Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12026 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Login7777 wrote: 15/03/2021 06:19 Željko mu je trn u oku dok narod umire.

A ko je nepismena faca u kabineru da u javnom saopstenju koristi rijec hinjaluk? Doduse, kada mu pogledas sastav kabineta i ne cudi me. Kompletan kabinet je mahalastina. Dno dna.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#12027 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Idealna rijec u datom momentu.
Tacno opisala neke.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#12028 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

bunk wrote: 15/03/2021 07:14 Idealna rijec u datom momentu.
Tacno opisala neke.
Nego bunkec jesi mogao googlovati u vezi ti otvoreni kilometara autoputa od 2014 do pandemije?
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#12029 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Sigma90 wrote: 15/03/2021 07:51
bunk wrote: 15/03/2021 07:14 Idealna rijec u datom momentu.
Tacno opisala neke.
Nego bunkec jesi mogao googlovati u vezi ti otvoreni kilometara autoputa od 2014 do pandemije?
Pisali smo o izgradnji...parcijale koje se usput otvaraju su nebitne..
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#12030 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

bunk wrote: 15/03/2021 08:03
Sigma90 wrote: 15/03/2021 07:51
bunk wrote: 15/03/2021 07:14 Idealna rijec u datom momentu.
Tacno opisala neke.
Nego bunkec jesi mogao googlovati u vezi ti otvoreni kilometara autoputa od 2014 do pandemije?
Pisali smo o izgradnji...parcijale koje se usput otvaraju su nebitne..
Kako nebitno kada od 2014 se nismo ni jednim novim kilometarom provozali?
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#12031 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Sigma90 wrote: 15/03/2021 08:07
bunk wrote: 15/03/2021 08:03
Sigma90 wrote: 15/03/2021 07:51

Nego bunkec jesi mogao googlovati u vezi ti otvoreni kilometara autoputa od 2014 do pandemije?
Pisali smo o izgradnji...parcijale koje se usput otvaraju su nebitne..
Kako nebitno kada od 2014 se nismo ni jednim novim kilometarom provozali?
Jel od 2014 izgradjeno ista na koridoru 5c?
I ako jeste sta?
Guglaj.
izvrsni direktor
Posts: 14714
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#12032 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

Jel to bunkec opet trazi da ne vjerujem svojim ocima? Zeli da svijet gledamo kroz ruzicaste liske salame?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15269
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#12033 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Narod, razjedinjen i podjarmljen kakav jeste, jednostavno ne moze da prati SDA, pa ni njihovu gradnju cesta, upravljanje korona-krizom.. :mrgreen:
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#12034 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

bunk wrote: 15/03/2021 08:08
Sigma90 wrote: 15/03/2021 08:07
bunk wrote: 15/03/2021 08:03

Pisali smo o izgradnji...parcijale koje se usput otvaraju su nebitne..
Kako nebitno kada od 2014 se nismo ni jednim novim kilometarom provozali?
Jel od 2014 izgradjeno ista na koridoru 5c?
I ako jeste sta?
Guglaj.
Izgradjeno nije nista. Google koristio nista ne mogu naci. Ako mozes pomogni mi da pronadjem. Hvala.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#12035 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MorningStar »

Sigma90 wrote: 15/03/2021 08:28
bunk wrote: 15/03/2021 08:08
Sigma90 wrote: 15/03/2021 08:07
Kako nebitno kada od 2014 se nismo ni jednim novim kilometarom provozali?
Jel od 2014 izgradjeno ista na koridoru 5c?
I ako jeste sta?
Guglaj.
Izgradjeno nije nista. Google koristio nista ne mogu naci. Ako mozes pomogni mi da pronadjem. Hvala.
Toliko brzo grade da google nemoze da uprati :D :lol:
elk
Posts: 3153
Joined: 14/08/2006 12:03

#12036 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by elk »

E cuj cedo prasak srusio milosevica :lol:
Mnogo je i od sda. ili njenog desnog, ekstremnog krila df.
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#12037 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by saale »

Kifla je novi lider Bošnjaka :lol: , možda se i sa Erdoanom sastao sad kad je bio Turskoj rece Senad a analitičarka Marić zakoluta ocima :lol: :lol: :lol:
mali_balon
Posts: 14561
Joined: 12/09/2012 09:57

#12038 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mali_balon »

malakh wrote: 14/03/2021 23:33
mali_balon wrote: 14/03/2021 22:24
malakh wrote: 14/03/2021 21:40

a ti si?
Neko ko si ne pridaje veliku vaznost ko ti....sendvicaru
ti si blaži psihički slučaj. nije dobro kada si čovjek nesto umisli, a u ovom slučaju da si i ti nečiji lingo ili kako se već onaj zove. :lol:
Ma mos ti kurcu svirat, sendvicaru, jest ja sam lingo i psihicki slucaj a ti opet osta obicni sendvicar....
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#12039 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

MorningStar wrote: 15/03/2021 08:30
Sigma90 wrote: 15/03/2021 08:28
bunk wrote: 15/03/2021 08:08
Jel od 2014 izgradjeno ista na koridoru 5c?
I ako jeste sta?
Guglaj.
Izgradjeno nije nista. Google koristio nista ne mogu naci. Ako mozes pomogni mi da pronadjem. Hvala.
Toliko brzo grade da google nemoze da uprati :D :lol:
E da svi u drzavi rade brzo ko SDO i Komsoglu, sada bi Nato vec bio na Drini a BiH spojena Autoputom s EU i clanica iste. :bih:

:lol:
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12040 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

mali_balon wrote: 15/03/2021 08:42
malakh wrote: 14/03/2021 23:33
mali_balon wrote: 14/03/2021 22:24

Neko ko si ne pridaje veliku vaznost ko ti....sendvicaru
ti si blaži psihički slučaj. nije dobro kada si čovjek nesto umisli, a u ovom slučaju da si i ti nečiji lingo ili kako se već onaj zove. :lol:
Ma mos ti kurcu svirat, sendvicaru, jest ja sam lingo i psihicki slucaj a ti opet osta obicni sendvicar....
hajde što si paranoičan, još si i bezobrazan. nova forma stranačkih botova. za mene, razlike između linge i tebe nema, osim što lingo radi za sendvič jer se zelena bagra nakrala, pa imaju para i sendviče dijeliti. ti za svoje botovanje možeš maksimalno lizalo dobiti. barem za sada.

na jednoj strani sendvičari, na drugoj lizaličari. pa udrite, milina vas je gledati kako se koljete, a "samokritičnost" izbija iz vas. :lol:
mali_balon
Posts: 14561
Joined: 12/09/2012 09:57

#12041 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mali_balon »

malakh wrote: 15/03/2021 09:07
mali_balon wrote: 15/03/2021 08:42
malakh wrote: 14/03/2021 23:33

ti si blaži psihički slučaj. nije dobro kada si čovjek nesto umisli, a u ovom slučaju da si i ti nečiji lingo ili kako se već onaj zove. :lol:
Ma mos ti kurcu svirat, sendvicaru, jest ja sam lingo i psihicki slucaj a ti opet osta obicni sendvicar....
hajde što si paranoičan, još si i bezobrazan. nova forma stranačkih botova. za mene, razlike između linge i tebe nema, osim što lingo radi za sendvič jer se zelena bagra nakrala, pa imaju para i sendviče dijeliti. ti za svoje botovanje možeš maksimalno lizalo dobiti. barem za sada.

na jednoj strani sendvičari, na drugoj lizaličari. pa udrite, milina vas je gledati kako se koljete, a "samokritičnost" izbija iz vas. :lol:
Sendvicaru
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12042 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

propo mu smuČko ko kauČ pa sad pljuje po četvorci... :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#12043 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

pici wrote: 15/03/2021 09:52 propo mu smuČko ko kauČ pa sad pljuje po četvorci... :lol: :lol: :lol: :lol:
da budemo iskreni nije čovjek propao nego samo od alkohola prespavao citavu pandemiju pa se tek probudio kad su ga na acin izduvni pajp spojili :izet: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12044 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

pici wrote: 15/03/2021 09:52 propo mu smuČko ko kauČ pa sad pljuje po četvorci... :lol: :lol: :lol: :lol:
četvorci ili četvorki? pitanje je sad. :run:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#12045 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Sigma90 wrote: 15/03/2021 08:28
bunk wrote: 15/03/2021 08:08
Sigma90 wrote: 15/03/2021 08:07
Kako nebitno kada od 2014 se nismo ni jednim novim kilometarom provozali?
Jel od 2014 izgradjeno ista na koridoru 5c?
I ako jeste sta?
Guglaj.
Izgradjeno nije nista. Google koristio nista ne mogu naci. Ako mozes pomogni mi da pronadjem. Hvala.
Pa zar ne bi otvorenje u Zenici 25.11?
Pa zbog nekih problema se ceka na upotrebnu ali je posao gotov,jer upotrebna se izdaje kad je posao zavrsen ,uknjizen 1/1 ne na pocetku..
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#12046 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

bunk wrote: 15/03/2021 10:25
Sigma90 wrote: 15/03/2021 08:28
bunk wrote: 15/03/2021 08:08
Jel od 2014 izgradjeno ista na koridoru 5c?
I ako jeste sta?
Guglaj.
Izgradjeno nije nista. Google koristio nista ne mogu naci. Ako mozes pomogni mi da pronadjem. Hvala.
Pa zar ne bi otvorenje u Zenici 25.11?
Pa zbog nekih problema se ceka na upotrebnu ali je posao gotov,jer upotrebna se izdaje kad je posao zavrsen ,uknjizen 1/1 ne na pocetku..
Bunke druze kako moze biti otvorena ako se istom ne vozi?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12047 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Jeste li Marićki halalili i to što joj je krivo što je heroj Orić oslobođen?
14/03/2021

Deblokada.com


Jedan od osnivača Naroda i pravde Nermin Muzur reagirao je na gostovanje Čedomira Jovanovića na Face televiziji. Nekon što pročitate najznačajniji dio njegovog Facebook statusa, obratite pažnju na komentare koji su uslijedili.

– To što si skupio kredita, što te gotivimo radi tvojih stavova o BiH, o agresiji na BiH, to što si laf i tako dalje ne daje ti baš za pravo da u jednoj od najgledanijih emisija u BiH dođeš u kožnom i futrovanom prsluku i relativiziraš priču respiratora, nadležnosti države, Federacije, kantona, potvrđene optužnice, nesposobne funkcionere i tako dalje, napisao je Muzur.

Znakoviti i snažni su komentari koji su na ovu objavu došli od naroda. Iako je Muzur tek nekoliko mjeseci načelnik Ilidže, izgleda kao da su građan već nezadovoljni njegovim postupcima. Upitno je da li bi već sutradan nakon ovog statusa Muzur dobio podršku glasača. Počitajte neke od brojnih komenatara.

EMIR ISIĆ: Nisi se oglasio kada se vaša koaliciona ubleha uhvatila historije, a sada glumiš ozbiljnog političara.

SAMIRA SARIĆ: Najteže vam je prožvakati Čedinu jasnu poruku da pandemija nije za skupljanje političkih poena, nego za spašavanje ljudskih života.

MEŠA MULASANOVIĆ: Jeste li Marićki halalili i to što joj je krivo što je heroj Orić oslobođen? (U vezi s ovim treba napomenuti da je u jednoj od TV emisija Ivana Marić rekla da je Naser Orić oslobođen u Hagu jer mu je pomogao neki komandant srpske vojske. Marić je tako odbila mogućnost da je heroj odbrane Srebrenice bio nevin i da je to razlog što je oslobođen optužbi.)

SAMIR DŽANO: Nermine, ti kao da si malo pobrkao ločiće, mahalska je tvoja politika. Gospodin Čeda samo istinu govori.

SAMIR TANOVIĆ: Naredni put nek mu iz centrale NiP-a dostave šta treba odgovoriti, čuj pričao šta misli kod Senada. Ne može tako, moraš Čedo kako Dino kaže.

EMIR RAHIMIĆ: Pa Čedo je na platnom spisku SDA i Komšića.

ADISA ZORNIĆ-AMETI: Nevjerovatno je da se dosadašnji (ne)rad članova NiP-a, a posebno ovih najbližih Konakoviću, najviše bazira na “mahalanju”, upiranju prsta i kritikovanju drugih. Tr'la baba lan, da joj prođe dan. Kakvo ste vi razočarenje! Toliko, valjda, uspjeha i posla urađenog stoji iza vas, pa dajete si za pravo i imate vremena komentarisati druge!

ANEL AHMETOVIĆ: Čovjek ušutkao i Senada, jer Senadu ne idu u prilog sagovornici koji ne misli kao on, rekao je onako kako jeste
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#12048 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Sigma90 wrote: 15/03/2021 10:51
bunk wrote: 15/03/2021 10:25
Sigma90 wrote: 15/03/2021 08:28
Izgradjeno nije nista. Google koristio nista ne mogu naci. Ako mozes pomogni mi da pronadjem. Hvala.
Pa zar ne bi otvorenje u Zenici 25.11?
Pa zbog nekih problema se ceka na upotrebnu ali je posao gotov,jer upotrebna se izdaje kad je posao zavrsen ,uknjizen 1/1 ne na pocetku..
Bunke druze kako moze biti otvorena ako se istom ne vozi?
Dionica je uradjena ceka se upotrebna dozvola.
U pravu si da se ne vozi ali je zavrseno,jedan od najtezih dijelova 5c.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#12049 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

bunk wrote: 15/03/2021 11:01
Sigma90 wrote: 15/03/2021 10:51
bunk wrote: 15/03/2021 10:25

Pa zar ne bi otvorenje u Zenici 25.11?
Pa zbog nekih problema se ceka na upotrebnu ali je posao gotov,jer upotrebna se izdaje kad je posao zavrsen ,uknjizen 1/1 ne na pocetku..
Bunke druze kako moze biti otvorena ako se istom ne vozi?
Dionica je uradjena ceka se upotrebna dozvola.
U pravu si da se ne vozi ali je zavrseno,jedan od najtezih dijelova 5c.
Nema dozvole zato sto nije uredno zavrseno odnosno nije skroz zavrseno. Kao sto Buna nije zavrsena, Most u Pocitelju itd.
Znaci od 2014 do 2021 za sada nema gotovog kilometara u upotrebi.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12050 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

malakh wrote: 15/03/2021 10:23
pici wrote: 15/03/2021 09:52 propo mu smuČko ko kauČ pa sad pljuje po četvorci... :lol: :lol: :lol: :lol:
četvorci ili četvorki? pitanje je sad. :run:
jeBemti učiteljicu i skolu kroz koju prodje... :run:
Post Reply