Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11676 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Login7777 wrote: 03/03/2021 12:12
sitni svercer wrote: 03/03/2021 11:32
ole69 wrote: 03/03/2021 11:13 Poslat' ce vas ucitelj fizickog na smetljiste historije
ucitelj fizickog je dobio priliku da pokaze i dokaze kapacitete u kantonu sarajevo a pokozo je evo dosad da je nula 8) ima ambiciju ali kapacitet nema :izet:
Lik se zna dobro udat, vodit kanton...meh
lik zna ponekad i zeninog ljubavnika u spavacoj sobi da zatekne ali kanton voditi nezna :lol: raja ga zove viking ma rogonja obicni :lol:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#11677 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laik1981 »

A sto su se ovce raspojasale. Najveci sljam i olos koji brukajuci sebe gaze po svakoj kapi krvi koja je prolivena za ovu drzavu. Ljudi bez morala, stida i casti. Jedino sto je nize palo od SDA je proljev te stranke u vidu njihovih krezubih botova.. Sta covjek moze osim zaliti tu ljudsku bizuteriju..
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11678 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Po cemu je sefik globalni u bih
A konan lokalni politicar?
Imam naznaka al bih volio tudje misljenje
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11679 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

sitni svercer wrote: 03/03/2021 12:27
Login7777 wrote: 03/03/2021 12:12
sitni svercer wrote: 03/03/2021 11:32

ucitelj fizickog je dobio priliku da pokaze i dokaze kapacitete u kantonu sarajevo a pokozo je evo dosad da je nula 8) ima ambiciju ali kapacitet nema :izet:
Lik se zna dobro udat, vodit kanton...meh
lik zna ponekad i zeninog ljubavnika u spavacoj sobi da zatekne ali kanton voditi nezna :lol: raja ga zove viking ma rogonja obicni :lol:
Kad umre Sebija na koju se ložio, a sad reži ko cuko pitam se ko će mu bit kriv? Morat će se 4-i put udat.
Franco Baresi
Posts: 111
Joined: 04/01/2021 14:10

#11680 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Franco Baresi »

Login7777 wrote: 03/03/2021 09:31
jefff wrote: 03/03/2021 09:29 ta ce Dino, nije mogo svoju zenu uredit
Nije KK Bosnu znao vodit, al' će da uspješno balansira između Srbije i Hrvatske, te domaćih UZP - genocidaša...mo'š mislit.
Šta veliš o pisanju Vučića po baketu :run:
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11681 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Franco Baresi wrote: 03/03/2021 13:02
Login7777 wrote: 03/03/2021 09:31
jefff wrote: 03/03/2021 09:29 ta ce Dino, nije mogo svoju zenu uredit
Nije KK Bosnu znao vodit, al' će da uspješno balansira između Srbije i Hrvatske, te domaćih UZP - genocidaša...mo'š mislit.
Šta veliš o pisanju Vučića po baketu :run:
koliko znam vucic je doso na poziv sarajevskog kantono isto kao sto autokradljivci iz srbije dolaze na poziv sarajevski lopova pa nam se auta kradu 8) maske nisu za sva vremena 8) dok se vucic pisa po sarajlijama ucitelj fizickog mu drzi cunu :lol:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#11682 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Vidi ih, ko zohari se nakotili :lol:

Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor :lol:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#11683 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laik1981 »

Industrialyzer wrote: 03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili :lol:

Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor :lol:
Sa te se igle ne skida...
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4073
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#11684 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Billy The Pljuc »

Da dopunim svoj post sa teme o SDA:

"Ono što je fakat jeste da su razjebali državu koja je svakako slabašna bila, umjesto da je jačaju oni su rasprodavali sve što su stigli nauštrb imenovanja/pozicioniranja nesposobnih kadrova u cilju bjesomučne krađe i bogaćenja pri čemu su skupa sa partnerima osigurali alate koji im omogućavaju imunitet od bilo kakve krivične odgovornosti.

Samo još jedan u nizu primjera a za koji je se znalo i ranije:

"Bakir Izetbegović i SDA su svakako izdali građane kada su dopustili formiranje Vijeća ministara BiH bez Vlade FBiH. U junu 2019-e su obećali da bez nove Vlade FBiH neće biti novog Vijeća ministara BiH. Također, u Skupštini ZDK SDA je glasala za izbor u Dom naroda FBiH Ive Tadića iz HDZ-a umjesto Vedrana Kesera iz SDP. Na taj način je SDA omogućila kontrolu Doma naroda FBiH Draganu Čoviću i blokirala izbor Vlade.

Istovremeno, Klub Bošnjaka u Domu naroda Parlamenta FBiH pod kontrolom SDA nije iskoristio poslovničke mogućnosti da pokrene izbor predsjednika i potpredsjednika FBiH. Taj proces opstruiše predsjedavajući Doma Tomislav Martinović iz HDZ-a, koji je na tu poziciju izabran rukama SDA.

Građani su u trećoj godini nakon izbora morali imati legitimnu Vladu FBiH. Tu Vladu FBiH ne može voditi osoba optužena za zloupotrebu milionskih sredstava u vremenu pandemije."

Teško da će od "opozicije" bilo ko imati muda pozvati narod na ulice a uslovi za isto su se stekli, da se ne lažemo, već odavno. Ova korona kriza i kriminal i nesposobnost bošnjačkih "prvaka" je samo pokazala da se njih silom mora svrgnuti čim prije jer u iščekivanju demokratskog svrgavanja istih sa vlasti vrlo vjerovatno da će biti kasno za isto."

Kao što napisa jedan kolega forumaš, krajnje je vrijeme, ali na ovom ispitu kako stvari stoje će pasti i Dino i svi okupljeni oko njega. Ovim nakotima samo ulicom treba odgovoriti i dolaskom na adrese, sve ostalo mimo toga je palamuđenje jer kad dođe vrijeme da izađemo na ulice tad će vjerovatno biti kasno i uzaludno.
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11685 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Industrialyzer wrote: 03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili :lol:

Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor :lol:
mi mali uhljebi sa ljuborom gledamo na velike uhljebe kao sto su konakovic, sadik ahmetovic i campara i pitamo se kako oni mogu da polete tako visoko a mi ne :lol:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11686 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

sitni svercer wrote: 03/03/2021 13:36
Industrialyzer wrote: 03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili :lol:

Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor :lol:
mi mali uhljebi sa ljuborom gledamo na velike uhljebe kao sto su konakovic, sadik ahmetovic i campara i pitamo se kako oni mogu da polete tako visoko a mi ne :lol:
Lik o uhljebima, a Kifla ultimativni uhljeb. Čak i kod udaja gledao da što bolje finansijski prođe.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#11687 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

Ako je ovo Bakirova “energicna ekipa” po drustvenim mrezama, 2022. mogu samo smotati kablove.
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11688 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

ultima_palabra wrote: 03/03/2021 14:24 Ako je ovo Bakirova “energicna ekipa” po drustvenim mrezama, 2022. mogu samo smotati kablove.
padas u ponavljanje isto ko i ucitelj fizickog :lol:

User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#11689 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

Ma samo jako, ne daj se zbuniti :thumbup:
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#11690 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ole69 »

Industrialyzer wrote: 03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili :lol:

Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor :lol:
Ovi su sazrijeli za umobolnicu a ne realni sektor. Ne dao Bog nikome
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#11691 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

ole69 wrote: 03/03/2021 15:08
Industrialyzer wrote: 03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili :lol:

Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor :lol:
Ovi su sazrijeli za umobolnicu a ne realni sektor. Ne dao Bog nikome
Trebace im 3 godine da shvate kako konkursi za posao stvarno funkcionisu, i da se na intervjuima govori o znanju, iskustvu, vjestinama i da ne znas sta ce te pitati :lol:
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11692 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Industrialyzer wrote: 03/03/2021 15:12
ole69 wrote: 03/03/2021 15:08
Industrialyzer wrote: 03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili :lol:

Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor :lol:
Ovi su sazrijeli za umobolnicu a ne realni sektor. Ne dao Bog nikome
Trebace im 3 godine da shvate kako konkursi za posao stvarno funkcionisu, i da se na intervjuima govori o znanju, iskustvu, vjestinama i da ne znas sta ce te pitati :lol:
samo da nema vjezbi iz fizickog vaspitanja :lol:
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11693 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Login7777 wrote: 03/03/2021 13:55
sitni svercer wrote: 03/03/2021 13:36
Industrialyzer wrote: 03/03/2021 13:09 Vidi ih, ko zohari se nakotili :lol:

Raznisljate li vi uhljebi o bilo kome osim o Konakovicu? Zar vas je toliko strah prelaska u realni sektor :lol:
mi mali uhljebi sa ljuborom gledamo na velike uhljebe kao sto su konakovic, sadik ahmetovic i campara i pitamo se kako oni mogu da polete tako visoko a mi ne :lol:
Lik o uhljebima, a Kifla ultimativni uhljeb. Čak i kod udaja gledao da što bolje finansijski prođe.
kifla se prodo ko da je hljeb :lol: brak mu je na tankom ledu bude on opet razveden i to very soon a to iz prve ruke znam :izet:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#11694 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Znam ja da je parazitima to problem :run:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11695 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Kifla reko hajd tri oče naš i moReš pristupit. Sad si poštenjačina plus zlatni ljiljan je od sad alkoholizirano haustorče...i de malo ozbiljnu facu za plakat, mi ovdje radimo ozbiljan pos'o khkhkh

Image
Image

Image
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11696 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

A lika ..
Last edited by bunk on 03/03/2021 18:02, edited 1 time in total.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11697 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

sitni svercer wrote: 03/03/2021 15:19 kifla se prodo ko da je hljeb brak mu je na tankom ledu bude on opet razveden i to very soon a to iz prve ruke znam
I Dalija plovi...
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#11698 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by agnostic_front »

Minderasima Konakovic u san dolazi. Nakon historijskog ponizavanja jucer, njima je glavna tema NiP. Od mene podrsku imate sendvicari, samo naprijed :sax: :bih:
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11699 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

agnostic_front wrote: 03/03/2021 18:08 Minderasima Konakovic u san dolazi. Nakon historijskog ponizavanja jucer, njima je glavna tema NiP. Od mene podrsku imate sendvicari, samo naprijed :sax: :bih:
historijsko je bilo u mostaru prosli mjesec, historijsko je i ovo u sarajevu juce ali polako vam maske padaju 8) drzite cune dragana i ace dok pisaju po mostaru i sarajevu ali nece to dugo trajati 8) maske vam padaju kao sto reko :izet:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#11700 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by agnostic_front »

Ne dajte se omesti.
Post Reply