Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48726 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:37 Vidi placenika NASE stranke sto su se okupili.

Narod necete prevariti !

Za vasu politiku glasove trazite na Palama i u Grudama :bih:
Cekacemo tvoj komentar kad Bakir dogovori novi izborni zakon.

Kad se to desi ove se teme nece niko sjecati.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48727 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

JohnnyS wrote: 19/02/2021 13:47
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 12:29 Znaci, da sumiramo.

Pedja Kojovic je naredio Irmi Baraliji da ne glasa za kandidata probosnaskih snaga, kako bi HDZ dobio mjesto gradonacelnika u Mostaru.

To se zove izdaja i to ce nazalost kostati lijevi blok u Mostaru ne samo sljedece izbore, nego sigurno i na duge staze.

Medjutim, steta je napravljena. Naredne 4 godine imamo HDZ gradonaclnika, i HDZ ce nastaviti sa politikom koja od Mostara zeli napraviti stolni grad.

Nadam se da ce probosanske snage uspjeti se oduprijeti toj politici kako bi Mostar ostao ono sto jeste, grad svih naroda.

Nadam se da su glasaci uvidjeli nakon ove izdaje, o kakvoj se stranci radi i da Nasa stranka, nije nista drugo nego alat u ruci Covica i Dodika. Ovaj performans u Mostaru je primjer i samo pocetak sta slijedi ako budu imali vlast.

Siguran sam kako si jako zabrinut i za lijevi blok i za njihove izglede na izborima. Garant ne spavaš od brige
:D
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48728 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Bancho wrote: 19/02/2021 13:46 Vidite da vas zlaja trola. Čovjek je u Švedskoj gdje je zaštićen ko polarni medvjed i boli njega i za Bosnu i za Mostar. Očito ima viška vremena koje troši na forumu umjesto da uživa u šveđankama. Samo ga zanemarite i ponovo će se vratiti problemima u Libiji.
Placa te Fedja po rijeci ili komentaru?
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48729 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Jesmo vam fino natovariti ovakve, sad bi on bio na temi SDP-a i pričao isto :lol:

Kad vas izrešetaju SDA-ovci i dijaspora svih boja i kolorita, novinari, kolumnisti, HanalitiĆari, Filipi i ostali Murseli, pa kad se vratite za pregovarački stol, onda ćemo vidjeti da li je dobra ideja da predložite "novo lice" za Predsjedništvo na opštim i "svježa lica" za gradonačelnike na lokalnim izborima ili je možda bolja ideja da podržite naše kandidate.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48730 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

A sta tebe boli za izdaju ako si u svedskoj?
Ispunio si bosanski san da zivis vani i imas vikendicu u svom zavicaju i sta hoces vise?
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48731 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:47
kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:42
Halo "izdajica", ne odgovaraš.
Ne podržavaš dakle ni ti dogovor SDA i HDZ o statutu Mostara - pola "'vamo", pola "tamo"?
Vi ste stranka bez ikakvog sadrzaja. Prazna skoljka, koja se hrani nesposobnosti SDA u Sarajevu.

Mozete mozda sa tom pricom prodavati maglu nekome jedno vrijeme, ali meni ne mozete ni sekunde.

Sve vam se svodi na tu SDA. Nisi napisao ni jedan psot bez da si njih spomenuo.

Ja nikad nisam tvrdio da sam podrzavao SDA ili njihove dogovore.

Ja samo tvrdim da je NASA stranka izdala Mostar i da bi nas sve sutra prodali ako im se stvori prilika!
Znači sve se sa Irmom slažeš, ali je Irma "izdajica", a ti nisi.

Ti druže imaš puno ozbiljnijih problema od toga kako ko glasa u nekom gradskom vijeću.
Stoga ti toplo preporučujem da potražiš negdje stručniji savjet.

A do tada, živ ti meni i zdrav bio i rado u svoj Mostar navraćao.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48732 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Leverage wrote: 19/02/2021 13:50 Jesmo vam fino natovariti ovakve, sad bi on bio na temi SDP-a i pričao isto :lol:

Kad vas izrešetaju SDA-ovci i dijaspora svih boja i kolorita, novinari, kolumnisti, HanalitiĆari, Filipi i ostali Murseli, pa kad se vratite za pregovarački stol, onda ćemo vidjeti da li je dobra ideja da predložite "novo lice" za Predsjedništvo na opštim i "svježa lica" za gradonačelnike na lokalnim izborima ili je možda bolja ideja da podržite naše kandidate.
Kod vas su isti ljudi na vlasti, samo sto ste u samoj srzi i ideologiji drugacija opcija.

Nijaz Durakovic je na kongresu 1993. rekao odbijamo plan podjele. Ako bude trebalo bicemo gerila i boriti se dalje.

Sta mislis da bi ova NS argela uradila?
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48733 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:52
Znači sve se sa Irmom slažeš, ali je Irma "izdajica", a ti nisi.

Ti druže imaš puno ozbiljnijih problema od toga kako ko glasa u nekom gradskom vijeću.
Stoga ti toplo preporučujem da potražiš negdje stručniji savjet.

A do tada, živ ti meni i zdrav bio i rado u svoj Mostar navraćao.
NS je izdajnicka stranka, ne Irma.
Nadam se da ce ih glasaci kazniti u buducnosti, nakon ove izdaje u Mostaru.

I tebi sve najbolje.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48734 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Leverage wrote: 19/02/2021 13:50 Jesmo vam fino natovariti ovakve, sad bi on bio na temi SDP-a i pričao isto :lol:

Kad vas izrešetaju SDA-ovci i dijaspora svih boja i kolorita, novinari, kolumnisti, HanalitiĆari, Filipi i ostali Murseli, pa kad se vratite za pregovarački stol, onda ćemo vidjeti da li je dobra ideja da predložite "novo lice" za Predsjedništvo na opštim i "svježa lica" za gradonačelnike na lokalnim izborima ili je možda bolja ideja da podržite naše kandidate.
Živ bio...
Ne hvali se kandidatima koji se plaše SDA-ovaca, HanalitiĆara, Filipa i Mursela.
Nije im to baš neka reklama.
:wink:
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48735 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

NS je stranka koja nikada nije imala moc ni bila u poziciji da izda bilo sta znacajno je postala izdajnicka. Ipak, oni su opasni jer bi "sigurno izdali da se nadju u poziciji da urade to" :D

NS bi mogli da naprave sranje ali nase sranje je predviljivo i u tome je nasa snaga. Imamo tradiciju sranja.

Koja ce to mentalna gimnastika biti ako stvarno potpisu los Izborni zakon.

"Evo rekli smo vam. Najavili sranje, isporucili sranje. Predvidljivo i sigurno. S tradicijom".
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48736 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:57
Leverage wrote: 19/02/2021 13:50 Jesmo vam fino natovariti ovakve, sad bi on bio na temi SDP-a i pričao isto :lol:

Kad vas izrešetaju SDA-ovci i dijaspora svih boja i kolorita, novinari, kolumnisti, HanalitiĆari, Filipi i ostali Murseli, pa kad se vratite za pregovarački stol, onda ćemo vidjeti da li je dobra ideja da predložite "novo lice" za Predsjedništvo na opštim i "svježa lica" za gradonačelnike na lokalnim izborima ili je možda bolja ideja da podržite naše kandidate.
Živ bio...
Ne hvali se kandidatima koji se plaše SDA-ovaca, HanalitiĆara, Filipa i Mursela.
Nije im to baš neka reklama.
:wink:
Potpuno je nebitno ko se koga plaši u strankama.

Filipi I Murseli plaše potencijalne glasače, utjeruju ih u torove, dovode u pitanje njihove stavove, čine ih nesigurnim. Imaš veliki broj glasača koji nisu nacionalno nafurani, nikad ne bi glasali za SDA, ali postoje granice koje ne žele da se pređu, kao što je ovo u Mostaru.

Ako su juče glasali za NjS, šta misliš za koga će glasati sutra?
User avatar
JohnnyS
Posts: 17546
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#48737 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:04
kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:01

Znači kada svi vide dogovor između Bakira i Čovića, kada se objavi dokument i kada se ovi slikaju i daju izjave, taj dogovor za tebe ne postoji.
Ali ti tvrdiš da postoji neki tajni dogovor Irme Baralije sa Čovićem i Dodikom, koji niko živ nikada vidio nije.
Bože dragi...
Tebi je poznato da je zemlja okrugla i da ljudi-gušteri ne postoje, ili?
Zasto NS nije prihvatio zajednicki program prije izbora?

Zasto NS nije prihvatio da udje u vlast nakon izbora?

Kakav je cilj imala NS nakon ovih izbora? Osigurati mjesto gradonacelinka za HDZ


PS: Nemamo snimke sastanka u Karadjordjenu, ali smo kasnije mogli izrazunati 2+2 i doci do odredjenih zakljucaka.
NS radi u korsit HDZ-a i Dodika

E vidiš. Ovo je ključno. Od početka NS govori kako neće ni sa SDA ni sa HDZ. I birači su to znali. I opet su glasali za njih. Dakle, birači NS nisu prevareni jer je ispunjeno ono što je obećano. Nema ruku pod ruku s mafijom. Sve probleme koje imaš a tom odlukom isporuči onim Mostarcima, a nema ih baš malo, koji su zaokružili NS nakon što su ovi odbili suradnju sa SDA i nakon što su rekli da nema podržavanja kandidata SDA i/ili HDZ. Pa je li vam treba crtati jebemu mater, kako ne kontakte da je to ispoštovan dogovor isključivo između birača NS i te stranke. Ja znam da je to nepojmljivo biračima HDZ i SDA s obzirom da te dvije stranke nikad nijedno predizborno obećanje nisu održale pa vas principijelnost drugih žulja. Jebiga, naviknite
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48738 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Leverage wrote: 19/02/2021 14:03
kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:57
Leverage wrote: 19/02/2021 13:50 Jesmo vam fino natovariti ovakve, sad bi on bio na temi SDP-a i pričao isto :lol:

Kad vas izrešetaju SDA-ovci i dijaspora svih boja i kolorita, novinari, kolumnisti, HanalitiĆari, Filipi i ostali Murseli, pa kad se vratite za pregovarački stol, onda ćemo vidjeti da li je dobra ideja da predložite "novo lice" za Predsjedništvo na opštim i "svježa lica" za gradonačelnike na lokalnim izborima ili je možda bolja ideja da podržite naše kandidate.
Živ bio...
Ne hvali se kandidatima koji se plaše SDA-ovaca, HanalitiĆara, Filipa i Mursela.
Nije im to baš neka reklama.
:wink:
Potpuno je nebitno ko se koga plaši u strankama.

Filipi I Murseli plaše potencijalne glasače, utjeruju ih u torove, dovode u pitanje njihove stavove, čine ih nesigurnim. Imaš veliki broj glasača koji nisu nacionalno nafurani, nikad ne bi glasali za SDA, ali postoje granice koje ne žele da se pređu, kao što je ovo u Mostaru.

Ako su juče glasali za NjS, šta misliš za koga će glasati sutra?
Samo konstatujem da si se malo nespretno izrazio, ti kako hoćeš.
A meni je drag svaki glas za SĐP.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#48740 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

Login7777 wrote: 19/02/2021 14:09 Image
Pročitah jučer na njenom FB profilu. Ima li neko taj snimak emisije? Ne bi me čudilo poznavajući je da je to umislila kao i ono da je Bursać stavio metu na njeno čelo, njene djece i muža. :oops: Prozivala je i KLIX jer kao neće da ugase temu o njoj.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48741 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

JohnnyS wrote: 19/02/2021 14:04


E vidiš. Ovo je ključno. Od početka NS govori kako neće ni sa SDA ni sa HDZ. I birači su to znali. I opet su glasali za njih. Dakle, birači NS nisu prevareni jer je ispunjeno ono što je obećano. Nema ruku pod ruku s mafijom. Sve probleme koje imaš a tom odlukom isporuči onim Mostarcima, a nema ih baš malo, koji su zaokružili NS nakon što su ovi odbili suradnju sa SDA i nakon što su rekli da nema podržavanja kandidata SDA i/ili HDZ. Pa je li vam treba crtati jebemu mater, kako ne kontakte da je to ispoštovan dogovor isključivo između birača NS i te stranke. Ja znam da je to nepojmljivo biračima HDZ i SDA s obzirom da te dvije stranke nikad nijedno predizborno obećanje nisu održale pa vas principijelnost drugih žulja. Jebiga, naviknite
Nije isto reci da ne zele u koaliciju za ostalim probosanskim strankama, i ne podrzati njhivog kandidata koji je bio vanstranacki.

Mogli su reci ne zelimo u vlast, ali kad biramo izmedju kandidata kojeg podrzava Cedo Jovanovic i onog kojeg podrzava Dodik, da izaberu ovo prvo.

Neutralnost je znacila pobjeda HDZ i SNSD-a i Nasa stranka im je isporucila tu pobjedu.


Ovo je cista izdaja probosanskih glasaca. Nije tacno da su ljudi znali da ce ovi radije vidjeti HDZ-obog kandidata nego ovog drugog. Ljudi jesu znali da nece u vlast sa probosanskim stranama, ali prica o gradonacelniku je nesto drugo.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17546
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#48742 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

Ne. To znači upravo to. Neće podržati ni HDZ ni SDA. I nisu. Game over.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48743 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

JohnnyS wrote: 19/02/2021 14:04
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:04
kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:01

Znači kada svi vide dogovor između Bakira i Čovića, kada se objavi dokument i kada se ovi slikaju i daju izjave, taj dogovor za tebe ne postoji.
Ali ti tvrdiš da postoji neki tajni dogovor Irme Baralije sa Čovićem i Dodikom, koji niko živ nikada vidio nije.
Bože dragi...
Tebi je poznato da je zemlja okrugla i da ljudi-gušteri ne postoje, ili?
Zasto NS nije prihvatio zajednicki program prije izbora?

Zasto NS nije prihvatio da udje u vlast nakon izbora?

Kakav je cilj imala NS nakon ovih izbora? Osigurati mjesto gradonacelinka za HDZ


PS: Nemamo snimke sastanka u Karadjordjenu, ali smo kasnije mogli izrazunati 2+2 i doci do odredjenih zakljucaka.
NS radi u korsit HDZ-a i Dodika

E vidiš. Ovo je ključno. Od početka NS govori kako neće ni sa SDA ni sa HDZ. I birači su to znali. I opet su glasali za njih. Dakle, birači NS nisu prevareni jer je ispunjeno ono što je obećano. Nema ruku pod ruku s mafijom. Sve probleme koje imaš a tom odlukom isporuči onim Mostarcima, a nema ih baš malo, koji su zaokružili NS nakon što su ovi odbili suradnju sa SDA i nakon što su rekli da nema podržavanja kandidata SDA i/ili HDZ. Pa je li vam treba crtati jebemu mater, kako ne kontakte da je to ispoštovan dogovor isključivo između birača NS i te stranke. Ja znam da je to nepojmljivo biračima HDZ i SDA s obzirom da te dvije stranke nikad nijedno predizborno obećanje nisu održale pa vas principijelnost drugih žulja. Jebiga, naviknite
Jebe se takvim likovima za to. Po njima jedino SDA moze s HDZ jer navodno samo oni mogu s njima izaci na kraj. Nisu vazni kradja i korupcija jer svi kradu na Balkanu svakako. Njihova formula:

1. Svi Bosnjaci u jednu stranku
2. Uvjerljiva pobjeda te stranke na izborima
3. ???
4. Jaka BiH

Sve izvan ovoga je izdaja i jaca neprijatelja. Ovo pod 3. je nebitno dok se ne ostvare 1. i 2.
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#48744 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Leverage wrote: 19/02/2021 14:03
kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:57
Leverage wrote: 19/02/2021 13:50 Jesmo vam fino natovariti ovakve, sad bi on bio na temi SDP-a i pričao isto :lol:

Kad vas izrešetaju SDA-ovci i dijaspora svih boja i kolorita, novinari, kolumnisti, HanalitiĆari, Filipi i ostali Murseli, pa kad se vratite za pregovarački stol, onda ćemo vidjeti da li je dobra ideja da predložite "novo lice" za Predsjedništvo na opštim i "svježa lica" za gradonačelnike na lokalnim izborima ili je možda bolja ideja da podržite naše kandidate.
Živ bio...
Ne hvali se kandidatima koji se plaše SDA-ovaca, HanalitiĆara, Filipa i Mursela.
Nije im to baš neka reklama.
:wink:
Potpuno je nebitno ko se koga plaši u strankama.

Filipi I Murseli plaše potencijalne glasače, utjeruju ih u torove, dovode u pitanje njihove stavove, čine ih nesigurnim. Imaš veliki broj glasača koji nisu nacionalno nafurani, nikad ne bi glasali za SDA, ali postoje granice koje ne žele da se pređu, kao što je ovo u Mostaru.

Ako su juče glasali za NjS, šta misliš za koga će glasati sutra?
Danas lista od deset stavki - hoćemo da se Salem Marić povuče, hoćemo da objasnite kolektore, hoćemo da objasnite Uborak..., i to samo kao preduslov da bi sjeli za isti stol sa SDA.

Sutra rotirajući gradonačelnik.

Prekosutra glas da Marić, koji je prekjučer bio nepoželjan čak i za obični sastanak, postane predsjedavajući GV Mostara.

Danas se već priča o nekim granicama koje se ne bi trebalo i nije smjelo prelaziti.

Onda ispada da je SDP pi.kasta stranka, koja je od početka planirala podržati SDA, a građanima servirala drugu priču.
SDP stranka koja se boji Marića, Filipa i Mursela.

Vašom logikom- šta sutra očekivati od SDP? Da će se prepasti jednog teksta u Stavu i podržati etničku podjelu zemlje, biti Bakirova konkubina kada bude potpisivao novi Izborni zakon...

Ti si se već izjasnio po pitanju NS. Po tebi se oni trebaju ugasiti i utopiti u SDP, jer je po tebi njihova uloga bila da održe glasače dok SDP ima desetogodišnji oporavak od Lagumdžijinih prevara. Znači, sve podrediti da se elita u SDP osjeća komforno. :-)

Tako se grade partnerstva i koalicije. Principjelno, nema šta.

Ta vaša bahatost, glumljenje elite i bezobrazluk vas koštaju glasova.
Last edited by pemanapemani on 19/02/2021 14:21, edited 1 time in total.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48745 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

kluz franjo wrote: 19/02/2021 14:05
Leverage wrote: 19/02/2021 14:03
kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:57
Živ bio...
Ne hvali se kandidatima koji se plaše SDA-ovaca, HanalitiĆara, Filipa i Mursela.
Nije im to baš neka reklama.
:wink:
Potpuno je nebitno ko se koga plaši u strankama.

Filipi I Murseli plaše potencijalne glasače, utjeruju ih u torove, dovode u pitanje njihove stavove, čine ih nesigurnim. Imaš veliki broj glasača koji nisu nacionalno nafurani, nikad ne bi glasali za SDA, ali postoje granice koje ne žele da se pređu, kao što je ovo u Mostaru.

Ako su juče glasali za NjS, šta misliš za koga će glasati sutra?
Samo konstatujem da si se malo nespretno izrazio, ti kako hoćeš.
A meni je drag svaki glas za SĐP.
NjS znači Njihova Stranka.

Šta znači Đ u SĐP?
User avatar
Point.
Posts: 33506
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#48746 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Point. »

izvrsni direktor wrote: 19/02/2021 13:20
Point. wrote: 19/02/2021 13:15
Kikibombona wrote: 19/02/2021 12:46

Al' zato lik iz Svedske o Mostaru pise dan i noć. :lol: jebem ti boze majku :(
Nevezano za tu vašu prepirku i ne ulazim u nju, samo primjetim da ti, lik iz BiH o Kurdima i Kurdistanu isto pišeš dan i noć. Ako ćemo tom logikom, više on ima dodirnih tačaka sa BiH i Mostarom pa taman sa Marsa pisao nego ti sa Kurdima. :)

A sad nastavite :mrgreen:
Glupo poredjenje.
Nije otisao na neki kurdski forum da ih ubjedjuje kako je za njih najbolja opcija neka KSDA a koja ih je sve tamo osiromasila i pokrala i uz tp jos saradjuje citavo vrijeme sa onim koji kurdistan ne priznaju..

I
Svi smo mi Bosanci i Hercegovci bez obzira odakle pišemo. Svi imamo veze sa BiH, za razliku od npr Kikija i Kurdistana. I što on ima pravo da piše o Kurdima 24/7 a proziva druge, to mi nije jasno. I sad, čini mi se, opet ispada dijaspora kriva za sve a ne onih stotine hiljada žitelja BiH što svake izbore glasa za ublehe iz SDA.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#48747 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

doox wrote: 19/02/2021 13:30 Ima li na ovoj temi pet ljudi iz Mostara? Summjam, ali zato vi svi najbolje znate šta bi i kako bi trebalo u Mostaru da se situacija rješava. Popustite sa glupostima, pogotovo onaj naporni kurdoljubac, koji je postao karikatura i klaun na temama na kojima uporno pise, a nesretnik je katolik iz srednje Bosne, vise puta dokazao svoju netrpeljivost prema vjernicima islamske vjeroispovijesti, a sve to pod plastom kosmopolitizma i tolerancije...
Ovaj katolik iz srednje Bosne kaze da je papa šupak i da je vjerovanje u Boga besmislica. :D

Znam da je seljaku tesko shvatiti i prihvatiti da postoje ljudi izvan nacionalnih i vjerskih torova, ali...

Smrt stranci SDA!
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#48748 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

pemanapemani wrote: 19/02/2021 14:20
Leverage wrote: 19/02/2021 14:03
kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:57
Živ bio...
Ne hvali se kandidatima koji se plaše SDA-ovaca, HanalitiĆara, Filipa i Mursela.
Nije im to baš neka reklama.
:wink:
Potpuno je nebitno ko se koga plaši u strankama.

Filipi I Murseli plaše potencijalne glasače, utjeruju ih u torove, dovode u pitanje njihove stavove, čine ih nesigurnim. Imaš veliki broj glasača koji nisu nacionalno nafurani, nikad ne bi glasali za SDA, ali postoje granice koje ne žele da se pređu, kao što je ovo u Mostaru.

Ako su juče glasali za NjS, šta misliš za koga će glasati sutra?
Danas lista od deset stavki - hoćemo da se Salem Marić povuče, hoćemo da objasnite kolektore, hoćemo da objasnite Uborak..., i to samo kao preduslov da bi sjeli za isti stol sa SDA.

Sutra rotirajući gradonačelnik.

Prekosutra glas da Marić, koji je prekjučer bio nepoželjan čak i za obični sastanak, postane predsjedavajući GV Mostara.

Danas se već priča o nekim granicama koje se ne bi trebalo i nije smjelo prelaziti.

Onda ispada da je SDP pi.kasta stranka, koja je od početka planirala podržati SDA, a građanima servirala drugu priču.
SDP stranka koja se boji Marića, Filipa i Mursela.

Vašom logikom- šta sutra očekivati od SDP? Da će se prepasti jednog teksta u Stavu i podržati etničku podjelu zemlje, biti Bakirova konkubina kada bude potpisivao novi Izborni zakon...

Ti si se već izjasnio po pitanju NS. Po tebi se oni trebaju ugasiti i utopiti u SDP, jer je po tebi njihova uloga bila da održe glasače dok SDP ima desetogodišnji oporavak od Lagumdžijinih prevara. Znači, sve podrediti da se elita u SDP osjeća komforno.

Tako se grade partnerstva i koalicije. Principjelno, nema šta.

Ta vaša bahatost, glumljenje elite i bezobrazluk vas koštaju glasova.
Gluposti. Kad neko pročita onako kako hoće pa onda komentariše bezveze.

Evo ti, da se ne ponavljam:

viewtopic.php?f=77&t=74553&start=48775#p17163347
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48749 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

Previdjen detalj iz razgovora sa Irmom od prije par dana. Da SDA botovi vide da NS razmislja vise drzavotvorno i dalekoseznije od njih. Ni da pisnu o ovome.
"To znači da će se legitimitet hrvatstva određivati u izbornim jedinicima u kojima HDZ egzistencijalno i emotivno ucjenjujući ljude dobija većinu glasova. Da smo pristali da se upletemo u rotirajuće kolo isključivo sa vama, to bi bio novi detalj u Čovićevom narativu o vječitoj ugroženosti Hrvata i ojačalo bi mu pregovaračku poziciju za stolom s predstavnicima međunarodne zajednicete vodu tjeralo na njegov mlin kad je u pitanju Izborni zakon ,ali i još dublja etničko-teritorijalna podjela zemlje. Krivo vam je što ste prozreni i što je pitanje dana kada će detalji vašeg sporazuma sa HDZ-om izaći na vidjelo"
Last edited by Evenine on 19/02/2021 14:28, edited 1 time in total.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#48750 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:37 Vidi placenika NASE stranke sto su se okupili.

Narod necete prevariti !

Za vasu politiku glasove trazite na Palama i u Grudama :bih:
Krkanska SDA stranka vise nece vladati u urbanim sredinama. Jedino su dobili Brcko nakon dogovora sa SNSD i HDZ.

U Sarajevu su popisani. U Zenici popisani. U Tuzli su vazda bili nepozeljni. U Bihacu odbaceni.

Dakle, neka SDA ide na seljacke Pale, tamo im je mjesto, a tamo su im i koalicioni partneri.
Last edited by Kikibombona on 19/02/2021 14:28, edited 1 time in total.
Locked