Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
noviclan
Posts: 15018
Joined: 31/10/2013 06:48

#11751 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by noviclan »

jefff wrote: 04/03/2021 19:31 Kako je Dalija?
A ko terovic
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11752 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image
izvrsni direktor
Posts: 14753
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#11753 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

Lijepo je vidjeti da su se sda botovi regrutovali i oporavili nakon soka koji im je bakir pripremio 2 marta na aerodromu ji iznenadnog povlacenja sa svih foruma. Zbili liske parizera i skupili snage za nova botovanja
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11754 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Login7777 wrote: 05/03/2021 07:07 Image
Ja, i?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11755 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Od "alkoholiziranog haustorčeta" do "kriminalne glave".

Image
Image
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#11756 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Posalju svog potrcka Srdica da spamuje vijece inicijativama ne mareci za zakonski propisane procedure, pa se onda snebivaju kad nesto ne prodje u formi u kojoj je predlozeno.

Ali vrijedi priznati da su Skaka i Koldzo napravili vrhunsku investiciju u Srdica, momak je ostao lojalan i kad se sve drugo raspada. :thumbup: A i zna manipulisati emocijama naroda, cudo da ga je NiP uspio izbaciti trpeci solidnu politicku stetu. :mrgreen:
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11757 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Ta hoce oni? ne moze vise NiP spasti sebe a nekamoli se nas
User avatar
Orange Revolution
Posts: 213
Joined: 04/08/2013 14:00

#11758 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Orange Revolution »

Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#11759 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MorningStar »

Orange Revolution wrote: 05/03/2021 09:15 Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
Prozivas NiP i NS da je kopija DF-a tj ? :lol:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11760 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Milenkov buraz »

Orange Revolution wrote: 05/03/2021 09:15 Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
Da si pročitao saopštenje Dine shvatio bi
User avatar
Orange Revolution
Posts: 213
Joined: 04/08/2013 14:00

#11761 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Orange Revolution »

Ma šta imam čitati jasno je da je naredba protiv Srđana a ne procedura
User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#11762 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Point. »

Nisam u toku, iz koje stranke nisu usvojili ovaj prijedlog i kakvo je objašnjenje?
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11763 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

User avatar
Truba
Posts: 93836
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11764 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Srdjan stari hrvatomrzac moro sam ga blokirat na fb
Dobro je da je iznacen iz NiP
Muljao ko veliki
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#11765 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by hamza_sa »

MorningStar wrote: 05/03/2021 09:17
Orange Revolution wrote: 05/03/2021 09:15 Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
Prozivas NiP i NS da je kopija DF-a tj ? :lol:
Halo momak, ili otkljucaj pp ili pogledaj nekada u mobitel. :-D :-D
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#11766 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Point. wrote: 05/03/2021 09:24 Nisam u toku, iz koje stranke nisu usvojili ovaj prijedlog i kakvo je objašnjenje?
fazon je da je lik bacio inicijativu onako niti je uradio pripremu niti je kontaktirao Ivicu nista samo je podnio i tjt ja prvi kao navijac zelje bi volio al bolje da je uradio kako treba a ne na vrat na nos ,i sad faktor pere cetvorki koji je nedavno objavio clanak zasto ivica ne bi trebao dobiti ulicu gdje je klub morao reagovati na to jer je bio klasicni sovinizam

na kraju balade bolje da se ugledao na jednog drugog zastupnika koji je podnio incijativu da se promjeni umjetna trava na opstinskom terenu gdje trenira 400 zeljine djece a koja je propala totalno , jednostavno je isao na jeftini populizam
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11767 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

klizim po parkingu wrote: 05/03/2021 09:57
Point. wrote: 05/03/2021 09:24 Nisam u toku, iz koje stranke nisu usvojili ovaj prijedlog i kakvo je objašnjenje?
fazon je da je lik bacio inicijativu onako niti je uradio pripremu niti je kontaktirao Ivicu nista samo je podnio i tjt ja prvi kao navijac zelje bi volio al bolje da je uradio kako treba a ne na vrat na nos ,i sad faktor pere cetvorki koji je nedavno objavio clanak zasto ivica ne bi trebao dobiti ulicu gdje je klub morao reagovati na to jer je bio klasicni sovinizam

na kraju balade bolje da se ugledao na jednog drugog zastupnika koji je podnio incijativu da se promjeni umjetna trava na opstinskom terenu gdje trenira 400 zeljine djece a koja je propala totalno , jednostavno je isao na jeftini populizam
SRĐAN SRDIĆ - bivši DF-ovac što je uz SDA glasao protiv da se zove dvorana "Goran Čengić" ? To je onaj što je kupovao glasove 15.11. pa to ispituje Tužilaštvo KS. Srdic je onaj što je njegova žena u Protokolu Novog Sarajeva sakrila Odluku Suda BiH i tako odugovlačila izbor vijećnika za GV. (A zaposlio je Koldzo da bi Srđan glaso sve za SDA!) SRDJAN SRDIĆ razvlacio proceduru izbora Bogičevića za gradonačelnika da bi Skaka stigao nakupovat ruke za sebe... Srdic koji pise inicijative za vec odobrene stvari pa ih prikazuje kao svoje. To mu je SDA tolerisala jer im je trebao. Ta suplja kod ove vecine ne prolazi.
statixx
Posts: 9834
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#11768 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by statixx »

s druge strane istom našem Švabi, kao poreskom obvezniku “zavlači” ruku u novčanik i uzima novac jer je Srdić jedini vijećnik od ovih koje proziva glasao za POVEĆANJE VIJEĆNIČKOG PAUŠALA. I da ne zaboravim…dobiće ŠVABO svoju ulicu onako kako procedure nalažu….. i zaslužio je…”
https://pressmedia.ba/vijesti/2021/05/0 ... ici-osimu/
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11769 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

taj nakav press nije nimalo pretenciozan?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11770 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Čamparin Informer.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#11771 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

Orange Revolution wrote: 05/03/2021 09:15 Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
Ne bi bilo nista bilo sporno da Srdić nije razotkriven radi nekoliko nezakonitih radnji i kao neko ko tone hvata se za svaku slamku. Toliko je se uspaničio i požurio je da očisti obraz da nije bio svjestan da se ulice nazivaju uglavnom po preminulim osobama.
Ovo nije ništa drugo nego kada neko iz bošnjačkih stranaka hvata rahmetli Alije svaki put kada nešto krene naopako "Predlažem da se ovo nazove po Aliji, Bošnjaci vole Aliju"
User avatar
madesa
Posts: 5569
Joined: 26/07/2013 02:37

#11772 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by madesa »

ovaj srdjan je jedan od najodvratnijih faca na politickoj sceni. Mislim da nema veceg muljatora u Sarajevu od njega
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#11773 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Emiremir33 »

Styling wrote: 05/03/2021 11:08
klizim po parkingu wrote: 05/03/2021 09:57
Point. wrote: 05/03/2021 09:24 Nisam u toku, iz koje stranke nisu usvojili ovaj prijedlog i kakvo je objašnjenje?
fazon je da je lik bacio inicijativu onako niti je uradio pripremu niti je kontaktirao Ivicu nista samo je podnio i tjt ja prvi kao navijac zelje bi volio al bolje da je uradio kako treba a ne na vrat na nos ,i sad faktor pere cetvorki koji je nedavno objavio clanak zasto ivica ne bi trebao dobiti ulicu gdje je klub morao reagovati na to jer je bio klasicni sovinizam

na kraju balade bolje da se ugledao na jednog drugog zastupnika koji je podnio incijativu da se promjeni umjetna trava na opstinskom terenu gdje trenira 400 zeljine djece a koja je propala totalno , jednostavno je isao na jeftini populizam
SRĐAN SRDIĆ - bivši DF-ovac što je uz SDA glasao protiv da se zove dvorana "Goran Čengić" ? To je onaj što je kupovao glasove 15.11. pa to ispituje Tužilaštvo KS. Srdic je onaj što je njegova žena u Protokolu Novog Sarajeva sakrila Odluku Suda BiH i tako odugovlačila izbor vijećnika za GV. (A zaposlio je Koldzo da bi Srđan glaso sve za SDA!) SRDJAN SRDIĆ razvlacio proceduru izbora Bogičevića za gradonačelnika da bi Skaka stigao nakupovat ruke za sebe... Srdic koji pise inicijative za vec odobrene stvari pa ih prikazuje kao svoje. To mu je SDA tolerisala jer im je trebao. Ta suplja kod ove vecine ne prolazi.
LAKRDIJA I BLAMIRANJE DA NEMOŽE VEĆE BITI.ČOVJEK HVALA BOGU ŽIV I ZDRAV,A ONI BI DA MU DAJU ULICU
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11774 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Hank Paldum wrote: 05/03/2021 12:05
Orange Revolution wrote: 05/03/2021 09:15 Klošari iz NiP i NS
Smeta vam ime ulice Osim i to što je Srđan podnjeo inicijativu. Loša ste kopija SDA, vadite se na proceduru fuj radikalisti
Ne bi bilo nista bilo sporno da Srdić nije razotkriven radi nekoliko nezakonitih radnji i kao neko ko tone hvata se za svaku slamku. Toliko je se uspaničio i požurio je da očisti obraz da nije bio svjestan da se ulice nazivaju uglavnom po preminulim osobama.
Ovo nije ništa drugo nego kada neko iz bošnjačkih stranaka hvata rahmetli Alije svaki put kada nešto krene naopako "Predlažem da se ovo nazove po Aliji, Bošnjaci vole Aliju"
Tita ti.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#11775 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Login7777 wrote: 05/03/2021 11:43 Čamparin Informer.
Zato samo strogo objektivni SAFF i Faktor :thumbup:
Post Reply