Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48351 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:37
Better Man wrote: 17/02/2021 11:26

Pa naravno da je cilj rušnje SDA i ne samo njih, već i HDZ-a, jer oni su glavni odgovorni za sav kriminal i korupciju i to što izbora nije bilo u Mostaru. Kako raditi na poboljšanju situacije s onikma koji su najodgovorniji za krminal, pljačku i korupciju?
Upravo ovo sto pises je najbolji dokaz da nemate dobre namjere.

Vas cilj rusenje HDZ-a? Pa da sam ovca, mozda bi ti vjerovao, ali nisam. Vi NIKAD necete srusiti HDZ, to znam ja, ti, i svi koji ovo citaju.
Hocete li i SNSD srusiti? Sta je sljedece, vi cete zauustaviti globalno zagrijavanje?

Prihvatis ponisi Koalicije za Mostar prije izbora i kazes dio programa ce biti ovo, ovo i ovo. Kad budes dio vlasti, preuzmes na primjer zdravstvo, napravis rezultate (Kao sto trvdite da mozete) nakon toga biraci vide da znate raditi svoj posao i na sljedecim izborima vas podrze jos vise. Mozda onda budes vecina i preuzmes vlast.

Ali ne.... necemo u vlast, a kad se bude glasalo za gradonacelnika, mi cemo indirektno podrzati HDZ.


Vama je iskljucivo cilj srusiti SDA. To je vrh..... Vi cete praviti vlast sa HDZ-om, SDS-om, SNSD-om, Abdicem.....Sutra Seka da izadje iz SDA, vi bi i sa njom.

Kao sto sam rekao, samo da vam je Bascarsiju..... Vi bi ja mislim i raspad drzave podrzali.
I nimalo ne preuvelicavam. Ubjedjen sam da ce Kojovic dati HDZ-u treci entitet ako ikad bude u prilici, i to rado.....jer Kojovic zna da u Posusju ili Bileci on nema sta traziti.
Hajmo se praviti da SDA dobija glasove zbog dobrih rezultata a ne sto su najbogatija stranka i sto ih IVZ gura.

Cuvaju Bosnu kroz ekskluzivno pravo na koaliranje sa HDZ i SNSD.

Kralju, sad skontah da ti ne zivis u Mostaru cak stavise nisi ni u BiH?

NS fakat u krizi, nikad vise nece dobiti nijedan glas SDA dijaspore.
statixx
Posts: 9820
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#48352 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

Blizanac wrote: 17/02/2021 11:08 Ohladite malo od Mostara.
Sljedeća tema je Izborni zakon.
Izgleda da je već sve dogovoreno i potpisano. Na koga tipujete kao "izdajnika":

1 NS
2 SDP
3 NiP
4 SzBIH
5 PzP

Ajmo, struĆnjaci, da vas vidimo...
:D
Imaju vecinu s partnerima u Parlamentu BiH, ne treba im niko.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48353 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:44
Boli me kurac za tvoje misljenje, pobjeguljo.

Samo neka ljudi vide kako se uhinjite na pitanja na koja nemate odgovor. Patriotizam, sda, desnicarenje, a sve iz lagodne skandinavske socijaldemokratije.

Licemjeri. To je najveci problem naseg drustva. Takvi kao sto si ti. Licemjeri koji se vrijedjaju na istinu.
Razumijem da si frustriran, ali okani se mene.
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48354 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

statixx wrote: 17/02/2021 11:52
Blizanac wrote: 17/02/2021 11:08 Ohladite malo od Mostara.
Sljedeća tema je Izborni zakon.
Izgleda da je već sve dogovoreno i potpisano. Na koga tipujete kao "izdajnika":

1 NS
2 SDP
3 NiP
4 SzBIH
5 PzP

Ajmo, struĆnjaci, da vas vidimo...
:D
Imaju vecinu s partnerima u Parlamentu BiH, ne treba im niko.
Dobro to, rekoh već da je sve dogovoreno a vjerovatno i potpisano.
Pitanje je na koga će se baciti kletva izdajnička?
:D
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48355 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:53
Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:44
Boli me kurac za tvoje misljenje, pobjeguljo.

Samo neka ljudi vide kako se uhinjite na pitanja na koja nemate odgovor. Patriotizam, sda, desnicarenje, a sve iz lagodne skandinavske socijaldemokratije.

Licemjeri. To je najveci problem naseg drustva. Takvi kao sto si ti. Licemjeri koji se vrijedjaju na istinu.
Razumijem da si frustriran, ali okani se mene.
Ne uzmiči sad, kad je najteže...
:D
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48356 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

Da je NS isao u koaliciju sa SDA ne bi dobili onog jednog vijecnika iz zapadnog Mostara i bilo bi 18:17 za HDZ.

Ali hajde neka NS izvoza ono malo progresivnih Hrvata sto ima u Mostaru da bi SDA dobila nacelnika.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48357 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

high_volume wrote: 17/02/2021 11:48
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 10:53
Koliko znam, on je vanstranacki kadar.


Kandidat je bio neutralan i svi ga podrzali. Cak i izdajice iz BH Bloka su potvrdile da nije problem u kandidatu Guzinu.

Da je Guzin na izbore izašao kroz vlastitu kampanju, mogao bi proći kao nezavisan i neutralan kandidat, iako u kontekstu naših materijalno-ekonomsko-političkih odnosa, nema nezavisnih, neutralnih. Ne znam koliko treba biti naivan i povjerovati u Guzinovu nezavisnost i neutralnost od SDA :-)

Guzin, da je bio pametniji, mogao je odbaciti SDA kandidaturu i svoju političku sposobnost ponuditi SDP, biti njihov član i kandidat, i možda bi tada i prošao...
Bio je zajednicki kandidat probosanskih snaga, nije SDA.

Ako su svi bili slozni da je kompetentan, zasto ga nisu podrzali.

On nema vlast, tako da SDA kroz njega nebi mogla vladati. To je vise simbolicna pozicija. Zasto bi neko ko je lafo probosanski radije postavio kandidata iz HDZ-a?

Osim ako ne zeli zadovoljiti HDZ
statixx
Posts: 9820
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#48358 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

Blizanac wrote: 17/02/2021 11:55 Dobro to, rekoh već da je sve dogovoreno a vjerovatno i potpisano.
Pitanje je na koga će se baciti kletva izdajnička?
:D
Ma to ce biti predstavljeno kao veliki pomak na putu ka EU, MZ ce im cuvati ledja. :D
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48359 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Blizanac wrote: 17/02/2021 11:56

Ne uzmiči sad, kad je najteže...
:D
:D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52737
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#48360 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Chmoljo »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:53
Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:44
Boli me kurac za tvoje misljenje, pobjeguljo.

Samo neka ljudi vide kako se uhinjite na pitanja na koja nemate odgovor. Patriotizam, sda, desnicarenje, a sve iz lagodne skandinavske socijaldemokratije.

Licemjeri. To je najveci problem naseg drustva. Takvi kao sto si ti. Licemjeri koji se vrijedjaju na istinu.
Razumijem da si frustriran, ali okani se mene.
Okani se ti Bosne, a i Hercegovine, pa cu se okaniti i ja tebe.

Ti se bavis nama, a ne mi tobom.

Pobjeguljo.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52737
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#48361 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Chmoljo »

statixx wrote: 17/02/2021 11:58
Blizanac wrote: 17/02/2021 11:55 Dobro to, rekoh već da je sve dogovoreno a vjerovatno i potpisano.
Pitanje je na koga će se baciti kletva izdajnička?
:D
Ma to ce biti predstavljeno kao veliki pomak na putu ka EU, MZ ce im cuvati ledja. :D
I treba provjeriti je li procitano prije potpisivanja. Zna im se omaci...
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48362 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:59
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:53
Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:44
Boli me kurac za tvoje misljenje, pobjeguljo.

Samo neka ljudi vide kako se uhinjite na pitanja na koja nemate odgovor. Patriotizam, sda, desnicarenje, a sve iz lagodne skandinavske socijaldemokratije.

Licemjeri. To je najveci problem naseg drustva. Takvi kao sto si ti. Licemjeri koji se vrijedjaju na istinu.
Razumijem da si frustriran, ali okani se mene.
Okani se ti Bosne, a i Hercegovine, pa cu se okaniti i ja tebe.

Ti se bavis nama, a ne mi tobom.

Pobjeguljo.
Izdajico.....
Škobo Habu
Posts: 9793
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#48363 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:16

Patrioto, haj ti prvo ovamo, sa nama, da uzivas u ljepoti sda vladavine, pa onda seruckaj.

I lazovcina i bezobraznik. Bakirovu zenu cuva upravni odbor koju imenuje SDA sa HDZom, a ovamo dijelis neke moralne lekcije.

Mrs.
Ti si baš pogubio živce, čovječe. K'o da te je neko zavalio za kredit.

Zašto uporno braniš neodbranjivo?

NS moralni šampion u Mostaru i Sarajevu, a za Tuzli cijelo vrijeme hinjski šutiš, a djeliš lekcije drugim?

Spustit se na tvoj nivo znači zatjerati i tebe, i Bešlagića, i Kojovića, skupa sa prefriganim Imamovićem i kriminalcem Kukićem tamo gdje sunce ne sija.

Al' nije nivo.

Poklopi se...
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48364 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

S obzirom da je revizija tužbe protiv Srbije, sa pravne strane, odrađena vrhunski, ne sumLJam da će i ovaj sporazum o Izbornom zakonu biti istog kvaliteta
:D
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48365 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:57
high_volume wrote: 17/02/2021 11:48
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 10:53
Koliko znam, on je vanstranacki kadar.


Kandidat je bio neutralan i svi ga podrzali. Cak i izdajice iz BH Bloka su potvrdile da nije problem u kandidatu Guzinu.

Da je Guzin na izbore izašao kroz vlastitu kampanju, mogao bi proći kao nezavisan i neutralan kandidat, iako u kontekstu naših materijalno-ekonomsko-političkih odnosa, nema nezavisnih, neutralnih. Ne znam koliko treba biti naivan i povjerovati u Guzinovu nezavisnost i neutralnost od SDA :-)

Guzin, da je bio pametniji, mogao je odbaciti SDA kandidaturu i svoju političku sposobnost ponuditi SDP, biti njihov član i kandidat, i možda bi tada i prošao...
Bio je zajednicki kandidat probosanskih snaga, nije SDA.

Ako su svi bili slozni da je kompetentan, zasto ga nisu podrzali.

On nema vlast, tako da SDA kroz njega nebi mogla vladati. To je vise simbolicna pozicija. Zasto bi neko ko je lafo probosanski radije postavio kandidata iz HDZ-a?

Osim ako ne zeli zadovoljiti HDZ
Da je NS isao u koaliciju sa SDA ne bi dobili onog jednog vijecnika iz zapadnog Mostara i bilo bi 18:17 za HDZ.

Ali hajde neka NS izvoza ono malo progresivnih Hrvata sto ima u Mostaru da bi SDA dobila nacelnika.

I to treba biti korak ka pomirenju i popustanju tenzija u gradu.

Pa nije UZP carte blanche da politicki radis sta ti je volja.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48366 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Nasa stranka ce isporuciti treci entitet Covicu prvom prilikom. Nece im trebati vlast 20 godina. Jedan mandat u drzavnoj vlast, zajedno sa satelitima ce biti dovoljan.

Nakon ovoga, vjerujem da su ljudi uvidjeli da se radi o laznoj gradjanskoj opciji, nego stranci koja iza zavjese saradjuje sa HDZ-om i SNSD-om.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52737
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#48367 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Chmoljo »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 12:00
Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:59
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:53

Razumijem da si frustriran, ali okani se mene.
Okani se ti Bosne, a i Hercegovine, pa cu se okaniti i ja tebe.

Ti se bavis nama, a ne mi tobom.

Pobjeguljo.
Izdajico.....
Mozda jesam. Ali picka nisam.
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#48368 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 12:03 Nasa stranka ce isporuciti treci entitet Covicu prvom prilikom. Nece im trebati vlast 20 godina. Jedan mandat u drzavnoj vlast, zajedno sa satelitima ce biti dovoljan.

Nakon ovoga, vjerujem da su ljudi uvidjeli da se radi o laznoj gradjanskoj opciji, nego stranci koja iza zavjese saradjuje sa HDZ-om i SNSD-om.
I snsd-om? Jesu li to i u Banjaluci izdali, sunce im prevarantsko? :-x
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48369 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 12:03 Nasa stranka ce isporuciti treci entitet Covicu prvom prilikom. Nece im trebati vlast 20 godina. Jedan mandat u drzavnoj vlast, zajedno sa satelitima ce biti dovoljan.

Nakon ovoga, vjerujem da su ljudi uvidjeli da se radi o laznoj gradjanskoj opciji, nego stranci koja iza zavjese saradjuje sa HDZ-om i SNSD-om.
Tako je!
Bolje sarađivati sa pomenutima ispred nego iza zavjese...ha ja
:D
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48370 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Chmoljo wrote: 17/02/2021 12:05
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 12:00
Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:59

Okani se ti Bosne, a i Hercegovine, pa cu se okaniti i ja tebe.

Ti se bavis nama, a ne mi tobom.

Pobjeguljo.
Izdajico.....
Mozda jesam. Ali picka nisam.
Biti izdajica je mnogo niza kategorija od picke....Neko bi rekao supak.

NS su se pokazali kao izdajice. Oni su gotovi van Sarajeva !

Ko sutra da glasa za te izdajice u Mostaru i kako da se pogleda u ogledalo. Ovi koji su glasali za njih ovaj put, gledaju u pod kad hodaju....
Last edited by zlajaBHF on 17/02/2021 12:09, edited 1 time in total.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48371 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

joint union wrote: 17/02/2021 12:05
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 12:03 Nasa stranka ce isporuciti treci entitet Covicu prvom prilikom. Nece im trebati vlast 20 godina. Jedan mandat u drzavnoj vlast, zajedno sa satelitima ce biti dovoljan.

Nakon ovoga, vjerujem da su ljudi uvidjeli da se radi o laznoj gradjanskoj opciji, nego stranci koja iza zavjese saradjuje sa HDZ-om i SNSD-om.
I snsd-om? Jesu li to i u Banjaluci izdali, sunce im prevarantsko? :-x
Ne znam koliko si upoznat, ali SNSD ima vijecnika u Mostaru, koji je glasao za HDZ-ovog kandidata.

HDZ su podrzali HRS, SNSD i NS.
SDP je lafo podrzao Koalciju za Mostar, ali samo zato sto su znali da ce HDZ pobjediti svakako.
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#48372 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by don vito »

Blizanac wrote: 17/02/2021 11:08 Ohladite malo od Mostara.
Sljedeća tema je Izborni zakon.
Izgleda da je već sve dogovoreno i potpisano. Na koga tipujete kao "izdajnika":

1 NS
2 SDP
3 NiP
4 SzBIH
5 PzP

Ajmo, struĆnjaci, da vas vidimo...
:D
Već sam napisao u prethodnom postu

AV-AV Avdo Avdić će po smjernicama Osmice imati zadatak da bude ko fol "objektivan" i napisaće patetični tekst patetičnog naslova tipa "Sve bošnjačke izdaje" gdje će, po običaju, napraviti bućkuriš svega i svačega, pa izjednačiti sve aferime SDA sa suzdržanošću dvije vijećnice NS pri izboru gradonačelnika grada u kojem se sve odluke donose na Vijeću dvotrećinskom većinom…

Hayat, Stav, Faktor, Slobodna Bosna, FTV i Zildžćeva brigada na društvenim mrežama: "Više se nije moglo, Izetbegović se lavovski borio, ali su mu Peđa Kojović i Irma Baralija otežali poziciju u pregovorima"…

Naravno, spomenut će se još "izdaja", kako je SDA jadna sama protiv svih na braniku jedinstvene, cjelovite, nedjeljive, smjernice je već dao bivši kondukter...

Salem Marić: Protiv nas nije bio samo HDZ, nego i OHR i čelni ljudi Bh. bloka iz Sarajeva

https://www.klix.ba/vijesti/bih/maric-p ... /210215127
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#48373 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 12:09
joint union wrote: 17/02/2021 12:05
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 12:03 Nasa stranka ce isporuciti treci entitet Covicu prvom prilikom. Nece im trebati vlast 20 godina. Jedan mandat u drzavnoj vlast, zajedno sa satelitima ce biti dovoljan.

Nakon ovoga, vjerujem da su ljudi uvidjeli da se radi o laznoj gradjanskoj opciji, nego stranci koja iza zavjese saradjuje sa HDZ-om i SNSD-om.
I snsd-om? Jesu li to i u Banjaluci izdali, sunce im prevarantsko? :-x
Ne znam koliko si upoznat, ali SNSD ima vijecnika u Mostaru, koji je glasao za HDZ-ovog kandidata.

HDZ su podrzali HRS, SNSD i NS.
SDP je lafo podrzao Koalciju za Mostar, ali samo zato sto su znali da ce HDZ pobjediti svakako.
Ne znam, kucam iz Canade. Kako je onda ovaj hdz imao samo 18 glasova? Ako su ga podrzali HRS, SNSD i NS, i jos hdz, trebao bi imati barem 20?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52737
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#48374 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Chmoljo »

Škobo Habu wrote: 17/02/2021 12:01
Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:16

Patrioto, haj ti prvo ovamo, sa nama, da uzivas u ljepoti sda vladavine, pa onda seruckaj.

I lazovcina i bezobraznik. Bakirovu zenu cuva upravni odbor koju imenuje SDA sa HDZom, a ovamo dijelis neke moralne lekcije.

Mrs.
Ti si baš pogubio živce, čovječe. K'o da te je neko zavalio za kredit.

Zašto uporno braniš neodbranjivo?

NS moralni šampion u Mostaru i Sarajevu, a za Tuzli cijelo vrijeme hinjski šutiš, a djeliš lekcije drugim?

Spustit se na tvoj nivo znači zatjerati i tebe, i Bešlagića, i Kojovića, skupa sa prefriganim Imamovićem i kriminalcem Kukićem tamo gdje sunce ne sija.

Al' nije nivo.

Poklopi se...
Trebam se na sve ocitovati jer? Sta? Glasnogovornik sam Nase stranke?

Bojim se da nisam.

Oni na sta reagujem je licemjerje botulista kojima se imputira ono sto se radi desetljecima. HDZ nikad jaci u posljednjih godina, SDA nikad privrzeniji istima, a ovamo se irmi i pedji crtaju mete na celu. HDZ i SDA su bukvalno prst i nokat od '94, i sada trebamo gledati i slusati kako je neko izdajica, jer je kao nesto pogodovao HDZu.

Dokle jebanje u zdrav mozak?

Ne branim ni irmu ni pedju jer su uradili nesto, ili nisu uradili. Napadam cisti bezobrazluk i licemjerje kojim su okiceni ovi napadi. Konstruktivne kritike su uvijek dobrodosle, ali ove neke poluvijene prijetnje sigurno to nisu.

Ne mogu znati sve o svemu kao ti. Ipak sam potkapacitiran, kao sto si to vec ustanovio. Ali mogu poznati zeleno govno, jer sam dovoljno puta u isto ugazio.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#48375 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Damage control,day 3.
:lol: :lol:
Locked