Obolis od corone i zaglavis pravo u bolnici i treba te spojiti na respirator ...hipoteticki pricam.zlajaBHF wrote: ↑11/03/2021 16:30Botovidrug_profi wrote: ↑11/03/2021 15:53 E sad kad Forto izadje i kaze mi cemo kupiti Sputnik za 15 eura dozu.
Te se ne bi ovdje nakotili botovi da kazu kako Forto krade 6,5 eura na svakoj dozi.![]()
Cak su i vodeci ljudi u strankama poceli koristiti ovaj izraz u svakoj drugoj recenici.
Kad budu demonstracije u gradu, bice to su botovi..... Ovo me podsjeca na Trumpa i "fake news"
Kad vec o ovome pricas, onda navedi i da su "botovi" navalili na vladu FBiH zbog cijene respiratora, iako je to bila realna cijena u to doba.
Ja znam , jer se time izmedju ostalog bavim.
Da li te mogu spojiti na "fikretov respirator" ???
