Ni manje ni više nego sve druge stranke koje imaju poštenih a i nepoštenih.foxlife wrote: ↑12/03/2021 16:09ajde mi reci je li ti ne vidis sav kriminal sda stranke?Hank Paldum wrote: ↑12/03/2021 16:00Ovaj forum je očito anti-SDA i to mi naročito ni ne smeta jer podržavam slobodu govora. Međutim vi ste se toliko udubili u ovo šta pišete da ste počeli vjerovati da je to šta pišete činjenica i mislite da ljudi podržavaju nepotizam i kriminal.
Ni manje ni više nego Nerkini traktori, Pedjin stan koji ne može priuštiti, Komšićevo skijanje, Paušal Forto itd.


