Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#15751 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Evo jebe ih i damir, sahara je damir btw, ili neko njegov sa liste na prethodnim izborima.
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
- Arachnoidea
- Posts: 766
- Joined: 30/11/2019 00:22
#15754 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Evo ruši Damir vladu 
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15755 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ako u ustavu pise 3 srbina onda treba da bude tako inace svako moralisanje i expertisanje pada u vodu...
-
Horke
- Posts: 536
- Joined: 20/11/2019 13:43
#15756 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Može li neko ukratko šta kaže Damir za nas koji ne možemo da gledamo?
- Arachnoidea
- Posts: 766
- Joined: 30/11/2019 00:22
#15757 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ukratko nemaaaaaaaaaaaaaa Srbaaaaaaaaaaa ne moš nigdje naći Srbina u Sarajevu za Vladu KS. Neustavan sastav zbog nedovoljne zastupljenosti Srba, rekao bit suzdržan u glasanju osim ako njegov glas bude presudan.
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#15758 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ako su mi dobre info još će biti opasnih diskusija u smislu da nema više tek tako podrske, Vlada je nazor formirana i to se sada vidi ... čekajte Bilsenu i Celika na novim stranama
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
-
Horke
- Posts: 536
- Joined: 20/11/2019 13:43
#15760 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa i ne treba da bude tek tako podrške. I ja kritikujem stvari koje mi se ne sviđaju, a puno njih mi se ne sviđa u novoj vladi. Konstruktivna kritika je uvijek dobro došla, osim ako prevlada sujeta...sahara1428 wrote: ↑05/01/2021 13:43Ako su mi dobre info još će biti opasnih diskusija u smislu da nema više tek tako podrske, Vlada je nazor formirana i to se sada vidi ... čekajte Bilsenu i Celika na novim stranama![]()
-
doremifa
- Posts: 713
- Joined: 13/02/2020 23:09
#15761 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Izgleda da nijedan Srbin nije zavrsio DIF pa da bude dovoljno hrabar a i strucnjak
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#15763 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Samo Srbin Sarajevo spašava.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
-
BadBoy
- Posts: 9608
- Joined: 01/11/2005 21:55
#15765 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /210105057

Jel moguće da je glupača ovo pitalaTražili su i dodatno pojašnjenje pojedinih dijelova ekspozea. Zastupnica SDA Jasmina Biščević-Tokić je tražila od Forte da objasni šta znači da će Sarajevo biti "pametan grad". Pita se da li to znači da ranije to nije bio.
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#15766 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
BadBoy wrote: ↑05/01/2021 14:02 https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /210105057
Jel moguće da je glupača ovo pitalaTražili su i dodatno pojašnjenje pojedinih dijelova ekspozea. Zastupnica SDA Jasmina Biščević-Tokić je tražila od Forte da objasni šta znači da će Sarajevo biti "pametan grad". Pita se da li to znači da ranije to nije bio.![]()
![]()
- Arachnoidea
- Posts: 766
- Joined: 30/11/2019 00:22
- maroon1946
- Posts: 96
- Joined: 10/06/2015 21:19
#15768 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Damire sereš
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#15769 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Lucidan potez Nikšića. Ne bih me čudilo da nije jedan od forumaša ovdje.
Jedini dosljedan u stavovima.
Jedini dosljedan u stavovima.
- video
- Posts: 8464
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#15770 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ma ima njih vise ovdje.
Ako nista, cita se forum uveliko
Ako nista, cita se forum uveliko
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15771 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ev retardirano goveče skinu plakate i priznade da je to provokacija
jebte nasta spade kuca izetbegovica pa im ovaj retardinjo je glOvna uzdanica
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#15773 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
https://www.klix.ba/vijesti/bih/nova-vl ... /210105045
Umjesto da se stvari sistemski riješe, i da imamo javno i trasprentno zapošljavanje, oni bi kao pokušali populizmom koji krši Ustav.
Umjesto da se stvari sistemski riješe, i da imamo javno i trasprentno zapošljavanje, oni bi kao pokušali populizmom koji krši Ustav.
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#15774 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Za tebe je jedna vrsna doktorica glupa, a nisu nastavnici tjelesnogBadBoy wrote: ↑05/01/2021 14:02 https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /210105057
Jel moguće da je glupača ovo pitalaTražili su i dodatno pojašnjenje pojedinih dijelova ekspozea. Zastupnica SDA Jasmina Biščević-Tokić je tražila od Forte da objasni šta znači da će Sarajevo biti "pametan grad". Pita se da li to znači da ranije to nije bio.![]()
![]()
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
