I kome je to na obraz? Budnji koji je znao da je udata ili Madtini koja vara muza, ili Dini koji je na kraju ostavio? Kome udaras na obraz? Mislis nekome povrijediti sujetu. To moze kod iskompleksiranih muskarcina. Normalni to samo nabiju nogom.
Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11626 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11627 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Fuj kakva notorna laz. Je li vas stid pisati ovo. Nazalost Isakovic je preselio pa ne moze reci istinu pa mozete lagati sta hocete.jefff wrote: ↑02/03/2021 09:56On je licno odvaljivo mamu od svog igraca pa kada ih je zatekao na kamari mami odsjekao glavu. kifla sve zataskao, preko onog lopine Kucukalica malog proglasili sizofrenicarem a kifla se ispalio u Ameriku dok se sve ne stisa. Inace mlogo moralisu oko Alisine amnezije mada su i sami falsificirali vjestacenja takve vrste.
-
Emiremir33
- Posts: 2075
- Joined: 16/12/2019 13:12
#11628 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Styling nije tu samo Čampara,znam ih dosta lično s nižeg nivoa koji su bili u SDA(momci su školovani ,pametni neki su i u novom gradskom vijeću)nisu mogli doći do "izražaja " u Sda i prešli su u NIP ,bitno je da rade dobro u korist svih građana Sarajeva i sve ok .A trebali bi malo više da porade da intelktualce pridobiju u većem brojuemmir1 wrote: ↑02/03/2021 07:41
Ja providan?
Hoćeš da kažeš kao da sam ja SDA pa plaćem za Čamparom.
Godinama pišem protiv SDA.
Svi moji su glasali za NIP i to mojom incijativom, pisao sam ovdje da sam NiPu još davno se prijavio da im plaćam mjesecno članarinu, a da ne želim biti član.
Samo da im dam podršku.
E sada je problem što vi iz NiPa izgleda ne prihvatate kritiku, na svaku kritiku to je odmah neko iz SDA, jer zaboga vi ne griješite.
Samo dovlačite iz SDA, rezultat će te vidjeti
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11629 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Znam. Ali su se na njega SDA botovi posebno osuli. Boli ih sto im ode jos jedan koji zna sve prljavstine. Kad im ode Zvizdic, mogu zakljucati u Mehmeda Spahe.
-
Emiremir33
- Posts: 2075
- Joined: 16/12/2019 13:12
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#11631 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Da se djeca igraju politike pa hajde tako pricati.
Kopiraj ovaj post pa cemo ako pozivimo za 3 godine pogledati koga su biraci izbrisali a koga ne.
Nezadovoljnici iz sda svaki sa svojom strankicom pokusavaju zapisat svoju teritoriju..
Kome to najvise odgovara?
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#11632 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Bunkice, vidimo se uskoro. Zapamti sta sam napisala.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#11633 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Eto nek stoje postovi.
Pa cemo se ismijavat jedni drugima
Pa cemo se ismijavat jedni drugima
-
izvrsni direktor
- Posts: 14753
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#11634 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne biraju biraci, vec brojaci i senvicari koji nemaju grama obraza (vidio si jednog takvog jutros)
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#11635 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..
Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#11636 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nije to kifli nikada sjelo. Od tada je sa Budnjama u ratu.
-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11637 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
vec vidim kako dino konakovic, aljosa campara i sadik ahmetovic vode narod u bolje sutralaik1981 wrote: ↑02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..
Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11638 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tek je onaj Okerić budućnost Bošnjaka za 21.vijek.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#11639 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Onima sto upravo silaze sa Vraca
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#11640 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Hi guys I am John Barron,brand new here


-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#11641 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dok se Vučić piša po BiH, SDA kerovi kevču, spominju Budnju mlađeg starijeg, nekakvu Martinu...
Kerovi
Kerovi
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#11642 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Vise mrze Dinu nego Vucica.internazionale wrote: ↑02/03/2021 19:17 Dok se Vučić piša po BiH, SDA kerovi kevču, spominju Budnju mlađeg starijeg, nekakvu Martinu...
Kerovi
-
dust71000
- Posts: 295
- Joined: 24/07/2015 15:08
#11643 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ovo je potpuna laž. Je li SDA na ovo spala, da takve laži fabrikuje ?jefff wrote: ↑02/03/2021 09:56On je licno odvaljivo mamu od svog igraca pa kada ih je zatekao na kamari mami odsjekao glavu. kifla sve zataskao, preko onog lopine Kucukalica malog proglasili sizofrenicarem a kifla se ispalio u Ameriku dok se sve ne stisa. Inace mlogo moralisu oko Alisine amnezije mada su i sami falsificirali vjestacenja takve vrste.
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
#11644 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Neka idu ali neka vrate sve sto u pokrali dok su igrali u sda, sve cvjecke u 3 lpm
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11645 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ova priča je stara, još iz vremena Kifle premijera SDA. Nije to SDA izmislila nego sarajevska mahala pričala.dust71000 wrote: ↑02/03/2021 20:16Ovo je potpuna laž. Je li SDA na ovo spala, da takve laži fabrikuje ?jefff wrote: ↑02/03/2021 09:56On je licno odvaljivo mamu od svog igraca pa kada ih je zatekao na kamari mami odsjekao glavu. kifla sve zataskao, preko onog lopine Kucukalica malog proglasili sizofrenicarem a kifla se ispalio u Ameriku dok se sve ne stisa. Inace mlogo moralisu oko Alisine amnezije mada su i sami falsificirali vjestacenja takve vrste.
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11646 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Samostalni zastupnici Aljoša Čampara i Amela Hodžić su od oktobra 2020. godine članovi parlamentarne grupe "Čampara-Hodžić", te im je za period od oktobra do decembra 2020. godine isplaćeno 3.770,18 KM, odnosno 1.885,09 KM po članu. Na ime poreza i doprinosa na primanja ove grupe u 2020. godini uplaćeno je 11.294,77 KM", istaknuto je u dopisu Skupštine KS
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#11647 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
realno nakon ovog jada dns kako imas obraza ista napisati viseLogin7777 wrote: ↑02/03/2021 20:40Samostalni zastupnici Aljoša Čampara i Amela Hodžić su od oktobra 2020. godine članovi parlamentarne grupe "Čampara-Hodžić", te im je za period od oktobra do decembra 2020. godine isplaćeno 3.770,18 KM, odnosno 1.885,09 KM po članu. Na ime poreza i doprinosa na primanja ove grupe u 2020. godini uplaćeno je 11.294,77 KM", istaknuto je u dopisu Skupštine KS
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#11648 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tulipani iz iste baste, ovi i oni.
Ima li jedan da nije praunuke obezbijedio? Po zakonu.
Ima li jedan da nije praunuke obezbijedio? Po zakonu.
-
dust71000
- Posts: 295
- Joined: 24/07/2015 15:08
#11649 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Znači danas je SDA najstrašnije ponizila državu a svoje botove šalje da šire mahalske priče za koje svako ko je imao imalo dodira s tim zna da su lažne.Login7777 wrote: ↑02/03/2021 20:20Ova priča je stara, još iz vremena Kifle premijera SDA. Nije to SDA izmislila nego sarajevska mahala pričala.dust71000 wrote: ↑02/03/2021 20:16Ovo je potpuna laž. Je li SDA na ovo spala, da takve laži fabrikuje ?jefff wrote: ↑02/03/2021 09:56
On je licno odvaljivo mamu od svog igraca pa kada ih je zatekao na kamari mami odsjekao glavu. kifla sve zataskao, preko onog lopine Kucukalica malog proglasili sizofrenicarem a kifla se ispalio u Ameriku dok se sve ne stisa. Inace mlogo moralisu oko Alisine amnezije mada su i sami falsificirali vjestacenja takve vrste.
Kada pomislim da ste dotakli dno vi uspijete da se ukopate još koji cenat.
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#11650 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Aktivirala se botovska brigada. Cetnici na aerodromu, a botovi po nipu 
