Narod i Pravda (Konakovic)
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#11776 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Osim Tita, ja ne znam zivog covjeka da je dobio ulicu.
Sam prijedlog je sramota.
Sam prijedlog je sramota.
- Truba
- Posts: 93836
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11777 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Al fakat ziva covjeka...
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#11778 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
SDA je imala 15 godina vladavine u NS pa im je najveci uspjeh dva kosa bez mrezice na igralistu na Cengic Vili 1 i par klackalica za penzionere na vilsu
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11779 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Haj sto ulicu,a sto i gradove.drug_profi wrote: ↑05/03/2021 23:44 Osim Tita, ja ne znam zivog covjeka da je dobio ulicu.
Sam prijedlog je sramota.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#11780 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Hehe to su neki rangovi ljudi kojim komplet sda jOroni nebi mogli da jezikom cipele obrisu.Drugi svemir za jad i vonj danasnjih "vodja"Patton44 wrote: ↑06/03/2021 09:59Haj sto ulicu,a sto i gradove.drug_profi wrote: ↑05/03/2021 23:44 Osim Tita, ja ne znam zivog covjeka da je dobio ulicu.
Sam prijedlog je sramota.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11781 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zato su mu ostali supak brisali.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:02Hehe to su neki rangovi ljudi kojim komplet sda jOroni nebi mogli da jezikom cipele obrisu.Drugi svemir za jad i vonj danasnjih "vodja"Patton44 wrote: ↑06/03/2021 09:59Haj sto ulicu,a sto i gradove.drug_profi wrote: ↑05/03/2021 23:44 Osim Tita, ja ne znam zivog covjeka da je dobio ulicu.
Sam prijedlog je sramota.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#11782 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Naravno , jer je napravio drzavu - cije predstavnike kad odu u insotranstvo su postovali.Patton44 wrote: ↑06/03/2021 10:11Zato su mu ostali supak brisali.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:02Hehe to su neki rangovi ljudi kojim komplet sda jOroni nebi mogli da jezikom cipele obrisu.Drugi svemir za jad i vonj danasnjih "vodja"
Sad dodicima bakirima covicima gratis puse kad ih ne je*u - al to se samo odnosi na vlastite narode. Napolje kad maknu tu su sitna buranija.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#11783 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Porediš narcisoidnu osobu iz diktatorskog režima koji je imao sve a opet imao komplekse manjka pažnje i ljubavi pa su pod njegovom šakom nazvale mnoge ulice i trgovi sa zdravim demokratskim sistemom gdje postoje peticije, prijedlozi iglasanja.Patton44 wrote: ↑05/03/2021 20:50Tita ti.Hank Paldum wrote: ↑05/03/2021 12:05Ne bi bilo nista bilo sporno da Srdić nije razotkriven radi nekoliko nezakonitih radnji i kao neko ko tone hvata se za svaku slamku. Toliko je se uspaničio i požurio je da očisti obraz da nije bio svjestan da se ulice nazivaju uglavnom po preminulim osobama.Orange Revolution wrote: ↑05/03/2021 09:15 Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
Ovo nije ništa drugo nego kada neko iz bošnjačkih stranaka hvata rahmetli Alije svaki put kada nešto krene naopako "Predlažem da se ovo nazove po Aliji, Bošnjaci vole Aliju"
Možda postoje stvarno slučajevi gdje je neko ostavio toliki utisak pa kao živa legenda dobio ulicu ali meni nije poznato.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11784 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Niti gdje idu, niti ko dolazi. Osim da nam udijeli sadaku.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:14Naravno , jer je napravio drzavu - cije predstavnike kad odu u insotranstvo su postovali.Patton44 wrote: ↑06/03/2021 10:11Zato su mu ostali supak brisali.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:02
Hehe to su neki rangovi ljudi kojim komplet sda jOroni nebi mogli da jezikom cipele obrisu.Drugi svemir za jad i vonj danasnjih "vodja"
Sad dodicima bakirima covicima gratis puse kad ih ne je*u - al to se samo odnosi na vlastite narode. Napolje kad maknu tu su sitna buranija.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11785 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Hank Paldum wrote: ↑06/03/2021 10:16Porediš narcisoidnu osobu iz diktatorskog režima koji je imao sve a opet imao komplekse manjka pažnje i ljubavi pa su pod njegovom šakom nazvale mnoge ulice i trgovi sa zdravim demokratskim sistemom gdje postoje peticije, prijedlozi iglasanja.Patton44 wrote: ↑05/03/2021 20:50Tita ti.Hank Paldum wrote: ↑05/03/2021 12:05
Ne bi bilo nista bilo sporno da Srdić nije razotkriven radi nekoliko nezakonitih radnji i kao neko ko tone hvata se za svaku slamku. Toliko je se uspaničio i požurio je da očisti obraz da nije bio svjestan da se ulice nazivaju uglavnom po preminulim osobama.
Ovo nije ništa drugo nego kada neko iz bošnjačkih stranaka hvata rahmetli Alije svaki put kada nešto krene naopako "Predlažem da se ovo nazove po Aliji, Bošnjaci vole Aliju"
Možda postoje stvarno slučajevi gdje je neko ostavio toliki utisak pa kao živa legenda dobio ulicu ali meni nije poznato.
Interesantno je da taj diktator nije imao nista u svom privatnom vlasnistvu i da njegova djeca nisu nista naslijedila od njega jer je sve bilo drustveno vlasnistvo. Za razliku od nasih “demokrata” koji vladaju diktatorski i obezbijedili su sve do treceg koljena unaprijed.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#11786 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Otvorili su klupu u sloveniji sta hos vise , i komso je prosetao se pentagonom slikao se na tepihu.Baketu sultan dosao na noge u zetri tj bog ga poslao da dodje.Styling wrote: ↑06/03/2021 10:18Niti gdje idu, niti ko dolazi. Osim da nam udijeli sadaku.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:14Naravno , jer je napravio drzavu - cije predstavnike kad odu u insotranstvo su postovali.
Sad dodicima bakirima covicima gratis puse kad ih ne je*u - al to se samo odnosi na vlastite narode. Napolje kad maknu tu su sitna buranija.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#11787 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jest tako lijepo, imaš svoju državu gdje si strah i trepet gdje te ne smiju kritikovati a kamoli reći da si protiv te osobe i onda te 40 godina kasnije pokušaju ubijediti da je to tako jer je bio poseban rang ljudi. Ono kada u demokratiji, slobodi medija i ukidanju cenzure neko i dalje pokušava nečije postupke odbraniti starim SFRJ metodama.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:02Hehe to su neki rangovi ljudi kojim komplet sda jOroni nebi mogli da jezikom cipele obrisu.Drugi svemir za jad i vonj danasnjih "vodja"Patton44 wrote: ↑06/03/2021 09:59Haj sto ulicu,a sto i gradove.drug_profi wrote: ↑05/03/2021 23:44 Osim Tita, ja ne znam zivog covjeka da je dobio ulicu.
Sam prijedlog je sramota.
A kakav je rang bio dovoljno govori šta je se desilo sa većinom njegovih ulica i gradova čim je nastupila demokratija i sloboda govora.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#11788 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
To je zato što je on tako želio, da je htio drugačije ko bi ga spriječio?Styling wrote: ↑06/03/2021 10:20Hank Paldum wrote: ↑06/03/2021 10:16Porediš narcisoidnu osobu iz diktatorskog režima koji je imao sve a opet imao komplekse manjka pažnje i ljubavi pa su pod njegovom šakom nazvale mnoge ulice i trgovi sa zdravim demokratskim sistemom gdje postoje peticije, prijedlozi iglasanja.
Možda postoje stvarno slučajevi gdje je neko ostavio toliki utisak pa kao živa legenda dobio ulicu ali meni nije poznato.
Interesantno je da taj diktator nije imao nista u svom privatnom vlasnistvu i da njegova djeca nisu nista naslijedila od njega jer je sve bilo drustveno vlasnistvo. Za razliku od nasih “demokrata” koji vladaju diktatorski i obezbijedili su sve do treceg koljena unaprijed.
A ovi drugi su toliko ojačali i ostavili svojima između ostalog i što je uvijek mizerna izlaznost na izborima u demokratskom sistemu.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#11789 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jeste - sad kritikuju pa dobijes "ja i ?" Tj. Hrak u lice dok pokradose sto stignu a pojam razvitka je 6 vjetrenjaca fala Bogu i da kinezi naprave insala jedan blok u TE Tuzli mozdaHank Paldum wrote: ↑06/03/2021 10:27Jest tako lijepo, imaš svoju državu gdje si strah i trepet gdje te ne smiju kritikovati a kamoli reći da si protiv te osobe i onda te 40 godina kasnije pokušaju ubijediti da je to tako jer je bio poseban rang ljudi. Ono kada u demokratiji, slobodi medija i ukidanju cenzure neko i dalje pokušava nečije postupke odbraniti starim SFRJ metodama.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:02Hehe to su neki rangovi ljudi kojim komplet sda jOroni nebi mogli da jezikom cipele obrisu.Drugi svemir za jad i vonj danasnjih "vodja"
A kakav je rang bio dovoljno govori šta je se desilo sa većinom njegovih ulica i gradova čim je nastupila demokratija i sloboda govora.
Da dosta govori - izgranatirane,porusene,zapustene,prolaze razne bagre istim,lopovije u kravatama i tako, zaista dobro je pogledati sta ze desilo sa tim ulicama i gradovima.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11790 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Upravo zato sto nije zelio da ista posjeduje bio je velik.. Sto je bio posten prema narodu. U tome je krucijalna razlika izmedju njega i ovih nasih “demokrata”.Hank Paldum wrote: ↑06/03/2021 10:30To je zato što je on tako želio, da je htio drugačije ko bi ga spriječio?Styling wrote: ↑06/03/2021 10:20Hank Paldum wrote: ↑06/03/2021 10:16
Porediš narcisoidnu osobu iz diktatorskog režima koji je imao sve a opet imao komplekse manjka pažnje i ljubavi pa su pod njegovom šakom nazvale mnoge ulice i trgovi sa zdravim demokratskim sistemom gdje postoje peticije, prijedlozi iglasanja.
Možda postoje stvarno slučajevi gdje je neko ostavio toliki utisak pa kao živa legenda dobio ulicu ali meni nije poznato.
Interesantno je da taj diktator nije imao nista u svom privatnom vlasnistvu i da njegova djeca nisu nista naslijedila od njega jer je sve bilo drustveno vlasnistvo. Za razliku od nasih “demokrata” koji vladaju diktatorski i obezbijedili su sve do treceg koljena unaprijed.
A ovi drugi su toliko ojačali i ostavili svojima između ostalog i što je uvijek mizerna izlaznost na izborima u demokratskom sistemu.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#11791 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
A koliko država ima u svijetu gdje je predsjednik isto pošten prema narodu kako danas tako i za vrijeme Tita pa opet svake 2-4 godine narod ima pravo da izađe na izbore i izrazi nezadovoljstvo?Styling wrote: ↑06/03/2021 10:32Upravo zato sto nije zelio da ista posjeduje bio je velik.. Sto je bio posten prema narodu. U tome je krucijalna razlika izmedju njega i ovih nasih “demokrata”.Hank Paldum wrote: ↑06/03/2021 10:30To je zato što je on tako želio, da je htio drugačije ko bi ga spriječio?Styling wrote: ↑06/03/2021 10:20
Interesantno je da taj diktator nije imao nista u svom privatnom vlasnistvu i da njegova djeca nisu nista naslijedila od njega jer je sve bilo drustveno vlasnistvo. Za razliku od nasih “demokrata” koji vladaju diktatorski i obezbijedili su sve do treceg koljena unaprijed.
A ovi drugi su toliko ojačali i ostavili svojima između ostalog i što je uvijek mizerna izlaznost na izborima u demokratskom sistemu.
To se zove demokratija.
Možda da su postojali demokratski izbori onda možda bi se pojavio neki novi Tito? Možda bolji, možda isti, možda gori pa bi narod opet izabrao Tita?
Diktatori nisu uvijek loši prema narodu, samo prema onima koji ne žele po njegovom.
Kao nasilan muškarac u vezi ili braku, i sa njim je fino dok je sve po njegovom, prva neposlušnost i slijedi šamar.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#11792 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nevažno, da je postojala iskrena ljubav prema njemu nastavilo bi se i nakon SFRJ.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:30Jeste - sad kritikuju pa dobijes "ja i ?" Tj. Hrak u lice dok pokradose sto stignu a pojam razvitka je 6 vjetrenjaca fala Bogu i da kinezi naprave insala jedan blok u TE Tuzli mozdaHank Paldum wrote: ↑06/03/2021 10:27Jest tako lijepo, imaš svoju državu gdje si strah i trepet gdje te ne smiju kritikovati a kamoli reći da si protiv te osobe i onda te 40 godina kasnije pokušaju ubijediti da je to tako jer je bio poseban rang ljudi. Ono kada u demokratiji, slobodi medija i ukidanju cenzure neko i dalje pokušava nečije postupke odbraniti starim SFRJ metodama.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:02
Hehe to su neki rangovi ljudi kojim komplet sda jOroni nebi mogli da jezikom cipele obrisu.Drugi svemir za jad i vonj danasnjih "vodja"
A kakav je rang bio dovoljno govori šta je se desilo sa većinom njegovih ulica i gradova čim je nastupila demokratija i sloboda govora.![]()
Da dosta govori - izgranatirane,porusene,zapustene,prolaze razne bagre istim,lopovije u kravatama i tako, zaista dobro je pogledati sta ze desilo sa tim ulicama i gradovima.
A za krvoproliće i porušene zgrade je i on uzrok. Okupiti toliko naroda, mnogi od njih sa nevraćenim dugovima, željama za osvetu, predrasudama, mitovima i istinskim pokoljima, antipatija zbog Jasenovca, preko Osmanlija pa do bitke na Kosovu.
Forsiranjem bratstva i jedinstva, kako smo svi različiti a složni umjesto forsiranja jugoslovenske nacije, umjesto da se napravi zdrava atmosfera, da se napravi dijalog i nekako spuste tenzije on je to radio na silu i sa strahom, Golim otokom i pendrekom riješavao i tako stvarao kontraefekat. Kao kada roditelj tuče dijete i svakim udarcem dijete sanja kada će postati punoljetno da odjebe roditelje.
I to bi se moglo nekako i oprostiti da je iza njega ostao ustav ili slično što bi garantovalo da bi Jugoslavija opstala ali ne, on je samo molio "Čuvajte bratstvo i jedinstvo kao Zenicu oka svog".
Zamisli da Austrija samo opstaje dok je Sebastian Kurz živ i da on moli građane " Nemojte se iza mene posvađati"
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#11793 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sa ovim se slazem - srbin jel - motka po glavi , slovenac motka po glavi , tako i ostalim. Jedino moozda jugosloven etnija srbin,bosnjak,itd . Jezik jugoslovenski kao i sve ostalo i jedno 100 godina tuc dok se ne dozovu svi.Hank Paldum wrote: ↑06/03/2021 11:01Nevažno, da je postojala iskrena ljubav prema njemu nastavilo bi se i nakon SFRJ.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:30Jeste - sad kritikuju pa dobijes "ja i ?" Tj. Hrak u lice dok pokradose sto stignu a pojam razvitka je 6 vjetrenjaca fala Bogu i da kinezi naprave insala jedan blok u TE Tuzli mozdaHank Paldum wrote: ↑06/03/2021 10:27
Jest tako lijepo, imaš svoju državu gdje si strah i trepet gdje te ne smiju kritikovati a kamoli reći da si protiv te osobe i onda te 40 godina kasnije pokušaju ubijediti da je to tako jer je bio poseban rang ljudi. Ono kada u demokratiji, slobodi medija i ukidanju cenzure neko i dalje pokušava nečije postupke odbraniti starim SFRJ metodama.
A kakav je rang bio dovoljno govori šta je se desilo sa većinom njegovih ulica i gradova čim je nastupila demokratija i sloboda govora.![]()
Da dosta govori - izgranatirane,porusene,zapustene,prolaze razne bagre istim,lopovije u kravatama i tako, zaista dobro je pogledati sta ze desilo sa tim ulicama i gradovima.
A za krvoproliće i porušene zgrade je i on uzrok. Okupiti toliko naroda, mnogi od njih sa nevraćenim dugovima, željama za osvetu, predrasudama, mitovima i istinskim pokoljima, antipatija zbog Jasenovca, preko Osmanlija pa do bitke na Kosovu.
Forsiranjem bratstva i jedinstva, kako smo svi različiti a složni umjesto forsiranja jugoslovenske nacije, umjesto da se napravi zdrava atmosfera, da se napravi dijalog i nekako spuste tenzije on je to radio na silu i sa strahom, Golim otokom i pendrekom riješavao i tako stvarao kontraefekat. Kao kada roditelj tuče dijete i svakim udarcem dijete sanja kada će postati punoljetno da odjebe roditelje.
I to bi se moglo nekako i oprostiti da je iza njega ostao ustav ili slično što bi garantovalo da bi Jugoslavija opstala ali ne, on je samo molio "Čuvajte bratstvo i jedinstvo kao Zenicu oka svog".
Zamisli da Austrija samo opstaje dok je Sebastian Kurz živ i da on moli građane " Nemojte se iza mene posvađati"
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#11794 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ja sam ministar. Koji? Kantonalni.

-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#11795 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tipično SDA-trolanje...
Dok Bakir, Asim i kompanija odvaljuju štokove, skidaju oluke i crijep, te kradu i razvaljuju sve što im padne ruku,
trolovi pokušavaju oštećenima skrenuti pažnju na "bitne stvari" poput Tita i političku situaciju u Austriji.
Dok Bakir, Asim i kompanija odvaljuju štokove, skidaju oluke i crijep, te kradu i razvaljuju sve što im padne ruku,
trolovi pokušavaju oštećenima skrenuti pažnju na "bitne stvari" poput Tita i političku situaciju u Austriji.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#11796 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tipično FGR trolanjekluz franjo wrote: ↑06/03/2021 11:15 Tipično SDA-trolanje...
Dok Bakir, Asim i kompanija odvaljuju štokove, skidaju oluke i crijep, te kradu i razvaljuju sve što im padne ruku,
trolovi pokušavaju oštećenima skrenuti pažnju na "bitne stvari" poput Tita i političku situaciju u Austriji.
Umjesto da se poredi Jugoslavija sa tadašnjim državama ili današnjim naprednim oni zakačili za BiH.
A kako ja skrećem sa teme ako ovo nije tema o Bakiru i Asimu?
Doduše nije ni o Titu ali nije ni o njima pa kako je to onda skretanje? Jesu li Asim i Bakir dio NiP pa je skretanje sa teme što se ne piše o njima?
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#11797 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ja mislio zalutao na temu o SDP-u. 
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#11799 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dok se svijet bavi tehnologijama za borbu protiv COVID-a, SDA naucnici su radili na usavrsavanju kloniranja. 
-
nastavnik fizickog
- Posts: 39
- Joined: 05/03/2021 14:59
#11800 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
konakovic i forto cijeli vikend u izolaciji na bjelasnici u svojim apartmanima a to isto savjetuju i vama... lijep vikend zele svima 
