Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48976 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Evenine wrote: 22/02/2021 13:41

Nisam rasista, ali... :-)

Brane nemoguce pozicije. I kad ih pitas evo da svi glasamo za SDA sta bi dobilli ne znaju reci. Valjda misle entiteti bi nestali a BiH bi magicno postala uspjesna i sretna zemlja. Hrvati i Srbi bi momentalno promijenili stav po svakom pitanju.

Ironija je u tome da fakat svaki Bosnjak glasa za SDA samo bi dobili fakticku podjelu zemlje na tri entiteta. A to je upravo ono za sta se HDZ zalaze.

Pa ko je ovdje lud.
Vi branite nesto sto se oBraniti ne moze....

Moze se boriti protiv korupcije i lopovluka, bez da se HDZ-u isporuci mjesto gradonacenika u Mostaru.


Ponudili ste plan za Mostar koji su probosanske snage prihvatile (Sto mozda niste ocekivali) pa ste onda vi odustali od vaseg plana.....Stvarno providno.

Covic samo nazvao Pedju, i rekao, prelazimo na plan B! Jel tako?
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48977 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Škobo Habu wrote: 22/02/2021 13:43
zlajaBHF wrote: 22/02/2021 12:28

Vi i oni ste u pet deka.... Mislim na NS i HDZ.

Kao sto rekoh, nadam se da Nasa stranka nece dobiti priliku da bude odlucivala o sudbini drzave, jer ce u tom slucaju prodati sve van Sarjeva, saveznicima iz HDZ-a i SNSD-a.
Je, baš je tako. NS je isto što i HDZ samo što nije podržao kandidata SDA?

Da je NS, u mostarskom slučaju, postupio kao SDP - niko u njoj ne bih vidio izdajnika. Valjda kužiš šta je populizam u mostarskom slučaju.
Zasto uporno pisete neistine?

Nije se radilo o kandidau SDA !

Radilo se o kandidartu Koalicije za Mostar. Koalicija probosanskih stranaka, koja je odabrala vanstranackog kandidata.

Bio je izbor on ili kandidat stranke za koje je Praljak heroj.

Aferim vam na odluci.....bas u duhu Nase stranke
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48978 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Evenine wrote: 22/02/2021 13:45
Sumnjam. Do oktobra 2022 ce biti toliko krupnih desavanja da se ovoga niko nece sjecati.
Bas zato nam je duznost gradjane napominjati.

Sto se Mostara tice, vjeruj bi da vas nece biti na mapi za sljedece izbore.
ketronsd1
Posts: 1470
Joined: 13/06/2006 15:29

#48979 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ketronsd1 »

Moras biti velika hulja i podlac osim ako nemas licnog interesa i reci da je NS pored ovakve SDA neprijatelj Bosne.
Ljudi vec 25 gidina sistematski kradu i unistavaju ovu drzavu. To u sustini i jeste krajnji cilj velikog im babe. junior je nastavio tamo gdje je caca stao. Krajnji cilj SDA je tri entiteta. To ko ne vidi njemu onda nema pomoci.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48980 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 13:46
Evenine wrote: 22/02/2021 13:41

Nisam rasista, ali... :-)

Brane nemoguce pozicije. I kad ih pitas evo da svi glasamo za SDA sta bi dobilli ne znaju reci. Valjda misle entiteti bi nestali a BiH bi magicno postala uspjesna i sretna zemlja. Hrvati i Srbi bi momentalno promijenili stav po svakom pitanju.

Ironija je u tome da fakat svaki Bosnjak glasa za SDA samo bi dobili fakticku podjelu zemlje na tri entiteta. A to je upravo ono za sta se HDZ zalaze.

Pa ko je ovdje lud.
Vi branite nesto sto se oBraniti ne moze....

Moze se boriti protiv korupcije i lopovluka, bez da se HDZ-u isporuci mjesto gradonacenika u Mostaru.


Ponudili ste plan za Mostar koji su probosanske snage prihvatile (Sto mozda niste ocekivali) pa ste onda vi odustali od vaseg plana.....Stvarno providno.

Covic samo nazvao Pedju, i rekao, prelazimo na plan B! Jel tako?
Otomansko carstvo se srusilo zbog korupcije, ne zbog ideologije ni vojske.

Ja evo cekam 25 godina da krene ta borba protiv korupcije. Daljnje razaranje drustva i iseljavanje ce nas izgleda dovesti do toga da cemo se na kraju protiv korupcije svi boriti sa pricuvnih pozicija.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48981 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 13:50
Evenine wrote: 22/02/2021 13:45
Sumnjam. Do oktobra 2022 ce biti toliko krupnih desavanja da se ovoga niko nece sjecati.
Bas zato nam je duznost gradjane napominjati.

Sto se Mostara tice, vjeruj bi da vas nece biti na mapi za sljedece izbore.
Ceka te jos oko 600 dana botovanja.
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#48982 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 13:49
Zasto uporno pisete neistine?

Nije se radilo o kandidau SDA !

Radilo se o kandidartu Koalicije za Mostar. Koalicija probosanskih stranaka, koja je odabrala vanstranackog kandidata.

Bio je izbor on ili kandidat stranke za koje je Praljak heroj.

Aferim vam na odluci.....bas u duhu Nase stranke
Koaliciju za Mostar čine Bakirova SDA, Radončićev SBB, Komšićev DF i Seferov BPS.

U odnosu na mostarsku SDA - sve same minorne stranke. Prema tome - SDA je glavni kolovođa.

Na koncu, Zlatko je džentlimenski priznao poraz, bez ikakve histerije i bacanja kamenja na političke protivnike - što se nikako ne može reći za tebe.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#48983 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Lik je nalupao 20% svojih postova unazad 2 mjeseca.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48984 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 13:41
Evenine wrote: 22/02/2021 13:30 Tvrdnja da NS moze srusiti BiH je podjednako sumanuta kao i tvrdnja da je SDA moze spasiti.

Dizanje rezultata lokalnih izbora na nivo drzavnih pitanja je ili politicki dilentantizam ili jeftina propaganda.

Najgore u svemu ovome je da je potpuno obesmieljena rijec izdaja. Neki su ovdje poprimili odlike srpskih politicara koji svaki nepodoban potez nazivaju vaskolikom izdajom srpskog naroda.
Ja takodje mislim da ce Nasa Stranka biti kaznjena za ovu izdaju i da nece biti u stanju na drzavnom nivou uraditi nesto slicno.

Ali nikad ne znas, glasaci brzo zaboravljaju.
mi smo izdajnici ti si nas otkrio i hajd sad razguli sta ces nam vise kad si nam sve rekao kad si nas procitao cak iz svedske
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48985 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Škobo Habu wrote: 22/02/2021 13:59
zlajaBHF wrote: 22/02/2021 13:49
Zasto uporno pisete neistine?

Nije se radilo o kandidau SDA !

Radilo se o kandidartu Koalicije za Mostar. Koalicija probosanskih stranaka, koja je odabrala vanstranackog kandidata.

Bio je izbor on ili kandidat stranke za koje je Praljak heroj.

Aferim vam na odluci.....bas u duhu Nase stranke
Koaliciju za Mostar čine Bakirova SDA, Radončićev SBB, Komšićev DF i Seferov BPS.

U odnosu na mostarsku SDA - sve same minorne stranke. Prema tome - SDA je glavni kolovođa.

Na koncu, Zlatko je džentlimenski priznao poraz, bez ikakve histerije i bacanja kamenja na političke protivnike - što se nikako ne može reći za tebe.
Bila je i SBiH.....i u Mostaru te stranke nisu minorne.

Taj probosanski blok je u Mostaru cuvao multikulturizam u toku rata i nakon njega. Srbima u Mostaru je taj blok otvorio vrata i zato je bio sok kada je Srpska zajednica glasala za HDZ-ovog kandidata.

Uglavnom, ovo je bio veliki udarac za probosanski blok u Mostaru, i jedna velika sramota. Zato i jeste takva rekcija Guzina.
Sta drugo uraditi, neko se povuci kako je on uradio.

HDZ sad zna da kontra sebe nema ujedinjeni probosanski blok, nego ovo sto imamo sad.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48986 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

mi smo izdajnici

JA I?
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#48987 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Pravi problem ns je to njeni kandidati javno blate clana predsjednistva BiH.
Ili ako je istina ono s Lovcem iz Mostara i pricom da ns ima problem sa njegovom proslosti u Armiji BiH..
I da ne nabrajam starije nebuloze o najmanjim sadrziocima u " desavanjima," u 90- im..
Bas me zanima kako bi npr. prosao kandidat za gradonacelnika Zagreba koji bi uoci izbora izjavio da ima problem sa nekim koalicionim partnerom jer je taj bio.pripadnik Hrvatske vojske u domovinskom ratu....
Last edited by bunk on 22/02/2021 14:16, edited 1 time in total.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48988 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

drug_profi wrote: 22/02/2021 13:59 Lik je nalupao 20% svojih postova unazad 2 mjeseca.
Daj jos statistike.

Koji ste vi beskicmenjaci. Vi niste 10 postova o politici ovdje napisali. Vi samo znate pricati o SDA, dijaspori i tuci sa licnim uvredama.

Vi nikakve politike nemate, osim da udovoljite Covicu i DOdiku, kako bi vam oni pomogli da vladate Sarajevom i okolinom....
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48989 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

foxlife wrote: 22/02/2021 14:14 mi smo izdajnici

JA I?
I necete jos dugo.....Ljudi ce vas ugasiti sljedece izbore.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48990 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 14:17
foxlife wrote: 22/02/2021 14:14 mi smo izdajnici

JA I?
I necete jos dugo.....Ljudi ce vas ugasiti sljedece izbore.
JA I?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48991 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 14:16
drug_profi wrote: 22/02/2021 13:59 Lik je nalupao 20% svojih postova unazad 2 mjeseca.
Daj jos statistike.

Koji ste vi beskicmenjaci. Vi niste 10 postova o politici ovdje napisali. Vi samo znate pricati o SDA, dijaspori i tuci sa licnim uvredama.

Vi nikakve politike nemate, osim da udovoljite Covicu i DOdiku, kako bi vam oni pomogli da vladate Sarajevom i okolinom....
jeste sve je tacno
JA I?
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48992 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

bunk wrote: 22/02/2021 14:16 Pravi problem ns je to njeni kandidati javno blate clana predsjednistva BiH.
Ili ako je istina ono s Lovcem iz Mostara i pricom da ns ima problem sa njegovom proslosti u Armiji BiH..
I da ne nabrajam starije nebuloze o najmanjim sadrziocima u " desavanjima," u 90- im..
Bas me zanima kako bi npr. prosao kandidat za gradonacelnika Zagreba koji bi uoci izbora izjavio da ima problem sa nekim koalicionim partnerom jer je taj bio.pripadnik Hrvatske vojske u domovinskom ratu....
Ljudi u Hrvatskoj nikad nebi dopustili takvo blacenje tekovina njihovog domovinskog rata.

Smao mi dopustamo da nas se pljuje i ponizava.

Ovo sa Lovcem u Mostaru je najbolji primjer. Ta Irma uopste nebi mogla zivjeti u Mostaru da Lovac i takvi nisu stali na put HDZ-u.
Velika sramota, ali ide na cast Nasoj Stranci
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#48993 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by wewa »

bunk wrote: 22/02/2021 14:16 Pravi problem ns je to njeni kandidati javno blate clana predsjednistva BiH.
Ili ako je istina ono s Lovcem iz Mostara i pricom da ns ima problem sa njegovom proslosti u Armiji BiH..
I da ne nabrajam starije nebuloze o najmanjim sadrziocima u " desavanjima," u 90- im..
Bas me zanima kako bi npr. prosao kandidat za gradonacelnika Zagreba koji bi uoci izbora izjavio da ima problem sa nekim koalicionim partnerom jer je taj bio.pripadnik Hrvatske vojske u domovinskom ratu....
nije istina, Irma je to divno objasnila u jednom intervjuu, ali hej, kad je vas istina i u cemu ogranicavala...
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#48994 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by wewa »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 14:16
drug_profi wrote: 22/02/2021 13:59 Lik je nalupao 20% svojih postova unazad 2 mjeseca.
Daj jos statistike.

Koji ste vi beskicmenjaci. Vi niste 10 postova o politici ovdje napisali. Vi samo znate pricati o SDA, dijaspori i tuci sa licnim uvredama.

Vi nikakve politike nemate, osim da udovoljite Covicu i DOdiku, kako bi vam oni pomogli da vladate Sarajevom i okolinom....
a kakvu ti politiku zagovaras? kakvu tacno BiH zelis i sta ce ti?
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48995 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

bunk wrote: 22/02/2021 14:16 Pravi problem ns je to njeni kandidati javno blate clana predsjednistva BiH.
Ili ako je istina ono s Lovcem iz Mostara i pricom da ns ima problem sa njegovom proslosti u Armiji BiH..
I da ne nabrajam starije nebuloze o najmanjim sadrziocima u " desavanjima," u 90- im..
Bas me zanima kako bi npr. prosao kandidat za gradonacelnika Zagreba koji bi uoci izbora izjavio da ima problem sa nekim koalicionim partnerom jer je taj bio.pripadnik Hrvatske vojske u domovinskom ratu....
Imate li vi dovoljno glasaca u Mostaru da sa vasom pricom uzmete izbore? Bi li ista drugacije bilo da NS i SDP nisu ni izasli? Opet bi uzeo HDZ?

Awwwwww bas mi je zao :sad:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#48996 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Evenine wrote: 22/02/2021 14:24
bunk wrote: 22/02/2021 14:16 Pravi problem ns je to njeni kandidati javno blate clana predsjednistva BiH.
Ili ako je istina ono s Lovcem iz Mostara i pricom da ns ima problem sa njegovom proslosti u Armiji BiH..
I da ne nabrajam starije nebuloze o najmanjim sadrziocima u " desavanjima," u 90- im..
Bas me zanima kako bi npr. prosao kandidat za gradonacelnika Zagreba koji bi uoci izbora izjavio da ima problem sa nekim koalicionim partnerom jer je taj bio.pripadnik Hrvatske vojske u domovinskom ratu....
Imate li vi dovoljno glasaca u Mostaru da sa vasom pricom uzmete izbore? Bi li ista drugacije bilo da NS i SDP nisu ni izasli? Opet bi uzeo HDZ?

Awwwwww bas mi je zao :sad:
Haj ne sikiraj se.
Bice ok.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#48997 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

De ba ne citirajte ga vise...
User avatar
JohnnyS
Posts: 17551
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#48998 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

Ja bih samo da javno zahvalim NS što su nam doveli HDZ na vlast u Mostaru. Bio sam malo skeptičan, strah me je bilo da će dati glas pravednicima iz SDA, ali odabrali su ipak naše uzp-ovce. Hvala im još jednom. Preimenovati ćemo ulicu Mile Budaka u Peđe Kojevića. Sljedeće čemu se nadam jest da nam konačno omoguće treći entitet. Evo, samo da zlaja, patton i ostali analitičari to ne dojave široj javnosti, jer onda ništa od toga. Pozdravljam vas sve s našim starim pozdravom, dogodine u trećem...
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48999 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

JohnnyS wrote: 22/02/2021 14:28 Ja bih samo da javno zahvalim NS što su nam doveli HDZ na vlast u Mostaru. Bio sam malo skeptičan, strah me je bilo da će dati glas pravednicima iz SDA, ali odabrali su ipak naše uzp-ovce. Hvala im još jednom. Preimenovati ćemo ulicu Mile Budaka u Peđe Kojevića. Sljedeće čemu se nadam jest da nam konačno omoguće treći entitet. Evo, samo da zlaja, patton i ostali analitičari to ne dojave široj javnosti, jer onda ništa od toga. Pozdravljam vas sve s našim starim pozdravom, dogodine u trećem...
Za zastupnicki dom spremni!
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49000 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 14:13
Bila je i SBiH.....i u Mostaru te stranke nisu minorne.

Taj probosanski blok je u Mostaru cuvao multikulturizam u toku rata i nakon njega. Srbima u Mostaru je taj blok otvorio vrata i zato je bio sok kada je Srpska zajednica glasala za HDZ-ovog kandidata.

Uglavnom, ovo je bio veliki udarac za probosanski blok u Mostaru, i jedna velika sramota. Zato i jeste takva rekcija Guzina.
Sta drugo uraditi, neko se povuci kako je on uradio.

HDZ sad zna da kontra sebe nema ujedinjeni probosanski blok, nego ovo sto imamo sad.
U Mostaru dvije najjače stranke su SDA i HDZ. Sve ostale stranke nemaju većeg uticaja nego li kroz koaliranje.

DF, NS ili SDP su minorne stranke, same na političkoj sceni, na području Mostara. Jedino ih koalicije ili priklanjanje krupnim ribama spašava od outsiderske pozicije.

Ponavljam još jednom, NS u Mostaru nije nikoga izdala. To je najobičniji spin. Suština je u tome da je SDA precjenila vlastite mogućnosti, odnosno nadala se povoljnijem izbornom rezultatu, ali ih je u računici sjeb'o BH Blok. Onda su prijetnjama i ucjenama pokušali da dobiju sve ostale kako bi osigurale vlastitog gradonačelnika.
Locked