JoseMujica wrote: ↑09/03/2021 14:07
jedini uspjeh ove FGRovske vlae ublehaša će biti punjenje budžeta RS-a....čitavo Sarajevo će se skrhat za vikend na Trebević, Jahorinu i Lukavicu
kakva grupa karinaša-amatera
Ovo tvoje mozda ce vrijediti jedan vikend,dok ovi zarazeni iz Sa ne zaraze i ove preko entiteske linije a onda vec onaj tamo vikend,svi ce u lockdown
Ovdje je jedino rjesenje vakcinacija a svaki novi lockdown je samo da se rastereti zdravstveni sistem...ekonomija je kolateralna steta od pocetka pandemije,prije godinu dana i nista se nije i nece promijeniti,dok se ne vakcinisemo svi
U ovakvim situacijama nema pravog rjesenja...nisu ga nasli ni Evropski giganti,ni svjetski ni niko...nego samo oni koji su se vakcinisali...primjer su Izrael,USA...u komsiluku Srbija i jos pokoja drzava u svijetu.
Ko god misli da za ovo sranje postoji neko ad hoc rjesenje,bujrum neka prvo predlozi Angeli Merkel,neka se obogati.
Sto se tice ugostitelja...ovo se vidi da su politicki napuckani i da SDA koristi pandemiju za napade na vlast...njih ne zanimaju ljudski zivoti ni nista...samo da se ponovo vrate tokovi novca u njihove ruke