lik zna ponekad i zeninog ljubavnika u spavacoj sobi da zatekne ali kanton voditi neznaLogin7777 wrote: ↑03/03/2021 12:12Lik se zna dobro udat, vodit kanton...mehsitni svercer wrote: ↑03/03/2021 11:32ucitelj fizickog je dobio priliku da pokaze i dokaze kapacitete u kantonu sarajevo a pokozo je evo dosad da je nulaima ambiciju ali kapacitet nema
![]()
Narod i Pravda (Konakovic)
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11676 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#11677 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
A sto su se ovce raspojasale. Najveci sljam i olos koji brukajuci sebe gaze po svakoj kapi krvi koja je prolivena za ovu drzavu. Ljudi bez morala, stida i casti. Jedino sto je nize palo od SDA je proljev te stranke u vidu njihovih krezubih botova.. Sta covjek moze osim zaliti tu ljudsku bizuteriju..
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11678 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Po cemu je sefik globalni u bih
A konan lokalni politicar?
Imam naznaka al bih volio tudje misljenje
A konan lokalni politicar?
Imam naznaka al bih volio tudje misljenje
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11679 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kad umre Sebija na koju se ložio, a sad reži ko cuko pitam se ko će mu bit kriv? Morat će se 4-i put udat.sitni svercer wrote: ↑03/03/2021 12:27lik zna ponekad i zeninog ljubavnika u spavacoj sobi da zatekne ali kanton voditi neznaLogin7777 wrote: ↑03/03/2021 12:12Lik se zna dobro udat, vodit kanton...mehsitni svercer wrote: ↑03/03/2021 11:32
ucitelj fizickog je dobio priliku da pokaze i dokaze kapacitete u kantonu sarajevo a pokozo je evo dosad da je nulaima ambiciju ali kapacitet nema
![]()
raja ga zove viking ma rogonja obicni
![]()
-
Franco Baresi
- Posts: 111
- Joined: 04/01/2021 14:10
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11681 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
koliko znam vucic je doso na poziv sarajevskog kantono isto kao sto autokradljivci iz srbije dolaze na poziv sarajevski lopova pa nam se auta kradu
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#11682 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Vidi ih, ko zohari se nakotili
Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor
Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#11683 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sa te se igle ne skida...Industrialyzer wrote: ↑03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili![]()
Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor![]()
- Billy The Pljuc
- Posts: 4073
- Joined: 06/02/2015 07:59
- Location: Odakle sam bio više nisam...
#11684 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Da dopunim svoj post sa teme o SDA:
"Ono što je fakat jeste da su razjebali državu koja je svakako slabašna bila, umjesto da je jačaju oni su rasprodavali sve što su stigli nauštrb imenovanja/pozicioniranja nesposobnih kadrova u cilju bjesomučne krađe i bogaćenja pri čemu su skupa sa partnerima osigurali alate koji im omogućavaju imunitet od bilo kakve krivične odgovornosti.
Samo još jedan u nizu primjera a za koji je se znalo i ranije:
"Bakir Izetbegović i SDA su svakako izdali građane kada su dopustili formiranje Vijeća ministara BiH bez Vlade FBiH. U junu 2019-e su obećali da bez nove Vlade FBiH neće biti novog Vijeća ministara BiH. Također, u Skupštini ZDK SDA je glasala za izbor u Dom naroda FBiH Ive Tadića iz HDZ-a umjesto Vedrana Kesera iz SDP. Na taj način je SDA omogućila kontrolu Doma naroda FBiH Draganu Čoviću i blokirala izbor Vlade.
Istovremeno, Klub Bošnjaka u Domu naroda Parlamenta FBiH pod kontrolom SDA nije iskoristio poslovničke mogućnosti da pokrene izbor predsjednika i potpredsjednika FBiH. Taj proces opstruiše predsjedavajući Doma Tomislav Martinović iz HDZ-a, koji je na tu poziciju izabran rukama SDA.
Građani su u trećoj godini nakon izbora morali imati legitimnu Vladu FBiH. Tu Vladu FBiH ne može voditi osoba optužena za zloupotrebu milionskih sredstava u vremenu pandemije."
Teško da će od "opozicije" bilo ko imati muda pozvati narod na ulice a uslovi za isto su se stekli, da se ne lažemo, već odavno. Ova korona kriza i kriminal i nesposobnost bošnjačkih "prvaka" je samo pokazala da se njih silom mora svrgnuti čim prije jer u iščekivanju demokratskog svrgavanja istih sa vlasti vrlo vjerovatno da će biti kasno za isto."
Kao što napisa jedan kolega forumaš, krajnje je vrijeme, ali na ovom ispitu kako stvari stoje će pasti i Dino i svi okupljeni oko njega. Ovim nakotima samo ulicom treba odgovoriti i dolaskom na adrese, sve ostalo mimo toga je palamuđenje jer kad dođe vrijeme da izađemo na ulice tad će vjerovatno biti kasno i uzaludno.
"Ono što je fakat jeste da su razjebali državu koja je svakako slabašna bila, umjesto da je jačaju oni su rasprodavali sve što su stigli nauštrb imenovanja/pozicioniranja nesposobnih kadrova u cilju bjesomučne krađe i bogaćenja pri čemu su skupa sa partnerima osigurali alate koji im omogućavaju imunitet od bilo kakve krivične odgovornosti.
Samo još jedan u nizu primjera a za koji je se znalo i ranije:
"Bakir Izetbegović i SDA su svakako izdali građane kada su dopustili formiranje Vijeća ministara BiH bez Vlade FBiH. U junu 2019-e su obećali da bez nove Vlade FBiH neće biti novog Vijeća ministara BiH. Također, u Skupštini ZDK SDA je glasala za izbor u Dom naroda FBiH Ive Tadića iz HDZ-a umjesto Vedrana Kesera iz SDP. Na taj način je SDA omogućila kontrolu Doma naroda FBiH Draganu Čoviću i blokirala izbor Vlade.
Istovremeno, Klub Bošnjaka u Domu naroda Parlamenta FBiH pod kontrolom SDA nije iskoristio poslovničke mogućnosti da pokrene izbor predsjednika i potpredsjednika FBiH. Taj proces opstruiše predsjedavajući Doma Tomislav Martinović iz HDZ-a, koji je na tu poziciju izabran rukama SDA.
Građani su u trećoj godini nakon izbora morali imati legitimnu Vladu FBiH. Tu Vladu FBiH ne može voditi osoba optužena za zloupotrebu milionskih sredstava u vremenu pandemije."
Teško da će od "opozicije" bilo ko imati muda pozvati narod na ulice a uslovi za isto su se stekli, da se ne lažemo, već odavno. Ova korona kriza i kriminal i nesposobnost bošnjačkih "prvaka" je samo pokazala da se njih silom mora svrgnuti čim prije jer u iščekivanju demokratskog svrgavanja istih sa vlasti vrlo vjerovatno da će biti kasno za isto."
Kao što napisa jedan kolega forumaš, krajnje je vrijeme, ali na ovom ispitu kako stvari stoje će pasti i Dino i svi okupljeni oko njega. Ovim nakotima samo ulicom treba odgovoriti i dolaskom na adrese, sve ostalo mimo toga je palamuđenje jer kad dođe vrijeme da izađemo na ulice tad će vjerovatno biti kasno i uzaludno.
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11685 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
mi mali uhljebi sa ljuborom gledamo na velike uhljebe kao sto su konakovic, sadik ahmetovic i campara i pitamo se kako oni mogu da polete tako visoko a mi neIndustrialyzer wrote: ↑03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili![]()
Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor![]()
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11686 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Lik o uhljebima, a Kifla ultimativni uhljeb. Čak i kod udaja gledao da što bolje finansijski prođe.sitni svercer wrote: ↑03/03/2021 13:36mi mali uhljebi sa ljuborom gledamo na velike uhljebe kao sto su konakovic, sadik ahmetovic i campara i pitamo se kako oni mogu da polete tako visoko a mi neIndustrialyzer wrote: ↑03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili![]()
Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor![]()
![]()
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#11687 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ako je ovo Bakirova “energicna ekipa” po drustvenim mrezama, 2022. mogu samo smotati kablove.
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11688 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
padas u ponavljanje isto ko i ucitelj fizickogultima_palabra wrote: ↑03/03/2021 14:24 Ako je ovo Bakirova “energicna ekipa” po drustvenim mrezama, 2022. mogu samo smotati kablove.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#11689 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma samo jako, ne daj se zbuniti 
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#11690 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ovi su sazrijeli za umobolnicu a ne realni sektor. Ne dao Bog nikomeIndustrialyzer wrote: ↑03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili![]()
Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor![]()
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#11691 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Trebace im 3 godine da shvate kako konkursi za posao stvarno funkcionisu, i da se na intervjuima govori o znanju, iskustvu, vjestinama i da ne znas sta ce te pitatiole69 wrote: ↑03/03/2021 15:08Ovi su sazrijeli za umobolnicu a ne realni sektor. Ne dao Bog nikomeIndustrialyzer wrote: ↑03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili![]()
Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor![]()
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11692 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
samo da nema vjezbi iz fizickog vaspitanjaIndustrialyzer wrote: ↑03/03/2021 15:12Trebace im 3 godine da shvate kako konkursi za posao stvarno funkcionisu, i da se na intervjuima govori o znanju, iskustvu, vjestinama i da ne znas sta ce te pitatiole69 wrote: ↑03/03/2021 15:08Ovi su sazrijeli za umobolnicu a ne realni sektor. Ne dao Bog nikomeIndustrialyzer wrote: ↑03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili![]()
Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor![]()
![]()
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11693 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
kifla se prodo ko da je hljebLogin7777 wrote: ↑03/03/2021 13:55Lik o uhljebima, a Kifla ultimativni uhljeb. Čak i kod udaja gledao da što bolje finansijski prođe.sitni svercer wrote: ↑03/03/2021 13:36mi mali uhljebi sa ljuborom gledamo na velike uhljebe kao sto su konakovic, sadik ahmetovic i campara i pitamo se kako oni mogu da polete tako visoko a mi neIndustrialyzer wrote: ↑03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili![]()
Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor![]()
![]()
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#11694 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Znam ja da je parazitima to problem 
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#11696 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
A lika ..
Last edited by bunk on 03/03/2021 18:02, edited 1 time in total.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#11697 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I Dalija plovi...sitni svercer wrote: ↑03/03/2021 15:19 kifla se prodo ko da je hljeb brak mu je na tankom ledu bude on opet razveden i to very soon a to iz prve ruke znam
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#11698 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Minderasima Konakovic u san dolazi. Nakon historijskog ponizavanja jucer, njima je glavna tema NiP. Od mene podrsku imate sendvicari, samo naprijed

-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11699 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
historijsko je bilo u mostaru prosli mjesec, historijsko je i ovo u sarajevu juce ali polako vam maske padajuagnostic_front wrote: ↑03/03/2021 18:08 Minderasima Konakovic u san dolazi. Nakon historijskog ponizavanja jucer, njima je glavna tema NiP. Od mene podrsku imate sendvicari, samo naprijed![]()
![]()
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#11700 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne dajte se omesti.



