Mah fataju se za slamke.kluz franjo wrote: ↑17/02/2021 20:57 Novinarka kantonalne TV SA eksplicitno pita Kojovića u vezi mogućnosti nabavke vakcina od strane vlade Kantona Sarajevo u kojoj je premijer iz NS.
Čovjek joj normalno odgovori koja su njegova saznanja po tom pitanju.
I to je naravno njegov smrtni grijeh.
Kao što je vjerovatno smrtni grijeh novinarke TV SA što nije pitala zašto vlada KS ne nabavlja vakcine u Maglaju ili u HNK.
Da pojednostavimo:
Ne smije Forto raditi svoj posao u KS. A ni Kojović odgovarati na bilo koje novinarsko pitanje u vezi Sarajeva.
Ustvari sve što NS radi je pogrešno. Najbolje ih je jednostavno ukinuti.
Od svojih medjeda prave muhe a od tudjih muha medjede.

