Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#15751 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by al-em »

Evo jebe ih i damir, sahara je damir btw, ili neko njegov sa liste na prethodnim izborima.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15752 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

video wrote: 05/01/2021 13:32 Jel ovo Niksic odstupa od cetvorke :shock:
@sahara1428 sta ti kazes na ovo
Imaju rezervne ruke, kod Damira se nikad ne zna
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15753 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

al-em wrote: 05/01/2021 13:34 Evo jebe ih i damir, sahara je damir btw, ili neko njegov sa liste na prethodnim izborima.
Fulio si debelo
User avatar
Arachnoidea
Posts: 766
Joined: 30/11/2019 00:22

#15754 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Arachnoidea »

Evo ruši Damir vladu :D
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15755 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Ako u ustavu pise 3 srbina onda treba da bude tako inace svako moralisanje i expertisanje pada u vodu...
Horke
Posts: 536
Joined: 20/11/2019 13:43

#15756 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Horke »

Može li neko ukratko šta kaže Damir za nas koji ne možemo da gledamo?
User avatar
Arachnoidea
Posts: 766
Joined: 30/11/2019 00:22

#15757 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Arachnoidea »

Horke wrote: 05/01/2021 13:41 Može li neko ukratko šta kaže Damir za nas koji ne možemo da gledamo?
Ukratko nemaaaaaaaaaaaaaa Srbaaaaaaaaaaa ne moš nigdje naći Srbina u Sarajevu za Vladu KS. Neustavan sastav zbog nedovoljne zastupljenosti Srba, rekao bit suzdržan u glasanju osim ako njegov glas bude presudan.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15758 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

pici wrote: 05/01/2021 13:38 Ako u ustavu pise 3 srbina onda treba da bude tako inace svako moralisanje i expertisanje pada u vodu...
Ako su mi dobre info još će biti opasnih diskusija u smislu da nema više tek tako podrske, Vlada je nazor formirana i to se sada vidi ... čekajte Bilsenu i Celika na novim stranama :(
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#15759 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by al-em »

pici wrote: 05/01/2021 13:38 Ako u ustavu pise 3 srbina onda treba da bude tako inace svako moralisanje i expertisanje pada u vodu...
Pise 1 valjda.
Horke
Posts: 536
Joined: 20/11/2019 13:43

#15760 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Horke »

sahara1428 wrote: 05/01/2021 13:43
pici wrote: 05/01/2021 13:38 Ako u ustavu pise 3 srbina onda treba da bude tako inace svako moralisanje i expertisanje pada u vodu...
Ako su mi dobre info još će biti opasnih diskusija u smislu da nema više tek tako podrske, Vlada je nazor formirana i to se sada vidi ... čekajte Bilsenu i Celika na novim stranama :(
Pa i ne treba da bude tek tako podrške. I ja kritikujem stvari koje mi se ne sviđaju, a puno njih mi se ne sviđa u novoj vladi. Konstruktivna kritika je uvijek dobro došla, osim ako prevlada sujeta...
doremifa
Posts: 713
Joined: 13/02/2020 23:09

#15761 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by doremifa »

Izgleda da nijedan Srbin nije zavrsio DIF pa da bude dovoljno hrabar a i strucnjak
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15762 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#15763 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Samo Srbin Sarajevo spašava.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15764 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#15765 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BadBoy »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /210105057
Tražili su i dodatno pojašnjenje pojedinih dijelova ekspozea. Zastupnica SDA Jasmina Biščević-Tokić je tražila od Forte da objasni šta znači da će Sarajevo biti "pametan grad". Pita se da li to znači da ranije to nije bio.
Jel moguće da je glupača ovo pitala :lol: :lol:
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15766 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

BadBoy wrote: 05/01/2021 14:02 https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /210105057
Tražili su i dodatno pojašnjenje pojedinih dijelova ekspozea. Zastupnica SDA Jasmina Biščević-Tokić je tražila od Forte da objasni šta znači da će Sarajevo biti "pametan grad". Pita se da li to znači da ranije to nije bio.
Jel moguće da je glupača ovo pitala :lol: :lol:
User avatar
Arachnoidea
Posts: 766
Joined: 30/11/2019 00:22

#15767 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Arachnoidea »

Plakati :lol:
User avatar
maroon1946
Posts: 96
Joined: 10/06/2015 21:19

#15768 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by maroon1946 »

Damire sereš
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#15769 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Škobo Habu »

Lucidan potez Nikšića. Ne bih me čudilo da nije jedan od forumaša ovdje.

Jedini dosljedan u stavovima.
User avatar
video
Posts: 8464
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#15770 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by video »

Ma ima njih vise ovdje.
Ako nista, cita se forum uveliko
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15771 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

ev retardirano goveče skinu plakate i priznade da je to provokacija :lol: :lol: :lol: jebte nasta spade kuca izetbegovica pa im ovaj retardinjo je glOvna uzdanica
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#15772 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saale »

video wrote: 05/01/2021 13:32 Jel ovo Niksic odstupa od cetvorke :shock:
@sahara1428 jel ovo sto Damir govori je ono sto ti insinuises?
KOJE 4 ČETVORKE, NBL NE3MA NI JEDNOG ZASTUPNIKA :run: :run: :run:
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#15773 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _Reds_ »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/nova-vl ... /210105045

Umjesto da se stvari sistemski riješe, i da imamo javno i trasprentno zapošljavanje, oni bi kao pokušali populizmom koji krši Ustav.
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#15774 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saale »

BadBoy wrote: 05/01/2021 14:02 https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozici ... /210105057
Tražili su i dodatno pojašnjenje pojedinih dijelova ekspozea. Zastupnica SDA Jasmina Biščević-Tokić je tražila od Forte da objasni šta znači da će Sarajevo biti "pametan grad". Pita se da li to znači da ranije to nije bio.
Jel moguće da je glupača ovo pitala :lol: :lol:
Za tebe je jedna vrsna doktorica glupa, a nisu nastavnici tjelesnog :run:
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#15775 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by sahara1428 »

video wrote: 05/01/2021 14:10 Ma ima njih vise ovdje.
Ako nista, cita se forum uveliko
Nema ovdje nijedan zastupnik, ali sve dobiju na vrijeme :)
Locked