Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11726 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

sitni svercer wrote: 04/03/2021 02:09
Styling wrote: 02/03/2021 11:26
jefff wrote: 02/03/2021 09:31 Muamer Budnjo odvaljivo njegovu Martinu :D
I kome je to na obraz? Budnji koji je znao da je udata ili Madtini koja vara muza, ili Dini koji je na kraju ostavio? Kome udaras na obraz? Mislis nekome povrijediti sujetu. To moze kod iskompleksiranih muskarcina. Normalni to samo nabiju nogom.
dino konakovic obraza i nema 8) obicni ultimativni uhljeb 8) gdje taj prodje tu trava ne raste a bogami nece vise ni suma rasti 8) odlucio da posjece sumu u sarajevskom kantonu i to bez plana za obnovu sume i eto to mu je ekonomski plan 8) nasilnik obicni ...
Javno se "hvali" da nosi pištolj, kao onomad Šešelj.
Čampara mu stranačku drug, kao i onaj tegeltijin jaran Katica. Ugrozba DIF-ovaca. Vidi se da uči od Vučića.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#11727 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 04/03/2021 08:57
sitni svercer wrote: 04/03/2021 02:09
Styling wrote: 02/03/2021 11:26

I kome je to na obraz? Budnji koji je znao da je udata ili Madtini koja vara muza, ili Dini koji je na kraju ostavio? Kome udaras na obraz? Mislis nekome povrijediti sujetu. To moze kod iskompleksiranih muskarcina. Normalni to samo nabiju nogom.
dino konakovic obraza i nema 8) obicni ultimativni uhljeb 8) gdje taj prodje tu trava ne raste a bogami nece vise ni suma rasti 8) odlucio da posjece sumu u sarajevskom kantonu i to bez plana za obnovu sume i eto to mu je ekonomski plan 8) nasilnik obicni ...
Javno se "hvali" da nosi pištolj, kao onomad Šešelj.
Čampara mu stranačku drug, kao i onaj tegeltijin jaran Katica. Ugrozba DIF-ovaca. Vidi se da uči od Vučića.
zato ce vas kao sto je Vučić pomeo prethodne vlasti, zatrati ce vam trag nece vas vise nigdje biti pa ce raja sa foruma se skupiti da vam kupi salamu imamo mi srca ne brini se nista :kiss: :izet:
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#11728 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Vodja je izjavio da su izbore izgubili zbog društevnih mreža.

Zato je vidno da je SDA mobilisala uhljebe dok sjede po kancelarijama i ništa ne rade, da kuckaju po forumima i portalima.

Nažalost uništavaju temu gdje se mogla pročitati ili napisati konstruktivna kritika za NIP.

I taj termin za sendviče mi se ne svidja, ne treba ih tako označavat.

Oni kuckaju da odbrane svoje uhljebljene pozicije, tendere, komisije....itd

Znaju oni da su ima 20 godisnja lijepo uhljebljena mjesta ugrožena.

Brane svoj lagodan život na osnovu jadne sirotinje.


Potpuno pogrešan termin je sendvičari
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#11729 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

emmir1 wrote: 04/03/2021 09:17 Vodja je izjavio da su izbore izgubili zbog društevnih mreža.

Zato je vidno da je SDA mobilisala uhljebe dok sjede po kancelarijama i ništa ne rade, da kuckaju po forumima i portalima.

Nažalost uništavaju temu gdje se mogla pročitati ili napisati konstruktivna kritika za NIP.

I taj termin za sendviče mi se ne svidja, ne treba ih tako označavat.

Oni kuckaju da odbrane svoje uhljebljene pozicije, tendere, komisije....itd

Znaju oni da su ima 20 godisnja lijepo uhljebljena mjesta ugrožena.

Brane svoj lagodan život na osnovu jadne sirotinje.


Potpuno pogrešan termin je sendvičari
jednostavno treba napraviti temu gdje ce se svi sda botovi poimenice izlistati koji unistavaju ostale teme da bi ih ostali clanovi foruma mogli staviti na ignore i kad im ne bi niko odgovarao ne bi ni oni pisali
User avatar
drug_profi
Posts: 65431
Joined: 16/07/2012 16:00

#11730 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Samo da kazem da je nošenje ličnog naoružanja pravo koje treba dobiti svaki građanin koji nema krivični dosje i mentalnu bolest.
Uz sva pravila koja već postoje (nulta tolerancija na alkohol u krvi i sl).
I to lično naoružanje je sredstvo odvraćanja, zaštite, sprečavanja događaja sa neželjenim posljedicama. Niko ne nosi pištolj da bi ubio ili ranio nekog, nego samo da bi spriječio prijetnjom odbrambene sile da ne bude on lično povrijeđen ili usmrćen, ili neko ko je pod njegovom zaštitom.

Nosim i ja povremeno oružje (sa dozvolom) i to nije hvalisanje, niti vidim zašto bi to bilo hvalisanje. To je nažalost prilagođavanje tužnoj realnosti za koju mi nismo krivi.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11731 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Login7777 wrote: 04/03/2021 08:57
sitni svercer wrote: 04/03/2021 02:09
Styling wrote: 02/03/2021 11:26

I kome je to na obraz? Budnji koji je znao da je udata ili Madtini koja vara muza, ili Dini koji je na kraju ostavio? Kome udaras na obraz? Mislis nekome povrijediti sujetu. To moze kod iskompleksiranih muskarcina. Normalni to samo nabiju nogom.
dino konakovic obraza i nema 8) obicni ultimativni uhljeb 8) gdje taj prodje tu trava ne raste a bogami nece vise ni suma rasti 8) odlucio da posjece sumu u sarajevskom kantonu i to bez plana za obnovu sume i eto to mu je ekonomski plan 8) nasilnik obicni ...
Javno se "hvali" da nosi pištolj, kao onomad Šešelj.
Čampara mu stranačku drug, kao i onaj tegeltijin jaran Katica. Ugrozba DIF-ovaca. Vidi se da uči od Vučića.
Naravno da ce nositi pistolj ako su zivoti njega i njegove porodice ugrozeni i ako dobija prijetnje. Zenu su mu na sred ulice ispred BBI napadali. Izmisljali i pisali svakakve bljuvotine i navlacili bijes naroda na njih. I ja bih nosila oruzje da sam u istoj situaciji.
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11732 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Login7777 wrote: 04/03/2021 08:57
sitni svercer wrote: 04/03/2021 02:09
Styling wrote: 02/03/2021 11:26

I kome je to na obraz? Budnji koji je znao da je udata ili Madtini koja vara muza, ili Dini koji je na kraju ostavio? Kome udaras na obraz? Mislis nekome povrijediti sujetu. To moze kod iskompleksiranih muskarcina. Normalni to samo nabiju nogom.
dino konakovic obraza i nema 8) obicni ultimativni uhljeb 8) gdje taj prodje tu trava ne raste a bogami nece vise ni suma rasti 8) odlucio da posjece sumu u sarajevskom kantonu i to bez plana za obnovu sume i eto to mu je ekonomski plan 8) nasilnik obicni ...
Javno se "hvali" da nosi pištolj, kao onomad Šešelj.
Čampara mu stranačku drug, kao i onaj tegeltijin jaran Katica. Ugrozba DIF-ovaca. Vidi se da uči od Vučića.
posjedovanje pistolja je status za ljude kao sto je dino konakovic o tome se radi 8) dino konakovic je covjek sa urodjenim naslinistvom i siledzijstvom i za nepovjerovat je da mu se dopusti nosenje pistolja 8)
User avatar
drug_profi
Posts: 65431
Joined: 16/07/2012 16:00

#11733 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Bice da je to najveci problem.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#11734 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Ko danas ne nosi stoljaz?
User avatar
drug_profi
Posts: 65431
Joined: 16/07/2012 16:00

#11735 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Ko god se danas zamjera nekom mora imati fizicku zastitu ili licno naoruzanje. Ili oboje.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11736 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

sitni svercer wrote: 04/03/2021 11:18
Login7777 wrote: 04/03/2021 08:57
sitni svercer wrote: 04/03/2021 02:09
dino konakovic obraza i nema 8) obicni ultimativni uhljeb 8) gdje taj prodje tu trava ne raste a bogami nece vise ni suma rasti 8) odlucio da posjece sumu u sarajevskom kantonu i to bez plana za obnovu sume i eto to mu je ekonomski plan 8) nasilnik obicni ...
Javno se "hvali" da nosi pištolj, kao onomad Šešelj.
Čampara mu stranačku drug, kao i onaj tegeltijin jaran Katica. Ugrozba DIF-ovaca. Vidi se da uči od Vučića.
posjedovanje pistolja je status za ljude kao sto je dino konakovic o tome se radi 8) dino konakovic je covjek sa urodjenim naslinistvom i siledzijstvom i za nepovjerovat je da mu se dopusti nosenje pistolja 8)
Je li vi iz podmlatka SDA uvijek zaduzite po jedan emoji i samo njih sibate. Mozete li pitati da vas puste da koristite i druge, cisto raznovrsnosti radi.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11737 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Styling wrote: 04/03/2021 10:34
Login7777 wrote: 04/03/2021 08:57
sitni svercer wrote: 04/03/2021 02:09
dino konakovic obraza i nema 8) obicni ultimativni uhljeb 8) gdje taj prodje tu trava ne raste a bogami nece vise ni suma rasti 8) odlucio da posjece sumu u sarajevskom kantonu i to bez plana za obnovu sume i eto to mu je ekonomski plan 8) nasilnik obicni ...
Javno se "hvali" da nosi pištolj, kao onomad Šešelj.
Čampara mu stranačku drug, kao i onaj tegeltijin jaran Katica. Ugrozba DIF-ovaca. Vidi se da uči od Vučića.
Naravno da ce nositi pistolj ako su zivoti njega i njegove porodice ugrozeni i ako dobija prijetnje. Zenu su mu na sred ulice ispred BBI napadali. Izmisljali i pisali svakakve bljuvotine i navlacili bijes naroda na njih. I ja bih nosila oruzje da sam u istoj situaciji.
I Bakir treba da nosi pištolj uokolo. I to upravo zbog dinokiovih bljuvotina u vezi stare mentorice, a šefove mu žene.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#11738 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

drug_profi wrote: 04/03/2021 11:43 Ko god se danas zamjera nekom mora imati fizicku zastitu ili licno naoruzanje. Ili oboje.
Ne zamjerim se nikome, naprotiv izbjegavam potencijalno konfliktne situacije cak i u saobracaju. Ali danas mozes doci na pik neke budale bez prethodnih zasluga. A i migranti su sve opasniji. Nedavno su mi starog htjeli napasti migosi.... junacki dvojica mladica na jednog starca i to s ledja, ali kad im je Titov pionir potegao utoku, bjezite noge usra vas guzica.
User avatar
Truba
Posts: 93841
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11739 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Ja se samo zavadjam s nemocnijim i slabijima
I to u omjeru 10 naprema 1
Babe
User avatar
drug_profi
Posts: 65431
Joined: 16/07/2012 16:00

#11740 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

_BataZiv_0809 wrote: 04/03/2021 13:19
drug_profi wrote: 04/03/2021 11:43 Ko god se danas zamjera nekom mora imati fizicku zastitu ili licno naoruzanje. Ili oboje.
Ne zamjerim se nikome, naprotiv izbjegavam potencijalno konfliktne situacije cak i u saobracaju. Ali danas mozes doci na pik neke budale bez prethodnih zasluga. A i migranti su sve opasniji. Nedavno su mi starog htjeli napasti migosi.... junacki dvojica mladica na jednog starca i to s ledja, ali kad im je Titov pionir potegao utoku, bjezite noge usra vas guzica.
Ma posao moze da te natjera da se zamjeras. Narocito ako nisi "savitljiv i nagodan".
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#11741 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

drug_profi wrote: 04/03/2021 13:35
_BataZiv_0809 wrote: 04/03/2021 13:19
drug_profi wrote: 04/03/2021 11:43 Ko god se danas zamjera nekom mora imati fizicku zastitu ili licno naoruzanje. Ili oboje.
Ne zamjerim se nikome, naprotiv izbjegavam potencijalno konfliktne situacije cak i u saobracaju. Ali danas mozes doci na pik neke budale bez prethodnih zasluga. A i migranti su sve opasniji. Nedavno su mi starog htjeli napasti migosi.... junacki dvojica mladica na jednog starca i to s ledja, ali kad im je Titov pionir potegao utoku, bjezite noge usra vas guzica.
Ma posao moze da te natjera da se zamjeras. Narocito ako nisi "savitljiv i nagodan".
Zna se desiti.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11742 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Login7777 wrote: 04/03/2021 13:10
Styling wrote: 04/03/2021 10:34
Login7777 wrote: 04/03/2021 08:57

Javno se "hvali" da nosi pištolj, kao onomad Šešelj.
Čampara mu stranačku drug, kao i onaj tegeltijin jaran Katica. Ugrozba DIF-ovaca. Vidi se da uči od Vučića.
Naravno da ce nositi pistolj ako su zivoti njega i njegove porodice ugrozeni i ako dobija prijetnje. Zenu su mu na sred ulice ispred BBI napadali. Izmisljali i pisali svakakve bljuvotine i navlacili bijes naroda na njih. I ja bih nosila oruzje da sam u istoj situaciji.
I Bakir treba da nosi pištolj uokolo. I to upravo zbog dinokiovih bljuvotina u vezi stare mentorice, a šefove mu žene.
Sta ce mu pistolj kad ima one grmalje oko sebe.
User avatar
drug_profi
Posts: 65431
Joined: 16/07/2012 16:00

#11743 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Ma ranio bi se u pokusaju upotrebe. Ne daju njemu to.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11744 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Styling wrote: 04/03/2021 13:45
Login7777 wrote: 04/03/2021 13:10
Styling wrote: 04/03/2021 10:34

Naravno da ce nositi pistolj ako su zivoti njega i njegove porodice ugrozeni i ako dobija prijetnje. Zenu su mu na sred ulice ispred BBI napadali. Izmisljali i pisali svakakve bljuvotine i navlacili bijes naroda na njih. I ja bih nosila oruzje da sam u istoj situaciji.
I Bakir treba da nosi pištolj uokolo. I to upravo zbog dinokiovih bljuvotina u vezi stare mentorice, a šefove mu žene.
Sta ce mu pistolj kad ima one grmalje oko sebe.
Više ih Kifla ima, sam je to rekao. Nerijetko se slika sa raznim faćama i sličnim
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11745 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Login7777 wrote: 04/03/2021 13:48
Styling wrote: 04/03/2021 13:45
Login7777 wrote: 04/03/2021 13:10
I Bakir treba da nosi pištolj uokolo. I to upravo zbog dinokiovih bljuvotina u vezi stare mentorice, a šefove mu žene.
Sta ce mu pistolj kad ima one grmalje oko sebe.
Više ih Kifla ima, sam je to rekao. Nerijetko se slika sa raznim faćama i sličnim
Naravno. Treba covjek da se zastiti.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#11746 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

drug_profi wrote: 04/03/2021 13:47 Ma ranio bi se u pokusaju upotrebe. Ne daju njemu to.
On ni kišobran sebi ne nosi. Ima čovjek zadužen za to.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11747 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Kako je Dalija?
User avatar
Truba
Posts: 93841
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11748 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Jasno je da se sa sminkerima iz ns i tupsonima iz sdp ne moze raditi

NIP na svim razinama 2022
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#11749 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Svaka riječ je dokaz kakvi uhljupi hoće da vode državu. Protiv koga se borimo i šta su sve u stanju uraditi samo za vlast.

Sa jedne strane sila argumenata, a oni jedino što imaju je najbrutalniji rječnik i gnusobe od uvreda.

Ovo je toliko jadno, ovaj očaj u pokušaju diskreditiranja suparnika, da padam u depresiju, spoznajom da kakvim ološem dijelim zrak.

Samo udrite, svaka riječ koju napišete opameti par građana ove države. Na kraju ćete ostati sami na dnu kace i u talogu vašeg poganluka. Da plivate sa Lingama i Zahiragićima u gustom.

Hajmo, siguran sam da možete gore od ovoga. Moremo gore! Novi slogan SDA.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#11750 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nikad_vise »

Bas je simpaticna sendvic brigada :D Stranku im napustaju iole normalni ljudi iza kojih su se svo vrijeme krili najveci smecari i kriminalci.Sad cu ostali licem u lice sa normalnim narodom i jedino sto im preostaje i jest agresivna kampanja po drustvenim mrezama i forumima.Crtaju jadnici kokarde,pljuju,izmisljaju,lazu,..kad ih covjek provali onda ide prica svi su oni isti i sve tako u krug.

Meni je jako smijesno gledati ovo koprcanje i neka njihova analiziranja aktuelnih desavanja u BH politici.Ljudi jednostavno ne vide da je sistem koji su gradili godinama jednostavno ogoljen do gole koze i da vise nikada nece moci da manipulisu narodom kao dosad.Bosnjak je shvatio da problem ovog naroda predstavlja prvenstveno izdajnicka politika SDA koja ekonomski,socijalno,moralno,demografski i na svaki drugi nacin urusava ovu drzavu i slabi poziciju Bosne i Bosnjaka.

Hoce ljudi rezultate rada vlade,pa ce im biti ispostavljeni rezultati 2022 godine.Veliki broj ljudi iz kantona Sarajevo koji obavljaju neku duznost u vladi i preduzecima su jako aktivni na terenu i svakodnevno sire svoj uticaj medju populacijom.Neka malo SDA botovi udju na recimo profil Nermina Muzura,Adnana Delica,i mnogih drugih funkcionera u Sarajevu pa ce vidjeti da NiP radi,ali se masovno i siri medju narodom.

SDA ima samo dvije alternative;
Da se ugasi kao stranka ili eventualno da zivotari u buducnosti kao beznacajan faktor
Da se na vrijeme reformise i pokusa ponuditi bolje od NiP-a za sta trenutno nema dovoljno jakog lidera.Cakijasi i nasilnici poput Zahirovica sigurnan su put u ovu prvu opciju da se ugase.
Post Reply