Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#33227 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jesul ubodne il obicne
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33228 Re: Pitamo Mehanicare ?
@EasyMan
svaka cast prike, nisi se naljutio, neko bi me vec zatjero u pm 
- muha_sa
- Posts: 140410
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
- muha_sa
- Posts: 140410
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#33231 Re: Pitamo Mehanicare ?
Uzet ce za njega stoju dvije na otpadu i ende
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33232 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ispravno se kaže lavabao, kao i sakao, rešao.
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#33233 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koje? Dvopolne ili tropolne? Ima na svakoj Inji pumpi u vasem i nasem gradu 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#33234 Re: Pitamo Mehanicare ?

ovu sam jedva nasao
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#33235 Re: Pitamo Mehanicare ?
Samo opusteno_BataZiv_0809 wrote: ↑21/01/2021 19:16 @EasyMansvaka cast prike, nisi se naljutio, neko bi me vec zatjero u pm
![]()
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#33236 Re: Pitamo Mehanicare ?
Tih ubodnih sam vidio u novom Bingu, a ja nigdje ne mogu da nadjem obicne narandzaste sijalice za zmigavac
Prije 7 dana kolega kupio u Bingu, ja otisao dan poslije kad nema 
Nema na EP pumpama, nema u Merkatoru, nema u Bingu, nema u par prodavnica autodijelova...
Nema na EP pumpama, nema u Merkatoru, nema u Bingu, nema u par prodavnica autodijelova...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#33237 Re: Pitamo Mehanicare ?
Haha rijetko ko ima tu w21w5w,i kod mene su te u stopkama,za divno cudo motorex ima bosch pure white original
G7 isto koristi te,ovi u euromotoriu prvi put vidjeli kad sam donio pregorenu,kae nemamo tih ubodnih
Samo cekam na siluxu akciju na besplatnu dostavu pa da opet kupim 10kom helle da imam,nedavno sam w5w kupio za 5KM/10kom

-
novi_korisnik
- Posts: 222
- Joined: 09/04/2014 13:11
#33238 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da probam ponovonovi_korisnik wrote: ↑18/01/2021 15:30 Pozdrav,
Da li imate za preporuku nekog automehanicara na području Sarajeva, koji bi otisao do jedne auto kuće na podrucju grada da pregelda vozilo. Oni imaju svoju dizalicu, tako da bi mu samo trebala dijagnostika. Naravno, bilo bi placeno, i mogu ga ja odbaciti i vratiti kući. U pitanju je VW Passat CC
Hvala![]()
- konektovan
- Posts: 51393
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33239 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imam ti ja druze dvije nove narandzaste, samo obje su lijeve..
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#33240 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mog'o bi ti druze biti diskonektovani
- konektovan
- Posts: 51393
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33241 Re: Pitamo Mehanicare ?
EasyMan wrote: ↑21/01/2021 21:36Mog'o bi ti druze biti diskonektovani![]()
Pogledaj na hifa pumpi, švrakino...
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#33242 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako ne nadjem sutra u Autodomu kod Merkatora ici cu na Hifu. Hvalakonektovan wrote: ↑21/01/2021 21:39
Pogledaj na hifa pumpi, švrakino...
-
preludezalude
- Posts: 7009
- Joined: 07/03/2012 00:09
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#33244 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kakav si ti fakin
Dobro ja rekoh
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#33245 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
profatr
- Posts: 508
- Joined: 23/07/2016 07:01
#33246 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dobri majstori imaju puno posla i nemaju kad hodati naokolo. Jedino da dogovoriš da nekome odvučeš auto na provjeru ako prodavac to dopusti.novi_korisnik wrote: ↑21/01/2021 21:21Da probam ponovonovi_korisnik wrote: ↑18/01/2021 15:30 Pozdrav,
Da li imate za preporuku nekog automehanicara na području Sarajeva, koji bi otisao do jedne auto kuće na podrucju grada da pregelda vozilo. Oni imaju svoju dizalicu, tako da bi mu samo trebala dijagnostika. Naravno, bilo bi placeno, i mogu ga ja odbaciti i vratiti kući. U pitanju je VW Passat CC
Hvala![]()
![]()
-
nookey
- Posts: 1058
- Joined: 13/10/2010 21:42
#33247 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moze li neko brzinski odokativno reci koliko kosta zamjena zadnje brave na Golfu 4, samo ruke me zanimaju, pocinje mi majstor piciti po zivcima pa da vidim da me ne uzima?
Ja bih je zamijenio, al sam povrijedio ruku, ima sve na youtube-u.
Hvala unaprijed!
Ja bih je zamijenio, al sam povrijedio ruku, ima sve na youtube-u.
Hvala unaprijed!
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33248 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma sta moze kostat 20-30 maraka ,nije to neki zaman posao..
- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#33249 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sad ced vidjet‘, majstor mu 80-100 rek‘o 
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33250 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma bar petobu mu zavrno ko da gledam
