Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#33226 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by noviclan »

_BataZiv_0809 wrote: 21/01/2021 18:57
EasyMan wrote: 21/01/2021 18:55
Ps: Zna li neko gdje ima kupiti zute sijalice za zmigavac od Pofalica do Otoke?
E jbga ja znam samo one crvenkaste za Bascarsija-M.Dvor :(
:lol:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#33227 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

_BataZiv_0809 wrote: 21/01/2021 18:57
EasyMan wrote: 21/01/2021 18:55
Ps: Zna li neko gdje ima kupiti zute sijalice za zmigavac od Pofalica do Otoke?
E jbga ja znam samo one crvenkaste za Bascarsija-M.Dvor :(
Jesul ubodne il obicne :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33228 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by _BataZiv_0809 »

@EasyMan :thumbup: svaka cast prike, nisi se naljutio, neko bi me vec zatjero u pm :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#33231 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by muha_sa »

Naslovnica wrote: 21/01/2021 19:35
:shock:
WoW
Uzet ce za njega stoju dvije na otpadu i ende :(
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#33232 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Naslovnica wrote: 21/01/2021 18:14 dobro da zastanem kada hoću da kažem lavabo, da se ne zajebem
Ispravno se kaže lavabao, kao i sakao, rešao.
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#33233 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by iceman ze »

Koje? Dvopolne ili tropolne? Ima na svakoj Inji pumpi u vasem i nasem gradu :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#33234 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mk ultra »

Image

ovu sam jedva nasao :skoljka:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#33235 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

_BataZiv_0809 wrote: 21/01/2021 19:16 @EasyMan :thumbup: svaka cast prike, nisi se naljutio, neko bi me vec zatjero u pm :lol:
Samo opusteno :lol:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#33236 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

Tih ubodnih sam vidio u novom Bingu, a ja nigdje ne mogu da nadjem obicne narandzaste sijalice za zmigavac :-) Prije 7 dana kolega kupio u Bingu, ja otisao dan poslije kad nema :)

Nema na EP pumpama, nema u Merkatoru, nema u Bingu, nema u par prodavnica autodijelova...
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#33237 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Evolution_IV »

mk ultra wrote: 21/01/2021 20:03 Image

ovu sam jedva nasao :skoljka:
Haha rijetko ko ima tu w21w5w,i kod mene su te u stopkama,za divno cudo motorex ima bosch pure white original 😀

G7 isto koristi te,ovi u euromotoriu prvi put vidjeli kad sam donio pregorenu,kae nemamo tih ubodnih 🤣

Samo cekam na siluxu akciju na besplatnu dostavu pa da opet kupim 10kom helle da imam,nedavno sam w5w kupio za 5KM/10kom

Image
novi_korisnik
Posts: 222
Joined: 09/04/2014 13:11

#33238 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by novi_korisnik »

novi_korisnik wrote: 18/01/2021 15:30 Pozdrav,

Da li imate za preporuku nekog automehanicara na području Sarajeva, koji bi otisao do jedne auto kuće na podrucju grada da pregelda vozilo. Oni imaju svoju dizalicu, tako da bi mu samo trebala dijagnostika. Naravno, bilo bi placeno, i mogu ga ja odbaciti i vratiti kući. U pitanju je VW Passat CC

Hvala ;)
Da probam ponovo :)
User avatar
konektovan
Posts: 51390
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33239 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

EasyMan wrote: 21/01/2021 20:37 Tih ubodnih sam vidio u novom Bingu, a ja nigdje ne mogu da nadjem obicne narandzaste sijalice za zmigavac :-) Prije 7 dana kolega kupio u Bingu, ja otisao dan poslije kad nema :)

Nema na EP pumpama, nema u Merkatoru, nema u Bingu, nema u par prodavnica autodijelova...
Imam ti ja druze dvije nove narandzaste, samo obje su lijeve..
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#33240 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

konektovan wrote: 21/01/2021 21:21
EasyMan wrote: 21/01/2021 20:37 Tih ubodnih sam vidio u novom Bingu, a ja nigdje ne mogu da nadjem obicne narandzaste sijalice za zmigavac :-) Prije 7 dana kolega kupio u Bingu, ja otisao dan poslije kad nema :)

Nema na EP pumpama, nema u Merkatoru, nema u Bingu, nema u par prodavnica autodijelova...
Imam ti ja druze dvije nove narandzaste, samo obje su lijeve..
Mog'o bi ti druze biti diskonektovani :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51390
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33241 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

EasyMan wrote: 21/01/2021 21:36
konektovan wrote: 21/01/2021 21:21
EasyMan wrote: 21/01/2021 20:37 Tih ubodnih sam vidio u novom Bingu, a ja nigdje ne mogu da nadjem obicne narandzaste sijalice za zmigavac :-) Prije 7 dana kolega kupio u Bingu, ja otisao dan poslije kad nema :)

Nema na EP pumpama, nema u Merkatoru, nema u Bingu, nema u par prodavnica autodijelova...
Imam ti ja druze dvije nove narandzaste, samo obje su lijeve..
Mog'o bi ti druze biti diskonektovani :lol:
:mrgreen:

Pogledaj na hifa pumpi, švrakino...
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#33242 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

konektovan wrote: 21/01/2021 21:39
EasyMan wrote: 21/01/2021 21:36
konektovan wrote: 21/01/2021 21:21

Imam ti ja druze dvije nove narandzaste, samo obje su lijeve..
Mog'o bi ti druze biti diskonektovani :lol:
:mrgreen:

Pogledaj na hifa pumpi, švrakino...
Ako ne nadjem sutra u Autodomu kod Merkatora ici cu na Hifu. Hvala
preludezalude
Posts: 7008
Joined: 07/03/2012 00:09

#33243 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by preludezalude »

mk ultra wrote: 21/01/2021 20:03 Image

ovu sam jedva nasao :skoljka:
Po kakvim mjestima si ti gledao? Toga ima kupiti na svakom koraku. Kod mene su takve i gdje god svratim...ima.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#33244 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by ruud »

konektovan wrote: 21/01/2021 21:21
Imam ti ja druze dvije nove narandzaste, samo obje su lijeve..
Kakav si ti fakin :lol:
Dobro ja rekoh
ruud wrote: 10/01/2021 18:33 s tobom nikad na zelenu granu :-)
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#33245 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

_BataZiv_0809 wrote: 21/01/2021 18:57
EasyMan wrote: 21/01/2021 18:55
Ps: Zna li neko gdje ima kupiti zute sijalice za zmigavac od Pofalica do Otoke?
E jbga ja znam samo one crvenkaste za Bascarsija-M.Dvor :(
:lol: :lol:
profatr
Posts: 508
Joined: 23/07/2016 07:01

#33246 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by profatr »

novi_korisnik wrote: 21/01/2021 21:21
novi_korisnik wrote: 18/01/2021 15:30 Pozdrav,

Da li imate za preporuku nekog automehanicara na području Sarajeva, koji bi otisao do jedne auto kuće na podrucju grada da pregelda vozilo. Oni imaju svoju dizalicu, tako da bi mu samo trebala dijagnostika. Naravno, bilo bi placeno, i mogu ga ja odbaciti i vratiti kući. U pitanju je VW Passat CC

Hvala ;)
Da probam ponovo :)
Dobri majstori imaju puno posla i nemaju kad hodati naokolo. Jedino da dogovoriš da nekome odvučeš auto na provjeru ako prodavac to dopusti.
nookey
Posts: 1058
Joined: 13/10/2010 21:42

#33247 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by nookey »

Moze li neko brzinski odokativno reci koliko kosta zamjena zadnje brave na Golfu 4, samo ruke me zanimaju, pocinje mi majstor piciti po zivcima pa da vidim da me ne uzima?
Ja bih je zamijenio, al sam povrijedio ruku, ima sve na youtube-u.
Hvala unaprijed!
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#33248 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

ma sta moze kostat 20-30 maraka ,nije to neki zaman posao..
User avatar
Rockefeller
Posts: 8701
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#33249 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Rockefeller »

Sad ced vidjet‘, majstor mu 80-100 rek‘o :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#33250 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Ma bar petobu mu zavrno ko da gledam
Post Reply