Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49926 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 12/03/2021 16:09
Hank Paldum wrote: 12/03/2021 16:00
foxlife wrote: 12/03/2021 15:26

i naravno navijati za nastavak korupcije nepotizma kriminala dok u dijaspori gladi muda?
Ovaj forum je očito anti-SDA i to mi naročito ni ne smeta jer podržavam slobodu govora. Međutim vi ste se toliko udubili u ovo šta pišete da ste počeli vjerovati da je to šta pišete činjenica i mislite da ljudi podržavaju nepotizam i kriminal.
ajde mi reci je li ti ne vidis sav kriminal sda stranke?
Ni manje ni više nego sve druge stranke koje imaju poštenih a i nepoštenih.
Ni manje ni više nego Nerkini traktori, Pedjin stan koji ne može priuštiti, Komšićevo skijanje, Paušal Forto itd.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#49927 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by klizim po parkingu »

Hank Paldum wrote: 12/03/2021 23:05
foxlife wrote: 12/03/2021 16:09
Hank Paldum wrote: 12/03/2021 16:00
Ovaj forum je očito anti-SDA i to mi naročito ni ne smeta jer podržavam slobodu govora. Međutim vi ste se toliko udubili u ovo šta pišete da ste počeli vjerovati da je to šta pišete činjenica i mislite da ljudi podržavaju nepotizam i kriminal.
ajde mi reci je li ti ne vidis sav kriminal sda stranke?
Ni manje ni više nego sve druge stranke koje imaju poštenih a i nepoštenih.
Ni manje ni više nego Nerkini traktori, Pedjin stan koji ne može priuštiti, Komšićevo skijanje, Paušal Forto itd.
jesi li ti realan al bogati jesi li da samo krenes nabrajati forme koje je sda unistila kriminalnom privatizacijom ne bi moglo stati u jednu svesku a ti navede ovo kao greske opozicije
jos jednom jesi li realan
Image
i evo jedno za trud da malo promjenis parizer
Ci-Nick
Posts: 6884
Joined: 15/03/2015 17:38

#49928 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Ci-Nick »

Hank Paldum wrote: 12/03/2021 23:05
foxlife wrote: 12/03/2021 16:09
Hank Paldum wrote: 12/03/2021 16:00
Ovaj forum je očito anti-SDA i to mi naročito ni ne smeta jer podržavam slobodu govora. Međutim vi ste se toliko udubili u ovo šta pišete da ste počeli vjerovati da je to šta pišete činjenica i mislite da ljudi podržavaju nepotizam i kriminal.
ajde mi reci je li ti ne vidis sav kriminal sda stranke?
Ni manje ni više nego sve druge stranke koje imaju poštenih a i nepoštenih.
Ni manje ni više nego Nerkini traktori, Pedjin stan koji ne može priuštiti, Komšićevo skijanje, Paušal Forto itd.
To,.. ko kad bi neko iz Banja Luke rekao,.. 'Svi su činili zločine"..
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49929 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 12/03/2021 23:05
foxlife wrote: 12/03/2021 16:09
Hank Paldum wrote: 12/03/2021 16:00
Ovaj forum je očito anti-SDA i to mi naročito ni ne smeta jer podržavam slobodu govora. Međutim vi ste se toliko udubili u ovo šta pišete da ste počeli vjerovati da je to šta pišete činjenica i mislite da ljudi podržavaju nepotizam i kriminal.
ajde mi reci je li ti ne vidis sav kriminal sda stranke?
Ni manje ni više nego sve druge stranke koje imaju poštenih a i nepoštenih.
Ni manje ni više nego Nerkini traktori, Pedjin stan koji ne može priuštiti, Komšićevo skijanje, Paušal Forto itd.
reci da se zajebavas molim te
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#49930 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Hank Paldum wrote: 12/03/2021 23:05
foxlife wrote: 12/03/2021 16:09
Hank Paldum wrote: 12/03/2021 16:00
Ovaj forum je očito anti-SDA i to mi naročito ni ne smeta jer podržavam slobodu govora. Međutim vi ste se toliko udubili u ovo šta pišete da ste počeli vjerovati da je to šta pišete činjenica i mislite da ljudi podržavaju nepotizam i kriminal.
ajde mi reci je li ti ne vidis sav kriminal sda stranke?
Ni manje ni više nego sve druge stranke koje imaju poštenih a i nepoštenih.
Ni manje ni više nego Nerkini traktori, Pedjin stan koji ne može priuštiti, Komšićevo skijanje, Paušal Forto itd.
O kakvom ti sada Pedjinom stanu pricas ?
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#49931 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by relativno84 »

Ci-Nick wrote: 12/03/2021 23:21 To,.. ko kad bi neko iz Banja Luke rekao,.. 'Svi su činili zločine"..
Ili jos bolje neko iz Mostara :D Irma
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#49932 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by the_stick »

Oko Ivane se sva frka digla oko izjave, za koju ja prvi nisam znao da postoji dok nije objavljena kandidatura. Ustvari, nije ni da sam znao ko je Ivana, osim sto sam upratio nekoliko iritantnih, ironcnih fb postova.

Sada kada se prasina oko izjave koliko toliko slegla, hajmo se vratiti na sustinski problem. Kada sam prvi put vidio objavu za kandidaturu, kao sto rekoh nisam ni znao za izjavu, prva i jedina pomisao je bila ‘who the fuck is Ivana?’ I stvarno, ko je Ivana? Kakve zasluge ili kvalifikacije ima? Sta uopste znaci biti ‘analiticarka’? Osim ironicnih komentara na drustvenim mrezama tipa ‘#samokazem’ i ‘#samopitam’, sta Ivana ima u svom cv-ju? Googlao sam prvu noc, nisam nista pronasao osim obrazovanja - to sto je dr. nauka moze, a i ne mora nista znaciti u BiH. Svih ovih dana frke oko izjave, niko nigdje da kaze Ivana treba biti to i to zato sto to i to. Forto rekao da mu je ona super? Zasto? Uz koje obrazlozenje? Cime se bavi (osim drustvenih mreza)? Kakvo radno iskustvo? Ako je piskaranje vlastitih stavova po fb (ne vidim neku analiticnost u istim) danas adekvatna kvalifikacija, onda se fakat sprdaju s nama.

Ukratko, who the fuck is Ivana? # samopitam
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#49933 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Ja se isto pitam zasto je ona pocascena titulom dogradonacelnice. Ipak je to cast. Zanima me kako je zasluzila. Na stranu svi ovi njeni gafovi, recimo da se nisu desili. Po cemu je ona dobar izbor, i po cemu je zasluzna da dobije ovu cast.
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#49934 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by the_stick »

I samo bih da preduhitrim odgovor na pitanje kontra pitanjem ‘a po cemu je skaka bio kvalifikovan i zasluzan?’ Ni po cemu. Hajmo izbjeci pravdanje kikseva danasnjih, od kojih ipak i dalje puno vise ocekujem, kiksevima njihovih prethodnika.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#49935 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

JoseMujica wrote: 12/03/2021 13:47
Međutim, a prema pisanju portala Istraga, premijer Edin Forto ovlastio je firmu IDS Zdrava sredina koja se bavi dezinfekcijom, dezinsekcijom i deratizacijom da u ime Vlade Kantona Sarajevo skuplja ponude za nabavku vakcina protiv COVID-a 19. Ovlaštenje je sačinjeno i potpisano 8. marta ove godine i Vlada navodi da želi nabaviti “najmanje 100 hiljada doza vakcina za građane Kantona Sarajevo”.
sreča pa nisu Fadilovi malinari vego Kiflini tamanitelji štakora i žohara :evil:
Sreca pa nije sendvic sa salamom, nego teletina u restoranu drzavnog parlamenta :mrgreen:
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49936 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Hank Paldum wrote: 12/03/2021 23:05
Ni manje ni više nego sve druge stranke koje imaju poštenih a i nepoštenih.
Ni manje ni više nego Nerkini traktori, Pedjin stan koji ne može priuštiti, Komšićevo skijanje, Paušal Forto itd.
Koja relativizacija, da ne kažem bezobrazluk.

Stavi Kojovića u isti rang sa Komšićem, koji je - by the way - na državnoj sisi gotovo dvije decenije i sve što je postigao u životu jeste sa državne sise, krajnji je cinizam. Moraš znati da je Peđa radio za strane novinske agencije po bijelom svijetu za to vrijeme, nagut'o se prašine i svašta vidio, dok su Komšiću drkali qrac razni savjetnici u udobnosti njegova kabineta.

Prema tome, nije sporno što je tebe SDA naučila da lažeš i izmišljaš, a da k tome postiš Ramazan i selamaš se po čaršiji, već je sporno što krajnje neinventivan kada to radiš - izmišljaš ili lažeš.
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#49937 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MUNAFIK »

the_stick wrote: 13/03/2021 00:56 Oko Ivane se sva frka digla oko izjave, za koju ja prvi nisam znao da postoji dok nije objavljena kandidatura. Ustvari, nije ni da sam znao ko je Ivana, osim sto sam upratio nekoliko iritantnih, ironcnih fb postova.

Sada kada se prasina oko izjave koliko toliko slegla, hajmo se vratiti na sustinski problem. Kada sam prvi put vidio objavu za kandidaturu, kao sto rekoh nisam ni znao za izjavu, prva i jedina pomisao je bila ‘who the fuck is Ivana?’ I stvarno, ko je Ivana? Kakve zasluge ili kvalifikacije ima? Sta uopste znaci biti ‘analiticarka’? Osim ironicnih komentara na drustvenim mrezama tipa ‘#samokazem’ i ‘#samopitam’, sta Ivana ima u svom cv-ju? Googlao sam prvu noc, nisam nista pronasao osim obrazovanja - to sto je dr. nauka moze, a i ne mora nista znaciti u BiH. Svih ovih dana frke oko izjave, niko nigdje da kaze Ivana treba biti to i to zato sto to i to. Forto rekao da mu je ona super? Zasto? Uz koje obrazlozenje? Cime se bavi (osim drustvenih mreza)? Kakvo radno iskustvo? Ako je piskaranje vlastitih stavova po fb (ne vidim neku analiticnost u istim) danas adekvatna kvalifikacija, onda se fakat sprdaju s nama.

Ukratko, who the fuck is Ivana? # samopitam

Znajuci kako funkcionise jedan dio FGR i u kakvim oni ublehaškim iluzijama žive, ivana je to zaslužila baš radi spornih izjava.

Pojedini FGRovci svršavaju na ubleharske price i glupe komentare sa završetkom #samopitam.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49939 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Login7777 wrote: 13/03/2021 07:12 Image
Postajete naporni sa Ivanom. Žena je prekucana i to je gotova stvar. Ni prva, ni posljednja koja će polizati ono što je pljunula...
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49940 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Škobo Habu wrote: 13/03/2021 07:08
Hank Paldum wrote: 12/03/2021 23:05
Ni manje ni više nego sve druge stranke koje imaju poštenih a i nepoštenih.
Ni manje ni više nego Nerkini traktori, Pedjin stan koji ne može priuštiti, Komšićevo skijanje, Paušal Forto itd.
Koja relativizacija, da ne kažem bezobrazluk.

Stavi Kojovića u isti rang sa Komšićem, koji je - by the way - na državnoj sisi gotovo dvije decenije i sve što je postigao u životu jeste sa državne sise, krajnji je cinizam. Moraš znati da je Peđa radio za strane novinske agencije po bijelom svijetu za to vrijeme, nagut'o se prašine i svašta vidio, dok su Komšiću drkali qrac razni savjetnici u udobnosti njegova kabineta.

Prema tome, nije sporno što je tebe SDA naučila da lažeš i izmišljaš, a da k tome postiš Ramazan i selamaš se po čaršiji, već je sporno što krajnje neinventivan kada to radiš - izmišljaš ili lažeš.
Znam da sam dirnuo u svetu kravu foruma ali u pravu si, u vrijeme dok je Kojović gutao prašinu u Americi Komšiću su drkali qrac na liniji.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49941 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

:lol:
Kako je uspio uporedit Peđinu ratnu prošlost sa komšićevom i pravit se da je Peđimir jadan napatio se..
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49942 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Ne vidim kakvu frku pravite oko ivane ako je ona samo prijedlog koji cak nije ni u kandidaturi za dogradonacelnicu
Al nije frka sto ranije nismo ni znali ko je dogradonacelnik a kamoli kandidate ilicak orijedloge za isto
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49943 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Hank Paldum wrote: 13/03/2021 07:45
Znam da sam dirnuo u svetu kravu foruma ali u pravu si, u vrijeme dok je Kojović gutao prašinu u Americi Komšiću su drkali qrac na liniji.
Nije istina, Kojović je radio za AFP u ratu.

Što se tiče Komšića on je svoje skakanje po ćukama u ratu debelo naplatio za razliku od hiljada onih koji danas od toga nemaju ništa.

Ni vlastitu egzistenciju ne mogu obezbjediti.

Je l' im za to Kojović kriv?

Da vi SDA-ovci znate cijeniti ljude u globalu koji su u ratu držali pušku, već ih svodite na Komšiće, Sarajliće, Tope i slične.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49944 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Login7777 wrote: 13/03/2021 08:02 :lol:
Kako je uspio uporedit Peđinu ratnu prošlost sa komšićevom i pravit se da je Peđimir jadan napatio se..
Koje stavio ratnu prošlost u poređenje?

Ja ili Hanka iz Njemačke? Naravno da je to Hanka.

Čovjek je izrekao laž o Peđinom stanu tvrdeći da ga je kupio sa državne sise, što je lako dokazati da nije.

Prodajete STAV-ove fazone po forumu. Klasični balinluk.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#49945 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tataćusak »

Škobo Habu wrote: 13/03/2021 08:56
Login7777 wrote: 13/03/2021 08:02 :lol:
Kako je uspio uporedit Peđinu ratnu prošlost sa komšićevom i pravit se da je Peđimir jadan napatio se..
Koje stavio ratnu prošlost u poređenje?

Ja ili Hanka iz Njemačke? Naravno da je to Hanka.

Čovjek je izrekao laž o Peđinom stanu tvrdeći da ga je kupio sa državne sise, što je lako dokazati da nije.

Prodajete STAV-ove fazone po forumu. Klasični balinluk.

Udjem na temu kao i na svaku drugu, procitam, rijetko komentarisem ali ovakav izraz da moderacije dopusta :shock: . Bgm i obozavaoci nase stranke poceli kao i vodje :-)
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#49946 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tataćusak »

tataćusak wrote: 13/03/2021 09:22
Škobo Habu wrote: 13/03/2021 08:56
Login7777 wrote: 13/03/2021 08:02 :lol:
Kako je uspio uporedit Peđinu ratnu prošlost sa komšićevom i pravit se da je Peđimir jadan napatio se..
Koje stavio ratnu prošlost u poređenje?

Ja ili Hanka iz Njemačke? Naravno da je to Hanka.

Čovjek je izrekao laž o Peđinom stanu tvrdeći da ga je kupio sa državne sise, što je lako dokazati da nije.

Prodajete STAV-ove fazone po forumu. Klasični balinluk.

Udjem na temu kao i na svaku drugu, procitam, rijetko komentarisem ali ovakav izraz da moderacije dopusta :shock: . Bgm i obozavaoci nase stranke poceli kao i vodje :-)
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49947 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

tataćusak wrote: 13/03/2021 09:22

Udjem na temu kao i na svaku drugu, procitam, rijetko komentarisem ali ovakav izraz da moderacije dopusta :shock: . Bgm i obozavaoci nase stranke poceli kao i vodje :-)
Ja, i?

Napisati da je STAV, glasilo izetbegovićevsko-erdoganskog političkog usmjerenja, ogledan primjer medijskog balinluka, snosi zakonske posljedice? :lol:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49948 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Škobo Habu wrote: 13/03/2021 08:56
Login7777 wrote: 13/03/2021 08:02 :lol:
Kako je uspio uporedit Peđinu ratnu prošlost sa komšićevom i pravit se da je Peđimir jadan napatio se..
Koje stavio ratnu prošlost u poređenje?

Ja ili Hanka iz Njemačke? Naravno da je to Hanka.

Čovjek je izrekao laž o Peđinom stanu tvrdeći da ga je kupio sa državne sise, što je lako dokazati da nije.

Prodajete STAV-ove fazone po forumu. Klasični balinluk.
Slobodno me nazovi balijom, nemoj se ustručavat.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49949 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Login7777 wrote: 13/03/2021 09:45
Slobodno me nazovi balijom, nemoj se ustručavat.
Da ti znaš išta o naciji, kojom se ponosno bubaš u prsa, znao bi da je muslimansko gradsko stanovništvo nazivalo "balijama" vlastite sunarodnike, gorštake koji su bavili stočarstvom i živjeli u planinskim predjelima - tipa Vlašića, Veleža, Romanije itd. zbog toga što su bili ovlaš islamnizirani i zadržali su neke od pred-slavenskih običaja.

No, ako se tako osjećaš - ja tu ne mogu ništa.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49950 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

drug_profi wrote: 13/03/2021 01:00 Ja se isto pitam zasto je ona pocascena titulom dogradonacelnice. Ipak je to cast. Zanima me kako je zasluzila. Na stranu svi ovi njeni gafovi, recimo da se nisu desili. Po cemu je ona dobar izbor, i po cemu je zasluzna da dobije ovu cast.
Prca tweetovima krezubu SDA sirotinju koja je etnički očišćena i pobjegla od genocida koji su se u doba globalizacije usudili ostati gdje nisu rođeni i nisu se željeli vratiti da gledaju koljače svojih očeva kao šefa policije ili prvog komšiju, samim time je to zaslužila.
Valjda su zato sirotinja jer su ostali bez doma preko noći.
Locked