Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
mali_balon
Posts: 14561
Joined: 12/09/2012 09:57

#12001 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mali_balon »

Halo sendvicari ode i vjece ministara dodiku jel i za to kriv konakovic i forto
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12002 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

ZASTUPNICA U SKUPŠTINI KS ISMIJALA KONAKOVIĆA: "Moguće je da za vrijeme boravka u Turskoj nije imao pristup internetu..."
Jasmina Bišćević-Tokić iz SDA se nada da će se po povratku iz Turske Elmedin Konaković prestati skrivati od obaveza i da će konačno preuzeti odgovornost za rad Vlade Kantona Sarajevo u kojoj ima sedam svojih ministara i koja je u potpunosti pogubila konce u borbi protiv pandemije.


Nažalost, sudeći prema posljednjim istupima, Konaković se, umjesto borbom protiv pandemije i njenih negativnih ekonomskih posljedica, očigledno namjerava nastaviti skrivati od odgovornosti bavljenjem procesima u koje nije upućen i koje očigledno ne razumije.

Umjesto da građanima ponudi rješenja za katastrofalno stanje u Kantonu Sarajevo, Konaković se bavi analiziranjem ustavnog uređenja Bosne i Hercegovine i njenim integracijskim procesima.

S obzirom da je Konaković osjetio potrebu da sa javnošću podijeli svoju procjenu da je BiH u posljednje vrijeme nazadovala na putu prema NATO-u, bit će mi zadovoljstvo informisati ga da se sa tom procjenom ne slaže generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg, koji je pozdravio usvajanje novog Programa reformi i potvrdio da BiH nastavlja ispunjavati svoje obaveze iz MAP-a.

Moguće je da Konaković za vrijeme boravka u Turskoj nije imao pristup internetu, pa mu je ova informacija promakla", kazala je.

Uvjerava Konakovića da nema razloga da se plaši zbog, kako je kazao, raspada BiH na tri entiteta. To se sigurno neće dogoditi jer probosanske snage na nivou države BiH ne predstavljaju oni kojima je prioritet da glasačima HDZ-a omoguće da „biraju svog predstavnika u Predsjedništvo BiH“.

Stoga još jednom pozivam šefa NiP-a da se prestane skrivati iza koalicionih partnera i tema za koje nije nadležan i koje ne razumije već da preuzme odgovornost, te da pronađe i provede rješenja za izlazak iz katastrofalne situacije u kojoj se Kanton Sarajevo našao", veli zastupnica u Skupštini KS Jasmina Bišćević-Tokić.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12003 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Dinokio , Dinokio gdje ce ti dusa? Pusti se samo suplje price, uradi nesto za one koji su ti ukazali povjerenje. :-D :-D
I ti poceo po prstima , sto ti je u dosadasnjoj karijeri izgleda najveci domet :-D :-D
Dino Konakovic
Ako je tacno da Davor Pehar opstruira nabavku vakcina, ucinicemo sve sto mozemo da ga krivicno gonimo zbog ugrozavanja zivota gradjana BiH.
.............
Rok istekao u 11 sati
Zavod za javno zdravstvo FBiH: Još nije stigla dokumentacija od veledrogerija za kupovinu vakcina

- Osmog marta Vlada Federacije BiH formirala je ad hoc grupu koja je obavila razgovore s veledrogerijama koji su izrazili zainteresiranost i spremnost da nabave vakcinu protiv COVID-19. Informacije o rezultatima obavljenih razgovora ad hoc grupa dostavila je Vladi Federacije BiH koja je na sjednici održanoj u četvrtak, 11. marta godine odabrala veledrogerije MGM Farm d.o.o Kakanj i Krajinagroup kao dobavljače, te zadužila Zavod za javno zdravstvo Federacije BiH da s njima potpiše ugovore.

U petak, 12. marta u Zavod za javno zdravstvo Federacije BiH stiglo je pismo namjere koje je potpisao premijer Federacije BiH Fadil Novalić i isto je odmah proslijeđeno veledrogerijama koje je Vlada Federacije BiH odabrala.

Istog dana, Vlada FBiH dala je rok Zavodu za javno zdravstvo Federacije BiH da do ponedjeljka, 15. marta do 10 sati potpiše ugovore s odabranim veledrogerijama. Rok odabranim veledrogerijama za dostavu potrebne dokumentacije Zavodu za javno zdravstvo Federacije BiH bio je danas do 11 sati..

Napominjemo da do ovog trenutka nismo dobili potrebnu dokumentaciju od veledrogerije MGM Farm d.o.o Kakanj, kao ni potpunu dokumentaciju od veledrogerije Krajinagroup, čime se još nisu stekli uvjeti za potpisivanje ugovora sa Zavodom za javno zdravstvo Federacije BiH - navodi se u saopćenju.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12004 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »




DIF što je izrodio stručnjaka za visoku politiku, tačno treba da se bave i političkim naukama između "akrobatike" i "stonog tenisa"
Last edited by Login7777 on 14/03/2021 10:21, edited 1 time in total.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12005 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Kakav Milošević, Čedo je i Dražu uhvatio.
miki71210
Posts: 61
Joined: 11/11/2020 08:14

#12006 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by miki71210 »

Login7777 wrote: 14/03/2021 10:16


DIF što je izrodio stručnjaka za visoku politiku, tačno treba da se bave i političkim naukama između "akrobatike" i "stonog tenisa"
Kurci se mlogo, inace totalno lud covjek isto ko i dajdzic mu
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#12007 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Lingo podrigusa opet po twiteru. :lol:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12008 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

miki71210 wrote: 14/03/2021 10:24
Login7777 wrote: 14/03/2021 10:16


DIF što je izrodio stručnjaka za visoku politiku, tačno treba da se bave i političkim naukama između "akrobatike" i "stonog tenisa"
Kurci se mlogo, inace totalno lud covjek isto ko i dajdzic mu
Muzur je lutka. A Ceda je prokockao i ono malo politickog kredibiliteta sto je imao kod nase raje. Potpuno me razocarao. Btw, lik se prilagodjava. I za Vucicem je dobar, a ko je dobar sa svima ne valja nikome. Sinoc me je totalno razocarao.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12009 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

miki71210 wrote: 14/03/2021 10:24
Login7777 wrote: 14/03/2021 10:16


DIF što je izrodio stručnjaka za visoku politiku, tačno treba da se bave i političkim naukama između "akrobatike" i "stonog tenisa"
Kurci se mlogo, inace totalno lud covjek isto ko i dajdzic mu
Mah, imaju tu želju da prije nego i u općini nekakav rezultat naprave, preskoče, pa direktno na više nivoe, da se prepucavaju. FB stranka.

User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#12010 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Istinu govorim »

Je l samo meni ne rade ovi tweetovi ? Piše loading i nikad se ne dopuni, nego se mora kliknut
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15269
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#12011 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Samo pravljenje rezultata.

Image
User avatar
konektovan
Posts: 51426
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#12012 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

Ovaj mali muzur je ljigav dibidus..
Je li i on kakav rod Konakovicu?
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#12013 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by 88Sioux »

Nermin Muzur poručio Čedomiru Jovanoviću: Naš narod je doktorirao šuplju, nemoj nam mokrih nogu pod jorgan!
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#12014 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by belfy »

hillbill wrote: 12/03/2021 15:11
Sta tu ima za pozdraviti...........kako je njemu palo na pamet da bi ovako nesto trebalo biti kandidat za gradonacelnika Sarajeva......ovo nije ni za nacelnika SELA RAVNO.
odgovorio si taman koliko si i upucen. niti je on kandidirao (tacnije, nije jos ni kandidat) niti je rijec o poziciji gradonacelnika Sarajeva... ti si dobar primjer one latinske "nomen est omen"...
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12015 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

88Sioux wrote: 14/03/2021 14:39
Nermin Muzur poručio Čedomiru Jovanoviću: Naš narod je doktorirao šuplju, nemoj nam mokrih nogu pod jorgan!
Da je doktorirao, ne bi glasao za set DIF-ovaca da im vode općine i kanton putem fejsbuk statusa.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#12016 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Lingo manje te majoneze :bih:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12017 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Rade pioniri građanskog novinarstva i vikendom. Tako treba, ozbiljno svoje zanimanje shvatiti.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12018 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

pretvorili ste forum u septicku jamu, administracija zakazala totalno. svaki drugi post je neka prozivka koja nema nikakve veze sa temama. "sendvici", "difovci" vako nako.

toliko ste ukaljali sve ovo da već skoro 4 mjeseca nisam napisao post kako treba, a vidim da nisam jedini.
mali_balon
Posts: 14561
Joined: 12/09/2012 09:57

#12019 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mali_balon »

malakh wrote: 14/03/2021 17:54 pretvorili ste forum u septicku jamu, administracija zakazala totalno. svaki drugi post je neka prozivka koja nema nikakve veze sa temama. "sendvici", "difovci" vako nako.

toliko ste ukaljali sve ovo da već skoro 4 mjeseca nisam napisao post kako treba, a vidim da nisam jedini.
Pa naravno da nisi postao 4 mjesec posto su tvoji popusili....nisi opravdao sendvice i centrla te odjebala i sad fol nesta tebi smetaju prozivke.....ti is pionir sendvicarstva na ovoj temi ti i onaj bunk
miki71210
Posts: 61
Joined: 11/11/2020 08:14

#12020 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by miki71210 »

malakh wrote: 14/03/2021 17:54 pretvorili ste forum u septicku jamu, administracija zakazala totalno. svaki drugi post je neka prozivka koja nema nikakve veze sa temama. "sendvici", "difovci" vako nako.

toliko ste ukaljali sve ovo da već skoro 4 mjeseca nisam napisao post kako treba, a vidim da nisam jedini.
nauci se da je i drugacije misljenje dozvoljeno
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12021 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

mali_balon wrote: 14/03/2021 18:05
malakh wrote: 14/03/2021 17:54 pretvorili ste forum u septicku jamu, administracija zakazala totalno. svaki drugi post je neka prozivka koja nema nikakve veze sa temama. "sendvici", "difovci" vako nako.

toliko ste ukaljali sve ovo da već skoro 4 mjeseca nisam napisao post kako treba, a vidim da nisam jedini.
Pa naravno da nisi postao 4 mjesec posto su tvoji popusili....nisi opravdao sendvice i centrla te odjebala i sad fol nesta tebi smetaju prozivke.....ti is pionir sendvicarstva na ovoj temi ti i onaj bunk
a ti si?
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#12022 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Lingo podriguso imal sta novog na twiteru? :lol:
mali_balon
Posts: 14561
Joined: 12/09/2012 09:57

#12023 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mali_balon »

malakh wrote: 14/03/2021 21:40
mali_balon wrote: 14/03/2021 18:05
malakh wrote: 14/03/2021 17:54 pretvorili ste forum u septicku jamu, administracija zakazala totalno. svaki drugi post je neka prozivka koja nema nikakve veze sa temama. "sendvici", "difovci" vako nako.

toliko ste ukaljali sve ovo da već skoro 4 mjeseca nisam napisao post kako treba, a vidim da nisam jedini.
Pa naravno da nisi postao 4 mjesec posto su tvoji popusili....nisi opravdao sendvice i centrla te odjebala i sad fol nesta tebi smetaju prozivke.....ti is pionir sendvicarstva na ovoj temi ti i onaj bunk
a ti si?
Neko ko si ne pridaje veliku vaznost ko ti....sendvicaru
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12024 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

mali_balon wrote: 14/03/2021 22:24
malakh wrote: 14/03/2021 21:40
mali_balon wrote: 14/03/2021 18:05

Pa naravno da nisi postao 4 mjesec posto su tvoji popusili....nisi opravdao sendvice i centrla te odjebala i sad fol nesta tebi smetaju prozivke.....ti is pionir sendvicarstva na ovoj temi ti i onaj bunk
a ti si?
Neko ko si ne pridaje veliku vaznost ko ti....sendvicaru
ti si blaži psihički slučaj. nije dobro kada si čovjek nesto umisli, a u ovom slučaju da si i ti nečiji lingo ili kako se već onaj zove. :lol:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12025 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Željko mu je trn u oku dok narod umire.

Post Reply