La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#10426 Re: La Liga Santander

Post by ruud »

Mislio sam da od sinocnjeg sudjenja bilbije na Kosevu tesko moze biti goreg ovaj vikend, ali eto ovaj kloc u Madridu dokazuje suprotno.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10427 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Ni p od penala. Dzaba kmecite.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#10428 Re: La Liga Santander

Post by saint_mirad »

Kakvi se penali sviraju, mirne duše je mogao pokazati na belu tačku. Mada više i ne znaš sa ovim stalnim menjanjem pravila šta jeste penal.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#10429 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Da kojim slucajem ovaj penal nije sviran u korist reala. Koja ekstaza bila ovdje.
Real iz utakmice u utakmicu sve sporiji. Hvataju kroosov tempo. :lol:
Nikad mi nece biti jasno kako je vaskez skoro prvotimac poslednjih 5-6 sezona..
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10430 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Akcija za gol odlična, a tako jednostavna. Suarez :thumbup: Kako je lijepo plasirao u mrežu.
kuruma
Posts: 88
Joined: 06/03/2021 22:48

#10431 Re: La Liga Santander

Post by kuruma »

Kakva su sad pravila pa ovo nije bio penal za Real? Očigledno je po nekim pravilima jer je sudija lično gledao snimak i vidio da je lopta dirala ruku i skrenula s putanje a Casemiro iza čekao šut. Ja sam bio 100% siguran da će svirati penal :?
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#10432 Re: La Liga Santander

Post by Ludzak »

Ovaj real taraba od ekipe. Jedini Casemiro nesta pokusava :lol:
Ostalo taraba.

I ko je rekao da je ovaj Kros dobar igrač? Lik samo usporava. Njegova vezna igra je totalno nekorisna.
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#10433 Re: La Liga Santander

Post by xoklix »

Nisam vidio veće tarabe od onog Rodriga... apsolutno je svaku loptu upropastio. Vinicius kad je ušao prodisala ekipa.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#10434 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Zelen. Mlad. Povreda ga zastrašila. Vise se plasi duela sad. Nego kad je poceo igrati.
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#10435 Re: La Liga Santander

Post by Ludzak »

Atletiko na kraju osvaja.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#10436 Re: La Liga Santander

Post by Tito_i_Partija »

Kakvi su baksuzi oni iz Atletika, to nije normalno. Tolike poene spickali bezveze, sad su samo na +3 od Barcelone sa utakmicom manje.
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#10437 Re: La Liga Santander

Post by Layne »

Nisu baksuzi nego je Diego najveća trenerska pička u istoriji fudbala.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10438 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Da onakav penal nije sviran na drugoj strani, sad bi ovdje bilo 5-6 stranica vise.
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#10439 Re: La Liga Santander

Post by Distortion »

Ja bih rekao, da je sudio Gil Manzano nakon VAR-a penal bi bio dosudjen. :mrgreen:
Atletico je imao sve uslove da ovo dobije, imali su sanse za 2:0 ali nisu uspjeli pa su ih ovi kaznili i prvenstvo jos vise ucinili uzbudljivim.
Kojom onda logikom nije gledan VAR Barci na onom prekrsaju protiv Seville kad je sviran faul nad Albom u sesnaestercu? :-) Jedino je Lahoz suprotno vidio i niko nije htio da gleda VAR.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#10440 Re: La Liga Santander

Post by deogest »

Sljedece kolo Atletico i Bilbao jel!?

Mogla bi se prednost Atletica nad Barcom totalno istopit, a jos ima i tekma s njima. Ljudi su u jednom trenutku imali 13 bodova vise, cini mi se :lol:
User avatar
luckylaka
Posts: 26220
Joined: 15/01/2010 06:28

#10441 Re: La Liga Santander

Post by luckylaka »

deogest wrote: 08/03/2021 00:46 Sljedece kolo Atletico i Bilbao jel!?

Mogla bi se prednost Atletica nad Barcom totalno istopit, a jos ima i tekma s njima. Ljudi su u jednom trenutku imali 13 bodova vise, cini mi se :lol:
Zaostala utakmica i samo Atletico moze otici na +6
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10442 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Opa.. gubi ATM :shock:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28533
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#10443 Re: La Liga Santander

Post by BHF_Manijak »

Kakav choker je Simeone... :oops:
Imali u jednom trenutku +10 - +11 u odnosu na Real u Barcu i gledaj sad..
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#10444 Re: La Liga Santander

Post by Charuga »

Pa imaju +6 i sada, nije isto, ali nije ni malo.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10445 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Luis Suarez najbolja špica u historiji fudbala. ;-)
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10446 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Ništa novo u Madridu. Opet VAR ugašen. :-)
kuruma
Posts: 88
Joined: 06/03/2021 22:48

#10447 Re: La Liga Santander

Post by kuruma »

Sad se vidi koliko je Karim bio u sjeni Ronalda i kakva je igračina.
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#10448 Re: La Liga Santander

Post by Distortion »

Crvena Tifoza wrote: 13/03/2021 18:11 Ništa novo u Madridu. Opet VAR ugašen. :-)
Sta je sad bilo?
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10449 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Distortion wrote: 13/03/2021 18:24
Crvena Tifoza wrote: 13/03/2021 18:11 Ništa novo u Madridu. Opet VAR ugašen. :-)
Sta je sad bilo?
Čist penal za Elche. Sudija na povratnu loptu RM svira ofsajd. :-)
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#10450 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

:lol: :lol: :lol:
Koja analiza za anale.
Katalonski hipokratčić ne spominje penal nad ramosom u sesnestercu kad mu drze ruku ispod pazuha i obaraju ga.
Ili ono igranje rukom atletica u zadnjem kolu.
Post Reply