opa tuzlak brije li se jos uvijek na anti dayton i bpnp i nije te odavno bilo od bana
Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Nike af1 white
- Posts: 813
- Joined: 27/03/2018 11:33
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#16327 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Samo budale briju na fašizam.Nike af1 white wrote: ↑17/01/2021 21:47opa tuzlak brije li se jos uvijek na anti dayton i bpnp i nije te odavno bilo od bana![]()
![]()
Zamijenio si me sa nekim.
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#16328 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nadam se da neko iz vlade ili zastupnika cita ovu temu.
Kada cete poceti kaznjavati nepropisno i bahato parkiranje?
Auta samo sto po granama nema. Trotoari puni auta pa se ni snijeg ne moze ocistiti, auti ispred kontejnera koji se ne mogu isprazniti, a niti im prici da bacis smece, auti na zebri, na rampama za invalide, na parking mjestima za invalide, na zelenim povrsinama...
Kada cete to kaznjavati? Za to vam ne trebaju finansije u budzetu.
Kada cete poceti kaznjavati nepropisno i bahato parkiranje?
Auta samo sto po granama nema. Trotoari puni auta pa se ni snijeg ne moze ocistiti, auti ispred kontejnera koji se ne mogu isprazniti, a niti im prici da bacis smece, auti na zebri, na rampama za invalide, na parking mjestima za invalide, na zelenim povrsinama...
Kada cete to kaznjavati? Za to vam ne trebaju finansije u budzetu.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16329 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Negdje sam već pisao. Treba dopuniti Zakon o kršenju JRM i dodati prekršaj bahatog parkiranja i bahate vožnje, te opisati parkiranje kojim se onemogućava JGS, stvaraju gužve, sprječava slobodno kretanje ljudi (npr blokada pruge, izlaza sa parkinga, garaža), ili vožnju gradskom magistralom koja je bez ikakve osnove i razloga sporija od 40 km/h. Tzv. kruzanje gdje besposličari usporavaju cijelokupni saobraćaj i stvaraju bespotrebne gužve, što realno iritira i uznemirava sve koji su time pogođeni.
To je lako uraditi, a sprječilo bi pojave kao onaj mercedes kod Alte neki dan, kad je javnost zgrožena bahatošću "elite".
To je lako uraditi, a sprječilo bi pojave kao onaj mercedes kod Alte neki dan, kad je javnost zgrožena bahatošću "elite".
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#16330 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
drug_profi wrote: ↑18/01/2021 16:13 Negdje sam već pisao. Treba dopuniti Zakon o kršenju JRM i dodati prekršaj bahatog parkiranja i bahate vožnje, te opisati parkiranje kojim se onemogućava JGS, stvaraju gužve, sprječava slobodno kretanje ljudi (npr blokada pruge, izlaza sa parkinga, garaža), ili vožnju gradskom magistralom koja je bez ikakve osnove i razloga sporija od 40 km/h. Tzv. kruzanje gdje besposličari usporavaju cijelokupni saobraćaj i stvaraju bespotrebne gužve, što realno iritira i uznemirava sve koji su time pogođeni.
To je lako uraditi, a sprječilo bi pojave kao onaj mercedes kod Alte neki dan, kad je javnost zgrožena bahatošću "elite".
Priprema se upravo to, bice kazne 400 KM za parkiranje kao kod Alte.
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#16331 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
+ "digitalizacija" saobracajnih nezgodaIndustrialyzer wrote: ↑18/01/2021 17:51 Priprema se upravo to, bice kazne 400 KM za parkiranje kao kod Alte.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14758
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#16333 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Vedran Jakupovic:
"Pripadnici sekte zelenih iz općine Novi Grad trebaju odgovoriti:
1.zašto je prekršen statut i nije ispoštovana nacionalna struktura rukovodstva
2.čime su zadužili, šta su obećali, dali vijećnicima koji su glasove građana dobili na priči protiv sekte zelenih, a onda se priključili ovoj sekti (priča o načelniku koji je pobijedio na izborima pa ga treba podržati nije ni za malu djecu, jer je i njima providna)
Vijećnici koji su glasove dobili na priči protiv sekte zelenih, a onda im se priključili trebaju objasniti jesu li takvu odluku donijeli zbog keša ili straha. Ovo se ne odnosi na kovrčavog vijećnika koji je glasove dobio na listi narandžaste ublehaške interesne skupine koja je u koaliciji sa sektom zelenih.
Kovrčavi vijećnik s liste narandžaste ublehaško interesne skupine treba objaviti ko iz Četvorke mu je nudio poslove, ugovore, upravne odbore IMENOM I PREZIMENOM ili prestati s tom pričom jer od njega se ne očekuje opravdanje zašto je glasao za sektu Zelenih. To se i očekivalo."
Ako ne mogu naci sposobnog i hrabrog Srbina a izgleda ni Hrvata u cijeloj BiH kako onda ocekuje da se po opcinskim vijecima nadju sposobni i hrabri od njih par?
"Pripadnici sekte zelenih iz općine Novi Grad trebaju odgovoriti:
1.zašto je prekršen statut i nije ispoštovana nacionalna struktura rukovodstva
2.čime su zadužili, šta su obećali, dali vijećnicima koji su glasove građana dobili na priči protiv sekte zelenih, a onda se priključili ovoj sekti (priča o načelniku koji je pobijedio na izborima pa ga treba podržati nije ni za malu djecu, jer je i njima providna)
Vijećnici koji su glasove dobili na priči protiv sekte zelenih, a onda im se priključili trebaju objasniti jesu li takvu odluku donijeli zbog keša ili straha. Ovo se ne odnosi na kovrčavog vijećnika koji je glasove dobio na listi narandžaste ublehaške interesne skupine koja je u koaliciji sa sektom zelenih.
Kovrčavi vijećnik s liste narandžaste ublehaško interesne skupine treba objaviti ko iz Četvorke mu je nudio poslove, ugovore, upravne odbore IMENOM I PREZIMENOM ili prestati s tom pričom jer od njega se ne očekuje opravdanje zašto je glasao za sektu Zelenih. To se i očekivalo."
Ako ne mogu naci sposobnog i hrabrog Srbina a izgleda ni Hrvata u cijeloj BiH kako onda ocekuje da se po opcinskim vijecima nadju sposobni i hrabri od njih par?
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16334 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Za rumenog je glasalo manje birača nego za druge, dakle većina nije htjela rumenog.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#16335 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kazna pola prosjecne plate. Ovdje neki izgubili malo pojam proporcionalnosti.
-
mali_balon
- Posts: 14565
- Joined: 12/09/2012 09:57
#16336 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ko plati u roku 7dana 200....malo nista bez 1000KMIndustrialyzer wrote: ↑18/01/2021 17:51drug_profi wrote: ↑18/01/2021 16:13 Negdje sam već pisao. Treba dopuniti Zakon o kršenju JRM i dodati prekršaj bahatog parkiranja i bahate vožnje, te opisati parkiranje kojim se onemogućava JGS, stvaraju gužve, sprječava slobodno kretanje ljudi (npr blokada pruge, izlaza sa parkinga, garaža), ili vožnju gradskom magistralom koja je bez ikakve osnove i razloga sporija od 40 km/h. Tzv. kruzanje gdje besposličari usporavaju cijelokupni saobraćaj i stvaraju bespotrebne gužve, što realno iritira i uznemirava sve koji su time pogođeni.
To je lako uraditi, a sprječilo bi pojave kao onaj mercedes kod Alte neki dan, kad je javnost zgrožena bahatošću "elite".
Priprema se upravo to, bice kazne 400 KM za parkiranje kao kod Alte.
-
KANTONALAC
- Posts: 105
- Joined: 29/09/2011 09:02
#16337 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sjednica Skupštine Kantona Sarajevo 03.02.2021. godine na kojoj će se razmatrati Budžet po hitnom postupku
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#16338 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ima li gdje prijedlog budzeta da se pogleda?KANTONALAC wrote: ↑29/01/2021 15:30 Sjednica Skupštine Kantona Sarajevo 03.02.2021. godine na kojoj će se razmatrati Budžet po hitnom postupku
- Porodice Foht
- Posts: 3719
- Joined: 14/01/2019 04:56
#16339 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Gdje je Scepo sada i Gusinjski Herald Tribune da napadnu pricu o helikopteru?
https://www.klix.ba/vijesti/bih/inzinje ... /210201080
https://www.klix.ba/vijesti/bih/inzinje ... /210201080
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#16340 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ma uvest da te kazne ako te vide na kameri...kad bi se tek uvelo ja mislim da bi dnevno bilo preko 500/600 kazni , od nepravilnih preticanja/prestorjavanja preko parkiranja pa do oduzimanja prvenstva i prekoracenja brzine...Industrialyzer wrote: ↑18/01/2021 17:51drug_profi wrote: ↑18/01/2021 16:13 Negdje sam već pisao. Treba dopuniti Zakon o kršenju JRM i dodati prekršaj bahatog parkiranja i bahate vožnje, te opisati parkiranje kojim se onemogućava JGS, stvaraju gužve, sprječava slobodno kretanje ljudi (npr blokada pruge, izlaza sa parkinga, garaža), ili vožnju gradskom magistralom koja je bez ikakve osnove i razloga sporija od 40 km/h. Tzv. kruzanje gdje besposličari usporavaju cijelokupni saobraćaj i stvaraju bespotrebne gužve, što realno iritira i uznemirava sve koji su time pogođeni.
To je lako uraditi, a sprječilo bi pojave kao onaj mercedes kod Alte neki dan, kad je javnost zgrožena bahatošću "elite".
Priprema se upravo to, bice kazne 400 KM za parkiranje kao kod Alte.
Kruzni tok na Ilidzi otprlike bi bilo bar 50 grubih oduzimanja prvenstva u roku od sat
Edit: Na tramvajske betonski zid..pa kad se zapuca nek bude totalka
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#16341 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
gledam na TV SA ministrice
... hvala Bogu pa su zeleni mutavci napustili Vladu.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16342 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nazalost, bojim se da ce dvije kokuzne godine biti nedovoljne da pokazu razliku izmedju bivsih vlasti i ove sadasnje.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14758
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#16343 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Dovoljno je da ne placaju trafike po 250 000 i razlika ce biti ocita.drug_profi wrote: ↑02/02/2021 20:04 Nazalost, bojim se da ce dvije kokuzne godine biti nedovoljne da pokazu razliku izmedju bivsih vlasti i ove sadasnje.
Onome ko ne zeli da vidi razliku, njemu nista svakako nece biti dovoljno
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16344 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Svi znamo da ce zelena bagra koristiti sve metode da se vrati na vlast. Sto manje materijala trebaju imati. Neka izmisljaju sto vise.izvrsni direktor wrote: ↑02/02/2021 20:07Dovoljno je da ne placaju trafike po 250 000 i razlika ce biti ocita.drug_profi wrote: ↑02/02/2021 20:04 Nazalost, bojim se da ce dvije kokuzne godine biti nedovoljne da pokazu razliku izmedju bivsih vlasti i ove sadasnje.
Onome ko ne zeli da vidi razliku, njemu nista svakako nece biti dovoljno
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#16346 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Forto odstupi i predaj palicu Zahiragicu, momak ima viziju , rastura poziciju na proste faktore 
- Bancho
- Posts: 652
- Joined: 01/11/2011 11:45
-
zippoo87
- Posts: 19662
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#16349 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Vlada KS nije uvrstila subvenciju mladima za rjesavanje stambenog pitanja, da li je to briga o mladima koju su najavljivali? Na Ilidzi presudjeni kriminalac u centru Ilidze bespravno zida sprat na svome nelegalnom objektu, da li je to borba protiv lokalnih mocnika?
-
izvrsni direktor
- Posts: 14758
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#16350 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Raspad sistem cim cetnici preuzese vlast
