Bas je simpaticna sendvic brigada

Stranku im napustaju iole normalni ljudi iza kojih su se svo vrijeme krili najveci smecari i kriminalci.Sad cu ostali licem u lice sa normalnim narodom i jedino sto im preostaje i jest agresivna kampanja po drustvenim mrezama i forumima.Crtaju jadnici kokarde,pljuju,izmisljaju,lazu,..kad ih covjek provali onda ide prica svi su oni isti i sve tako u krug.
Meni je jako smijesno gledati ovo koprcanje i neka njihova analiziranja aktuelnih desavanja u BH politici.Ljudi jednostavno ne vide da je sistem koji su gradili godinama jednostavno ogoljen do gole koze i da vise nikada nece moci da manipulisu narodom kao dosad.Bosnjak je shvatio da problem ovog naroda predstavlja prvenstveno izdajnicka politika SDA koja ekonomski,socijalno,moralno,demografski i na svaki drugi nacin urusava ovu drzavu i slabi poziciju Bosne i Bosnjaka.
Hoce ljudi rezultate rada vlade,pa ce im biti ispostavljeni rezultati 2022 godine.Veliki broj ljudi iz kantona Sarajevo koji obavljaju neku duznost u vladi i preduzecima su jako aktivni na terenu i svakodnevno sire svoj uticaj medju populacijom.Neka malo SDA botovi udju na recimo profil Nermina Muzura,Adnana Delica,i mnogih drugih funkcionera u Sarajevu pa ce vidjeti da NiP radi,ali se masovno i siri medju narodom.
SDA ima samo dvije alternative;
Da se ugasi kao stranka ili eventualno da zivotari u buducnosti kao beznacajan faktor
Da se na vrijeme reformise i pokusa ponuditi bolje od NiP-a za sta trenutno nema dovoljno jakog lidera.Cakijasi i nasilnici poput Zahirovica sigurnan su put u ovu prvu opciju da se ugase.