ko se brani ? :lol:

Nisam. Nisam ni u dijaspori, jer znam da je to sledeće. :kiss:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50016 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:18
foxlife wrote: 15/03/2021 20:14
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:12

:lol: pa nisam komunjara da oštećujem državu.

Nisam na budžetu, ne sikiraj se.
Aha onda si zaposlenik uspjesnog bizmismena koji redovno dobija tendere od javnih ustanova
Nebitno dosla vam je voda do usiju pa se sad branite bilo cim
Ko se brani ? :lol:

Nisam. Nisam ni u dijaspori, jer znam da je to sledeće. :kiss:
Nije to sljedece ne brini od ova 2 nabrojana si ti sigurno
I ne znam zasto branite sda na temi o nasoj stranci?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#50017 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 15/03/2021 20:05
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:02
foxlife wrote: 15/03/2021 20:01

Eto opisan je vec kakav je
A ti ces biti propali zeleni turbo bosnjak?
Previše hodaju po džamijama za moj ukus, više sam crni turbodizel 2.0 Bošnjak
Aha ti si onaj koji umjesto na dzumu pobjegne u kafanu petkom
Jesi li to i ti išao na džumu pa ti takvi rekli kada ste ulazili u džamiju "Hajte vi, pobjegoh ja u kafanu"?
ili si ti bio jedan od onih koji su ostali na radnom mjestu dok su drugi išli na džumu pa ti sam pobjegneš kasnije u kafanu pa si sreo one koji su trebali ići na džumu?

Pošto sigurno nisi bio ni u jednoj od te dvije situacije to znači da je tebi bilo dovoljno da čuješ da odu na džumu i automatski je za tebe turbo Bošnjak. Jedna veoma islamofobična izjava kao i bosnjakofobična jer ako nije kao Dennis Gratz ili Damir Nikšić, bez ikakvog identiteta, on je odmah za tebe turbo Bošnjak.

Ali kako se ne možete ni truditi da ne bude ofirno sa vašom antipatijom. Ne bježe oni sa posla pod izgovorom da je džuma da pobjegnu kući, da negdje odspavaju ili da odu u ćevabdžinicu nego odmah kafana, svi ti što su vjernici tajno u kafanu i to u podne kao najgori alkoholičari :lol:
Last edited by Hank Paldum on 15/03/2021 20:26, edited 1 time in total.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50018 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 15/03/2021 20:23
foxlife wrote: 15/03/2021 20:05
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:02

Previše hodaju po džamijama za moj ukus, više sam crni turbodizel 2.0 Bošnjak
Aha ti si onaj koji umjesto na dzumu pobjegne u kafanu petkom
Jesi li to i ti išao na džumu pa ti takvi rekli kada ste ulazili u džamiju "Hajte vi, pobjegoh ja u kafanu"?
ili si ti bio jedan od onih koji su ostali na radnom mjestu dok su drugi išli na džumu pa ti sam pobjegneš kasnije u kafanu pa si sreo one koji su trebali ići na džumu?

Pošto sigurno nisi bio ni u jednoj od te dvije situacije to znači da je tebi bilo dovoljno da čuješ da odu na džumu i automatski je za tebe turbo Bošnjak. Jedna veoma islamofobična izjava kao i bosnjakofobična jer ako nije kao Dennis Gratz ili Damir Nikšić, bez ikakvog identiteta, on je odmah za tebe turbo Bošnjak.
Bio sam u trecoj situaciji gdje sam trebao sluzbenika da mi uradi posao za koji je placen a nazalost nije odradjeno jer je otisao na dzumu a kod prijatelja je slucaj da je istog kod kojeg je trebao sreo u metropolisu kako pije kafi
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50019 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 20:21
Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:18
foxlife wrote: 15/03/2021 20:14

Aha onda si zaposlenik uspjesnog bizmismena koji redovno dobija tendere od javnih ustanova
Nebitno dosla vam je voda do usiju pa se sad branite bilo cim
Ko se brani ? :lol:

Nisam. Nisam ni u dijaspori, jer znam da je to sledeće. :kiss:
Nije to sljedece ne brini od ova 2 nabrojana si ti sigurno
I ne znam zasto branite sda na temi o nasoj stranci?

:lol: ne branim ja SDA, ja napadam SDA gdje treba - jer su korumpirani, mehki i džamijaši, a naša stranka ima potencijal da bude ono što je URA - tj da je ostalo ono prijeratno Sarajevo sad bi imali gradonačelnika srpske liste i koaliciju srpska lista + naša stranka.

PS. evo ti grafikon zaposlenih, izvor je Elma Karišik

Image

Image
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50020 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Elma karisik je ko?
I sta tebi govore ovi grafikoni?
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50021 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

foxlife wrote: 15/03/2021 20:27 Elma karisik je ko?
I sta tebi govore ovi grafikoni?
ova gospoja https://komentatorica.ba/ (ne znam jesu l linkovi dozvoljeni ?)

govore da je struktura maltene ista između glasača sda i glasača drugih stranaka.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#50022 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 15/03/2021 20:25
Hank Paldum wrote: 15/03/2021 20:23
foxlife wrote: 15/03/2021 20:05

Aha ti si onaj koji umjesto na dzumu pobjegne u kafanu petkom
Jesi li to i ti išao na džumu pa ti takvi rekli kada ste ulazili u džamiju "Hajte vi, pobjegoh ja u kafanu"?
ili si ti bio jedan od onih koji su ostali na radnom mjestu dok su drugi išli na džumu pa ti sam pobjegneš kasnije u kafanu pa si sreo one koji su trebali ići na džumu?

Pošto sigurno nisi bio ni u jednoj od te dvije situacije to znači da je tebi bilo dovoljno da čuješ da odu na džumu i automatski je za tebe turbo Bošnjak. Jedna veoma islamofobična izjava kao i bosnjakofobična jer ako nije kao Dennis Gratz ili Damir Nikšić, bez ikakvog identiteta, on je odmah za tebe turbo Bošnjak.
Bio sam u trecoj situaciji gdje sam trebao sluzbenika da mi uradi posao za koji je placen a nazalost nije odradjeno jer je otisao na dzumu a kod prijatelja je slucaj da je istog kod kojeg je trebao sreo u metropolisu kako pije kafi
Editovao sam taj svoj citirani komemtar i dodao još nešto.

A kako znaš da nije bio? Trebaš čovjeka npr. u 12:15 a neko ga vidio u 12:35.
Sretneš se sa tim nekim
" Jesi li sredio kod službenika?"
"Nisam, bio je na džumi"
"Kako na džumi? Ja ga vidio oko podne da pije kahvu"
Iako nije u redu što se nije vratio odmah na posao, gdje je dokaz da nije bio u džamiji?
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#50023 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Kada neko vjeruje da su STAV i SAFF vjerodostojni izvori informacija, a Elmica naučnih studija, onda vjeruje i u Bakirovu reviziju presude i nova radna mjesta, Fadilove kilometre i respiratore i Željkove ANP-ove i puckanja po prstima.
A kada u sve to vjeruje, onda... tu ni Bog, a ni evolucija ne pomažu.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#50024 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

kluz franjo wrote: 15/03/2021 20:33 Kada neko vjeruje da su STAV i SAFF vjerodostojni izvori informacija, a Elmica naučnih studija, onda vjeruje i u Bakirovu reviziju presude i nova radna mjesta, Fadilove kilometre i respiratore i Željkove ANP-ove i puckanja po prstima.
A kada u sve to vjeruje, onda... tu ni Bog, a ni evolucija ne pomažu.
Elmica je kul i jedna od par žena za koje bih glaso, a i STAV ima ponekad dobrih članak (uglavnom od Mustafe Drnišlića). Preferiram Avdu Avdića, ta neću poskok ili klix, ili rtrs :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#50025 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Istinu govorim wrote: 15/03/2021 20:30
foxlife wrote: 15/03/2021 20:27 Elma karisik je ko?
I sta tebi govore ovi grafikoni?
ova gospoja https://komentatorica.ba/ (ne znam jesu l linkovi dozvoljeni ?)

govore da je struktura maltene ista između glasača sda i glasača drugih stranaka.
A ona tacno zna ko je za koga glasao?
Locked