Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
palermo
Posts: 25338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#15801 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by palermo »

a zar i vladi šestorke nije isto spočitavano da nema drugih nacionalnosti.....ako jeste (ja sad ovo zaista po sjećanju, a sjećanje moje i nije baš uvijek vjerodostojno) onda se ne sjećam da je tada Damir nešto protestovao.....tako da je pitanje motiva i vjerodostojnosti kod Damira nekako...

Inače, Damirova sasvim opravdana kritika, meni je baš nejasno kako je moguće da se tako olako krše neki osnovni kriteriji, zakoni ....ono puj pike, ne važi više,mi odlučili ne trebaju nam Srbi (Hrvati, Bošnjaci ovi oni)
Horke
Posts: 536
Joined: 20/11/2019 13:43

#15802 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Horke »

Dobro pitanje.
Ili nije znao.
Ili je hinjski sutio i cekao skupstinu.
Ili nije ucestvovao u pregovorima.

Prva dva su katastrofa za njega, a sva tri su katastrofa za vladu.
User avatar
kokakolas
Posts: 1475
Joined: 15/03/2008 21:35

#15803 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by kokakolas »

Horke wrote: 05/01/2021 15:03 A zasto se Damirov potez gledakao populisticki i da je htio nekog zajebati?
Sasvim legitiman potez i uz to totalno fer. Podrzace vladu ako bude ovisilo o njegovom glasu. Znaci nikog on nece zajebati, samo je iznio svoj stav i ne zeli da suti. Svaka mu cast na integritetu. U svakoj skupstini treba jedan ovakav galamdjija. Najbolji im je korektiv
Da je to bio zahtjev dotičnog gospodina tzv. "YouTube zvijezda" prije formiranja vlade onda bih se složio s tobom. Ovako ispada kao iskompleksirani pubertetlija koji se pritužuje isključivo s namjerom da se priča o njemu. Jadno i patetično.
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#15804 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Škobo Habu »

Horke wrote: 05/01/2021 15:15 Dobro pitanje.
Ili nije znao.
Ili je hinjski sutio i cekao skupstinu.
Ili nije ucestvovao u pregovorima.

Prva dva su katastrofa za njega, a sva tri su katastrofa za vladu.
Očito da je riječ o boldanom.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15805 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

Image
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#15806 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

damire postujem te i smatram jednim od pametnijih i najboljih zastupnika...al dosta i tvog vise...se.res samo da bi sra.o
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15807 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Joj ja Damira :D treba mu ovo dobro zapamtiti pa da na narednim izborima dobije sta ga spada.

Inace ovo posmatram i kao ciscenje Cetvorke do 2022. Guje u njedrima i kukavicja jaja se polako sama otkrivaju.
doremifa
Posts: 713
Joined: 13/02/2020 23:09

#15808 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by doremifa »

Control panel wrote: 05/01/2021 15:01
doremifa wrote: 05/01/2021 14:57
Control panel wrote: 05/01/2021 14:53

Ima sposobnih srba, a i hrvata, bosnjaka a i ostalih.
Samo nece ljudi u kanalizaciju.
Drago mi je da ih je Dino pitao, svakog pojedinacno.
Nije mene pitao, a i da jeste opet se ne bih petljao u kanalizaciju.
:wink:
Kaze Dino da su Srbi u Sarajevu ili nesposobni ili kukavice ili oboje. Sta kazu dezurni antifasisti na tu izjavu?
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#15809 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by addem »

Damir je ogranicen lik vazda bio. Sramota je da takav lik sjedi u skupstini i odlucuje o zakonima, mada ima tamo dosta onih koji su sramota, ali treba shvatiti rijetko ko odluci se da udje u to blato i da se valja. Damir je usao da bi zaradio jer lik nista nije radio gdje mu je radni staz.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#15810 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Control panel »

_BataZiv_0809 wrote: 05/01/2021 15:22 Joj ja Damira :D treba mu ovo dobro zapamtiti pa da na narednim izborima dobije sta ga spada.

Inace ovo posmatram i kao ciscenje Cetvorke do 2022. Guje u njedrima i kukavicja jaja se polako sama otkrivaju.
joj volim kad vazda potrefim kakav je ko. Za ovog konceptualnog sam govorio i drago mi je bilo kad ga je SDP izbacio iz članstva.
Čovjek je zalutao u politiku. Ni ovaj a ni onaj damir ne trebaju cetvorci.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15811 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

Poturak vazi o Petak 13 :run:
Horke
Posts: 536
Joined: 20/11/2019 13:43

#15812 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Horke »

kokakolas wrote: 05/01/2021 15:15
Horke wrote: 05/01/2021 15:03 A zasto se Damirov potez gledakao populisticki i da je htio nekog zajebati?
Sasvim legitiman potez i uz to totalno fer. Podrzace vladu ako bude ovisilo o njegovom glasu. Znaci nikog on nece zajebati, samo je iznio svoj stav i ne zeli da suti. Svaka mu cast na integritetu. U svakoj skupstini treba jedan ovakav galamdjija. Najbolji im je korektiv
Da je to bio zahtjev dotičnog gospodina tzv. "YouTube zvijezda" prije formiranja vlade onda bih se složio s tobom. Ovako ispada kao iskompleksirani pubertetlija koji se pritužuje isključivo s namjerom da se priča o njemu. Jadno i patetično.
Da, ako je ucestvovao u formiranju.

Kako god, svidjalo se nama ili ne zakon se mora postovati.
doremifa
Posts: 713
Joined: 13/02/2020 23:09

#15813 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by doremifa »

addem wrote: 05/01/2021 15:23 Damir je ogranicen lik vazda bio. Sramota je da takav lik sjedi u skupstini i odlucuje o zakonima, mada ima tamo dosta onih koji su sramota, ali treba shvatiti rijetko ko odluci se da udje u to blato i da se valja. Damir je usao da bi zaradio jer lik nista nije radio gdje mu je radni staz.
Mislim da je radio vise nego vecina ministara ove strucne vlade. A sramota je da sjede likovi u Skupstini KS koji nece da postuju Ustav KS i to kad im je direktno receno da krse Ustav KS i sramota je da drugi to podrzavaju.
Sramota je kome je sve dozvoljeno da glasa i izrazava svoje misljenje ali je to valjda demokratija
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#15814 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Znaci daj uvezi srbe ako treba samo da ih ima...cudno za nekoga ko toliko se.re da je nacionalnost nebitna i da treba ganjati "mlade i obrazovane" bez obzira na stranku i naciju...
doremifa
Posts: 713
Joined: 13/02/2020 23:09

#15815 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by doremifa »

Horke wrote: 05/01/2021 15:27
kokakolas wrote: 05/01/2021 15:15
Horke wrote: 05/01/2021 15:03 A zasto se Damirov potez gledakao populisticki i da je htio nekog zajebati?
Sasvim legitiman potez i uz to totalno fer. Podrzace vladu ako bude ovisilo o njegovom glasu. Znaci nikog on nece zajebati, samo je iznio svoj stav i ne zeli da suti. Svaka mu cast na integritetu. U svakoj skupstini treba jedan ovakav galamdjija. Najbolji im je korektiv
Da je to bio zahtjev dotičnog gospodina tzv. "YouTube zvijezda" prije formiranja vlade onda bih se složio s tobom. Ovako ispada kao iskompleksirani pubertetlija koji se pritužuje isključivo s namjerom da se priča o njemu. Jadno i patetično.
Da, ako je ucestvovao u formiranju.

Kako god, svidjalo se nama ili ne zakon se mora postovati.
Da, trebao je ranije reci. Znamo li da nije?
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15816 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

sahara1428 wrote: 05/01/2021 15:14
i ovo spic napada izetbegovica :lol: :lol: :lol: jebemti selo iz kojeg ti babo sljegnu, goveČe retardirano, nemas pojma ni sta znaci performans... očiti pokusaj brice da od gujce napravi lice i dedera iskljucite tu kameru u mehmeda spahe srBskoj vili ruzno vas gledat, imatel ogledala kuci.
doremifa
Posts: 713
Joined: 13/02/2020 23:09

#15817 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by doremifa »

invincible1921 wrote: 05/01/2021 15:34 Znaci daj uvezi srbe ako treba samo da ih ima...cudno za nekoga ko toliko se.re da je nacionalnost nebitna i da treba ganjati "mlade i obrazovane" bez obzira na stranku i naciju...
Slazem se. Treba mijenjati Ustav ili primjenjivati popis 2013. Uh, ali onda bi to znacilo da nece toliki Srbi i Hrvati ici iz KS u Dom naroda FBiH (za sto uvijek imamo spremnih, hrabrih i sposobnih ljudi) i nikad ne bi skupili trecinu Hrvata u Domu naroda
izvrsni direktor
Posts: 14720
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#15818 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by izvrsni direktor »

sahara1428 wrote: 05/01/2021 15:17 Image
I ti nepismen ko kolege ti iz sda?
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#15819 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

samo da jos jednom povratim i popisam se po amelu mekicu i zvonku maricu...cisto jer sam ih vidio
User avatar
video
Posts: 8464
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#15820 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by video »

izvrsni direktor wrote: 05/01/2021 15:37
sahara1428 wrote: 05/01/2021 15:17 Image
I ti nepismen ko kolege ti iz sda?
Wtf :?
User avatar
maroon1946
Posts: 96
Joined: 10/06/2015 21:19

#15821 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by maroon1946 »

Šta je ba Nikšiću nisi uvalio nekog svog u Kulturu pa počeo da laprdaš
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#15822 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Control panel »

zahiragić, devic i biščević-tokic se takmiče ko će nas više nasmijati.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#15823 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Control panel »

invincible1921 wrote: 05/01/2021 15:38 samo da jos jednom povratim i popisam se po amelu mekicu i zvonku maricu...cisto jer sam ih vidio
pridruzujem se predloženim radnjama.
User avatar
video
Posts: 8464
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#15824 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by video »

Ipak Niksic nije nista pitan za novu vladu :roll:

Ispalilo ga :run:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#15825 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

Damire ba yebi mater vise...eto sad neko kriv sto nema Srba u KS...nema ni Bosnjaka nigdje u RS pa sta ? To nikom nista..
Locked