Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48651 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

tutku wrote: 19/02/2021 09:34 pogledah ovaj nastup baralije na n1, na stranu misljenje na glasanje za gradonacelnika, ali ne mogu se oteti dojmu da je vrlo samodopadna i nerealna. ja, ja, pa ja, ja sam donijela izbore. sustinski govoreci, ona je pokrenula pravni postupak koji je rezultirao izborima. dakle, njena zasluga apsolutno, no u domenu pokretanja pravnog postupka koji je rezultirao kako je rezultirao. svaka joj cast na tome, no treba biti objektivan i ne davati si vise zasluga nego li pripada, to ja shvatam kao ozbiljnog politicara ne politikanta.

kakogod se okrene, jadni smo mi glasaci u ovoj zemlji. imam osjecaj da iz godine u godinu opozicija je sve jadnija, politicki lideri su sve potkapacitiraniji a opet sve pretenciozniji, sve u svemu vrlo razocaravajuce. tesko je na sceni naci nekoga, barem za ove koji traze van kruga sda-hdz-snsd, ko predstavlja ozbiljnu politiku, ko nije konformista i ko posjeduje individualne kvalitete da napravi promjenu. mi to nazalost nemamo i dok god je tako bice korak naprijed nazad dva.
Pa da se pusti ljude da rade i bave se lokalom,moza bi i bilo efekta a ne ovako...nacrtaju ti metu na celu i pozovu "egzekutore" da te eleminisu i onda ljudi umjesto da rade,moraju se boriti protiv Bakirovh lazi i napada iz medija,interneta i ovako...sve nepismeno da razumije 2 i 2 koliko su.

I onda ovi sto nisu 30 godina u kriminalu i sto se ne znaju u tom blatu boriti...prave lapsuse,greske,gafove...kazu vjerovatno milion stvari koje ne bi nikada ni spomenuli,da ih se ne napada ovako.

To kada Irma govori ja,ja i ja...naglasava da je najzasluznija za nesto,sto i jeste i da nema osnova da ju se napada.

Ljudi od obraza i struke nisu navikli da se prepiru i svadjaju sa seoskim varalicama ,ljudima ogranicenog intelekta i ostalim i logicno je da ce tu biti svega.

Meni samo nije jasno zasto SDA sada ne pocne raditi u Mostaru...evo sve je izglasano,zna se sve ko je sta i hajde radite sada...do kada ovi misle voziti ovu nacionalisticku "lokomotivu" ??????
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#48652 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Manual »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:36
Manual wrote: 19/02/2021 11:25

HDZ politika je pobijedila u Mostaru

Medjutim ta politika vise ne napreduje, i umjesto da se smanjuje, Nasa stranka im pomaze da odrze svoje pozicije.
Netacno
HDZ održaje poziciju SDA, tako i SDA održaje poziciju HDZ.
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48653 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

Kažu da je Salem Marić napustio savjetničku fotelju jer hoće da uzgaja smilje...
:lol:
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48654 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:36
Manual wrote: 19/02/2021 11:25

HDZ politika je pobijedila u Mostaru
Povbjedila nije.....ali da je imala veliki uticaj, to jeste, i nije se moglo izbjeci. Valjda znas kakva je situacija bila 1993.

Medjutim ta politika vise ne napreduje, i umjesto da se smanjuje, Nasa stranka im pomaze da odrze svoje pozicije.


BH blok je cak imao sansu da udje u vlast i umanji uticaj HDZ-a, medjutim ni to nisu htjeli.



Gledaj, da je Nasa stranka zajedno sa SDP-om pobjedila izbore u probosanskom dijelu grada, isti bi napravili vlast sa HDZ-om. To im nije problem. Problem je DF, SBiH i SDA. Znaci radi se o stranci kojoj je blizi HDZ i SNSD. Za mene je to izdaja probosanskih biraca.
Jadnije od botovanja na forumu je samo kada dijaspora koja veze nema o BiH nista,pocne pricati o drzavi,o rusenju ,o spasiocima.
Evo psominje Komsica...pa da si imalo politicki pismen,znao bi da je Komsic personifikacija laganja,covjek bez obraza,lazni patriota...skontao pricu o drzavi na koju se pale nepismeni i jase 10 godina na toj mantri...u BiH je Komsic pomnozen sa nulom...i oni koji su mislili o njemu da je spasilac su konacno progledali i skontali...jos samo da dijaspora skonta a vi ocito necete nikada...valjda ostala inteligencija na nivou kada ste otisli iz BiH...a emancipacija u novo drustvo nije uspjela.
User avatar
Bancho
Posts: 652
Joined: 01/11/2011 11:45

#48655 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bancho »

Adil je sve fino objasnio ko je skim partner

https://www.klix.ba/vijesti/bih/adil-os ... /190427039
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48656 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kluz franjo wrote: 19/02/2021 11:39
Pričaš gluposti i prepričavaš laži.
I to nebi ni bilo sporno, da pri tome namjerno ili zbog neznanja aktivno ne učestvuješ u poganoj, šovinističkoj propagandnoj kampanji.

SDA je direktno svojim glasanjem za SNSD i HDZ kandidate za domove naroda dala ne pola ključa (kao u Mostaru), nego čitav set ključeva države SNSD-u i HDZ-u. To je fakat.
Taj koalicioni dogovor SDA/HDZ/SNSD je DF trojeručke prihvatio, bez ikakvih primjedbi. To je fakat.
Bakir i Čović su još u junu prošle godine dogovorili formalnu podjelu grada Mostara i način zajedničkog upravljanja istim (po pola ključa). To je fakat.
I SDP i NS su odmah osudili takav dogovor. To je fakat.

Kao što rekoh, to što ti sve to ne znaš (jer si se u tom periodu brinuo za podjelu Libije) je tvoj problem, ali ti ne daje za pravo da ljudima dijeliš epitete četnika, ustaša, izdajica itd...
Razmisljam da li da ti odgovorim, jer stvarno ne mogu primitivizma..... :roll:
Ne trosi mi se vrijeme na takve tipove.....

To "poganoj" i "sovinistickoj" ostavi za kafane.

To sto pises je obicna manipulacija. Optuzujues SDA ( I opet oni o SDA, na temi o NS) da je glasala za kandidata SNSD-a u domu naroda.
Pricas kao da je alternativa bila Jovan Divjak, a ne Mladen Ivanic :lol:

Osim toga, nije istina da je SDA mogla nesto uraditi po tom pitanju, jer i da nije glasala SDA, opet bi usao kandidat SNSD-a u dom naroda, samo drugim putem.


Znaci okani se supljih prica, i molim te gledaj na rijecnik kad pises samnom. Ne polemise mi se sa drekavcima koji se nemaju neki minimalan nivo kulture.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48657 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Manual wrote: 19/02/2021 11:41
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:36
Manual wrote: 19/02/2021 11:25

HDZ politika je pobijedila u Mostaru

Medjutim ta politika vise ne napreduje, i umjesto da se smanjuje, Nasa stranka im pomaze da odrze svoje pozicije.
Netacno
HDZ održaje poziciju SDA, tako i SDA održaje poziciju HDZ.
Kako da ne. Zato NS nije prihvatio ponudu svih probosanskih stranaka za zajednicki nastup u Mostaru?
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48658 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

zippoo87 wrote: 19/02/2021 11:45
Jadnije od botovanja na forumu je samo kada dijaspora koja veze nema o BiH nista,pocne pricati o drzavi,o rusenju ,o spasiocima.
Evo psominje Komsica...pa da si imalo politicki pismen,znao bi da je Komsic personifikacija laganja,covjek bez obraza,lazni patriota...skontao pricu o drzavi na koju se pale nepismeni i jase 10 godina na toj mantri...u BiH je Komsic pomnozen sa nulom...i oni koji su mislili o njemu da je spasilac su konacno progledali i skontali...jos samo da dijaspora skonta a vi ocito necete nikada...valjda ostala inteligencija na nivou kada ste otisli iz BiH...a emancipacija u novo drustvo nije uspjela.
Znam da nije lako.... ali mora se zivit
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48659 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

kluz franjo wrote: 17/02/2021 09:53 Pustoši patriJotskog uma...
Kada SDA i DF i noge i ruke dižu za HDZ, onda je to patriJotska dužnost.
Kada NS NE glasa za HDZ, onda je to patriJotska izdaja.
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48660 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:36
Manual wrote: 19/02/2021 11:25

HDZ politika je pobijedila u Mostaru
Povbjedila nije.....ali da je imala veliki uticaj, to jeste, i nije se moglo izbjeci. Valjda znas kakva je situacija bila 1993.

Medjutim ta politika vise ne napreduje, i umjesto da se smanjuje, Nasa stranka im pomaze da odrze svoje pozicije.


BH blok je cak imao sansu da udje u vlast i umanji uticaj HDZ-a, medjutim ni to nisu htjeli.



Gledaj, da je Nasa stranka zajedno sa SDP-om pobjedila izbore u probosanskom dijelu grada, isti bi napravili vlast sa HDZ-om. To im nije problem. Problem je DF, SBiH i SDA. Znaci radi se o stranci kojoj je blizi HDZ i SNSD. Za mene je to izdaja probosanskih biraca.
Da li ti mozes shvatiti da NS ne pravi nacionalisticke koalicije ,nego PROGRAMSKE...kao u Sarajevu i da se zadaju ciljevi i ide se raditi.
Da li to tvoja glava moze shvatiti ??
Nudili su svim strankama kada su ih pozivali u vlast da se pravi PROGRAMSKA koalicija,gdje ce se sve unaprijed dogovoriti i tacno ce se znati cija je odgovornost,ako se ne ispune ciljevi.

Da li znas ko je PRVI odbio ovakve prijedloge i ko nece ni u ludilu u vlast ako se zna ko radi a ko ne radi ??
Hajde pogadjaj,imas tri pokusaja :lol: :lol:
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48661 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:52
zippoo87 wrote: 19/02/2021 11:45
Jadnije od botovanja na forumu je samo kada dijaspora koja veze nema o BiH nista,pocne pricati o drzavi,o rusenju ,o spasiocima.
Evo psominje Komsica...pa da si imalo politicki pismen,znao bi da je Komsic personifikacija laganja,covjek bez obraza,lazni patriota...skontao pricu o drzavi na koju se pale nepismeni i jase 10 godina na toj mantri...u BiH je Komsic pomnozen sa nulom...i oni koji su mislili o njemu da je spasilac su konacno progledali i skontali...jos samo da dijaspora skonta a vi ocito necete nikada...valjda ostala inteligencija na nivou kada ste otisli iz BiH...a emancipacija u novo drustvo nije uspjela.
Znam da nije lako.... ali mora se zivit
O cemu ti ????
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48662 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

zippoo87 wrote: 19/02/2021 11:54
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:52
zippoo87 wrote: 19/02/2021 11:45
Jadnije od botovanja na forumu je samo kada dijaspora koja veze nema o BiH nista,pocne pricati o drzavi,o rusenju ,o spasiocima.
Evo psominje Komsica...pa da si imalo politicki pismen,znao bi da je Komsic personifikacija laganja,covjek bez obraza,lazni patriota...skontao pricu o drzavi na koju se pale nepismeni i jase 10 godina na toj mantri...u BiH je Komsic pomnozen sa nulom...i oni koji su mislili o njemu da je spasilac su konacno progledali i skontali...jos samo da dijaspora skonta a vi ocito necete nikada...valjda ostala inteligencija na nivou kada ste otisli iz BiH...a emancipacija u novo drustvo nije uspjela.
Znam da nije lako.... ali mora se zivit
O cemu ti ????
Haj furaj
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#48663 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by The 51st State »

ne znam sto se napada ovoliko nasa stranka, ljudi sami odluclli da naprave taj cin i da se koliko toliko drze svojih proklamacija, to ce biraci prepoznati te nagraditi ili kazniti pri iducim izborima, mislim da ce biti ovo drugo ali to bi valjda trebalo biti drago simpatizerima drugih stranaka?
statixx
Posts: 9837
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#48664 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:50
Pricas kao da je alternativa bila Jovan Divjak, a ne Mladen Ivanic :lol:

Kao da bi se nesto promjenilo.
Opozicione političke stranke 2016. godine otvoreno su upozoravale SDA i SBB kako ne smiju udovoljiti zahtjevu HDZ-a za imenovanje delegata Drage Puzigaće iz SNSD-a za zamjenika predsjedavajuće Doma naroda Parlamenta FBiH iz reda srpskog naroda.

Socijaldemokratska partija (SDP) BiH, koja ima većinu u Klubu Srba u Domu naroda Parlamenta FBiH, tražila je od koalicionih partnera SDA, SBB-a i HDZ-a da na mjesto člana Kolegija Doma naroda Parlamenta FBiH imenuju Slavišu Šućura kao legitimnog predstavnika Kluba Srba.

SDA i SBB oglušili su se na zahtjeve SDP-a i na taj način zajedno s HDZ-om uveli SNSD u vlast na nivou entiteta Federacija BiH. Dvije godine poslije, Puzigaćino imenovanje došlo je na naplatu s obzirom na to da se on pridružio predsjedavajućoj Doma naroda PFBiH Lidiji Bradari (HDZ) i "povukao" zaštitu vitalnog nacionalnog interesa zbog čega u konačnici nije ni održana sjednica Doma naroda Federalnog parlamenta.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/ko-su-d ... /180728053
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48665 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

Rastura vas analitiĆar zlaja iz Švecke
:lol:
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48666 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:57
zippoo87 wrote: 19/02/2021 11:54
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:52

Znam da nije lako.... ali mora se zivit
O cemu ti ????
Haj furaj
Ovakav odgovori i jeste tvoj domet...veze ti o BiH nemas...niti zivis BH realnost.
Ja bi na mjestu svih ovih dijasporaca sutio na ovakve teme i ne bi se mijesao u nesto sto ne kontam.

Znas li sta je zajednicko svima vama ...SDAovcima i "nisam za SDA ali"...zajednicko je da vi nikada ne odgovarate na cinjenice,ne uzimate u obzir kada pisete istinu ,nego tjerate svoje lazi sve dok u necijim glavama ne postanu istina.Problem smo vam upravo mi koji nemaju dvije istine...nego ili je jedno ili je drugo...ne moze biti malo jedno,malo drugo.

A evo i ti znaci uopste ne reagujes na cinjenice ...nego samo tupis svoje gluposti.
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48667 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Blizanac wrote: 19/02/2021 12:05 Rastura vas analitiĆar zlaja iz Švecke
:lol:
Zlaja i BH Cluster...udarne pesnice BH dijaspore u odbrani nacionalnih interesa BiH :lol: :lol: :lol: :lol:

Zna dijaspora sve o BiH iz SveCke,Austrije,Njemacke ali zato za 20 godina zivota u tim drzavama,ne znaju o njima nista...pa ni par recenica jezika :lol:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48668 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

statixx wrote: 19/02/2021 12:03
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:50
Pricas kao da je alternativa bila Jovan Divjak, a ne Mladen Ivanic :lol:

Kao da bi se nesto promjenilo.
Opozicione političke stranke 2016. godine otvoreno su upozoravale SDA i SBB kako ne smiju udovoljiti zahtjevu HDZ-a za imenovanje delegata Drage Puzigaće iz SNSD-a za zamjenika predsjedavajuće Doma naroda Parlamenta FBiH iz reda srpskog naroda.

Socijaldemokratska partija (SDP) BiH, koja ima većinu u Klubu Srba u Domu naroda Parlamenta FBiH, tražila je od koalicionih partnera SDA, SBB-a i HDZ-a da na mjesto člana Kolegija Doma naroda Parlamenta FBiH imenuju Slavišu Šućura kao legitimnog predstavnika Kluba Srba.

SDA i SBB oglušili su se na zahtjeve SDP-a i na taj način zajedno s HDZ-om uveli SNSD u vlast na nivou entiteta Federacija BiH. Dvije godine poslije, Puzigaćino imenovanje došlo je na naplatu s obzirom na to da se on pridružio predsjedavajućoj Doma naroda PFBiH Lidiji Bradari (HDZ) i "povukao" zaštitu vitalnog nacionalnog interesa zbog čega u konačnici nije ni održana sjednica Doma naroda Federalnog parlamenta.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/ko-su-d ... /180728053
Uporno pricate o SDA. Jesu li vam to upute iz centrale?
Kad vas neko upita o politici NS, samo recite SDA, Asim, Bakir, Seka, SDA, respiratori......Stvarno ne razumijem.

Po stoti put mogu ponviti SDA je nesposobna i korumpirana stranka!!!

Nasa stranka je izdajnicka. Zato sto je SDA izabrala nekog delegata iz SNSD-a umjesto SDP-a nije opravdanje za vase izrucivanje mjesta gradonacelnika Mostara HDZ-u !!!

HDZ ima to mjesto 12 godina......i vi im sad dajete jos 4.

Mostar nije samo Hrvatski grad, medjutim oni smatraju da jeste, i vi im pomazate u tome.

Da li ste svjesni da bi se mozda BiH raspala da je HDZ ovladao Mostarom. Znaci, Mostar je od strateskig znacaja, ali vasa amaterska stranka to ne razumije.....i ako vam se da prilika, vi cete sve prokockat, samo da bi imali vlast u opstini Centar u Sarajevu.....
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#48669 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by wewa »

bunk wrote: 19/02/2021 11:16
wewa wrote: 19/02/2021 10:59
bunk wrote: 19/02/2021 10:57 Tu grijesis.Ns i Sdp su ti koji su najvise izgubili.
koliko je nacelnickih mjesta izgubila NS a koliko SDP u KS?
Pogledaj broj glasova.
nisi mi odgovorio na pitanje.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#48670 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by wewa »

statixx wrote: 19/02/2021 11:39
wewa wrote: 19/02/2021 10:53
statixx wrote: 19/02/2021 10:47 Da ih ogade NiPovcima i vrate KS. :)
how yes no. mislim na ovaj prvi dio tvrdnje...
SDA najvise i gubi kako raste popularnost NIP-a.
SDAovci se trude pokazati da je NiP zapravo u koaliciji s izdajicama drzave, a time im nastoje smanjiti koalicioni potencijal.
zato je Dino prepoznao trenutak pa onako komentarisao potez NS u Mostaru. zato Dino i nije moja politicka opcija, ma koliko se borio protiv SDA.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#48671 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Manual »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:51
Manual wrote: 19/02/2021 11:41
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:36


Medjutim ta politika vise ne napreduje, i umjesto da se smanjuje, Nasa stranka im pomaze da odrze svoje pozicije.
Netacno
HDZ održaje poziciju SDA, tako i SDA održaje poziciju HDZ.
Kako da ne. Zato NS nije prihvatio ponudu svih probosanskih stranaka za zajednicki nastup u Mostaru?
Nisu to probosanske stranke to su govna, ne treba sa njima nista.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#48672 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:07Izdajnicka stranka, koja bi sve da proda, samo da bi vladala Bascarsijom.
Ti si IZDAJNIK. Ti.

Ti punis svedski budzet i doprinosis njihovoj ekonomiji.

Od cijele jebene Bosne i jebene Hercegovine nasao se lik iz SveCke da sere o izdaji.

A pitao bi te da zivis u jebenoj Brezi, da radis za 500 eura u rudniku, pa da ti SDA ne uplati krvavo zaradjenu platu, a ti imas stambeni kredit, zenu domacicu i dvoje djece. Dakle, ne seri Sved, ne znas kako je nama.

Mene ovih jebenih 25 godina nakon rata, u jebenoj Bosni u Hercegovini, u mom rodjenom gradu, ne jebe HDZ, ni SNSD, ni Maduru, ni Si Đi Ping... jebe me pacovska, izdajnicka i kriminalna SDA. Oni mi ne daju da zivim normalan zivotu, ubijaju me svaki dan, rastjerase moju rodbinu i prijatelje po cijelom svijetu.

Od vanjskog naprijatelja vazda je gori unutrašnji koji ti zabija noz u ledja. A to nama radi pacovska SDA, hljeb iz usta nam krade.

Dok taj RAK ne uklonimo iz naseg tkiva propali smo.

A ti jarane idi kritikuj Svensona, Andersona i Luksasona, pusti nas, dosta nam je nase muke.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#48673 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

wewa wrote: 19/02/2021 12:14
bunk wrote: 19/02/2021 11:16
wewa wrote: 19/02/2021 10:59

koliko je nacelnickih mjesta izgubila NS a koliko SDP u KS?
Pogledaj broj glasova.
nisi mi odgovorio na pitanje.
Mislim da sdp nije izgubio ni jednog jer nisu imali ni jednog.
Sda je izgubila 3 .
Ne znam na sta ciljas?
Govorim ti o broju glasova .
A 2022 Ns nece postojati osim mozda utopljena u Nip ili Sdp ka njihovo desno centarsko ili u slucaju Sdp desno krilo..
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48674 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

Da ste prave patriJote i vi razgulili u Švecku. Sa distance se bolje vidi situacija
Ovako ste izdajice i trebate da kopate u rudniku za 500 ojra
:D
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48675 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Kikibombona wrote: 19/02/2021 12:19
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 11:07Izdajnicka stranka, koja bi sve da proda, samo da bi vladala Bascarsijom.
Ti si IZDAJNIK. Ti.

Ti punis svedski budzet i doprinosis njihovoj ekonomiji.

Od cijele jebene Bosne i jebene Hercegovine nasao se lik iz SveCke da sere o izdaji.

A pitao bi te da zivis u jebenoj Brezi, da radis za 500 eura u rudniku, pa da ti SDA ne uplati krvavo zaradjenu platu, a ti imas stambeni kredit, zenu domacicu i dvoje djece. Dakle, ne seri Sved, ne znas kako je nama.

Mene ovih jebenih 25 godina nakon rata, u jebenoj Bosni u Hercegovini, u mom rodjenom gradu, ne jebe HDZ, ni SNSD, ni Maduru, ni Si Đi Ping... jebe me pacovska, izdajnicka i kriminalna SDA. Oni mi ne daju da zivim normalan zivotu, ubijaju me svaki dan, rastjerase moju rodbinu i prijatelje po cijelom svijetu.

Od vanjskog naprijatelja vazda je gori unutrašnji koji ti zabija noz u ledja. A to nama radi pacovska SDA, hljeb iz usta nam krade.

Dok taj RAK ne uklonimo iz naseg tkiva propali smo.

A ti jarane idi kritikuj Svensona, Andersona i Luksasona, pusti nas, dosta nam je nase muke.
Evo ga, dosao je i glasnogovornik PKK-a :lol:

Sobzirom da te poznajem sa drugog dijela foruma, znam da tvoja ljubav prema NS ima veze sa tvojim antimuslimanskim stavovima i nicim drugim.

Znam da ti nije lako zivjeti u drzavi i gradu gdje su muslimani svukud oko tebe.....ali sta da ti kazem.
Locked