Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51441
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#34226 Re: Pitamo Mehanicare ?
Svaka mu ćas...

-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#34227 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pojeli "mishi" zice. 
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#34228 Re: Pitamo Mehanicare ?
Al pratite price, nije se pokvario Mazdin dio vec Ford/PSA. 
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#34229 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ko se s njima druži popišan se budi.
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#34230 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zna li neko ima li u radnjama auto-dijelova da se kupi cep od posude ulja za kocnice? ravni bez ikakvih senzora
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#34232 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma nema vise ljudi da hoce da trqzi kvar
Da su neki rekli bi mijenjaj motor
Da su neki rekli bi mijenjaj motor
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#34233 Re: Pitamo Mehanicare ?
vidis da ima 
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#34234 Re: Pitamo Mehanicare ?
je l tajna koji majstor? nikad se ne zna
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#34235 Re: Pitamo Mehanicare ?
jeste nazalost,sorry...
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#34236 Re: Pitamo Mehanicare ?
...
Last edited by Optimus09 on 19/02/2021 13:48, edited 1 time in total.
-
Naslovnica
- Posts: 35457
- Joined: 20/03/2013 15:38
#34237 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evolution_IV wrote: ↑18/02/2021 15:21 Rjesen je kvar da znate![]()
pukle zice na konektoru dozer ventila na pumpi visokog pritiska![]()
,nakon sto su stavljene druge i zalemljeno upali iz prve i sad radi normalno...
- konektovan
- Posts: 51441
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#34238 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mora da ti je bitanga sredio...Evolution_IV wrote: ↑18/02/2021 17:04jeste nazalost,sorry...
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#34239 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nema bitange nikako. Eno mu stoji PM vec 10 dana neprocitana.
Jal ziv covjek zna li neko?
Jal ziv covjek zna li neko?
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#34240 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam mu halalio za svaki slucajdrug_profi wrote: ↑18/02/2021 20:28 Nema bitange nikako. Eno mu stoji PM vec 10 dana neprocitana.
Jal ziv covjek zna li neko?
-
Naslovnica
- Posts: 35457
- Joined: 20/03/2013 15:38
#34241 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bitanga mi je neki dan rekao da vam kažem da je umro.drug_profi wrote: ↑18/02/2021 20:28 Nema bitange nikako. Eno mu stoji PM vec 10 dana neprocitana.
Jal ziv covjek zna li neko?
'nači RIP bitanga
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#34243 Re: Pitamo Mehanicare ?
Neka mu je laka forumska zemlja
-
soferina
- Posts: 214
- Joined: 08/10/2020 10:06
#34244 Re: Pitamo Mehanicare ?
Konačno je našao život , lik je visio od jutra do mraka na forumu, bolestdrug_profi wrote: ↑18/02/2021 20:28 Nema bitange nikako. Eno mu stoji PM vec 10 dana neprocitana.
Jal ziv covjek zna li neko?
- konektovan
- Posts: 51441
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#34245 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne poznajem cojeka licno, ali sa svojim terslukom bio je generalno pozitivna forumska licnost, bio je doktor House ovog pdf-a.

- Hemel
- Posts: 6605
- Joined: 08/11/2003 00:00
- Location: prije i poslije tobe ista
#34246 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nije lahko ovaj forum napustiti.
Vratice se kad tad sa istim ili drugim nickom.
Zivi bili pa docekali.
Vratice se kad tad sa istim ili drugim nickom.
Zivi bili pa docekali.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#34247 Re: Pitamo Mehanicare ?
vratis se makar iz dosade kao ja ako nista drugo
- Hemel
- Posts: 6605
- Joined: 08/11/2003 00:00
- Location: prije i poslije tobe ista
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#34249 Re: Pitamo Mehanicare ?
Malo se drukcije cesljate ali brzo se skonta povratnik 
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#34250 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma ko je foxlife, nemojte da mjere preduzimam... nema ko nije progovorio...
