Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#49876 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

zlajaBHF wrote: 11/03/2021 16:30
drug_profi wrote: 11/03/2021 15:53 E sad kad Forto izadje i kaze mi cemo kupiti Sputnik za 15 eura dozu.

Te se ne bi ovdje nakotili botovi da kazu kako Forto krade 6,5 eura na svakoj dozi.
Botovi :-)


Cak su i vodeci ljudi u strankama poceli koristiti ovaj izraz u svakoj drugoj recenici.

Kad budu demonstracije u gradu, bice to su botovi..... Ovo me podsjeca na Trumpa i "fake news"


Kad vec o ovome pricas, onda navedi i da su "botovi" navalili na vladu FBiH zbog cijene respiratora, iako je to bila realna cijena u to doba.
Ja znam , jer se time izmedju ostalog bavim.
Obolis od corone i zaglavis pravo u bolnici i treba te spojiti na respirator ...hipoteticki pricam.
Da li te mogu spojiti na "fikretov respirator" ???
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#49877 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Liberalizam je politika SDA 2000 -2018 koju je predvodio Kukic na TK,tako kazu njegovi sadasnji partneri
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#49878 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

putokaz1 wrote: 11/03/2021 23:14 Liberalizam je politika SDA 2000 -2018 koju je predvodio Kukic na TK,tako kazu njegovi sadasnji partneri
Kako tebi ne dosadi u svakom postu koji napises spomenuti PDA ? :D
Evo ova vlada u TK je vec sada neka 2 mjeseca...je li ti ista gore sada kako je ova nova vlada ?
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#49879 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Ovo oko respiratora. Pa nije valjda da vam treba sudska presuda da vidite razmjere tog zlodjela.
Kupli su smece za 10 miliona.

Shvatate li vi da im nije bila namjera kupiti upotrebljive respiratore nego one na kojima se moglo najvise klepiti. Znaci najjeftinije.
Kad kupujes nesto sofisticirano, ne trazis malinara nego firmu koja se bavi tom opremom, ili makar firmu koja je u stanju dati servis i support.
Toliko je dokaza očiglednih da je ovo bila samo pljačka u sred najveće zdravstvene krize.
Kupili su smeće koje nije za pacijente oboljele od korone. Platili su ovo smeće proizvođaču možda 3-4 miliona.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#49880 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by klizim po parkingu »

drug_profi wrote: 11/03/2021 23:31 Ovo oko respiratora. Pa nije valjda da vam treba sudska presuda da vidite razmjere tog zlodjela.
Kupli su smece za 10 miliona.

Shvatate li vi da im nije bila namjera kupiti upotrebljive respiratore nego one na kojima se moglo najvise klepiti. Znaci najjeftinije.
Kad kupujes nesto sofisticirano, ne trazis malinara nego firmu koja se bavi tom opremom, ili makar firmu koja je u stanju dati servis i support.
Toliko je dokaza očiglednih da je ovo bila samo pljačka u sred najveće zdravstvene krize.
Kupili su smeće koje nije za pacijente oboljele od korone. Platili su ovo smeće proizvođaču možda 3-4 miliona.
boli njega briga on i ako oboli njegova guzica u švedskoj ce minimalno na drager biti spojena il na neki drugi svemirski respirator , a on nama potura pricu kako je kinesko cing cung smece vrhunska roba
ne znam kad je tako hrabar da ih spomene sto ne dovuce guzicu ovdje iz svedske razboli se pa da bude dobrovoljac za fikrin haparat
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#49881 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

zippoo87 wrote: 11/03/2021 23:28 je li ti ista gore sada kako je ova nova vlada ?
Sda =SDA kako god uzmeš vlada je SDA,istina malo se drugačije zove
Šta mogu kad su oni moji protivnici SDA i ova SDA koja se drugačije zove,a bili su i vaši protivnici 20 godina
Vidjet ćemo sad će Sarajevski soj Korone i na TK,koliko će brzo reagovat Nova SDA(s drugim imenom) vlada reagovat
Vi bi ste trebali pisati '' Da ON je kriminalac ali eto s njim da ne bi s drugim Kriminalcem'' a ne braniti ga,ponašate se kao SD koji brani Bakira i Njega ko Bogove
Ja sam ostao na Bešlagićevoj bivšoj ideji iz 2018:STOP KRIMINALU ali ta ideja je otišla u HISTORIJU
Vidjet ćemo imaju izbori 2022,2020 SDA je daleko iznad po rezultatima od SDP i PDA stendencijom rasta
NAŽALOST
elk
Posts: 3153
Joined: 14/08/2006 12:03

#49882 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by elk »

Ma klasicna seratorsko - dijasporska prica. Sve oni znaju.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49883 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

elk wrote: 12/03/2021 07:36 Ma klasicna seratorsko - dijasporska prica. Sve oni znaju.
To vas i boli, što ovo nije više 1997. godina i što danas mogu svi znati kakvo je stanje, kakva politika i kako stvari stoje u Boliviji kao da se dešava u komšiluku.
Ti možda najbolje znaš šta se dešava u tvojoj opštini ali što se tiče ostatka BiH neko iz Amerike u doba interneta zna isto kao što i ti znaš.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#49884 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MorningStar »

Hank Paldum wrote: 12/03/2021 08:16
elk wrote: 12/03/2021 07:36 Ma klasicna seratorsko - dijasporska prica. Sve oni znaju.
To vas i boli, što ovo nije više 1997. godina i što danas mogu svi znati kakvo je stanje, kakva politika i kako stvari stoje u Boliviji kao da se dešava u komšiluku.
Ti možda najbolje znaš šta se dešava u tvojoj opštini ali što se tiče ostatka BiH neko iz Amerike u doba interneta zna isto kao što i ti znaš.
Jos da se onlajn moze raTovat dje bi nam kraj biJo :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49885 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 11/03/2021 20:31
Leverage wrote: 11/03/2021 20:13
Hank Paldum wrote: 11/03/2021 19:40

Pišete da SDA i njeni glasači i danas traže sadake a vi u 2021. godini pišete "Help Bosnia now"
Ko to piše? Ne znaš čitat' latinicu.
Pa eto, piše se o nekom štokholmskom frontu kao da je rat a ljudi možda otišli u Štokholm 2000. ili 2015. godine.
Želite da ljudi ako žele podržavati Bosnu i Hercegovinu se vrate ili da prestanu kao da je 1993. godina a neki tamo roštiljaju u Minhenu uz Cecine pjesme dok BiH gori i gdje je svaki čovjek potreban.
Ti ne znas ni procitati sta pise a kamoli sta drugo

Zelimo da se taj stokholmski borac ne petlja u unutrasnje stvari kao sto su kantoni i sl a ne da nam pomaze

Jbt nestalo im za sendvica pa vam sad daju drogu valjda jeftinija domaca roba
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49886 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 12/03/2021 09:24
Hank Paldum wrote: 11/03/2021 20:31
Leverage wrote: 11/03/2021 20:13
Ko to piše? Ne znaš čitat' latinicu.
Pa eto, piše se o nekom štokholmskom frontu kao da je rat a ljudi možda otišli u Štokholm 2000. ili 2015. godine.
Želite da ljudi ako žele podržavati Bosnu i Hercegovinu se vrate ili da prestanu kao da je 1993. godina a neki tamo roštiljaju u Minhenu uz Cecine pjesme dok BiH gori i gdje je svaki čovjek potreban.
Ti ne znas ni procitati sta pise a kamoli sta drugo

Zelimo da se taj stokholmski borac ne petlja u unutrasnje stvari kao sto su kantoni i sl a ne da nam pomaze

Jbt nestalo im za sendvica pa vam sad daju drogu valjda jeftinija domaca roba
Zašto se ne bi petljao? Njegova je Bosna i Hercegovina kao i tvoja i ima pravo da utiče na to na demokratski način isto kao i ti pa makar živio na planeti Mars i dolazio u Bosnu i Hercegovinu 3 dana u godini.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49887 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 12/03/2021 09:27
foxlife wrote: 12/03/2021 09:24
Hank Paldum wrote: 11/03/2021 20:31
Pa eto, piše se o nekom štokholmskom frontu kao da je rat a ljudi možda otišli u Štokholm 2000. ili 2015. godine.
Želite da ljudi ako žele podržavati Bosnu i Hercegovinu se vrate ili da prestanu kao da je 1993. godina a neki tamo roštiljaju u Minhenu uz Cecine pjesme dok BiH gori i gdje je svaki čovjek potreban.
Ti ne znas ni procitati sta pise a kamoli sta drugo

Zelimo da se taj stokholmski borac ne petlja u unutrasnje stvari kao sto su kantoni i sl a ne da nam pomaze

Jbt nestalo im za sendvica pa vam sad daju drogu valjda jeftinija domaca roba
Zašto se ne bi petljao? Njegova je Bosna i Hercegovina kao i tvoja i ima pravo da utiče na to na demokratski način isto kao i ti pa makar živio na planeti Mars i dolazio u Bosnu i Hercegovinu 3 dana u godini.
Jel se ja tebi mogu petljati u kuci kako ces zivjeti?
Onaj koji ne zivi u bih nema pravo da odlucuje ko ce voditi vlade klince palce u njoj
Nema tu je li bih moja njegova peta deseta
Bih nije nicija
Drzava je svojina njenih gradjana a ne onih koji zive vani i posebno onih koji imaju strana drzavljanstva
A ne sumnjam da je uzeo svedsko jer ko ce da ima pasos neke bih iz koje je pobjegao
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#49888 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

foxlife wrote: 12/03/2021 09:31
Hank Paldum wrote: 12/03/2021 09:27
foxlife wrote: 12/03/2021 09:24

Ti ne znas ni procitati sta pise a kamoli sta drugo

Zelimo da se taj stokholmski borac ne petlja u unutrasnje stvari kao sto su kantoni i sl a ne da nam pomaze

Jbt nestalo im za sendvica pa vam sad daju drogu valjda jeftinija domaca roba
Zašto se ne bi petljao? Njegova je Bosna i Hercegovina kao i tvoja i ima pravo da utiče na to na demokratski način isto kao i ti pa makar živio na planeti Mars i dolazio u Bosnu i Hercegovinu 3 dana u godini.
Jel se ja tebi mogu petljati u kuci kako ces zivjeti?
Onaj koji ne zivi u bih nema pravo da odlucuje ko ce voditi vlade klince palce u njoj
Nema tu je li bih moja njegova peta deseta
Bih nije nicija
Drzava je svojina njenih gradjana a ne onih koji zive vani i posebno onih koji imaju strana drzavljanstva
A ne sumnjam da je uzeo svedsko jer ko ce da ima pasos neke bih iz koje je pobjegao
Ima puno pravo da odlucuje. Migranti zive u BiH mjesecima neki godinama a nemaju nikakvo pravo da odlucuju o bilo cemu u BiH. Zakon je jasan.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49889 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

foxlife wrote: 12/03/2021 09:31
Hank Paldum wrote: 12/03/2021 09:27
foxlife wrote: 12/03/2021 09:24

Ti ne znas ni procitati sta pise a kamoli sta drugo

Zelimo da se taj stokholmski borac ne petlja u unutrasnje stvari kao sto su kantoni i sl a ne da nam pomaze

Jbt nestalo im za sendvica pa vam sad daju drogu valjda jeftinija domaca roba
Zašto se ne bi petljao? Njegova je Bosna i Hercegovina kao i tvoja i ima pravo da utiče na to na demokratski način isto kao i ti pa makar živio na planeti Mars i dolazio u Bosnu i Hercegovinu 3 dana u godini.
Jel se ja tebi mogu petljati u kuci kako ces zivjeti?
Onaj koji ne zivi u bih nema pravo da odlucuje ko ce voditi vlade klince palce u njoj
Nema tu je li bih moja njegova peta deseta
Bih nije nicija
Drzava je svojina njenih gradjana a ne onih koji zive vani i posebno onih koji imaju strana drzavljanstva
A ne sumnjam da je uzeo svedsko jer ko ce da ima pasos neke bih iz koje je pobjegao
Imaš pravo ako imamo zajednički ulaz u dvorište pa makar navraćao u svoju kuću 3 mjeseca u godini.
Kao što rekoh, kome je stvarno trn u oku što se izvana glasa i utiče na dešavanja u BiH neka se izbori protiv toga. Pisati po forumima "Prestanite sa time" nema nikakvog efekta pogotovo pošto se time ne čini ništa nezakonito.
A i arogantan način i vrijeđanja gdje se dijaspori gotovo pa naređuje da moraju prestati samo stvara kontraefekat i ljudi će još više glasati.
Sa moje strane ide iz Njemačke opet glas od mene, familije i poznanika. Još je rano govoriti za koga glasati jer nije još jasno ko će se kandidovati ali od ova 3 imena je sigurno jedan ako se kandiduje,
Komšić, Zvizdić ili Konaković
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49890 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

addem wrote: 12/03/2021 10:41
foxlife wrote: 12/03/2021 09:31
Hank Paldum wrote: 12/03/2021 09:27
Zašto se ne bi petljao? Njegova je Bosna i Hercegovina kao i tvoja i ima pravo da utiče na to na demokratski način isto kao i ti pa makar živio na planeti Mars i dolazio u Bosnu i Hercegovinu 3 dana u godini.
Jel se ja tebi mogu petljati u kuci kako ces zivjeti?
Onaj koji ne zivi u bih nema pravo da odlucuje ko ce voditi vlade klince palce u njoj
Nema tu je li bih moja njegova peta deseta
Bih nije nicija
Drzava je svojina njenih gradjana a ne onih koji zive vani i posebno onih koji imaju strana drzavljanstva
A ne sumnjam da je uzeo svedsko jer ko ce da ima pasos neke bih iz koje je pobjegao
Ima puno pravo da odlucuje. Migranti zive u BiH mjesecima neki godinama a nemaju nikakvo pravo da odlucuju o bilo cemu u BiH. Zakon je jasan.
inace migrant ima regularno prebivaliste u bih?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49891 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Hank Paldum wrote: 12/03/2021 10:43
foxlife wrote: 12/03/2021 09:31
Hank Paldum wrote: 12/03/2021 09:27
Zašto se ne bi petljao? Njegova je Bosna i Hercegovina kao i tvoja i ima pravo da utiče na to na demokratski način isto kao i ti pa makar živio na planeti Mars i dolazio u Bosnu i Hercegovinu 3 dana u godini.
Jel se ja tebi mogu petljati u kuci kako ces zivjeti?
Onaj koji ne zivi u bih nema pravo da odlucuje ko ce voditi vlade klince palce u njoj
Nema tu je li bih moja njegova peta deseta
Bih nije nicija
Drzava je svojina njenih gradjana a ne onih koji zive vani i posebno onih koji imaju strana drzavljanstva
A ne sumnjam da je uzeo svedsko jer ko ce da ima pasos neke bih iz koje je pobjegao
Imaš pravo ako imamo zajednički ulaz u dvorište pa makar navraćao u svoju kuću 3 mjeseca u godini.
Kao što rekoh, kome je stvarno trn u oku što se izvana glasa i utiče na dešavanja u BiH neka se izbori protiv toga. Pisati po forumima "Prestanite sa time" nema nikakvog efekta pogotovo pošto se time ne čini ništa nezakonito.
A i arogantan način i vrijeđanja gdje se dijaspori gotovo pa naređuje da moraju prestati samo stvara kontraefekat i ljudi će još više glasati.
Sa moje strane ide iz Njemačke opet glas od mene, familije i poznanika. Još je rano govoriti za koga glasati jer nije još jasno ko će se kandidovati ali od ova 3 imena je sigurno jedan ako se kandiduje,
Komšić, Zvizdić ili Konaković
imao bi pravo da je i njegovo dvoriste nego gleda u tudje dvoriste
kakve on veze ima sa sa kantonom ako je iz neke vukojebine
kao sto se bunk satra oko sa kantona a covjek zivi u tz kantonu
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#49892 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

foxlife wrote: 12/03/2021 11:20 inace migrant ima regularno prebivaliste u bih?
Migrant zivi u BiH. Ti si rekao onaj ko ne zivi u BiH nema pravo da odlucuje. Analogno tome onaj ko zivi ima pravo. E pa nema pravo. Nema prebivaliste zato i nema pravo da odlucuje. Covjek koji ima drzavljanstvo BiH ima pravo po svim zakonima u BiH a i u svijetu da odlucuje, glasa i ucestvuje u demokratskim procesima. Nijemac koji zivi u Antaliji ima puno pravo da bira i odlucuje u Njemackoj i niko mu to pravo ne moze ukinuti. Isto pravo vazi i za Bosance. To sto se tebi ne svidja to je druga stvar. :P
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49893 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

addem wrote: 12/03/2021 11:25
foxlife wrote: 12/03/2021 11:20 inace migrant ima regularno prebivaliste u bih?
Migrant zivi u BiH. Ti si rekao onaj ko ne zivi u BiH nema pravo da odlucuje. Analogno tome onaj ko zivi ima pravo. E pa nema pravo. Nema prebivaliste zato i nema pravo da odlucuje. Covjek koji ima drzavljanstvo BiH ima pravo po svim zakonima u BiH a i u svijetu da odlucuje, glasa i ucestvuje u demokratskim procesima. Nijemac koji zivi u Antaliji ima puno pravo da bira i odlucuje u Njemackoj i niko mu to pravo ne moze ukinuti. Isto pravo vazi i za Bosance. To sto se tebi ne svidja to je druga stvar. :P
onaj ko zivi legalno u bih
znao sam da vam treba crtati
onaj ko zivi a nema nigdje zavedeno kako se zove preziva i sl i nema pravo glasa jer nigdje nije prijavljen
jbt vama sda proleterima treba bas sve objasnjavati
ko uopste kaze da mi se svidja ili ne svidja
problem je sto se vecina ovih petljaju gdje im nije mjesto a u ovom slucaju je pitanje kantonalna vlada ks
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#49894 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

foxlife wrote: 12/03/2021 11:28
addem wrote: 12/03/2021 11:25
foxlife wrote: 12/03/2021 11:20 inace migrant ima regularno prebivaliste u bih?
Migrant zivi u BiH. Ti si rekao onaj ko ne zivi u BiH nema pravo da odlucuje. Analogno tome onaj ko zivi ima pravo. E pa nema pravo. Nema prebivaliste zato i nema pravo da odlucuje. Covjek koji ima drzavljanstvo BiH ima pravo po svim zakonima u BiH a i u svijetu da odlucuje, glasa i ucestvuje u demokratskim procesima. Nijemac koji zivi u Antaliji ima puno pravo da bira i odlucuje u Njemackoj i niko mu to pravo ne moze ukinuti. Isto pravo vazi i za Bosance. To sto se tebi ne svidja to je druga stvar. :P
onaj ko zivi legalno u bih
znao sam da vam treba crtati
onaj ko zivi a nema nigdje zavedeno kako se zove preziva i sl i nema pravo glasa jer nigdje nije prijavljen
jbt vama sda proleterima treba bas sve objasnjavati
ko uopste kaze da mi se svidja ili ne svidja
problem je sto se vecina ovih petljaju gdje im nije mjesto a u ovom slucaju je pitanje kantonalna vlada ks
Imaju pravo zakon im to garantuje. Tebi se ne svidja to je drugo ali ne mozes im uzeti pravo.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49895 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

addem wrote: 12/03/2021 11:31
foxlife wrote: 12/03/2021 11:28
addem wrote: 12/03/2021 11:25

Migrant zivi u BiH. Ti si rekao onaj ko ne zivi u BiH nema pravo da odlucuje. Analogno tome onaj ko zivi ima pravo. E pa nema pravo. Nema prebivaliste zato i nema pravo da odlucuje. Covjek koji ima drzavljanstvo BiH ima pravo po svim zakonima u BiH a i u svijetu da odlucuje, glasa i ucestvuje u demokratskim procesima. Nijemac koji zivi u Antaliji ima puno pravo da bira i odlucuje u Njemackoj i niko mu to pravo ne moze ukinuti. Isto pravo vazi i za Bosance. To sto se tebi ne svidja to je druga stvar. :P
onaj ko zivi legalno u bih
znao sam da vam treba crtati
onaj ko zivi a nema nigdje zavedeno kako se zove preziva i sl i nema pravo glasa jer nigdje nije prijavljen
jbt vama sda proleterima treba bas sve objasnjavati
ko uopste kaze da mi se svidja ili ne svidja
problem je sto se vecina ovih petljaju gdje im nije mjesto a u ovom slucaju je pitanje kantonalna vlada ks
Imaju pravo zakon im to garantuje. Tebi se ne svidja to je drugo ali ne mozes im uzeti pravo.
zakon mi ne garantuje da ja kao stanovnik sarajeva odlucujem nekome u tuzli zenici i sl a kamoli neki iz svedske vukojebine minhena kelna i sl
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#49896 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

foxlife wrote: 12/03/2021 11:33
addem wrote: 12/03/2021 11:31
foxlife wrote: 12/03/2021 11:28

onaj ko zivi legalno u bih
znao sam da vam treba crtati
onaj ko zivi a nema nigdje zavedeno kako se zove preziva i sl i nema pravo glasa jer nigdje nije prijavljen
jbt vama sda proleterima treba bas sve objasnjavati
ko uopste kaze da mi se svidja ili ne svidja
problem je sto se vecina ovih petljaju gdje im nije mjesto a u ovom slucaju je pitanje kantonalna vlada ks
Imaju pravo zakon im to garantuje. Tebi se ne svidja to je drugo ali ne mozes im uzeti pravo.
zakon mi ne garantuje da ja kao stanovnik sarajeva odlucujem nekome u tuzli zenici i sl a kamoli neki iz svedske vukojebine minhena kelna i sl
KRITIKOVATI mozes bilo koju vladu od njemacke do etiopije. Zakon nam to dozvoljava pa zivio ja u Andori. GLASATI moze onaj kome zakon dozvoljava.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49897 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

addem wrote: 12/03/2021 11:41
foxlife wrote: 12/03/2021 11:33
addem wrote: 12/03/2021 11:31

Imaju pravo zakon im to garantuje. Tebi se ne svidja to je drugo ali ne mozes im uzeti pravo.
zakon mi ne garantuje da ja kao stanovnik sarajeva odlucujem nekome u tuzli zenici i sl a kamoli neki iz svedske vukojebine minhena kelna i sl
KRITIKOVATI mozes bilo koju vladu od njemacke do etiopije. Zakon nam to dozvoljava pa zivio ja u Andori. GLASATI moze onaj kome zakon dozvoljava.
naravno da mozes kritikovati
al pametovati i gurati nesto sto samo jedna stranka gura tj braniti tu stranku samo moze uhljeb profiter placenik pa ti odlucis sta si konkretno ti sta bunk a sta ovaj zlaja iz svedske
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#49898 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

foxlife wrote: 12/03/2021 11:44
addem wrote: 12/03/2021 11:41
foxlife wrote: 12/03/2021 11:33

zakon mi ne garantuje da ja kao stanovnik sarajeva odlucujem nekome u tuzli zenici i sl a kamoli neki iz svedske vukojebine minhena kelna i sl
KRITIKOVATI mozes bilo koju vladu od njemacke do etiopije. Zakon nam to dozvoljava pa zivio ja u Andori. GLASATI moze onaj kome zakon dozvoljava.
naravno da mozes kritikovati
al pametovati i gurati nesto sto samo jedna stranka gura tj braniti tu stranku samo moze uhljeb profiter placenik pa ti odlucis sta si konkretno ti sta bunk a sta ovaj zlaja iz svedske
Ja znam dobro sta sam ja, sad znam i sta si ti i hvala ti na tome.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49899 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

addem wrote: 12/03/2021 11:54
foxlife wrote: 12/03/2021 11:44
addem wrote: 12/03/2021 11:41

KRITIKOVATI mozes bilo koju vladu od njemacke do etiopije. Zakon nam to dozvoljava pa zivio ja u Andori. GLASATI moze onaj kome zakon dozvoljava.
naravno da mozes kritikovati
al pametovati i gurati nesto sto samo jedna stranka gura tj braniti tu stranku samo moze uhljeb profiter placenik pa ti odlucis sta si konkretno ti sta bunk a sta ovaj zlaja iz svedske
Ja znam dobro sta sam ja, sad znam i sta si ti i hvala ti na tome.
drago mi je kad drugi znaju sta sam ja posebno kad zakljuce onako kako njima odgovara
a znam i ja sta si ti
turbo bosnjak
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#49900 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

zippoo87 wrote: 11/03/2021 23:28
putokaz1 wrote: 11/03/2021 23:14 Liberalizam je politika SDA 2000 -2018 koju je predvodio Kukic na TK,tako kazu njegovi sadasnji partneri
Kako tebi ne dosadi u svakom postu koji napises spomenuti PDA ? :D
Evo ova vlada u TK je vec sada neka 2 mjeseca...je li ti ista gore sada kako je ova nova vlada ?
Rasim Kadić je istinski i jedini Liberal sve ostalo su loše kopije.
Locked