La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#10426 Re: La Liga Santander
Mislio sam da od sinocnjeg sudjenja bilbije na Kosevu tesko moze biti goreg ovaj vikend, ali eto ovaj kloc u Madridu dokazuje suprotno.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10427 Re: La Liga Santander
Ni p od penala. Dzaba kmecite.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#10428 Re: La Liga Santander
Kakvi se penali sviraju, mirne duše je mogao pokazati na belu tačku. Mada više i ne znaš sa ovim stalnim menjanjem pravila šta jeste penal.
- B6Redhell
- Posts: 7817
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10429 Re: La Liga Santander
Da kojim slucajem ovaj penal nije sviran u korist reala. Koja ekstaza bila ovdje.
Real iz utakmice u utakmicu sve sporiji. Hvataju kroosov tempo.
Nikad mi nece biti jasno kako je vaskez skoro prvotimac poslednjih 5-6 sezona..
Real iz utakmice u utakmicu sve sporiji. Hvataju kroosov tempo.
Nikad mi nece biti jasno kako je vaskez skoro prvotimac poslednjih 5-6 sezona..
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10430 Re: La Liga Santander
Akcija za gol odlična, a tako jednostavna. Suarez
Kako je lijepo plasirao u mrežu.
-
kuruma
- Posts: 88
- Joined: 06/03/2021 22:48
#10431 Re: La Liga Santander
Kakva su sad pravila pa ovo nije bio penal za Real? Očigledno je po nekim pravilima jer je sudija lično gledao snimak i vidio da je lopta dirala ruku i skrenula s putanje a Casemiro iza čekao šut. Ja sam bio 100% siguran da će svirati penal 
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#10432 Re: La Liga Santander
Ovaj real taraba od ekipe. Jedini Casemiro nesta pokusava 
Ostalo taraba.
I ko je rekao da je ovaj Kros dobar igrač? Lik samo usporava. Njegova vezna igra je totalno nekorisna.
Ostalo taraba.
I ko je rekao da je ovaj Kros dobar igrač? Lik samo usporava. Njegova vezna igra je totalno nekorisna.
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#10433 Re: La Liga Santander
Nisam vidio veće tarabe od onog Rodriga... apsolutno je svaku loptu upropastio. Vinicius kad je ušao prodisala ekipa.
- B6Redhell
- Posts: 7817
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10434 Re: La Liga Santander
Zelen. Mlad. Povreda ga zastrašila. Vise se plasi duela sad. Nego kad je poceo igrati.
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#10435 Re: La Liga Santander
Atletiko na kraju osvaja.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#10436 Re: La Liga Santander
Kakvi su baksuzi oni iz Atletika, to nije normalno. Tolike poene spickali bezveze, sad su samo na +3 od Barcelone sa utakmicom manje.
- Layne
- Posts: 5728
- Joined: 24/04/2008 14:12
#10437 Re: La Liga Santander
Nisu baksuzi nego je Diego najveća trenerska pička u istoriji fudbala.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10438 Re: La Liga Santander
Da onakav penal nije sviran na drugoj strani, sad bi ovdje bilo 5-6 stranica vise.
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#10439 Re: La Liga Santander
Ja bih rekao, da je sudio Gil Manzano nakon VAR-a penal bi bio dosudjen.
Atletico je imao sve uslove da ovo dobije, imali su sanse za 2:0 ali nisu uspjeli pa su ih ovi kaznili i prvenstvo jos vise ucinili uzbudljivim.
Kojom onda logikom nije gledan VAR Barci na onom prekrsaju protiv Seville kad je sviran faul nad Albom u sesnaestercu?
Jedino je Lahoz suprotno vidio i niko nije htio da gleda VAR.
Atletico je imao sve uslove da ovo dobije, imali su sanse za 2:0 ali nisu uspjeli pa su ih ovi kaznili i prvenstvo jos vise ucinili uzbudljivim.
Kojom onda logikom nije gledan VAR Barci na onom prekrsaju protiv Seville kad je sviran faul nad Albom u sesnaestercu?
- deogest
- Posts: 2091
- Joined: 16/08/2020 15:20
#10440 Re: La Liga Santander
Sljedece kolo Atletico i Bilbao jel!?
Mogla bi se prednost Atletica nad Barcom totalno istopit, a jos ima i tekma s njima. Ljudi su u jednom trenutku imali 13 bodova vise, cini mi se
Mogla bi se prednost Atletica nad Barcom totalno istopit, a jos ima i tekma s njima. Ljudi su u jednom trenutku imali 13 bodova vise, cini mi se
- luckylaka
- Posts: 26221
- Joined: 15/01/2010 06:28
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10442 Re: La Liga Santander
Opa.. gubi ATM 
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#10443 Re: La Liga Santander
Kakav choker je Simeone... 
Imali u jednom trenutku +10 - +11 u odnosu na Real u Barcu i gledaj sad..
Imali u jednom trenutku +10 - +11 u odnosu na Real u Barcu i gledaj sad..
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#10444 Re: La Liga Santander
Pa imaju +6 i sada, nije isto, ali nije ni malo.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10445 Re: La Liga Santander
Luis Suarez najbolja špica u historiji fudbala. 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10446 Re: La Liga Santander
Ništa novo u Madridu. Opet VAR ugašen. 
-
kuruma
- Posts: 88
- Joined: 06/03/2021 22:48
#10447 Re: La Liga Santander
Sad se vidi koliko je Karim bio u sjeni Ronalda i kakva je igračina.
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#10448 Re: La Liga Santander
Sta je sad bilo?
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10449 Re: La Liga Santander
Čist penal za Elche. Sudija na povratnu loptu RM svira ofsajd.
- B6Redhell
- Posts: 7817
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10450 Re: La Liga Santander
Koja analiza za anale.
Katalonski hipokratčić ne spominje penal nad ramosom u sesnestercu kad mu drze ruku ispod pazuha i obaraju ga.
Ili ono igranje rukom atletica u zadnjem kolu.
