Cekacemo tvoj komentar kad Bakir dogovori novi izborni zakon.
Kad se to desi ove se teme nece niko sjecati.
JohnnyS wrote: ↑19/02/2021 13:47zlajaBHF wrote: ↑19/02/2021 12:29 Znaci, da sumiramo.
Pedja Kojovic je naredio Irmi Baraliji da ne glasa za kandidata probosnaskih snaga, kako bi HDZ dobio mjesto gradonacelnika u Mostaru.
To se zove izdaja i to ce nazalost kostati lijevi blok u Mostaru ne samo sljedece izbore, nego sigurno i na duge staze.
Medjutim, steta je napravljena. Naredne 4 godine imamo HDZ gradonaclnika, i HDZ ce nastaviti sa politikom koja od Mostara zeli napraviti stolni grad.
Nadam se da ce probosanske snage uspjeti se oduprijeti toj politici kako bi Mostar ostao ono sto jeste, grad svih naroda.
Nadam se da su glasaci uvidjeli nakon ove izdaje, o kakvoj se stranci radi i da Nasa stranka, nije nista drugo nego alat u ruci Covica i Dodika. Ovaj performans u Mostaru je primjer i samo pocetak sta slijedi ako budu imali vlast.
Siguran sam kako si jako zabrinut i za lijevi blok i za njihove izglede na izborima. Garant ne spavaš od brige
Placa te Fedja po rijeci ili komentaru?
Znači sve se sa Irmom slažeš, ali je Irma "izdajica", a ti nisi.zlajaBHF wrote: ↑19/02/2021 13:47Vi ste stranka bez ikakvog sadrzaja. Prazna skoljka, koja se hrani nesposobnosti SDA u Sarajevu.kluz franjo wrote: ↑19/02/2021 13:42
Halo "izdajica", ne odgovaraš.
Ne podržavaš dakle ni ti dogovor SDA i HDZ o statutu Mostara - pola "'vamo", pola "tamo"?
Mozete mozda sa tom pricom prodavati maglu nekome jedno vrijeme, ali meni ne mozete ni sekunde.
Sve vam se svodi na tu SDA. Nisi napisao ni jedan psot bez da si njih spomenuo.
Ja nikad nisam tvrdio da sam podrzavao SDA ili njihove dogovore.
Ja samo tvrdim da je NASA stranka izdala Mostar i da bi nas sve sutra prodali ako im se stvori prilika!
Kod vas su isti ljudi na vlasti, samo sto ste u samoj srzi i ideologiji drugacija opcija.Leverage wrote: ↑19/02/2021 13:50 Jesmo vam fino natovariti ovakve, sad bi on bio na temi SDP-a i pričao isto
Kad vas izrešetaju SDA-ovci i dijaspora svih boja i kolorita, novinari, kolumnisti, HanalitiĆari, Filipi i ostali Murseli, pa kad se vratite za pregovarački stol, onda ćemo vidjeti da li je dobra ideja da predložite "novo lice" za Predsjedništvo na opštim i "svježa lica" za gradonačelnike na lokalnim izborima ili je možda bolja ideja da podržite naše kandidate.
NS je izdajnicka stranka, ne Irma.kluz franjo wrote: ↑19/02/2021 13:52
Znači sve se sa Irmom slažeš, ali je Irma "izdajica", a ti nisi.
Ti druže imaš puno ozbiljnijih problema od toga kako ko glasa u nekom gradskom vijeću.
Stoga ti toplo preporučujem da potražiš negdje stručniji savjet.
A do tada, živ ti meni i zdrav bio i rado u svoj Mostar navraćao.
Živ bio...Leverage wrote: ↑19/02/2021 13:50 Jesmo vam fino natovariti ovakve, sad bi on bio na temi SDP-a i pričao isto
Kad vas izrešetaju SDA-ovci i dijaspora svih boja i kolorita, novinari, kolumnisti, HanalitiĆari, Filipi i ostali Murseli, pa kad se vratite za pregovarački stol, onda ćemo vidjeti da li je dobra ideja da predložite "novo lice" za Predsjedništvo na opštim i "svježa lica" za gradonačelnike na lokalnim izborima ili je možda bolja ideja da podržite naše kandidate.
Potpuno je nebitno ko se koga plaši u strankama.kluz franjo wrote: ↑19/02/2021 13:57Živ bio...Leverage wrote: ↑19/02/2021 13:50 Jesmo vam fino natovariti ovakve, sad bi on bio na temi SDP-a i pričao isto
Kad vas izrešetaju SDA-ovci i dijaspora svih boja i kolorita, novinari, kolumnisti, HanalitiĆari, Filipi i ostali Murseli, pa kad se vratite za pregovarački stol, onda ćemo vidjeti da li je dobra ideja da predložite "novo lice" za Predsjedništvo na opštim i "svježa lica" za gradonačelnike na lokalnim izborima ili je možda bolja ideja da podržite naše kandidate.
Ne hvali se kandidatima koji se plaše SDA-ovaca, HanalitiĆara, Filipa i Mursela.
Nije im to baš neka reklama.
![]()
zlajaBHF wrote: ↑19/02/2021 13:04Zasto NS nije prihvatio zajednicki program prije izbora?kluz franjo wrote: ↑19/02/2021 13:01
Znači kada svi vide dogovor između Bakira i Čovića, kada se objavi dokument i kada se ovi slikaju i daju izjave, taj dogovor za tebe ne postoji.
Ali ti tvrdiš da postoji neki tajni dogovor Irme Baralije sa Čovićem i Dodikom, koji niko živ nikada vidio nije.
Bože dragi...
Tebi je poznato da je zemlja okrugla i da ljudi-gušteri ne postoje, ili?
Zasto NS nije prihvatio da udje u vlast nakon izbora?
Kakav je cilj imala NS nakon ovih izbora? Osigurati mjesto gradonacelinka za HDZ
PS: Nemamo snimke sastanka u Karadjordjenu, ali smo kasnije mogli izrazunati 2+2 i doci do odredjenih zakljucaka.
NS radi u korsit HDZ-a i Dodika
Samo konstatujem da si se malo nespretno izrazio, ti kako hoćeš.Leverage wrote: ↑19/02/2021 14:03Potpuno je nebitno ko se koga plaši u strankama.kluz franjo wrote: ↑19/02/2021 13:57Živ bio...Leverage wrote: ↑19/02/2021 13:50 Jesmo vam fino natovariti ovakve, sad bi on bio na temi SDP-a i pričao isto
Kad vas izrešetaju SDA-ovci i dijaspora svih boja i kolorita, novinari, kolumnisti, HanalitiĆari, Filipi i ostali Murseli, pa kad se vratite za pregovarački stol, onda ćemo vidjeti da li je dobra ideja da predložite "novo lice" za Predsjedništvo na opštim i "svježa lica" za gradonačelnike na lokalnim izborima ili je možda bolja ideja da podržite naše kandidate.
Ne hvali se kandidatima koji se plaše SDA-ovaca, HanalitiĆara, Filipa i Mursela.
Nije im to baš neka reklama.
![]()
Filipi I Murseli plaše potencijalne glasače, utjeruju ih u torove, dovode u pitanje njihove stavove, čine ih nesigurnim. Imaš veliki broj glasača koji nisu nacionalno nafurani, nikad ne bi glasali za SDA, ali postoje granice koje ne žele da se pređu, kao što je ovo u Mostaru.
Ako su juče glasali za NjS, šta misliš za koga će glasati sutra?
Nije isto reci da ne zele u koaliciju za ostalim probosanskim strankama, i ne podrzati njhivog kandidata koji je bio vanstranacki.JohnnyS wrote: ↑19/02/2021 14:04
E vidiš. Ovo je ključno. Od početka NS govori kako neće ni sa SDA ni sa HDZ. I birači su to znali. I opet su glasali za njih. Dakle, birači NS nisu prevareni jer je ispunjeno ono što je obećano. Nema ruku pod ruku s mafijom. Sve probleme koje imaš a tom odlukom isporuči onim Mostarcima, a nema ih baš malo, koji su zaokružili NS nakon što su ovi odbili suradnju sa SDA i nakon što su rekli da nema podržavanja kandidata SDA i/ili HDZ. Pa je li vam treba crtati jebemu mater, kako ne kontakte da je to ispoštovan dogovor isključivo između birača NS i te stranke. Ja znam da je to nepojmljivo biračima HDZ i SDA s obzirom da te dvije stranke nikad nijedno predizborno obećanje nisu održale pa vas principijelnost drugih žulja. Jebiga, naviknite
Jebe se takvim likovima za to. Po njima jedino SDA moze s HDZ jer navodno samo oni mogu s njima izaci na kraj. Nisu vazni kradja i korupcija jer svi kradu na Balkanu svakako. Njihova formula:JohnnyS wrote: ↑19/02/2021 14:04zlajaBHF wrote: ↑19/02/2021 13:04Zasto NS nije prihvatio zajednicki program prije izbora?kluz franjo wrote: ↑19/02/2021 13:01
Znači kada svi vide dogovor između Bakira i Čovića, kada se objavi dokument i kada se ovi slikaju i daju izjave, taj dogovor za tebe ne postoji.
Ali ti tvrdiš da postoji neki tajni dogovor Irme Baralije sa Čovićem i Dodikom, koji niko živ nikada vidio nije.
Bože dragi...
Tebi je poznato da je zemlja okrugla i da ljudi-gušteri ne postoje, ili?
Zasto NS nije prihvatio da udje u vlast nakon izbora?
Kakav je cilj imala NS nakon ovih izbora? Osigurati mjesto gradonacelinka za HDZ
PS: Nemamo snimke sastanka u Karadjordjenu, ali smo kasnije mogli izrazunati 2+2 i doci do odredjenih zakljucaka.
NS radi u korsit HDZ-a i Dodika
E vidiš. Ovo je ključno. Od početka NS govori kako neće ni sa SDA ni sa HDZ. I birači su to znali. I opet su glasali za njih. Dakle, birači NS nisu prevareni jer je ispunjeno ono što je obećano. Nema ruku pod ruku s mafijom. Sve probleme koje imaš a tom odlukom isporuči onim Mostarcima, a nema ih baš malo, koji su zaokružili NS nakon što su ovi odbili suradnju sa SDA i nakon što su rekli da nema podržavanja kandidata SDA i/ili HDZ. Pa je li vam treba crtati jebemu mater, kako ne kontakte da je to ispoštovan dogovor isključivo između birača NS i te stranke. Ja znam da je to nepojmljivo biračima HDZ i SDA s obzirom da te dvije stranke nikad nijedno predizborno obećanje nisu održale pa vas principijelnost drugih žulja. Jebiga, naviknite
Danas lista od deset stavki - hoćemo da se Salem Marić povuče, hoćemo da objasnite kolektore, hoćemo da objasnite Uborak..., i to samo kao preduslov da bi sjeli za isti stol sa SDA.Leverage wrote: ↑19/02/2021 14:03Potpuno je nebitno ko se koga plaši u strankama.kluz franjo wrote: ↑19/02/2021 13:57Živ bio...Leverage wrote: ↑19/02/2021 13:50 Jesmo vam fino natovariti ovakve, sad bi on bio na temi SDP-a i pričao isto
Kad vas izrešetaju SDA-ovci i dijaspora svih boja i kolorita, novinari, kolumnisti, HanalitiĆari, Filipi i ostali Murseli, pa kad se vratite za pregovarački stol, onda ćemo vidjeti da li je dobra ideja da predložite "novo lice" za Predsjedništvo na opštim i "svježa lica" za gradonačelnike na lokalnim izborima ili je možda bolja ideja da podržite naše kandidate.
Ne hvali se kandidatima koji se plaše SDA-ovaca, HanalitiĆara, Filipa i Mursela.
Nije im to baš neka reklama.
![]()
Filipi I Murseli plaše potencijalne glasače, utjeruju ih u torove, dovode u pitanje njihove stavove, čine ih nesigurnim. Imaš veliki broj glasača koji nisu nacionalno nafurani, nikad ne bi glasali za SDA, ali postoje granice koje ne žele da se pređu, kao što je ovo u Mostaru.
Ako su juče glasali za NjS, šta misliš za koga će glasati sutra?
NjS znači Njihova Stranka.kluz franjo wrote: ↑19/02/2021 14:05Samo konstatujem da si se malo nespretno izrazio, ti kako hoćeš.Leverage wrote: ↑19/02/2021 14:03Potpuno je nebitno ko se koga plaši u strankama.kluz franjo wrote: ↑19/02/2021 13:57
Živ bio...
Ne hvali se kandidatima koji se plaše SDA-ovaca, HanalitiĆara, Filipa i Mursela.
Nije im to baš neka reklama.
![]()
Filipi I Murseli plaše potencijalne glasače, utjeruju ih u torove, dovode u pitanje njihove stavove, čine ih nesigurnim. Imaš veliki broj glasača koji nisu nacionalno nafurani, nikad ne bi glasali za SDA, ali postoje granice koje ne žele da se pređu, kao što je ovo u Mostaru.
Ako su juče glasali za NjS, šta misliš za koga će glasati sutra?
A meni je drag svaki glas za SĐP.
Svi smo mi Bosanci i Hercegovci bez obzira odakle pišemo. Svi imamo veze sa BiH, za razliku od npr Kikija i Kurdistana. I što on ima pravo da piše o Kurdima 24/7 a proziva druge, to mi nije jasno. I sad, čini mi se, opet ispada dijaspora kriva za sve a ne onih stotine hiljada žitelja BiH što svake izbore glasa za ublehe iz SDA.izvrsni direktor wrote: ↑19/02/2021 13:20Glupo poredjenje.Point. wrote: ↑19/02/2021 13:15Nevezano za tu vašu prepirku i ne ulazim u nju, samo primjetim da ti, lik iz BiH o Kurdima i Kurdistanu isto pišeš dan i noć. Ako ćemo tom logikom, više on ima dodirnih tačaka sa BiH i Mostarom pa taman sa Marsa pisao nego ti sa Kurdima.Kikibombona wrote: ↑19/02/2021 12:46
Al' zato lik iz Svedske o Mostaru pise dan i noć.jebem ti boze majku
![]()
![]()
A sad nastavite![]()
Nije otisao na neki kurdski forum da ih ubjedjuje kako je za njih najbolja opcija neka KSDA a koja ih je sve tamo osiromasila i pokrala i uz tp jos saradjuje citavo vrijeme sa onim koji kurdistan ne priznaju..
I
Ovaj katolik iz srednje Bosne kaze da je papa šupak i da je vjerovanje u Boga besmislica.doox wrote: ↑19/02/2021 13:30 Ima li na ovoj temi pet ljudi iz Mostara? Summjam, ali zato vi svi najbolje znate šta bi i kako bi trebalo u Mostaru da se situacija rješava. Popustite sa glupostima, pogotovo onaj naporni kurdoljubac, koji je postao karikatura i klaun na temama na kojima uporno pise, a nesretnik je katolik iz srednje Bosne, vise puta dokazao svoju netrpeljivost prema vjernicima islamske vjeroispovijesti, a sve to pod plastom kosmopolitizma i tolerancije...
Gluposti. Kad neko pročita onako kako hoće pa onda komentariše bezveze.pemanapemani wrote: ↑19/02/2021 14:20Danas lista od deset stavki - hoćemo da se Salem Marić povuče, hoćemo da objasnite kolektore, hoćemo da objasnite Uborak..., i to samo kao preduslov da bi sjeli za isti stol sa SDA.Leverage wrote: ↑19/02/2021 14:03Potpuno je nebitno ko se koga plaši u strankama.kluz franjo wrote: ↑19/02/2021 13:57
Živ bio...
Ne hvali se kandidatima koji se plaše SDA-ovaca, HanalitiĆara, Filipa i Mursela.
Nije im to baš neka reklama.
![]()
Filipi I Murseli plaše potencijalne glasače, utjeruju ih u torove, dovode u pitanje njihove stavove, čine ih nesigurnim. Imaš veliki broj glasača koji nisu nacionalno nafurani, nikad ne bi glasali za SDA, ali postoje granice koje ne žele da se pređu, kao što je ovo u Mostaru.
Ako su juče glasali za NjS, šta misliš za koga će glasati sutra?
Sutra rotirajući gradonačelnik.
Prekosutra glas da Marić, koji je prekjučer bio nepoželjan čak i za obični sastanak, postane predsjedavajući GV Mostara.
Danas se već priča o nekim granicama koje se ne bi trebalo i nije smjelo prelaziti.
Onda ispada da je SDP pi.kasta stranka, koja je od početka planirala podržati SDA, a građanima servirala drugu priču.
SDP stranka koja se boji Marića, Filipa i Mursela.
Vašom logikom- šta sutra očekivati od SDP? Da će se prepasti jednog teksta u Stavu i podržati etničku podjelu zemlje, biti Bakirova konkubina kada bude potpisivao novi Izborni zakon...
Ti si se već izjasnio po pitanju NS. Po tebi se oni trebaju ugasiti i utopiti u SDP, jer je po tebi njihova uloga bila da održe glasače dok SDP ima desetogodišnji oporavak od Lagumdžijinih prevara. Znači, sve podrediti da se elita u SDP osjeća komforno.
Tako se grade partnerstva i koalicije. Principjelno, nema šta.
Ta vaša bahatost, glumljenje elite i bezobrazluk vas koštaju glasova.
"To znači da će se legitimitet hrvatstva određivati u izbornim jedinicima u kojima HDZ egzistencijalno i emotivno ucjenjujući ljude dobija većinu glasova. Da smo pristali da se upletemo u rotirajuće kolo isključivo sa vama, to bi bio novi detalj u Čovićevom narativu o vječitoj ugroženosti Hrvata i ojačalo bi mu pregovaračku poziciju za stolom s predstavnicima međunarodne zajednicete vodu tjeralo na njegov mlin kad je u pitanju Izborni zakon ,ali i još dublja etničko-teritorijalna podjela zemlje. Krivo vam je što ste prozreni i što je pitanje dana kada će detalji vašeg sporazuma sa HDZ-om izaći na vidjelo"
Krkanska SDA stranka vise nece vladati u urbanim sredinama. Jedino su dobili Brcko nakon dogovora sa SNSD i HDZ.