Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
palermo
- Posts: 25339
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#15801 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
a zar i vladi šestorke nije isto spočitavano da nema drugih nacionalnosti.....ako jeste (ja sad ovo zaista po sjećanju, a sjećanje moje i nije baš uvijek vjerodostojno) onda se ne sjećam da je tada Damir nešto protestovao.....tako da je pitanje motiva i vjerodostojnosti kod Damira nekako...
Inače, Damirova sasvim opravdana kritika, meni je baš nejasno kako je moguće da se tako olako krše neki osnovni kriteriji, zakoni ....ono puj pike, ne važi više,mi odlučili ne trebaju nam Srbi (Hrvati, Bošnjaci ovi oni)
Inače, Damirova sasvim opravdana kritika, meni je baš nejasno kako je moguće da se tako olako krše neki osnovni kriteriji, zakoni ....ono puj pike, ne važi više,mi odlučili ne trebaju nam Srbi (Hrvati, Bošnjaci ovi oni)
-
Horke
- Posts: 536
- Joined: 20/11/2019 13:43
#15802 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Dobro pitanje.
Ili nije znao.
Ili je hinjski sutio i cekao skupstinu.
Ili nije ucestvovao u pregovorima.
Prva dva su katastrofa za njega, a sva tri su katastrofa za vladu.
Ili nije znao.
Ili je hinjski sutio i cekao skupstinu.
Ili nije ucestvovao u pregovorima.
Prva dva su katastrofa za njega, a sva tri su katastrofa za vladu.
- kokakolas
- Posts: 1475
- Joined: 15/03/2008 21:35
#15803 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Da je to bio zahtjev dotičnog gospodina tzv. "YouTube zvijezda" prije formiranja vlade onda bih se složio s tobom. Ovako ispada kao iskompleksirani pubertetlija koji se pritužuje isključivo s namjerom da se priča o njemu. Jadno i patetično.Horke wrote: ↑05/01/2021 15:03 A zasto se Damirov potez gledakao populisticki i da je htio nekog zajebati?
Sasvim legitiman potez i uz to totalno fer. Podrzace vladu ako bude ovisilo o njegovom glasu. Znaci nikog on nece zajebati, samo je iznio svoj stav i ne zeli da suti. Svaka mu cast na integritetu. U svakoj skupstini treba jedan ovakav galamdjija. Najbolji im je korektiv
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#15806 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
damire postujem te i smatram jednim od pametnijih i najboljih zastupnika...al dosta i tvog vise...se.res samo da bi sra.o
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15807 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Joj ja Damira
treba mu ovo dobro zapamtiti pa da na narednim izborima dobije sta ga spada.
Inace ovo posmatram i kao ciscenje Cetvorke do 2022. Guje u njedrima i kukavicja jaja se polako sama otkrivaju.
Inace ovo posmatram i kao ciscenje Cetvorke do 2022. Guje u njedrima i kukavicja jaja se polako sama otkrivaju.
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#15808 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kaze Dino da su Srbi u Sarajevu ili nesposobni ili kukavice ili oboje. Sta kazu dezurni antifasisti na tu izjavu?Control panel wrote: ↑05/01/2021 15:01Nije mene pitao, a i da jeste opet se ne bih petljao u kanalizaciju.doremifa wrote: ↑05/01/2021 14:57Drago mi je da ih je Dino pitao, svakog pojedinacno.Control panel wrote: ↑05/01/2021 14:53
Ima sposobnih srba, a i hrvata, bosnjaka a i ostalih.
Samo nece ljudi u kanalizaciju.
![]()
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#15809 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Damir je ogranicen lik vazda bio. Sramota je da takav lik sjedi u skupstini i odlucuje o zakonima, mada ima tamo dosta onih koji su sramota, ali treba shvatiti rijetko ko odluci se da udje u to blato i da se valja. Damir je usao da bi zaradio jer lik nista nije radio gdje mu je radni staz.
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#15810 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
joj volim kad vazda potrefim kakav je ko. Za ovog konceptualnog sam govorio i drago mi je bilo kad ga je SDP izbacio iz članstva._BataZiv_0809 wrote: ↑05/01/2021 15:22 Joj ja Damiratreba mu ovo dobro zapamtiti pa da na narednim izborima dobije sta ga spada.
Inace ovo posmatram i kao ciscenje Cetvorke do 2022. Guje u njedrima i kukavicja jaja se polako sama otkrivaju.
Čovjek je zalutao u politiku. Ni ovaj a ni onaj damir ne trebaju cetvorci.
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#15811 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Poturak vazi o Petak 13 
-
Horke
- Posts: 536
- Joined: 20/11/2019 13:43
#15812 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Da, ako je ucestvovao u formiranju.kokakolas wrote: ↑05/01/2021 15:15Da je to bio zahtjev dotičnog gospodina tzv. "YouTube zvijezda" prije formiranja vlade onda bih se složio s tobom. Ovako ispada kao iskompleksirani pubertetlija koji se pritužuje isključivo s namjerom da se priča o njemu. Jadno i patetično.Horke wrote: ↑05/01/2021 15:03 A zasto se Damirov potez gledakao populisticki i da je htio nekog zajebati?
Sasvim legitiman potez i uz to totalno fer. Podrzace vladu ako bude ovisilo o njegovom glasu. Znaci nikog on nece zajebati, samo je iznio svoj stav i ne zeli da suti. Svaka mu cast na integritetu. U svakoj skupstini treba jedan ovakav galamdjija. Najbolji im je korektiv
Kako god, svidjalo se nama ili ne zakon se mora postovati.
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#15813 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Mislim da je radio vise nego vecina ministara ove strucne vlade. A sramota je da sjede likovi u Skupstini KS koji nece da postuju Ustav KS i to kad im je direktno receno da krse Ustav KS i sramota je da drugi to podrzavaju.addem wrote: ↑05/01/2021 15:23 Damir je ogranicen lik vazda bio. Sramota je da takav lik sjedi u skupstini i odlucuje o zakonima, mada ima tamo dosta onih koji su sramota, ali treba shvatiti rijetko ko odluci se da udje u to blato i da se valja. Damir je usao da bi zaradio jer lik nista nije radio gdje mu je radni staz.
Sramota je kome je sve dozvoljeno da glasa i izrazava svoje misljenje ali je to valjda demokratija
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#15814 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Znaci daj uvezi srbe ako treba samo da ih ima...cudno za nekoga ko toliko se.re da je nacionalnost nebitna i da treba ganjati "mlade i obrazovane" bez obzira na stranku i naciju...
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#15815 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Da, trebao je ranije reci. Znamo li da nije?Horke wrote: ↑05/01/2021 15:27Da, ako je ucestvovao u formiranju.kokakolas wrote: ↑05/01/2021 15:15Da je to bio zahtjev dotičnog gospodina tzv. "YouTube zvijezda" prije formiranja vlade onda bih se složio s tobom. Ovako ispada kao iskompleksirani pubertetlija koji se pritužuje isključivo s namjerom da se priča o njemu. Jadno i patetično.Horke wrote: ↑05/01/2021 15:03 A zasto se Damirov potez gledakao populisticki i da je htio nekog zajebati?
Sasvim legitiman potez i uz to totalno fer. Podrzace vladu ako bude ovisilo o njegovom glasu. Znaci nikog on nece zajebati, samo je iznio svoj stav i ne zeli da suti. Svaka mu cast na integritetu. U svakoj skupstini treba jedan ovakav galamdjija. Najbolji im je korektiv
Kako god, svidjalo se nama ili ne zakon se mora postovati.
- pici
- Posts: 46368
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15816 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
i ovo spic napada izetbegovica
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#15817 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Slazem se. Treba mijenjati Ustav ili primjenjivati popis 2013. Uh, ali onda bi to znacilo da nece toliki Srbi i Hrvati ici iz KS u Dom naroda FBiH (za sto uvijek imamo spremnih, hrabrih i sposobnih ljudi) i nikad ne bi skupili trecinu Hrvata u Domu narodainvincible1921 wrote: ↑05/01/2021 15:34 Znaci daj uvezi srbe ako treba samo da ih ima...cudno za nekoga ko toliko se.re da je nacionalnost nebitna i da treba ganjati "mlade i obrazovane" bez obzira na stranku i naciju...
-
izvrsni direktor
- Posts: 14724
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#15818 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
I ti nepismen ko kolege ti iz sda?
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#15819 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
samo da jos jednom povratim i popisam se po amelu mekicu i zvonku maricu...cisto jer sam ih vidio
- video
- Posts: 8464
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#15820 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Wtf
- maroon1946
- Posts: 96
- Joined: 10/06/2015 21:19
#15821 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Šta je ba Nikšiću nisi uvalio nekog svog u Kulturu pa počeo da laprdaš
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#15822 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
zahiragić, devic i biščević-tokic se takmiče ko će nas više nasmijati.
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#15823 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
pridruzujem se predloženim radnjama.invincible1921 wrote: ↑05/01/2021 15:38 samo da jos jednom povratim i popisam se po amelu mekicu i zvonku maricu...cisto jer sam ih vidio
- video
- Posts: 8464
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#15824 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ipak Niksic nije nista pitan za novu vladu
Ispalilo ga
Ispalilo ga
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#15825 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Damire ba yebi mater vise...eto sad neko kriv sto nema Srba u KS...nema ni Bosnjaka nigdje u RS pa sta ? To nikom nista..

