Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
BHF_Manijak wrote: ↑29/12/2020 22:57
I sta kazu, nisu kandidati... Ma veze vi nemate sa zivotom.
Ide ovaj United do kraja u utrku, iako mrljavo igraju do picke materine.
Bruno Fernandes je 80% ove ekipe, ostalo polovnjaci manje-vise i jebem im umrle sto ga na Anfield ne dovedose kad su mogli. Vizionari zato imaju Keitu.
Vise srece nego pameti, ali su tu i ovako mrljavo ce ici do kraja.
Kakvog crnog kraja, oni kad udju u losu seriju nemaju trenera koji ce ih okrenuti u pravi smjer. Njima je top 4 da se nogom u guzicu udaraju.
Lafe, itekako mogu do kraja. Oni ili Liverpool
Trećeg nema.
BHF_Manijak wrote: ↑29/12/2020 22:57
I sta kazu, nisu kandidati... Ma veze vi nemate sa zivotom.
Ide ovaj United do kraja u utrku, iako mrljavo igraju do picke materine.
Bruno Fernandes je 80% ove ekipe, ostalo polovnjaci manje-vise i jebem im umrle sto ga na Anfield ne dovedose kad su mogli. Vizionari zato imaju Keitu.
Vise srece nego pameti, ali su tu i ovako mrljavo ce ici do kraja.
Kandidati jesu, ali kakvi kandidati. Danas, sutra mogu pasti u lošu seriju, naredati dosta loših rezultata i završe na kraju na petoj ili šestoj poziciji. Redaju pobjede preokretima i teškim patnjama. Klimave pobjede baš.
Bruno je odličan fudbaler, ne mogu se načuditi kako je on uopšte završio u Unitedu. Na koji ga fazon dovedoše. A bio bi još bolji da je okružen boljim saigračima.
U pravu je ovaj pearl jam, United ima najjacu ekipu na otoku, apsolutni favoriti su.
I bice velika bruka ako ne osvoje titulu sa ovako slabom konkurencijom. Jedina nada ostalim konkurentima je da Solskijer nešto zayebe svojim trenerskim neznanjem.
BHF_Manijak wrote: ↑29/12/2020 22:57
I sta kazu, nisu kandidati... Ma veze vi nemate sa zivotom.
Ide ovaj United do kraja u utrku, iako mrljavo igraju do picke materine.
Bruno Fernandes je 80% ove ekipe, ostalo polovnjaci manje-vise i jebem im umrle sto ga na Anfield ne dovedose kad su mogli. Vizionari zato imaju Keitu.
Vise srece nego pameti, ali su tu i ovako mrljavo ce ici do kraja.
Kandidati jesu, ali kakvi kandidati. Danas, sutra mogu pasti u lošu seriju, naredati dosta loših rezultata i završe na kraju na petoj ili šestoj poziciji. Redaju pobjede preokretima i teškim patnjama. Klimave pobjede baš.
Bruno je odličan fudbaler, ne mogu se načuditi kako je on uopšte završio u Unitedu. Na koji ga fazon dovedoše. A bio bi još bolji da je okružen boljim saigračima.
Kako je zavrsio u Unitedu? E ne znam ni ja, Unted klub iz zonske lige... cudo nije u PSG ili tako negdje...
I dalje se sve svodi na to šta će jedan lik izmisliti, tj. ako Bruno izmisli gol ili asistenciju, dobro i jeste. Ja tu i dalje ne vidim nikakvu igru i plan.
AmiĐa_Idriz wrote: ↑29/12/2020 23:45
I dalje se sve svodi na to šta će jedan lik izmisliti, tj. ako Bruno izmisli gol ili asistenciju, dobro i jeste. Ja tu i dalje ne vidim nikakvu igru i plan.
Ma lozi vas Better ba... Sta vam je
O kakvoj se tituli prica, ni pola sezone proslo nije
Sanabija wrote: ↑29/12/2020 23:22
Kako je zavrsio u Unitedu? E ne znam ni ja, Unted klub iz zonske lige... cudo nije u PSG ili tako negdje...
Ma ne ozbiljno, jebo to što su oni veliki klub i što imaju gomilu trofeja. Nisu tri poštena trofeja osvojili otkako je otišao SAF, teško izbore LP, nekad su u EL, itd. Dovođenje Fernandesa je čudo.
AmiĐa_Idriz wrote: ↑29/12/2020 23:45
I dalje se sve svodi na to šta će jedan lik izmisliti, tj. ako Bruno izmisli gol ili asistenciju, dobro i jeste. Ja tu i dalje ne vidim nikakvu igru i plan.
Ma lozi vas Better ba... Sta vam je
O kakvoj se tituli prica, ni pola sezone proslo nije
Na 2 boda ste od Liverpoola a nemas hrabrosti reci da ste u borbi za titulu. Pfewwww
AmiĐa_Idriz wrote: ↑29/12/2020 23:45
I dalje se sve svodi na to šta će jedan lik izmisliti, tj. ako Bruno izmisli gol ili asistenciju, dobro i jeste. Ja tu i dalje ne vidim nikakvu igru i plan.
Ma lozi vas Better ba... Sta vam je
O kakvoj se tituli prica, ni pola sezone proslo nije
Na 2 boda ste od Liverpoola a nemas hrabrosti reci da ste u borbi za titulu. Pfewwww
Mislim da pocinjem cijeniti better man-A.
buahahaha da ima neke igre, rekao bih ... Al ovako ... jok.
Sta kad Bruno zakaze ?
Sanabija wrote: ↑29/12/2020 23:22
Kako je zavrsio u Unitedu? E ne znam ni ja, Unted klub iz zonske lige... cudo nije u PSG ili tako negdje...
Ma ne ozbiljno, jebo to što su oni veliki klub i što imaju gomilu trofeja. Nisu tri poštena trofeja osvojili otkako je otišao SAF, teško izbore LP, nekad su u EL, itd. Dovođenje Fernandesa je čudo.
A kakvo je cudo bilo dovođenje Torresa i Suareza u Liverpool? Koliko su oni postenih trofeja osvojili do tada? Ili kasnije Manea, Firmina i Salaha i Van Dijka? Koliko su osvojili dok oni nisu dosli?