Tako jesaale wrote: ↑05/01/2021 14:13Za tebe je jedna vrsna doktorica glupa, a nisu nastavnici tjelesnogBadBoy wrote: ↑05/01/2021 14:02 https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /210105057
Jel moguće da je glupača ovo pitalaTražili su i dodatno pojašnjenje pojedinih dijelova ekspozea. Zastupnica SDA Jasmina Biščević-Tokić je tražila od Forte da objasni šta znači da će Sarajevo biti "pametan grad". Pita se da li to znači da ranije to nije bio.![]()
![]()
![]()
Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
BadBoy
- Posts: 9608
- Joined: 01/11/2005 21:55
#15776 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- joint union
- Posts: 3004
- Joined: 31/01/2006 09:54
#15777 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A to je SDA&co taman htjela uraditi, kad ih ovi populisti sprijecise_Reds_ wrote: ↑05/01/2021 14:12 https://www.klix.ba/vijesti/bih/nova-vl ... /210105045
Umjesto da se stvari sistemski riješe, i da imamo javno i trasprentno zapošljavanje, oni bi kao pokušali populizmom koji krši Ustav.
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#15779 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ne može se to riješavati na način da nekom oduzimaš prava. Nije sporna želja, sporan je metod.joint union wrote: ↑05/01/2021 14:15A to je SDA&co taman htjela uraditi, kad ih ovi populisti sprijecise_Reds_ wrote: ↑05/01/2021 14:12 https://www.klix.ba/vijesti/bih/nova-vl ... /210105045
Umjesto da se stvari sistemski riješe, i da imamo javno i trasprentno zapošljavanje, oni bi kao pokušali populizmom koji krši Ustav.![]()
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#15780 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Još jedan u nizu populizamajoint union wrote: ↑05/01/2021 14:15A to je SDA&co taman htjela uraditi, kad ih ovi populisti sprijecise_Reds_ wrote: ↑05/01/2021 14:12 https://www.klix.ba/vijesti/bih/nova-vl ... /210105045
Umjesto da se stvari sistemski riješe, i da imamo javno i trasprentno zapošljavanje, oni bi kao pokušali populizmom koji krši Ustav.![]()
- joint union
- Posts: 3004
- Joined: 31/01/2006 09:54
#15781 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Shvatam ja sta hoces da kazes, no nisu li prava drugih koji nisu u halci vec odavno oduzeta?_Reds_ wrote: ↑05/01/2021 14:19Ne može se to riješavati na način da nekom oduzimaš prava. Nije sporna želja, sporan je metod.joint union wrote: ↑05/01/2021 14:15A to je SDA&co taman htjela uraditi, kad ih ovi populisti sprijecise_Reds_ wrote: ↑05/01/2021 14:12 https://www.klix.ba/vijesti/bih/nova-vl ... /210105045
Umjesto da se stvari sistemski riješe, i da imamo javno i trasprentno zapošljavanje, oni bi kao pokušali populizmom koji krši Ustav.![]()
Zasto SDA nije ovo pitanje rijesila u predhodnih 20-ak godina, pa da nema obespravljenih?
- joint union
- Posts: 3004
- Joined: 31/01/2006 09:54
#15782 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Tako je! Svi su populisti osim zahiragica, devica i celi...osim zahiragica i devica.saale wrote: ↑05/01/2021 14:19Još jedan u nizu populizamajoint union wrote: ↑05/01/2021 14:15A to je SDA&co taman htjela uraditi, kad ih ovi populisti sprijecise_Reds_ wrote: ↑05/01/2021 14:12 https://www.klix.ba/vijesti/bih/nova-vl ... /210105045
Umjesto da se stvari sistemski riješe, i da imamo javno i trasprentno zapošljavanje, oni bi kao pokušali populizmom koji krši Ustav.![]()
![]()
I biscevic-tokic.
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#15783 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ako sam dobro razumio multietnicara Dinu u Sarajevu nema sposobnih i hrabrih Srba. To je valjda niža kasta naspram DIFovaca.
- JohnnyS
- Posts: 17481
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#15784 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
saale wrote: ↑05/01/2021 14:13Za tebe je jedna vrsna doktorica glupa, a nisu nastavnici tjelesnogBadBoy wrote: ↑05/01/2021 14:02 https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /210105057
Jel moguće da je glupača ovo pitalaTražili su i dodatno pojašnjenje pojedinih dijelova ekspozea. Zastupnica SDA Jasmina Biščević-Tokić je tražila od Forte da objasni šta znači da će Sarajevo biti "pametan grad". Pita se da li to znači da ranije to nije bio.![]()
![]()
![]()
Ako je doktorica ne znači da sve zna
-
mobster
- Posts: 68
- Joined: 03/06/2019 22:30
#15785 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Može li mi neko objasniti kako se SDP, Nikšić i co. bore za gradjansku drzavu tako sto su za postovanje tih nakaradnih nacionalnih kvota ko da se radi o filmu Gori Vatra ?
Meni se ovo cini da su NS ili SDP imali jake kandidate srpske nacionalnosti za neke pozicije, ali im Kifla nije dao i bolio ga je q za nacionalnost, nego je birao svoj kadar kojem vjeruje i na koje mu je izborni rezultat dao pravo. Sto se mene tice, neka im nije dao.
Sa 18 ovako "tankih" ruku, ovo se moze ocekivati fijasko svake sjednice.
Meni se ovo cini da su NS ili SDP imali jake kandidate srpske nacionalnosti za neke pozicije, ali im Kifla nije dao i bolio ga je q za nacionalnost, nego je birao svoj kadar kojem vjeruje i na koje mu je izborni rezultat dao pravo. Sto se mene tice, neka im nije dao.
Sa 18 ovako "tankih" ruku, ovo se moze ocekivati fijasko svake sjednice.
- ANamelessGhoul
- Posts: 1148
- Joined: 23/02/2020 14:50
#15786 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Idi u BL pa reci nema Bosnjaka. Pravi prototip fgrovca
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#15787 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Isti oni koji pričaju protiv nacionalista, sada potenciraju nečiju nacionalnost na sav glas.
Šizofrenija u Vladi KS.
Šizofrenija u Vladi KS.
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#15788 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Tako je, a poslije toga u Bundestag da pita gdje su Jevreji. Samo prvo da ga izaberu tamo
- Arachnoidea
- Posts: 766
- Joined: 30/11/2019 00:22
#15789 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Tanko je ovo sve, na krhkim nogama je ova nova većina. Previše nezadovoljnih i onih koji se osjećaju ugroženim rapidnim rastom NiPa.
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#15790 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Zalosno da jedna “vrsna doktorica” a jos zalosnije zastupnica nije cula za Smart Cities.saale wrote: ↑05/01/2021 14:13Za tebe je jedna vrsna doktorica glupa, a nisu nastavnici tjelesnogBadBoy wrote: ↑05/01/2021 14:02 https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /210105057
Jel moguće da je glupača ovo pitalaTražili su i dodatno pojašnjenje pojedinih dijelova ekspozea. Zastupnica SDA Jasmina Biščević-Tokić je tražila od Forte da objasni šta znači da će Sarajevo biti "pametan grad". Pita se da li to znači da ranije to nije bio.![]()
![]()
![]()
Zalosno.
Last edited by Control panel on 05/01/2021 14:54, edited 2 times in total.
- ANamelessGhoul
- Posts: 1148
- Joined: 23/02/2020 14:50
#15791 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Boje se NIPa svi to je vidljivo. A kad pogledas recimo SBIH imala vise glasova od NS na nivou Federacije. To jw tuzno. Ne vidim nista sporno da NIP kao najjaca stranka vodi koaliciju
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#15792 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ima sposobnih srba, a i hrvata, bosnjaka a i ostalih.
Samo nece ljudi u kanalizaciju.
- kokakolas
- Posts: 1475
- Joined: 15/03/2008 21:35
#15793 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kad bi samo ovaj youtuber skontao koga je htio zaj*bati populističkom glupošću koju je upravo napravio...
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#15794 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Da je vrsnoj doktorici reao Smart City možda bi ga optužila da ranije nije znao engleski!saale wrote: ↑05/01/2021 14:13Za tebe je jedna vrsna doktorica glupa, a nisu nastavnici tjelesnogBadBoy wrote: ↑05/01/2021 14:02 https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /210105057
Jel moguće da je glupača ovo pitalaTražili su i dodatno pojašnjenje pojedinih dijelova ekspozea. Zastupnica SDA Jasmina Biščević-Tokić je tražila od Forte da objasni šta znači da će Sarajevo biti "pametan grad". Pita se da li to znači da ranije to nije bio.![]()
![]()
![]()
Džaba ti da si 6 x doktor kad ti je perspektivna skučena, a mozak ispran.
https://www.ba.undp.org/content/bosnia_ ... ative.html
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#15795 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Drago mi je da ih je Dino pitao, svakog pojedinacno.Control panel wrote: ↑05/01/2021 14:53Ima sposobnih srba, a i hrvata, bosnjaka a i ostalih.
Samo nece ljudi u kanalizaciju.
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#15796 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nije mene pitao, a i da jeste opet se ne bih petljao u kanalizaciju.doremifa wrote: ↑05/01/2021 14:57Drago mi je da ih je Dino pitao, svakog pojedinacno.Control panel wrote: ↑05/01/2021 14:53Ima sposobnih srba, a i hrvata, bosnjaka a i ostalih.
Samo nece ljudi u kanalizaciju.
-
Horke
- Posts: 536
- Joined: 20/11/2019 13:43
#15797 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A zasto se Damirov potez gledakao populisticki i da je htio nekog zajebati?
Sasvim legitiman potez i uz to totalno fer. Podrzace vladu ako bude ovisilo o njegovom glasu. Znaci nikog on nece zajebati, samo je iznio svoj stav i ne zeli da suti. Svaka mu cast na integritetu. U svakoj skupstini treba jedan ovakav galamdjija. Najbolji im je korektiv
Sasvim legitiman potez i uz to totalno fer. Podrzace vladu ako bude ovisilo o njegovom glasu. Znaci nikog on nece zajebati, samo je iznio svoj stav i ne zeli da suti. Svaka mu cast na integritetu. U svakoj skupstini treba jedan ovakav galamdjija. Najbolji im je korektiv
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#15798 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Da. Stim da su sve oči uprte u novu kantonalnu vlast.Arachnoidea wrote: ↑05/01/2021 14:48 Tanko je ovo sve, na krhkim nogama je ova nova većina. Previše nezadovoljnih i onih koji se osjećaju ugroženim rapidnim rastom NiPa.
Na koncu ispade da Nikšića niko nije ništa pitao oko formiranja Vlade. Smiješno.
- I naravno Dzej
- Posts: 981
- Joined: 04/11/2009 00:08
#15799 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Zasto Nikšić nije insistirao na ovom pitanju zastupljenosti Srba u pregovorima o formiranju Vlade, mogao je svoju podršku usloviti ovim što je zahtjevao danas na Skupštini, ili stvarno nikada nije pročitao Zakon o Vladi KS do danas.Jer ako je ovo znao i prije šta je čekao do danas ?
