Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
izvrsni direktor wrote: ↑07/03/2021 18:40
Prema stanju na forumu bi se moglo zakljuciti da SDA-ovci vise nece glasati za NS
Da, ono ti možeš braniti stavove Njihove Stranke i nisi pripadnik, samo neko objektivan a sve druge neistomišljenike smatraš SDAovcima.
I još te nije stid se dvolično smijati.
Dino se u svakom nastupu hvali svojim nestranackim kandidatima pa je odnio pobjedu u KS.
Ovakav pristup smeta samo SDA, znamo razočarani ste, razgulite
izvrsni direktor wrote: ↑07/03/2021 18:40
Prema stanju na forumu bi se moglo zakljuciti da SDA-ovci vise nece glasati za NS
Da, ono ti možeš braniti stavove Njihove Stranke i nisi pripadnik, samo neko objektivan a sve druge neistomišljenike smatraš SDAovcima.
I još te nije stid se dvolično smijati.
Ma de hajde molim te! Kao oni se brinu za NS i šta će biti sa NS. Pa čitam ja i druge teme draga Hanko! Providni su.
Izvinjavam se onima kojima sam udario pečat SDA bota. Nije bilo namjerno. Znam da nije lijepo biti tako opečećen.
Znao sam da će simpatizeri i botovi Njihove Stranke i ostatak FGRa ismijavati Nurkića koji je se prvenstveno zakačio sa Ivanom i zato joj sada replicira jer joj je zasmetala zastava Sandžaka na Vijećnici kao podrška bošnjačkom narodu.
Da, ono ti možeš braniti stavove Njihove Stranke i nisi pripadnik, samo neko objektivan a sve druge neistomišljenike smatraš SDAovcima.
I još te nije stid se dvolično smijati.
Ma de hajde molim te! Kao oni se brinu za NS i šta će biti sa NS. Pa čitam ja i druge teme draga Hanko! Providni su.
Izvinjavam se onima kojima sam udario pečat SDA bota. Nije bilo namjerno. Znam da nije lijepo biti tako opečećen.
Ovdje se ne brinu za Njihovu Stranku nego se samo raduju što su tako amaterski sebi presudili.
A nisam ja Hanka, ja sam Hank.
Čudno kako se Nurkić nije sjetio da prozove političare odgovorne što još uvijek nije započelo vakcinisanje u rodnoj grudi što je
u ovom momentu valjda mnogo bitnija tema nego li pozicija dogradonačelnika Sarajeva.
fosna2014 wrote: ↑07/03/2021 19:15
Ma de hajde molim te! Kao oni se brinu za NS i šta će biti sa NS. Pa čitam ja i druge teme draga Hanko! Providni su.
Izvinjavam se onima kojima sam udario pečat SDA bota. Nije bilo namjerno. Znam da nije lijepo biti tako opečećen.
Ja sam zatečena i zgrožena.
Nego, možeš li odgovoriti:
Sara03 wrote: ↑07/03/2021 19:01
Šta je sporno ako i glasači Naše stranke, problematiziraju određene prijedloge i poteze rukovodstva?
Imaju li uopće to pravo, bez da im se viče botovi i slično?
Hank Paldum wrote: ↑07/03/2021 19:12
Da, ono ti možeš braniti stavove Njihove Stranke i nisi pripadnik, samo neko objektivan a sve druge neistomišljenike smatraš SDAovcima.
I još te nije stid se dvolično smijati.
Ma de hajde molim te! Kao oni se brinu za NS i šta će biti sa NS. Pa čitam ja i druge teme draga Hanko! Providni su.
Izvinjavam se onima kojima sam udario pečat SDA bota. Nije bilo namjerno. Znam da nije lijepo biti tako opečećen.
Ovdje se ne brinu za Njihovu Stranku nego se samo raduju što su tako amaterski sebi presudili.
A nisam ja Hanka, ja sam Hank.
fosna2014 wrote: ↑07/03/2021 19:15
Ma de hajde molim te! Kao oni se brinu za NS i šta će biti sa NS. Pa čitam ja i druge teme draga Hanko! Providni su.
Izvinjavam se onima kojima sam udario pečat SDA bota. Nije bilo namjerno. Znam da nije lijepo biti tako opečećen.
Ja sam zatečena i zgrožena.
Nego, možeš li odgovoriti:
Sara03 wrote: ↑07/03/2021 19:01
Šta je sporno ako i glasači Naše stranke, problematiziraju određene prijedloge i poteze rukovodstva?
Imaju li uopće to pravo, bez da im se viče botovi i slično?
pa u suštini, ovo oko Ivane, je prevashodno pitanje za članove Naše stranke. Ako je članstvo saglasno sa ovakvim prijedlogom, ne vidim nikakav problem.
Za sve ostalo postoje izbori kao najvalidniji način provjere kvaliteta odluka plus i sama procedura izbora dogradonačelnice će biti provjera kvalitete odluke. Ako prođe proceduru i bude izabrana onda to više nije izbor samo Naše stranke nego većimska volja sarajlija izražena korz posrednu demokratiju i to treba poštovati
dale cooper wrote: ↑07/03/2021 19:28
Čudno kako se Nurkić nije sjetio da prozove političare odgovorne što još uvijek nije započelo vakcinisanje u rodnoj grudi što je
u ovom momentu valjda mnogo bitnija tema nego li pozicija dogradonačelnika Sarajeva.
Zato što su se nkjh dvoje već prije zakačili i sada je jedva dočekao da joj nabije na nos da je se stranački uhljebila.
mrgreen wrote: ↑07/03/2021 19:12
Dino se u svakom nastupu hvali svojim nestranackim kandidatima pa je odnio pobjedu u KS.
Ovakav pristup smeta samo SDA, znamo razočarani ste, razgulite
Evo ja glasam često za SDA pa sam zadovoljan zbog ovoga. Zadovoljan sam zbog svega gdje Njihova Stranka i SDP štete sebi i što gura Narod i Pravdu naprijed pa da ubudiće aBd imamo bošnjačke SDA i NiP kao glavne opcije na izborima.
mrgreen wrote: ↑07/03/2021 19:12
Dino se u svakom nastupu hvali svojim nestranackim kandidatima pa je odnio pobjedu u KS.
Ovakav pristup smeta samo SDA, znamo razočarani ste, razgulite
Evo ja glasam često za SDA pa sam zadovoljan zbog ovoga. Zadovoljan sam zbog svega gdje Njihova Stranka i SDP štete sebi i što gura Narod i Pravdu naprijed pa da ubudiće aBd imamo bošnjačke SDA i NiP kao glavne opcije na izborima.