Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- N.N.
- Posts: 3550
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#49751 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Svakako da i jeste jedna obicna smrdulja.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
- N.N.
- Posts: 3550
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49754 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Vah Gog- Gledosam jenom pornic đe suse vako naostrili neki momci a gospodža isukala salgiju i iskarala hin kvalitetno skicalisu ko misevi ija mislim dace ovde isto bit. Poyy
- N.N.
- Posts: 3550
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#49755 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Joj opet on sa perverzijama...ahahahahan
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#49756 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Hajmo iskreni da budemo, pa oni su vec dobrim dijelom uhljebi, foteljasi, elitisti...samo sa manje iskustva..sandzokan wrote: ↑10/03/2021 21:45Šteta bi velika bila ako se i NS pokaže kao šupljatorska stranka uhljeba, foteljaša i "elitista". Glasače koje ova stranka okuplja bi teško bilo ponovo motivisati da izađu na izbore, nisu to "selam-alejk" glasači pa ih potrpaš u auto i vozi na glasanje. Ako se NS pokaže kao prevara demokratija u BiH bi, zaista, puno izgubila. Zbog toga navijam da se dozovu pameti, još nije kasno.Škobo Habu wrote: ↑10/03/2021 07:10
NS me je totalno razočarala kao glasača.
Politika diskontinuiteta od Mostara preko Sarajeva do Tuzle. U Mostaru ne želiš izdati birače, što i razumijem, dok u Tuzli ulaziš u vlast sa "naboljim gradonačelikom u BiH" za kojeg je Zenica, infrastrukturno, Bern, i klasičnim hapcem koji je diplomirao na prestižnoj SDA akademiji za prodaju magle, ne vodeći se interesima vlastitih birača.
Sve u svemu - totalno mršavo.
I da, Peđa se neće vraćati na ovaj forum. One je ovakve "dječije bolesti" već odavno prevazišao. Agitiranje po forumima je stvar prošlosti. Sad je veći level. Televizijski intervjui i štura copy/paste saopštenja po FB-u.
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
george_constanza
- Posts: 10
- Joined: 09/03/2021 17:24
#49758 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne znam šta ste se dovezali Ivane, pa i Alija Živković je prvi put čuo za pojam Bošnjak 91', Tunjo i Zulfikarpašić mu morali pojašnjavat. On se više bavio Palestinom i arapskim svijetom, Bošnje su mu služile samo za podkusurivanje, javno govorio na skupovima da mu Clinton nudi 5000 srebreničana i to razmatrao za ozbiljno. I treba ga ismijavat, što je moguće više. Iako je ovde Bakira ismijavala, ali teško je to SDA-ovcama objasnit.
-
sandzokan
- Posts: 1137
- Joined: 23/10/2014 19:21
- Location: ul. Jovana Divjaka
#49759 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Za balkanske/bosanske prilike su zlatni, još uvijek.konektovan wrote: ↑10/03/2021 22:42
Hajmo iskreni da budemo, pa oni su vec dobrim dijelom uhljebi, foteljasi, elitisti...samo sa manje iskustva..
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#49760 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
A gdje si to ti živio do '98. pa nisi znao za "vehabije" ili selefije? U jednoj rečenici ljude zoveš "vehabijama" a u drugoj selefijama.Škobo Habu wrote: ↑10/03/2021 11:44Ja dok nisam doš'o u Zenicu '98. godine nisam ni znao za vehabije. U Zenici sam im'o "čast" da se upoznam sa takvim.skoronikako wrote: ↑10/03/2021 11:35
Valjda bih ja iz Zenice trebao imati neki kontakt sa takvima, a ponavljam da fakat nisam cuo takvu pricu.
I opet kad sve saberes, to je preslab utjecaj na opcu sliku.
Ako je neko musliman, pa prakticira i zivi vjeru, njemu po nacelima vjere mora biti "preci" musliman. To nema nikakve veze sa SDA.
Ima ovdje i jedna bitna stvar, komsija katolik ili pravoslavac u Zenici i "slican" u Zepcu (Sirokom Brijegu) ili na Palama, nije bas isti. Tako da, preci mi je svako od onih koji su pokusali unistiti moju drzavu i ubijati sve one koji ne misle kao oni.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49761 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
zlatni i prezlatni da ne mogu biti zlatniji. zato jos jednom, ivanu za clana predsjednistva, u inat nacionalistima, covicu i komsicu u prkos.sandzokan wrote: ↑10/03/2021 23:17Za balkanske/bosanske prilike su zlatni, još uvijek.konektovan wrote: ↑10/03/2021 22:42
Hajmo iskreni da budemo, pa oni su vec dobrim dijelom uhljebi, foteljasi, elitisti...samo sa manje iskustva..
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49762 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ne vjerujem da je poplava izbacila boska u zenicu. on to samo folira.aldinjo wrote: ↑10/03/2021 23:23A gdje si to ti živio do '98. pa nisi znao za "vehabije" ili selefije? U jednoj rečenici ljude zoveš "vehabijama" a u drugoj selefijama.Škobo Habu wrote: ↑10/03/2021 11:44Ja dok nisam doš'o u Zenicu '98. godine nisam ni znao za vehabije. U Zenici sam im'o "čast" da se upoznam sa takvim.skoronikako wrote: ↑10/03/2021 11:35
Valjda bih ja iz Zenice trebao imati neki kontakt sa takvima, a ponavljam da fakat nisam cuo takvu pricu.
I opet kad sve saberes, to je preslab utjecaj na opcu sliku.
Ako je neko musliman, pa prakticira i zivi vjeru, njemu po nacelima vjere mora biti "preci" musliman. To nema nikakve veze sa SDA.
Ima ovdje i jedna bitna stvar, komsija katolik ili pravoslavac u Zenici i "slican" u Zepcu (Sirokom Brijegu) ili na Palama, nije bas isti. Tako da, preci mi je svako od onih koji su pokusali unistiti moju drzavu i ubijati sve one koji ne misle kao oni.
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#49763 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
I ne samo Živković, za Bošnjake muslimane, mnogi današnji Bošnjaci nisu znali do godinu-dvije pred rat, dok Tunjo i Adil nisu objasnili neukom narodu. Izuzev onih u Kiseljaku, gdje Bošnjaci žive već dugo dugo vremena. Znao sam Zorinka, bio direktor banke, divan čovjek.george_constanza wrote: ↑10/03/2021 23:06 Ne znam šta ste se dovezali Ivane, pa i Alija Živković je prvi put čuo za pojam Bošnjak 91', Tunjo i Zulfikarpašić mu morali pojašnjavat. On se više bavio Palestinom i arapskim svijetom, Bošnje su mu služile samo za podkusurivanje, javno govorio na skupovima da mu Clinton nudi 5000 srebreničana i to razmatrao za ozbiljno. I treba ga ismijavat, što je moguće više. Iako je ovde Bakira ismijavala, ali teško je to SDA-ovcama objasnit.
- desni
- Posts: 1626
- Joined: 10/03/2012 01:21
#49764 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ivaninu nezvaničnu kandidaturu ispred Naše stranke za dogradonačelnicu podržao i SDP. Još NiP i to je to.

Kaže Nermin NikšiČ: "Ja vrlo dobro znam Ivanu MariČ. Vrlo dobro znam da Ivana MariČ nije optereČena tim stvarima, nacionalnom pripadnošČu bilo koga, da je to žena koja voli Bosnu i Hercegovinu. Iako je ta izjava koja je bila...više bi se mogla tretirati kao pokušaj dopadanja....prilikom, ovaj izlaganja na tom skupu".

Kaže Nermin NikšiČ: "Ja vrlo dobro znam Ivanu MariČ. Vrlo dobro znam da Ivana MariČ nije optereČena tim stvarima, nacionalnom pripadnošČu bilo koga, da je to žena koja voli Bosnu i Hercegovinu. Iako je ta izjava koja je bila...više bi se mogla tretirati kao pokušaj dopadanja....prilikom, ovaj izlaganja na tom skupu".
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#49765 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zamisli Sarajlijama koji su 90 % Bosnjaci dogradonačelnik neko ko ih ne priznaje kao Bosnjake haha.
Ali zaboravili ste na Konakovica hehe.
Mislim svi su zaboravili jer je svjestan unistenja cetvorke pa ga u javnosti nema 10 dana ali on nikada to Nece podrzati. Hehe
Ali zaboravili ste na Konakovica hehe.
Mislim svi su zaboravili jer je svjestan unistenja cetvorke pa ga u javnosti nema 10 dana ali on nikada to Nece podrzati. Hehe
- video
- Posts: 8464
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#49766 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa ovim prijedlogom mogu samo ici na rusenje NIP-a na narednim izborima.
Svog koalicionog partnera.
Zelenim termitima se ovo jaaaaako dopada
Svog koalicionog partnera.
Zelenim termitima se ovo jaaaaako dopada
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#49767 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49768 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
nacija je konstrukt i apstrakcija. to ne postoji van tih okvira.Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 00:21Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
normalno, ti koji se udaraju u busacka prsa, nece glasati za ivanu. oni glasaju zna se za koga. za ivanu cu glasati ja, i vidjeces ako se kandiduje, jos 250 hiljada ovakvih kao ja.
- desni
- Posts: 1626
- Joined: 10/03/2012 01:21
#49769 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
OoooBaaavještajne strukture povezane sa SDA


- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#49770 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Osim kada kaže Peđa da je Srbin a Boška o ugroženosti Hrvata. Tu ti priču možeš kod još ono malo Bošnjaka tušiti koji još vjeruju u tu plaćeničku ublehašku strankuTempo wrote: ↑11/03/2021 00:23nacija je konstrukt i apstrakcija. to ne postoji van tih okvira.Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 00:21Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#49771 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Mirade kad ce Disneyland?Tempo wrote: ↑11/03/2021 00:23nacija je konstrukt i apstrakcija. to ne postoji van tih okvira.Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 00:21Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
normalno, ti koji se udaraju u busacka prsa, nece glasati za ivanu. oni glasaju zna se za koga. za ivanu cu glasati ja, i vidjeces ako se kandiduje, jos 250 hiljada ovakvih kao ja.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49772 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ma dobro, jebo tu botovsku retoriku, taj rjecnik i taj nivo komunikacije. to ti tako po selu. cobani se pale na to.Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 00:26Osim kada kaže Peđa da je Srbin a Boška o ugroženosti Hrvata. Tu ti priču možeš kod još ono malo Bošnjaka tušiti koji još vjeruju u tu plaćeničku ublehašku strankuTempo wrote: ↑11/03/2021 00:23nacija je konstrukt i apstrakcija. to ne postoji van tih okvira.Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 00:21
Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49773 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
za tebe ima Lipa i Bira, pa biraj.Nivelacija wrote: ↑11/03/2021 00:27Mirade kad ce Disneyland?Tempo wrote: ↑11/03/2021 00:23nacija je konstrukt i apstrakcija. to ne postoji van tih okvira.Hank Paldum wrote: ↑11/03/2021 00:21
Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
normalno, ti koji se udaraju u busacka prsa, nece glasati za ivanu. oni glasaju zna se za koga. za ivanu cu glasati ja, i vidjeces ako se kandiduje, jos 250 hiljada ovakvih kao ja.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#49774 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kada ti odeš na Pale ili Sokolac odmah cu i ja.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#49775 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
sta cu ja na palama? ja sam covjek zenicanin, nisam seljak.
