Da i sta je opet hotio rijet?vlado99 wrote:jel treba crtat ili ti prosta matematika slabo ide
ono...troškovi za plate podjeljeno sa brojem zaposlenih, podijeljeno sa brojem mjeseci....
BH Telecom - plata
Moderator: anex
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#326 Re: BH Telecom - plata
-
vlado99
- Posts: 49
- Joined: 26/02/2019 19:55
#327 Re: BH Telecom - plata
jesil doručkovo
idi jedi, umij se
možda skontaš
a prvo izračunaj koliko dođe mjesečno neto plata kod partijskih uhljeba bhtelekoma
by the way.hrvatski telekom sa duplo više korisnika ima 3.600 zaposlenih
ša misliš kolko je uhljeba viška, kojih bi sutra pri privatizaciji novi gazda, kapitalista šutno nogom u dupe
zato degenerci i ne daju privatizaciju jer bi im snahe, zetovi, amiđići, dajđići, švalerke, pičići... bili nogirani
idi jedi, umij se
možda skontaš
a prvo izračunaj koliko dođe mjesečno neto plata kod partijskih uhljeba bhtelekoma
by the way.hrvatski telekom sa duplo više korisnika ima 3.600 zaposlenih
ša misliš kolko je uhljeba viška, kojih bi sutra pri privatizaciji novi gazda, kapitalista šutno nogom u dupe
zato degenerci i ne daju privatizaciju jer bi im snahe, zetovi, amiđići, dajđići, švalerke, pičići... bili nogirani
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#328 Re: BH Telecom - plata
Jok ti si. Pogresnom se obracas. Jesi li citao ranije postove ili si samo tako ko padobranac uletio?vlado99 wrote:jesil doručkovo
idi jedi, umij se
možda skontaš
a prvo izračunaj koliko dođe mjesečno neto plata kod partijskih uhljeba bhtelekoma
by the way.hrvatski telekom sa duplo više korisnika ima 3.600 zaposlenih
ša misliš kolko je uhljeba viška, kojih bi sutra pri privatizaciji novi gazda, kapitalista šutno nogom u dupe
zato degenerci i ne daju privatizaciju jer bi im snahe, zetovi, amiđići, dajđići, švalerke, pičići... bili nogirani
-
vlado99
- Posts: 49
- Joined: 26/02/2019 19:55
#329 Re: BH Telecom - plata
ja ne znam šta si se ti našo prozvat
na ovoj zadnjoj stranici vidim da se neki pokušavaju opravdat kao nemaju velike plate, kao imaju veće i u EP i prd, prd, prd....
na ovoj zadnjoj stranici vidim da se neki pokušavaju opravdat kao nemaju velike plate, kao imaju veće i u EP i prd, prd, prd....
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#330 Re: BH Telecom - plata
Pa zato sam te i pitao sta si htio reci. Da si odmah napisao, ja bih odustao davno. Ja znam za to sto ti govoris jer sam ja slicno pisao stranicu dvije prije.vlado99 wrote:ja ne znam šta si se ti našo prozvat
na ovoj zadnjoj stranici vidim da se neki pokušavaju opravdat kao nemaju velike plate, kao imaju veće i u EP i prd, prd, prd....
Ti si izbacio izvjestaj za 2016., a ima i izvjestaj za 2017. gdje je bruto plata u te dvije firme u 100 maraka, pa tako ako je prosjek u EP 1600 i vise, koliko onda moze biti u BHT
-
vlado99
- Posts: 49
- Joined: 26/02/2019 19:55
#331 Re: BH Telecom - plata
ne znam čemu pitanje šta sam htio reći ako računica kaže da imaju 1700 KM neto
a EP 1600
a nije ni bitna njihova razlika, bitno je to da partijski uhljebi i u jednoj i u drugoj državnoj firmi imaju nezaslužene plate, duplo veće od prosječne u državi, a to nema nigdje u svijetu
a EP 1600
a nije ni bitna njihova razlika, bitno je to da partijski uhljebi i u jednoj i u drugoj državnoj firmi imaju nezaslužene plate, duplo veće od prosječne u državi, a to nema nigdje u svijetu
Last edited by vlado99 on 09/03/2019 15:14, edited 1 time in total.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#332 Re: BH Telecom - plata
Pa da vidim sta mislis, jer na dvije tri stranice je sve receno i odjednom izleti izvjestaj i prosjeci u obje firme. Pa rekoh da nemas sta novo za reci.vlado99 wrote:ne znam čemu pitanje šta sam htio reći ako računica kaže da imaju 1700 KM neto
a EP 1600
-
vlado99
- Posts: 49
- Joined: 26/02/2019 19:55
#333 Re: BH Telecom - plata
nisam čito stranicu prije, ali vidim da tvoja pojašnjenja nisu imala očito efekta jer pojedini i dalje nastavili prdit kako nemaju velike plate
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#334 Re: BH Telecom - plata
Zna li neko koliko iznose plate ovih kv sss pozicija u institucijama drzave, tipa poštar u BH pošti, ili vozač u ministarstvima?
-
X2000
- Posts: 132
- Joined: 10/02/2007 19:22
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#336 Re: BH Telecom - plata
Ovo je smijurija
Asistent na medecinskom fakultetu 571KM
Grobar 1074KM
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#337 Re: BH Telecom - plata
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#338 Re: BH Telecom - plata
Zbog takvog nacina razmsiljanja i jesmo tu gdje jesmo.foxlife wrote: ↑22/02/2021 11:22Pa gledajuci kakva nam je drzava fakulteti i sl nisu pogrijesili
Vise posla uradi grobar i fizickog i korisnog za cjelokupnu zajednicu nego ovaj asistent koji je vjerovatno uletio preko stele
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#339 Re: BH Telecom - plata
kakvo razmisljanje?channel10 wrote: ↑22/02/2021 13:21Zbog takvog nacina razmsiljanja i jesmo tu gdje jesmo.
taj asistent koji je vjerovatno neki rodjak nekome na faksu
ne bi me cudilo da taj grobar vise zna od tog asistenta kakvi su fakulteti danas
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#340 Re: BH Telecom - plata
Kazem ja fino, SDA, SBB like this 
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#342 Re: BH Telecom - plata
Koga ce grobar da obucava sa duplo vecom platom od asistenta na fakultetu?
Last edited by channel10 on 22/02/2021 15:58, edited 1 time in total.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#345 Re: BH Telecom - plata
a ja vidim da ti ne kontas poentu
to sto ti pises ima smisla u normalnoj drzavi u ovoj sada nikako sve dok su uhljebi po pozicijama asistent savjetnik pomocnik doministar sekretarica i sl
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#346 Re: BH Telecom - plata
Pa da ukinemo fakultete i svu omladinu poslati na kurseve za grobara, cistaca ulica jer jbg tu su pare... Nema smisla da asistent na faksu ima i ispod 2500, a grobara ne treba dirati, ali jbg kako ti rece, tako je u normalnim drzavama.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#347 Re: BH Telecom - plata
a sta mislis da mi zamjenimo tog uhljeba sa nekim strucnim pa neka ima i 5000 a ne uhljebu davati 500 za nista
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#348 Re: BH Telecom - plata
A otkud ti znas da on nije strucan? Puno ti zakljucujes onako ofrlje...
-
detroit-mercy
- Posts: 16988
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#349 Re: BH Telecom - plata
Mislis da grobar nije uletio preko stele na to radno mjesto
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#350 Re: BH Telecom - plata
moguce je i to nisam rekao da nije moguce samo je li se vise laktaju da budu grobari ili asistenti iskreno?detroit-mercy wrote: ↑22/02/2021 16:17Mislis da grobar nije uletio preko stele na to radno mjesto.
