Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11626 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

jefff wrote: 02/03/2021 09:31 Muamer Budnjo odvaljivo njegovu Martinu :D
I kome je to na obraz? Budnji koji je znao da je udata ili Madtini koja vara muza, ili Dini koji je na kraju ostavio? Kome udaras na obraz? Mislis nekome povrijediti sujetu. To moze kod iskompleksiranih muskarcina. Normalni to samo nabiju nogom.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11627 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

jefff wrote: 02/03/2021 09:56
Login7777 wrote: 02/03/2021 09:32
jefff wrote: 02/03/2021 09:31 Muamer Budnjo odvaljivo njegovu Martinu :D
Sve ovo je dobrim dijelog sukob sarajevske mahale, sad se Dinokio sveti mentorici u bijelom, sinovima tajkuna s kojima je "juče" sarađivao. Prava mala telenovela.
On je licno odvaljivo mamu od svog igraca pa kada ih je zatekao na kamari mami odsjekao glavu. kifla sve zataskao, preko onog lopine Kucukalica malog proglasili sizofrenicarem a kifla se ispalio u Ameriku dok se sve ne stisa. Inace mlogo moralisu oko Alisine amnezije mada su i sami falsificirali vjestacenja takve vrste.
Fuj kakva notorna laz. Je li vas stid pisati ovo. Nazalost Isakovic je preselio pa ne moze reci istinu pa mozete lagati sta hocete.
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#11628 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Emiremir33 »

emmir1 wrote: 02/03/2021 07:41
Styling wrote: 28/02/2021 13:42
emmir1 wrote: 28/02/2021 09:22 Dino misli da će prevarit narod.

Obećao je iz temelja, a onda počeo da skuplja one koji su već 25 godina na vlasti

Samo što su do sada imali zelene majice, sada će plave.


Ne ide to tako Dino
Naravno, problem je sto je medju hiljade clanova NiP-a, ljudi koji nikada nisu bili u politici i koji nose ovaj projekat na ledjima, dosao jedan Campara. Koliko je vazan gubitak Campare za SDA govori i hajka koja se digla zbog njegovog prelaska.

Providni ste.


Ja providan?

Hoćeš da kažeš kao da sam ja SDA pa plaćem za Čamparom.

Godinama pišem protiv SDA.

Svi moji su glasali za NIP i to mojom incijativom, pisao sam ovdje da sam NiPu još davno se prijavio da im plaćam mjesecno članarinu, a da ne želim biti član.
Samo da im dam podršku.


E sada je problem što vi iz NiPa izgleda ne prihvatate kritiku, na svaku kritiku to je odmah neko iz SDA, jer zaboga vi ne griješite.


Samo dovlačite iz SDA, rezultat će te vidjeti
Styling nije tu samo Čampara,znam ih dosta lično s nižeg nivoa koji su bili u SDA(momci su školovani ,pametni neki su i u novom gradskom vijeću)nisu mogli doći do "izražaja " u Sda i prešli su u NIP ,bitno je da rade dobro u korist svih građana Sarajeva i sve ok .A trebali bi malo više da porade da intelktualce pridobiju u većem broju
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11629 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Znam. Ali su se na njega SDA botovi posebno osuli. Boli ih sto im ode jos jedan koji zna sve prljavstine. Kad im ode Zvizdic, mogu zakljucati u Mehmeda Spahe.
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#11630 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Emiremir33 »

Styling wrote: 02/03/2021 12:12 Znam. Ali su se na njega SDA botovi posebno osuli. Boli ih sto im ode jos jedan koji zna sve prljavstine. Kad im ode Zvizdic, mogu zakljucati u Mehmeda Spahe.
Dali će Zvizdić otići ,nešto kao bi i nebi ?
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11631 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Styling wrote: 02/03/2021 12:12 Znam. Ali su se na njega SDA botovi posebno osuli. Boli ih sto im ode jos jedan koji zna sve prljavstine. Kad im ode Zvizdic, mogu zakljucati u Mehmeda Spahe.
Da se djeca igraju politike pa hajde tako pricati.
Kopiraj ovaj post pa cemo ako pozivimo za 3 godine pogledati koga su biraci izbrisali a koga ne.
Nezadovoljnici iz sda svaki sa svojom strankicom pokusavaju zapisat svoju teritoriju..
Kome to najvise odgovara?
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11632 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

bunk wrote: 02/03/2021 12:29
Styling wrote: 02/03/2021 12:12 Znam. Ali su se na njega SDA botovi posebno osuli. Boli ih sto im ode jos jedan koji zna sve prljavstine. Kad im ode Zvizdic, mogu zakljucati u Mehmeda Spahe.
Da se djeca igraju politike pa hajde tako pricati.
Kopiraj ovaj post pa cemo ako pozivimo za 3 godine pogledati koga su biraci izbrisali a koga ne.
Nezadovoljnici iz sda svaki sa svojom strankicom pokusavaju zapisat svoju teritoriju..
Kome to najvise odgovara?
Bunkice, vidimo se uskoro. Zapamti sta sam napisala.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11633 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Eto nek stoje postovi.
Pa cemo se ismijavat jedni drugima :mrgreen:
izvrsni direktor
Posts: 14753
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#11634 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

bunk wrote: 02/03/2021 12:29
Styling wrote: 02/03/2021 12:12 Znam. Ali su se na njega SDA botovi posebno osuli. Boli ih sto im ode jos jedan koji zna sve prljavstine. Kad im ode Zvizdic, mogu zakljucati u Mehmeda Spahe.
Da se djeca igraju politike pa hajde tako pricati.
Kopiraj ovaj post pa cemo ako pozivimo za 3 godine pogledati koga su biraci izbrisali a koga ne.
Nezadovoljnici iz sda svaki sa svojom strankicom pokusavaju zapisat svoju teritoriju..
Kome to najvise odgovara?
Ne biraju biraci, vec brojaci i senvicari koji nemaju grama obraza (vidio si jednog takvog jutros)
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#11635 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laik1981 »

Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..

Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11636 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Styling wrote: 02/03/2021 11:26
jefff wrote: 02/03/2021 09:31 Muamer Budnjo odvaljivo njegovu Martinu :D
I kome je to na obraz? Budnji koji je znao da je udata ili Madtini koja vara muza, ili Dini koji je na kraju ostavio? Kome udaras na obraz? Mislis nekome povrijediti sujetu. To moze kod iskompleksiranih muskarcina. Normalni to samo nabiju nogom.
Nije to kifli nikada sjelo. Od tada je sa Budnjama u ratu.
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11637 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

laik1981 wrote: 02/03/2021 13:07 Dino organizuj proteste i pozovi ljude na ulicu. Nema vise vremena. Moraju se zaustaviti ponizenja i specijalni rat koji SDA vodi protiv BiH i Bosnjaka. Mora se hitno i konkretno djelovati. Sa pasivnoscu postajemo saucesnici u zavrsnom cinu rusenja nase drzave. Ne cinjenje pravi istu stetu koju pravi i SDA svojim djelovanjem.. Ne zelimo vise biti jadnici..

Drzava i narod nemaju nista od "jesam li vam rekao". Kada se HDZ-u da novi izborni zakon necemo ni tad imati nista od "jesam li vam rekao". Drzavu moramo braniti svim legitimnim i demokratskim sredstvima. Ne cinjenjem postajemo saucesnici..
vec vidim kako dino konakovic, aljosa campara i sadik ahmetovic vode narod u bolje sutra :lol: oh my God :izet:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11638 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Tek je onaj Okerić budućnost Bošnjaka za 21.vijek.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#11639 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

bunk wrote: 02/03/2021 12:29
Styling wrote: 02/03/2021 12:12 Znam. Ali su se na njega SDA botovi posebno osuli. Boli ih sto im ode jos jedan koji zna sve prljavstine. Kad im ode Zvizdic, mogu zakljucati u Mehmeda Spahe.
Da se djeca igraju politike pa hajde tako pricati.
Kopiraj ovaj post pa cemo ako pozivimo za 3 godine pogledati koga su biraci izbrisali a koga ne.
Nezadovoljnici iz sda svaki sa svojom strankicom pokusavaju zapisat svoju teritoriju..
Kome to najvise odgovara?
Onima sto upravo silaze sa Vraca :zoka:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11640 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Hi guys I am John Barron,brand new here :lol: :lol:
Image
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#11641 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

Dok se Vučić piša po BiH, SDA kerovi kevču, spominju Budnju mlađeg starijeg, nekakvu Martinu...
Kerovi
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#11642 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

internazionale wrote: 02/03/2021 19:17 Dok se Vučić piša po BiH, SDA kerovi kevču, spominju Budnju mlađeg starijeg, nekakvu Martinu...
Kerovi
Vise mrze Dinu nego Vucica.
dust71000
Posts: 295
Joined: 24/07/2015 15:08

#11643 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dust71000 »

jefff wrote: 02/03/2021 09:56
Login7777 wrote: 02/03/2021 09:32
jefff wrote: 02/03/2021 09:31 Muamer Budnjo odvaljivo njegovu Martinu :D
Sve ovo je dobrim dijelog sukob sarajevske mahale, sad se Dinokio sveti mentorici u bijelom, sinovima tajkuna s kojima je "juče" sarađivao. Prava mala telenovela.
On je licno odvaljivo mamu od svog igraca pa kada ih je zatekao na kamari mami odsjekao glavu. kifla sve zataskao, preko onog lopine Kucukalica malog proglasili sizofrenicarem a kifla se ispalio u Ameriku dok se sve ne stisa. Inace mlogo moralisu oko Alisine amnezije mada su i sami falsificirali vjestacenja takve vrste.
Ovo je potpuna laž. Je li SDA na ovo spala, da takve laži fabrikuje ?
noviclan
Posts: 15024
Joined: 31/10/2013 06:48

#11644 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by noviclan »

Emiremir33 wrote: 02/03/2021 12:18
Styling wrote: 02/03/2021 12:12 Znam. Ali su se na njega SDA botovi posebno osuli. Boli ih sto im ode jos jedan koji zna sve prljavstine. Kad im ode Zvizdic, mogu zakljucati u Mehmeda Spahe.
Dali će Zvizdić otići ,nešto kao bi i nebi ?
Neka idu ali neka vrate sve sto u pokrali dok su igrali u sda, sve cvjecke u 3 lpm
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11645 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

dust71000 wrote: 02/03/2021 20:16
jefff wrote: 02/03/2021 09:56
Login7777 wrote: 02/03/2021 09:32

Sve ovo je dobrim dijelog sukob sarajevske mahale, sad se Dinokio sveti mentorici u bijelom, sinovima tajkuna s kojima je "juče" sarađivao. Prava mala telenovela.
On je licno odvaljivo mamu od svog igraca pa kada ih je zatekao na kamari mami odsjekao glavu. kifla sve zataskao, preko onog lopine Kucukalica malog proglasili sizofrenicarem a kifla se ispalio u Ameriku dok se sve ne stisa. Inace mlogo moralisu oko Alisine amnezije mada su i sami falsificirali vjestacenja takve vrste.
Ovo je potpuna laž. Je li SDA na ovo spala, da takve laži fabrikuje ?
Ova priča je stara, još iz vremena Kifle premijera SDA. Nije to SDA izmislila nego sarajevska mahala pričala.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11646 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Samostalni zastupnici Aljoša Čampara i Amela Hodžić su od oktobra 2020. godine članovi parlamentarne grupe "Čampara-Hodžić", te im je za period od oktobra do decembra 2020. godine isplaćeno 3.770,18 KM, odnosno 1.885,09 KM po članu. Na ime poreza i doprinosa na primanja ove grupe u 2020. godini uplaćeno je 11.294,77 KM", istaknuto je u dopisu Skupštine KS
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#11647 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 02/03/2021 20:40
Samostalni zastupnici Aljoša Čampara i Amela Hodžić su od oktobra 2020. godine članovi parlamentarne grupe "Čampara-Hodžić", te im je za period od oktobra do decembra 2020. godine isplaćeno 3.770,18 KM, odnosno 1.885,09 KM po članu. Na ime poreza i doprinosa na primanja ove grupe u 2020. godini uplaćeno je 11.294,77 KM", istaknuto je u dopisu Skupštine KS
realno nakon ovog jada dns kako imas obraza ista napisati vise
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#11648 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

Tulipani iz iste baste, ovi i oni.

Ima li jedan da nije praunuke obezbijedio? Po zakonu. :zoka:
dust71000
Posts: 295
Joined: 24/07/2015 15:08

#11649 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dust71000 »

Login7777 wrote: 02/03/2021 20:20
dust71000 wrote: 02/03/2021 20:16
jefff wrote: 02/03/2021 09:56
On je licno odvaljivo mamu od svog igraca pa kada ih je zatekao na kamari mami odsjekao glavu. kifla sve zataskao, preko onog lopine Kucukalica malog proglasili sizofrenicarem a kifla se ispalio u Ameriku dok se sve ne stisa. Inace mlogo moralisu oko Alisine amnezije mada su i sami falsificirali vjestacenja takve vrste.
Ovo je potpuna laž. Je li SDA na ovo spala, da takve laži fabrikuje ?
Ova priča je stara, još iz vremena Kifle premijera SDA. Nije to SDA izmislila nego sarajevska mahala pričala.
Znači danas je SDA najstrašnije ponizila državu a svoje botove šalje da šire mahalske priče za koje svako ko je imao imalo dodira s tim zna da su lažne.
Kada pomislim da ste dotakli dno vi uspijete da se ukopate još koji cenat.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#11650 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by agnostic_front »

Aktivirala se botovska brigada. Cetnici na aerodromu, a botovi po nipu :?
Post Reply