Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49251 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 19:04
Leverage wrote: 07/03/2021 19:00 Oglasio se i Jusuf Nurkić :lol:
Inače kritikuje sve stranke. :D















Al u qrzu. :thumbup:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49252 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 18:45
izvrsni direktor wrote: 07/03/2021 18:40 Prema stanju na forumu bi se moglo zakljuciti da SDA-ovci vise nece glasati za NS :-)
:lol: :thumbup:
Da, ono ti možeš braniti stavove Njihove Stranke i nisi pripadnik, samo neko objektivan a sve druge neistomišljenike smatraš SDAovcima.
I još te nije stid se dvolično smijati.
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49253 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

Dino se u svakom nastupu hvali svojim nestranackim kandidatima pa je odnio pobjedu u KS.
Ovakav pristup smeta samo SDA, znamo razočarani ste, razgulite :-D
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49254 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

mrgreen wrote: 07/03/2021 19:10 Ove razočarane nickove prvi put vidim na temi.

Ivanu ne pratim, može li mi neko ko je na forumu duže od 2 mjeseca reći u čemu je problem?
User avatar
Sara03
Posts: 3336
Joined: 22/02/2017 03:17

#49255 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sara03 »

mrgreen wrote: 07/03/2021 19:10 Ove razočarane nickove prvi put vidim na temi.

Ivanu ne pratim, može li mi neko ko je na forumu duže od 2 mjeseca reći u čemu je problem?
Pa problem je što je ne pratiš.
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49256 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

Ni ova tema nije što je bila.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49257 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

Hank Paldum wrote: 07/03/2021 19:12
fosna2014 wrote: 07/03/2021 18:45
izvrsni direktor wrote: 07/03/2021 18:40 Prema stanju na forumu bi se moglo zakljuciti da SDA-ovci vise nece glasati za NS :-)
:lol: :thumbup:
Da, ono ti možeš braniti stavove Njihove Stranke i nisi pripadnik, samo neko objektivan a sve druge neistomišljenike smatraš SDAovcima.
I još te nije stid se dvolično smijati.
Ma de hajde molim te! Kao oni se brinu za NS i šta će biti sa NS. Pa čitam ja i druge teme draga Hanko! Providni su.

Izvinjavam se onima kojima sam udario pečat SDA bota. Nije bilo namjerno. Znam da nije lijepo biti tako opečećen.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49258 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

mrgreen wrote: 07/03/2021 19:13
mrgreen wrote: 07/03/2021 19:10 Ove razočarane nickove prvi put vidim na temi.

Ivanu ne pratim, može li mi neko ko je na forumu duže od 2 mjeseca reći u čemu je problem?
Meni nije problem pa ti ne mogu kazati.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49259 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Znao sam da će simpatizeri i botovi Njihove Stranke i ostatak FGRa ismijavati Nurkića koji je se prvenstveno zakačio sa Ivanom i zato joj sada replicira jer joj je zasmetala zastava Sandžaka na Vijećnici kao podrška bošnjačkom narodu.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49260 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 19:15
Hank Paldum wrote: 07/03/2021 19:12
fosna2014 wrote: 07/03/2021 18:45

:lol: :thumbup:
Da, ono ti možeš braniti stavove Njihove Stranke i nisi pripadnik, samo neko objektivan a sve druge neistomišljenike smatraš SDAovcima.
I još te nije stid se dvolično smijati.
Ma de hajde molim te! Kao oni se brinu za NS i šta će biti sa NS. Pa čitam ja i druge teme draga Hanko! Providni su.

Izvinjavam se onima kojima sam udario pečat SDA bota. Nije bilo namjerno. Znam da nije lijepo biti tako opečećen.
Ovdje se ne brinu za Njihovu Stranku nego se samo raduju što su tako amaterski sebi presudili.
A nisam ja Hanka, ja sam Hank.
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#49261 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by dale cooper »

Čudno kako se Nurkić nije sjetio da prozove političare odgovorne što još uvijek nije započelo vakcinisanje u rodnoj grudi što je
u ovom momentu valjda mnogo bitnija tema nego li pozicija dogradonačelnika Sarajeva.
User avatar
Sara03
Posts: 3336
Joined: 22/02/2017 03:17

#49262 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sara03 »

fosna2014 wrote: 07/03/2021 19:15 Ma de hajde molim te! Kao oni se brinu za NS i šta će biti sa NS. Pa čitam ja i druge teme draga Hanko! Providni su.

Izvinjavam se onima kojima sam udario pečat SDA bota. Nije bilo namjerno. Znam da nije lijepo biti tako opečećen.
Ja sam zatečena i zgrožena.

Nego, možeš li odgovoriti:
Sara03 wrote: 07/03/2021 19:01 Šta je sporno ako i glasači Naše stranke, problematiziraju određene prijedloge i poteze rukovodstva?

Imaju li uopće to pravo, bez da im se viče botovi i slično?
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49263 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

Odgovori na pitanje, nema ništa sporno.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49264 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

Hank Paldum wrote: 07/03/2021 19:22
fosna2014 wrote: 07/03/2021 19:15
Hank Paldum wrote: 07/03/2021 19:12
Da, ono ti možeš braniti stavove Njihove Stranke i nisi pripadnik, samo neko objektivan a sve druge neistomišljenike smatraš SDAovcima.
I još te nije stid se dvolično smijati.
Ma de hajde molim te! Kao oni se brinu za NS i šta će biti sa NS. Pa čitam ja i druge teme draga Hanko! Providni su.

Izvinjavam se onima kojima sam udario pečat SDA bota. Nije bilo namjerno. Znam da nije lijepo biti tako opečećen.
Ovdje se ne brinu za Njihovu Stranku nego se samo raduju što su tako amaterski sebi presudili.
A nisam ja Hanka, ja sam Hank.
Pardon. Hank.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49265 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

Sara03 wrote: 07/03/2021 19:31
fosna2014 wrote: 07/03/2021 19:15 Ma de hajde molim te! Kao oni se brinu za NS i šta će biti sa NS. Pa čitam ja i druge teme draga Hanko! Providni su.

Izvinjavam se onima kojima sam udario pečat SDA bota. Nije bilo namjerno. Znam da nije lijepo biti tako opečećen.
Ja sam zatečena i zgrožena.

Nego, možeš li odgovoriti:
Sara03 wrote: 07/03/2021 19:01 Šta je sporno ako i glasači Naše stranke, problematiziraju određene prijedloge i poteze rukovodstva?

Imaju li uopće to pravo, bez da im se viče botovi i slično?
Nije ništa sporno. Samo nastavi.
palermo
Posts: 25347
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#49266 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

pa u suštini, ovo oko Ivane, je prevashodno pitanje za članove Naše stranke. Ako je članstvo saglasno sa ovakvim prijedlogom, ne vidim nikakav problem.
Za sve ostalo postoje izbori kao najvalidniji način provjere kvaliteta odluka plus i sama procedura izbora dogradonačelnice će biti provjera kvalitete odluke. Ako prođe proceduru i bude izabrana onda to više nije izbor samo Naše stranke nego većimska volja sarajlija izražena korz posrednu demokratiju i to treba poštovati
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49267 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

dale cooper wrote: 07/03/2021 19:28 Čudno kako se Nurkić nije sjetio da prozove političare odgovorne što još uvijek nije započelo vakcinisanje u rodnoj grudi što je
u ovom momentu valjda mnogo bitnija tema nego li pozicija dogradonačelnika Sarajeva.
Zato što su se nkjh dvoje već prije zakačili i sada je jedva dočekao da joj nabije na nos da je se stranački uhljebila.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49268 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

mrgreen wrote: 07/03/2021 19:12 Dino se u svakom nastupu hvali svojim nestranackim kandidatima pa je odnio pobjedu u KS.
Ovakav pristup smeta samo SDA, znamo razočarani ste, razgulite :-D
Evo ja glasam često za SDA pa sam zadovoljan zbog ovoga. Zadovoljan sam zbog svega gdje Njihova Stranka i SDP štete sebi i što gura Narod i Pravdu naprijed pa da ubudiće aBd imamo bošnjačke SDA i NiP kao glavne opcije na izborima.
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49269 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

Hanče, zašto tebi smeta Ivana?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49270 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Hank Paldum wrote: 07/03/2021 19:44
mrgreen wrote: 07/03/2021 19:12 Dino se u svakom nastupu hvali svojim nestranackim kandidatima pa je odnio pobjedu u KS.
Ovakav pristup smeta samo SDA, znamo razočarani ste, razgulite :-D
Evo ja glasam često za SDA pa sam zadovoljan zbog ovoga. Zadovoljan sam zbog svega gdje Njihova Stranka i SDP štete sebi i što gura Narod i Pravdu naprijed pa da ubudiće aBd imamo bošnjačke SDA i NiP kao glavne opcije na izborima.
Hajd što NS ne konta politiku, nego i glasači im.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49271 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

Što ih boli par desetina hiljada glasova. :lol: :izet:

Idemo dalje ...
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49272 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

Joined:
30/12/2020 12:28
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49273 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

mrgreen wrote: 07/03/2021 19:52 Joined:
30/12/2020 12:28
Poslije Mostara vrše infiltraciju svih foruma. :D
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#49274 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mrgreen »

Kontaju politiku :D
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#49275 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fosna2014 »

mrgreen wrote: 07/03/2021 19:58 Kontaju politiku :D
Pogotovo kontaju ljude koji glasaju za NS. :-)
Locked