A ko terovic
Narod i Pravda (Konakovic)
-
izvrsni direktor
- Posts: 14753
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#11753 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Lijepo je vidjeti da su se sda botovi regrutovali i oporavili nakon soka koji im je bakir pripremio 2 marta na aerodromu ji iznenadnog povlacenja sa svih foruma. Zbili liske parizera i skupili snage za nova botovanja
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#11756 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Posalju svog potrcka Srdica da spamuje vijece inicijativama ne mareci za zakonski propisane procedure, pa se onda snebivaju kad nesto ne prodje u formi u kojoj je predlozeno.
Ali vrijedi priznati da su Skaka i Koldzo napravili vrhunsku investiciju u Srdica, momak je ostao lojalan i kad se sve drugo raspada.
A i zna manipulisati emocijama naroda, cudo da ga je NiP uspio izbaciti trpeci solidnu politicku stetu. 
Ali vrijedi priznati da su Skaka i Koldzo napravili vrhunsku investiciju u Srdica, momak je ostao lojalan i kad se sve drugo raspada.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#11757 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ta hoce oni? ne moze vise NiP spasti sebe a nekamoli se nas
- Orange Revolution
- Posts: 213
- Joined: 04/08/2013 14:00
#11758 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#11759 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Prozivas NiP i NS da je kopija DF-a tj ?Orange Revolution wrote: ↑05/03/2021 09:15 Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#11760 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Da si pročitao saopštenje Dine shvatio biOrange Revolution wrote: ↑05/03/2021 09:15 Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
- Orange Revolution
- Posts: 213
- Joined: 04/08/2013 14:00
#11761 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma šta imam čitati jasno je da je naredba protiv Srđana a ne procedura
- Point.
- Posts: 33497
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#11762 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nisam u toku, iz koje stranke nisu usvojili ovaj prijedlog i kakvo je objašnjenje?
- Truba
- Posts: 93836
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11764 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Srdjan stari hrvatomrzac moro sam ga blokirat na fb
Dobro je da je iznacen iz NiP
Muljao ko veliki
Dobro je da je iznacen iz NiP
Muljao ko veliki
- hamza_sa
- Posts: 1095
- Joined: 25/02/2009 11:35
#11765 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Halo momak, ili otkljucaj pp ili pogledaj nekada u mobitel.MorningStar wrote: ↑05/03/2021 09:17Prozivas NiP i NS da je kopija DF-a tj ?Orange Revolution wrote: ↑05/03/2021 09:15 Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti![]()
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#11766 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
fazon je da je lik bacio inicijativu onako niti je uradio pripremu niti je kontaktirao Ivicu nista samo je podnio i tjt ja prvi kao navijac zelje bi volio al bolje da je uradio kako treba a ne na vrat na nos ,i sad faktor pere cetvorki koji je nedavno objavio clanak zasto ivica ne bi trebao dobiti ulicu gdje je klub morao reagovati na to jer je bio klasicni sovinizam
na kraju balade bolje da se ugledao na jednog drugog zastupnika koji je podnio incijativu da se promjeni umjetna trava na opstinskom terenu gdje trenira 400 zeljine djece a koja je propala totalno , jednostavno je isao na jeftini populizam
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11767 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
SRĐAN SRDIĆ - bivši DF-ovac što je uz SDA glasao protiv da se zove dvorana "Goran Čengić" ? To je onaj što je kupovao glasove 15.11. pa to ispituje Tužilaštvo KS. Srdic je onaj što je njegova žena u Protokolu Novog Sarajeva sakrila Odluku Suda BiH i tako odugovlačila izbor vijećnika za GV. (A zaposlio je Koldzo da bi Srđan glaso sve za SDA!) SRDJAN SRDIĆ razvlacio proceduru izbora Bogičevića za gradonačelnika da bi Skaka stigao nakupovat ruke za sebe... Srdic koji pise inicijative za vec odobrene stvari pa ih prikazuje kao svoje. To mu je SDA tolerisala jer im je trebao. Ta suplja kod ove vecine ne prolazi.klizim po parkingu wrote: ↑05/03/2021 09:57fazon je da je lik bacio inicijativu onako niti je uradio pripremu niti je kontaktirao Ivicu nista samo je podnio i tjt ja prvi kao navijac zelje bi volio al bolje da je uradio kako treba a ne na vrat na nos ,i sad faktor pere cetvorki koji je nedavno objavio clanak zasto ivica ne bi trebao dobiti ulicu gdje je klub morao reagovati na to jer je bio klasicni sovinizam
na kraju balade bolje da se ugledao na jednog drugog zastupnika koji je podnio incijativu da se promjeni umjetna trava na opstinskom terenu gdje trenira 400 zeljine djece a koja je propala totalno , jednostavno je isao na jeftini populizam
-
statixx
- Posts: 9834
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#11768 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
https://pressmedia.ba/vijesti/2021/05/0 ... ici-osimu/s druge strane istom našem Švabi, kao poreskom obvezniku “zavlači” ruku u novčanik i uzima novac jer je Srdić jedini vijećnik od ovih koje proziva glasao za POVEĆANJE VIJEĆNIČKOG PAUŠALA. I da ne zaboravim…dobiće ŠVABO svoju ulicu onako kako procedure nalažu….. i zaslužio je…”
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#11769 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
taj nakav press nije nimalo pretenciozan?
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11770 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Čamparin Informer.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#11771 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne bi bilo nista bilo sporno da Srdić nije razotkriven radi nekoliko nezakonitih radnji i kao neko ko tone hvata se za svaku slamku. Toliko je se uspaničio i požurio je da očisti obraz da nije bio svjestan da se ulice nazivaju uglavnom po preminulim osobama.Orange Revolution wrote: ↑05/03/2021 09:15 Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
Ovo nije ništa drugo nego kada neko iz bošnjačkih stranaka hvata rahmetli Alije svaki put kada nešto krene naopako "Predlažem da se ovo nazove po Aliji, Bošnjaci vole Aliju"
- madesa
- Posts: 5569
- Joined: 26/07/2013 02:37
#11772 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
ovaj srdjan je jedan od najodvratnijih faca na politickoj sceni. Mislim da nema veceg muljatora u Sarajevu od njega
-
Emiremir33
- Posts: 2075
- Joined: 16/12/2019 13:12
#11773 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
LAKRDIJA I BLAMIRANJE DA NEMOŽE VEĆE BITI.ČOVJEK HVALA BOGU ŽIV I ZDRAV,A ONI BI DA MU DAJU ULICUStyling wrote: ↑05/03/2021 11:08SRĐAN SRDIĆ - bivši DF-ovac što je uz SDA glasao protiv da se zove dvorana "Goran Čengić" ? To je onaj što je kupovao glasove 15.11. pa to ispituje Tužilaštvo KS. Srdic je onaj što je njegova žena u Protokolu Novog Sarajeva sakrila Odluku Suda BiH i tako odugovlačila izbor vijećnika za GV. (A zaposlio je Koldzo da bi Srđan glaso sve za SDA!) SRDJAN SRDIĆ razvlacio proceduru izbora Bogičevića za gradonačelnika da bi Skaka stigao nakupovat ruke za sebe... Srdic koji pise inicijative za vec odobrene stvari pa ih prikazuje kao svoje. To mu je SDA tolerisala jer im je trebao. Ta suplja kod ove vecine ne prolazi.klizim po parkingu wrote: ↑05/03/2021 09:57fazon je da je lik bacio inicijativu onako niti je uradio pripremu niti je kontaktirao Ivicu nista samo je podnio i tjt ja prvi kao navijac zelje bi volio al bolje da je uradio kako treba a ne na vrat na nos ,i sad faktor pere cetvorki koji je nedavno objavio clanak zasto ivica ne bi trebao dobiti ulicu gdje je klub morao reagovati na to jer je bio klasicni sovinizam
na kraju balade bolje da se ugledao na jednog drugog zastupnika koji je podnio incijativu da se promjeni umjetna trava na opstinskom terenu gdje trenira 400 zeljine djece a koja je propala totalno , jednostavno je isao na jeftini populizam
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11774 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tita ti.Hank Paldum wrote: ↑05/03/2021 12:05Ne bi bilo nista bilo sporno da Srdić nije razotkriven radi nekoliko nezakonitih radnji i kao neko ko tone hvata se za svaku slamku. Toliko je se uspaničio i požurio je da očisti obraz da nije bio svjestan da se ulice nazivaju uglavnom po preminulim osobama.Orange Revolution wrote: ↑05/03/2021 09:15 Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
Ovo nije ništa drugo nego kada neko iz bošnjačkih stranaka hvata rahmetli Alije svaki put kada nešto krene naopako "Predlažem da se ovo nazove po Aliji, Bošnjaci vole Aliju"
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53



