U sjedište stranke
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49777 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ovih vasih koalicionih patnera?? ma ajde bjezi tamo i ti i oni. ne zna se koji su gori. a i inace ne hodam po sjedistima stranaka, centralama, kurcima-palcima.Nivelacija wrote: ↑11/03/2021 00:53U sjedište stranke
-
george_constanza
- Posts: 10
- Joined: 09/03/2021 17:24
#49778 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Osudjujem ovu ivaninu izjavu o bosnjacima, makar su se ovi botovi nakacili na to i ne pustaju. Botovima ne smeta sto su Fadil i Jelka pokrali 10 mil eura na muci naroda, i dalje obnasaju visoke pozicije u vladi i nemaju nimalo srama. Kako bi i imali s obzirom kakvi ih besramnici podrzavaju. Ali stvarno me iznanadjuje ovaj stav NS/SDP, totalno su zauzeli agresivan gard i ne jebu zivu silu. S obzirom da su bosnjaci ipak vecinsko glasacko tijelo ove dvije stranke bojim se da im se ne bi obilo o glavu, treba bit malo oprezniji s ovakvim izletima.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49779 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
dobro je da si se ti pojavio u zadnjem trenutku sa svojim glasom razuma i ukazao im na svoju zabrinutost.george_constanza wrote: ↑11/03/2021 00:59 Osudjujem ovu ivaninu izjavu o bosnjacima, makar su se ovi botovi nakacili na to i ne pustaju. Botovima ne smeta sto su Fadil i Jelka pokrali 10 mil eura na muci naroda, i dalje obnasaju visoke pozicije u vladi i nemaju nimalo srama. Kako bi i imali s obzirom kakvi ih besramnici podrzavaju. Ali stvarno me iznanadjuje ovaj stav NS/SDP, totalno su zauzeli agresivan gard i ne jebu zivu silu. S obzirom da su bosnjaci ipak vecinsko glasacko tijelo ove dvije stranke bojim se da im se ne bi obilo o glavu, treba bit malo oprezniji s ovakvim izletima.
-
george_constanza
- Posts: 10
- Joined: 09/03/2021 17:24
#49780 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
A tek ovi veliki Hrvati. Odjednom iza rata neke nove rijeci, djeca se masovno krste, kao izlika im prije se nije moglo. I obvezno zaokruze HDZ, ipak je vjernost partiji ostala do danashigh_volume wrote: ↑10/03/2021 23:42I ne samo Živković, za Bošnjake muslimane, mnogi današnji Bošnjaci nisu znali do godinu-dvije pred rat, dok Tunjo i Adil nisu objasnili neukom narodu. Izuzev onih u Kiseljaku, gdje Bošnjaci žive već dugo dugo vremena. Znao sam Zorinka, bio direktor banke, divan čovjek.george_constanza wrote: ↑10/03/2021 23:06 Ne znam šta ste se dovezali Ivane, pa i Alija Živković je prvi put čuo za pojam Bošnjak 91', Tunjo i Zulfikarpašić mu morali pojašnjavat. On se više bavio Palestinom i arapskim svijetom, Bošnje su mu služile samo za podkusurivanje, javno govorio na skupovima da mu Clinton nudi 5000 srebreničana i to razmatrao za ozbiljno. I treba ga ismijavat, što je moguće više. Iako je ovde Bakira ismijavala, ali teško je to SDA-ovcama objasnit.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49781 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
isti su obrazci ponasanja kod svih nedojebanih budala. ta patologija uglavnom pociva na konformizmu i na kompleksima manje vrijednosti koje kompenzuju slatkim pripadanjem naciji, u ovom slucaju plemenu. oni normalno znaju da su im te nacije goli sebastijan kurc, pa pribjegavaju mitovima. kosovskim, hiljadugodisnjim, od sedmog stoljeca, predzidjima hriscanstva,da se sad ne prisjecam previse tih jeftinih opijata za masovnu upotrebu. i onda se udaraju u busacka prsa: nas nole je goat, bosanka osmislia (osmislila, klixaska rijec) masinu za heklanje vrbovih grana, bosanac patentirao atomsku bombu. to ih onda ispunjava, cini sretnim i ostvarenim. jebes mi sve ako ima ista da nije izopaceno i retardirano.george_constanza wrote: ↑11/03/2021 01:12 A tek ovi veliki Hrvati. Odjednom iza rata neke nove rijeci, djeca se masovno krste, kao izlika im prije se nije moglo. I obvezno zaokruze HDZ, ipak je vjernost partiji ostala do danas
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#49782 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma ja, sve priča pali dok se ne podsjeti da je predsjednik stranke onako torovski se izjasnio Srbinom a ne Bosancem.Tempo wrote: ↑11/03/2021 00:29ma dobro, jebo tu botovsku retoriku, taj rjecnik i taj nivo komunikacije. to ti tako po selu. cobani se pale na to.Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 00:26Osim kada kaže Peđa da je Srbin a Boška o ugroženosti Hrvata. Tu ti priču možeš kod još ono malo Bošnjaka tušiti koji još vjeruju u tu plaćeničku ublehašku stranku
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49783 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sta te boli sebastijan kurtz kako se ko izjasnjava. Meni se živo jebe za to.Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 02:13Ma ja, sve priča pali dok se ne podsjeti da je predsjednik stranke onako torovski se izjasnio Srbinom a ne Bosancem.Tempo wrote: ↑11/03/2021 00:29ma dobro, jebo tu botovsku retoriku, taj rjecnik i taj nivo komunikacije. to ti tako po selu. cobani se pale na to.Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 00:26
Osim kada kaže Peđa da je Srbin a Boška o ugroženosti Hrvata. Tu ti priču možeš kod još ono malo Bošnjaka tušiti koji još vjeruju u tu plaćeničku ublehašku stranku
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#49784 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Izvnjavam se, pogrešno sam se izrazioTempo wrote: ↑11/03/2021 02:20Sta te boli sebastijan kurtz kako se ko izjasnjava. Meni se živo jebe za to.Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 02:13Ma ja, sve priča pali dok se ne podsjeti da je predsjednik stranke onako torovski se izjasnio Srbinom a ne Bosancem.
Samo se jedna strama izjašnjava. Pedja se ne treba izjasniti Srbinom niti Boška Hrvaticom jer to oni za vas već jesu i bez popisa.
Treća strana je ta što je se izjasnila Bošnjacima jer se i oni moraju nekako zvati, kako reče Ivana i tako većina vas razmišlja. Ja jedino mogu pohvaliti Ivanu što je samo u jednoj rečenici perfektno opisala sav taj način razmišljanja koji je krenuo od najave Popisa 2013 protiv Bošnjaka.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#49785 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nisam ni ja znao šta je Bošnjak
Alija je morao izabrat ime,uzeo je Naziv za Stanovnike Bosne iz turskog vakta
Turska i Poljska verzija naziva Bosanac ili Bošnjanin
Nas jesu zvali Bošnjacima Makedonci Albancima čak ponekad i Srbi i Hrvati do 1900tih
Alija je morao izabrat ime,uzeo je Naziv za Stanovnike Bosne iz turskog vakta
Turska i Poljska verzija naziva Bosanac ili Bošnjanin
Nas jesu zvali Bošnjacima Makedonci Albancima čak ponekad i Srbi i Hrvati do 1900tih
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#49786 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Vidim da ekstremna desnica svoju hrabrost i domoljublje i dalje dokazuje fabrikovanjem laži i plašenjem naroda strašnim ivanama, irmama, boškama i sabinama.
Školski primjeri patriJotske hrabrosti.
MLogo su zajebane te irme, boške, ivane i sabine kada se ovoliko gaziA mora mobilisati u borbu protiv njih.
Školski primjeri patriJotske hrabrosti.
MLogo su zajebane te irme, boške, ivane i sabine kada se ovoliko gaziA mora mobilisati u borbu protiv njih.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49787 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Znas li ti da na internetu ima pornografija?Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 08:50Izvnjavam se, pogrešno sam se izrazioTempo wrote: ↑11/03/2021 02:20Sta te boli sebastijan kurtz kako se ko izjasnjava. Meni se živo jebe za to.Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 02:13
Ma ja, sve priča pali dok se ne podsjeti da je predsjednik stranke onako torovski se izjasnio Srbinom a ne Bosancem.![]()
Samo se jedna strama izjašnjava. Pedja se ne treba izjasniti Srbinom niti Boška Hrvaticom jer to oni za vas već jesu i bez popisa.
Treća strana je ta što je se izjasnila Bošnjacima jer se i oni moraju nekako zvati, kako reče Ivana i tako većina vas razmišlja. Ja jedino mogu pohvaliti Ivanu što je samo u jednoj rečenici perfektno opisala sav taj način razmišljanja koji je krenuo od najave Popisa 2013 protiv Bošnjaka.
Idi bolan zabavi se malo.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#49788 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ako Ivana ne govori istinu, cemu onda ovako nervozne i histericne reakcije?
Kad je nesto ocigledna glupost, to se ili ne demantuje uopste ili se dematnuje vrlo lako.
Ali ne, trebala je prica, afera, spinovanje do besvjesti od strane temeljne stranke koja 30 godina koalira sa onima koji su te iste Bosnjake trpali u logore i pekli im novorodjencad u rerni (Ahmici).
Jos kad se na to nadovezu dijasporci kojima su te teme krucijalne, jer im neko drugi za njih uredjuje skolstvo, zdravstvo i sigurnost, dobijes.....pa dobijes proljev...
Kad je nesto ocigledna glupost, to se ili ne demantuje uopste ili se dematnuje vrlo lako.
Ali ne, trebala je prica, afera, spinovanje do besvjesti od strane temeljne stranke koja 30 godina koalira sa onima koji su te iste Bosnjake trpali u logore i pekli im novorodjencad u rerni (Ahmici).
Jos kad se na to nadovezu dijasporci kojima su te teme krucijalne, jer im neko drugi za njih uredjuje skolstvo, zdravstvo i sigurnost, dobijes.....pa dobijes proljev...
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#49789 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Meni je smijesno sto se svako sranje ove stranke posmatra kroz prizmu sranja SDA. Znaci NS zajebala, dezurni pisu: "ali SDA...".
Tako i ovi sto podrzavaju SDA kazu "ali SDP...", ovi iz SDPa, DFa, HDZa...
Ovime samo pokazujete da uopste niste tako otvoreni koliko volite za sebe reci da jeste. Niste objektivni jer ste vec u jednom toru, iako volite reci kako vi niste u toru. Mozda ne u "nacionalistickom" toru, ali vas ogradjuju druge ideje.
Tako i ovi sto podrzavaju SDA kazu "ali SDP...", ovi iz SDPa, DFa, HDZa...
Ovime samo pokazujete da uopste niste tako otvoreni koliko volite za sebe reci da jeste. Niste objektivni jer ste vec u jednom toru, iako volite reci kako vi niste u toru. Mozda ne u "nacionalistickom" toru, ali vas ogradjuju druge ideje.
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
-
izvrsni direktor
- Posts: 14717
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#49791 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Login je od salke prozvan "copy-paste", taj mu je zadatak dodijelio. Ali login je ponesen sto se uspio uclaniti u sda online vojsku, to je kaze znak da racunaju na njeg, za 10tak godina bi mozda kaze mogao biti zahiragicev pomocnik
-
george_constanza
- Posts: 10
- Joined: 09/03/2021 17:24
#49792 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Naravno da nas ogradjuju druge ideje, suprotne vašima, to i je poantaskoronikako wrote: ↑11/03/2021 09:35 Meni je smijesno sto se svako sranje ove stranke posmatra kroz prizmu sranja SDA. Znaci NS zajebala, dezurni pisu: "ali SDA...".
Tako i ovi sto podrzavaju SDA kazu "ali SDP...", ovi iz SDPa, DFa, HDZa...
Ovime samo pokazujete da uopste niste tako otvoreni koliko volite za sebe reci da jeste. Niste objektivni jer ste vec u jednom toru, iako volite reci kako vi niste u toru. Mozda ne u "nacionalistickom" toru, ali vas ogradjuju druge ideje.
-
george_constanza
- Posts: 10
- Joined: 09/03/2021 17:24
#49793 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Prvo da izbode nekog čakijom, onda bi ušao u uži krug kandidataizvrsni direktor wrote: ↑11/03/2021 09:42 Login je od salke prozvan "copy-paste", taj mu je zadatak dodijelio. Ali login je ponesen sto se uspio uclaniti u sda online vojsku, to je kaze znak da racunaju na njeg, za 10tak godina bi mozda kaze mogao biti zahiragicev pomocnik
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#49794 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne znam za druge, ali ja nisam otvoren za sve. Čak šta više.skoronikako wrote: ↑11/03/2021 09:35 Meni je smijesno sto se svako sranje ove stranke posmatra kroz prizmu sranja SDA. Znaci NS zajebala, dezurni pisu: "ali SDA...".
Tako i ovi sto podrzavaju SDA kazu "ali SDP...", ovi iz SDPa, DFa, HDZa...
Ovime samo pokazujete da uopste niste tako otvoreni koliko volite za sebe reci da jeste. Niste objektivni jer ste vec u jednom toru, iako volite reci kako vi niste u toru. Mozda ne u "nacionalistickom" toru, ali vas ogradjuju druge ideje.
Vrlo sam netolerantan prema lažljivcima, sijačima mržnje, tabloidnim goničima i notornim polit-kriminalcima.
Ako me ideje istine, snage argumenata i pravde "ograđuju" od takvih, to je meni OK i ne bih mijenjao. Hvala.
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#49795 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Cijela histerija oko izjave Ivane Marić, koja je postala tek sada aktuelna, zorno pokazuje o kakvim je primordijalnim porivima riječ i kod jednih, i kod drugih.
SDA madijska mašinerija je od same izjave napravila spektakularnu aferu koja to, u biti, nije.
Izjava Marićke jeste površna i nepromišljena, ali je to ne čini šovinistom per se.
Da je Marićka iza sebe ostavila zbirku ovakvih izjava - onda bi mogli reći kako je NS kandidovao tipičnog balkanskog šovinstu, što je iznenađenje za stranku tipa NS-a.
No, znamo kako SDA propagandne ralje funkcionišu - grizu do besvjesti.
NS i partneri su, sa druge strane, pokazali tipičan primjer zbijanja redova tamo gdje to uopšte nije bilo potrebno, odnosno gdje je čak kontraproduktivno. Oni su od Marićke napravili žrtvu koja to nije. Zašto? Zato što je izvalila jednu najobičniju glupost, nakon koje se samo mogla izvinuti onima koji su se osjećali uvrijeđenim, a ne da na onako tupav način pravda svoju izjavu, pa da je moraju, kao takvu, braniti Forto, Nikšić, Kojović, Zulfikarpašićka...
Samo objašnjenje da neko ne misli ono što kaže samo zato što neko treći smatra da Marićka "volio BiH" je čista papazjanija, jer svako je imao priliku da izvuće zaključak iz same izjave. I svaki onaj zaključak koji nije na fonu Forte i kompanije ispade kao vid agresivne kampanje protiv pojedinca tipa Marićke? Sam način takvog razmišljanja je potpuno promašen.
U datim okolnostima - ne postoji neutralan stav, ni promatrač - već unaprijed zacrtani plan i program kojeg se treba pridržavati. Ako se ne slažeš sa Marićkom - onda si SDA, ako si na fonu Nikšića, Forte i sličnih - onda si napredan.
Serem se na takvu podjelu.
SDA madijska mašinerija je od same izjave napravila spektakularnu aferu koja to, u biti, nije.
Izjava Marićke jeste površna i nepromišljena, ali je to ne čini šovinistom per se.
Da je Marićka iza sebe ostavila zbirku ovakvih izjava - onda bi mogli reći kako je NS kandidovao tipičnog balkanskog šovinstu, što je iznenađenje za stranku tipa NS-a.
No, znamo kako SDA propagandne ralje funkcionišu - grizu do besvjesti.
NS i partneri su, sa druge strane, pokazali tipičan primjer zbijanja redova tamo gdje to uopšte nije bilo potrebno, odnosno gdje je čak kontraproduktivno. Oni su od Marićke napravili žrtvu koja to nije. Zašto? Zato što je izvalila jednu najobičniju glupost, nakon koje se samo mogla izvinuti onima koji su se osjećali uvrijeđenim, a ne da na onako tupav način pravda svoju izjavu, pa da je moraju, kao takvu, braniti Forto, Nikšić, Kojović, Zulfikarpašićka...
Samo objašnjenje da neko ne misli ono što kaže samo zato što neko treći smatra da Marićka "volio BiH" je čista papazjanija, jer svako je imao priliku da izvuće zaključak iz same izjave. I svaki onaj zaključak koji nije na fonu Forte i kompanije ispade kao vid agresivne kampanje protiv pojedinca tipa Marićke? Sam način takvog razmišljanja je potpuno promašen.
U datim okolnostima - ne postoji neutralan stav, ni promatrač - već unaprijed zacrtani plan i program kojeg se treba pridržavati. Ako se ne slažeš sa Marićkom - onda si SDA, ako si na fonu Nikšića, Forte i sličnih - onda si napredan.
Serem se na takvu podjelu.
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#49796 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Mozda zato sto smo mi narod kojeg su prije 25 godina pokusali unistiti, istrijebiti, izbrisati, i sve tu ubijanjem, progonom, rusenjem svega sto lici na nasu kulturu._BataZiv_0809 wrote: ↑11/03/2021 09:24 Ako Ivana ne govori istinu, cemu onda ovako nervozne i histericne reakcije?
Kad je nesto ocigledna glupost, to se ili ne demantuje uopste ili se dematnuje vrlo lako.
Ali ne, trebala je prica, afera, spinovanje do besvjesti od strane temeljne stranke koja 30 godina koalira sa onima koji su te iste Bosnjake trpali u logore i pekli im novorodjencad u rerni (Ahmici).
Jos kad se na to nadovezu dijasporci kojima su te teme krucijalne, jer im neko drugi za njih uredjuje skolstvo, zdravstvo i sigurnost, dobijes.....pa dobijes proljev...
Zato su ovakve izjave itekako opasne, jer idu na mlin onih koji su nam to uradili prije 25 godina.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14717
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#49797 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zasto bi bio otvoren i tolerantan 9remanekome ko otvoreno podrzavastranke koje su krive za stanjeu kojemse nalazim, i kojesesvim ailama trude da nam stanje u buducnosti jos vise pogorsaju?skoronikako wrote: ↑11/03/2021 09:35 Meni je smijesno sto se svako sranje ove stranke posmatra kroz prizmu sranja SDA. Znaci NS zajebala, dezurni pisu: "ali SDA...".
Tako i ovi sto podrzavaju SDA kazu "ali SDP...", ovi iz SDPa, DFa, HDZa...
Ovime samo pokazujete da uopste niste tako otvoreni koliko volite za sebe reci da jeste. Niste objektivni jer ste vec u jednom toru, iako volite reci kako vi niste u toru. Mozda ne u "nacionalistickom" toru, ali vas ogradjuju druge ideje.
Zasto bi bio tolerantan i otvoren prema nekome ko brani kriminal sa respiratorima, asimasa njegovim aferama, sebiju sa njenih unistavanjem zdravstva, nerad oko nabavke vakcina, nazadjivanje naseg nato puta?
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#49799 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Cetvrtak a jos se nezna sta odlucise umne glave u UTORAK, ostaju li pri Ivani,il imaju drugog kandidata.
Il se ceka kiflin povratak da se usaglase.
J....o je bit dosljedan i principijelan,kad ovisis o kifli.
Il se ceka kiflin povratak da se usaglase.
J....o je bit dosljedan i principijelan,kad ovisis o kifli.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#49800 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
PatriJotska hrabrost nas uči da treba s' vremena na vrijeme za primjera kamenovati neku Ivanu na Marindvoru, a Irmu na Musali, da se partneri Dodik i Čović drže mirnim i ne pohase...
To što ćemo im fabrikovati "optužnicu", jebi ga. Moraju se neke i žrtvovati za dobrobit naroda.
To što ćemo im fabrikovati "optužnicu", jebi ga. Moraju se neke i žrtvovati za dobrobit naroda.

