A ko je nepismena faca u kabineru da u javnom saopstenju koristi rijec hinjaluk? Doduse, kada mu pogledas sastav kabineta i ne cudi me. Kompletan kabinet je mahalastina. Dno dna.
Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#12027 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Idealna rijec u datom momentu.
Tacno opisala neke.
Tacno opisala neke.
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#12030 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#12031 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
izvrsni direktor
- Posts: 14714
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#12032 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jel to bunkec opet trazi da ne vjerujem svojim ocima? Zeli da svijet gledamo kroz ruzicaste liske salame?
- Prpa.ba
- Posts: 15269
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#12033 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Narod, razjedinjen i podjarmljen kakav jeste, jednostavno ne moze da prati SDA, pa ni njihovu gradnju cesta, upravljanje korona-krizom.. 
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#12034 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#12035 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
elk
- Posts: 3153
- Joined: 14/08/2006 12:03
#12036 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
E cuj cedo prasak srusio milosevica
Mnogo je i od sda. ili njenog desnog, ekstremnog krila df.
Mnogo je i od sda. ili njenog desnog, ekstremnog krila df.
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#12037 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kifla je novi lider Bošnjaka
, možda se i sa Erdoanom sastao sad kad je bio Turskoj rece Senad a analitičarka Marić zakoluta ocima

-
mali_balon
- Posts: 14561
- Joined: 12/09/2012 09:57
#12038 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma mos ti kurcu svirat, sendvicaru, jest ja sam lingo i psihicki slucaj a ti opet osta obicni sendvicar....malakh wrote: ↑14/03/2021 23:33ti si blaži psihički slučaj. nije dobro kada si čovjek nesto umisli, a u ovom slučaju da si i ti nečiji lingo ili kako se već onaj zove.![]()
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#12039 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
E da svi u drzavi rade brzo ko SDO i Komsoglu, sada bi Nato vec bio na Drini a BiH spojena Autoputom s EU i clanica iste.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#12040 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
hajde što si paranoičan, još si i bezobrazan. nova forma stranačkih botova. za mene, razlike između linge i tebe nema, osim što lingo radi za sendvič jer se zelena bagra nakrala, pa imaju para i sendviče dijeliti. ti za svoje botovanje možeš maksimalno lizalo dobiti. barem za sada.mali_balon wrote: ↑15/03/2021 08:42Ma mos ti kurcu svirat, sendvicaru, jest ja sam lingo i psihicki slucaj a ti opet osta obicni sendvicar....
na jednoj strani sendvičari, na drugoj lizaličari. pa udrite, milina vas je gledati kako se koljete, a "samokritičnost" izbija iz vas.
-
mali_balon
- Posts: 14561
- Joined: 12/09/2012 09:57
#12041 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sendvicarumalakh wrote: ↑15/03/2021 09:07hajde što si paranoičan, još si i bezobrazan. nova forma stranačkih botova. za mene, razlike između linge i tebe nema, osim što lingo radi za sendvič jer se zelena bagra nakrala, pa imaju para i sendviče dijeliti. ti za svoje botovanje možeš maksimalno lizalo dobiti. barem za sada.mali_balon wrote: ↑15/03/2021 08:42Ma mos ti kurcu svirat, sendvicaru, jest ja sam lingo i psihicki slucaj a ti opet osta obicni sendvicar....
na jednoj strani sendvičari, na drugoj lizaličari. pa udrite, milina vas je gledati kako se koljete, a "samokritičnost" izbija iz vas.![]()
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#12042 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
propo mu smuČko ko kauČ pa sad pljuje po četvorci...

- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#12045 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa zar ne bi otvorenje u Zenici 25.11?
Pa zbog nekih problema se ceka na upotrebnu ali je posao gotov,jer upotrebna se izdaje kad je posao zavrsen ,uknjizen 1/1 ne na pocetku..
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#12046 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#12047 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jeste li Marićki halalili i to što joj je krivo što je heroj Orić oslobođen?
14/03/2021
Deblokada.com
Jedan od osnivača Naroda i pravde Nermin Muzur reagirao je na gostovanje Čedomira Jovanovića na Face televiziji. Nekon što pročitate najznačajniji dio njegovog Facebook statusa, obratite pažnju na komentare koji su uslijedili.
– To što si skupio kredita, što te gotivimo radi tvojih stavova o BiH, o agresiji na BiH, to što si laf i tako dalje ne daje ti baš za pravo da u jednoj od najgledanijih emisija u BiH dođeš u kožnom i futrovanom prsluku i relativiziraš priču respiratora, nadležnosti države, Federacije, kantona, potvrđene optužnice, nesposobne funkcionere i tako dalje, napisao je Muzur.
Znakoviti i snažni su komentari koji su na ovu objavu došli od naroda. Iako je Muzur tek nekoliko mjeseci načelnik Ilidže, izgleda kao da su građan već nezadovoljni njegovim postupcima. Upitno je da li bi već sutradan nakon ovog statusa Muzur dobio podršku glasača. Počitajte neke od brojnih komenatara.
EMIR ISIĆ: Nisi se oglasio kada se vaša koaliciona ubleha uhvatila historije, a sada glumiš ozbiljnog političara.
SAMIRA SARIĆ: Najteže vam je prožvakati Čedinu jasnu poruku da pandemija nije za skupljanje političkih poena, nego za spašavanje ljudskih života.
MEŠA MULASANOVIĆ: Jeste li Marićki halalili i to što joj je krivo što je heroj Orić oslobođen? (U vezi s ovim treba napomenuti da je u jednoj od TV emisija Ivana Marić rekla da je Naser Orić oslobođen u Hagu jer mu je pomogao neki komandant srpske vojske. Marić je tako odbila mogućnost da je heroj odbrane Srebrenice bio nevin i da je to razlog što je oslobođen optužbi.)
SAMIR DŽANO: Nermine, ti kao da si malo pobrkao ločiće, mahalska je tvoja politika. Gospodin Čeda samo istinu govori.
SAMIR TANOVIĆ: Naredni put nek mu iz centrale NiP-a dostave šta treba odgovoriti, čuj pričao šta misli kod Senada. Ne može tako, moraš Čedo kako Dino kaže.
EMIR RAHIMIĆ: Pa Čedo je na platnom spisku SDA i Komšića.
ADISA ZORNIĆ-AMETI: Nevjerovatno je da se dosadašnji (ne)rad članova NiP-a, a posebno ovih najbližih Konakoviću, najviše bazira na “mahalanju”, upiranju prsta i kritikovanju drugih. Tr'la baba lan, da joj prođe dan. Kakvo ste vi razočarenje! Toliko, valjda, uspjeha i posla urađenog stoji iza vas, pa dajete si za pravo i imate vremena komentarisati druge!
ANEL AHMETOVIĆ: Čovjek ušutkao i Senada, jer Senadu ne idu u prilog sagovornici koji ne misli kao on, rekao je onako kako jeste
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#12048 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dionica je uradjena ceka se upotrebna dozvola.
U pravu si da se ne vozi ali je zavrseno,jedan od najtezih dijelova 5c.
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#12049 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nema dozvole zato sto nije uredno zavrseno odnosno nije skroz zavrseno. Kao sto Buna nije zavrsena, Most u Pocitelju itd.
Znaci od 2014 do 2021 za sada nema gotovog kilometara u upotrebi.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
