English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41101 Re: English Premier League
I ja slicno razmisljam i ne mislim da je prednost, ali zbog cega odgađati utakmice ako imas dovoljno igraca da igras ? Onda ce se svako malo timovi pozivati na ovo.
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41102 Re: English Premier League
Kiksao Leicester, pa će sad Chelsea.
A koliko je Chelsea samo prosuo bodova u zadnjih par kola.
A koliko je Chelsea samo prosuo bodova u zadnjih par kola.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41103 Re: English Premier League
Nisu oni nista prosuli, gubili su bodove gdje se to ocekivalo. Veceras Villa prosipa bodove.
Oni su tu u borbi za top 4 maximalno.
Oni su tu u borbi za top 4 maximalno.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#41104 Re: English Premier League
Uz ovakve rezultate danas, Manchester ako sutra pobjedi ide na drugo mjesto. Rekao sam i opet ću. Glavni kandidati za titulu će biti Liverpool i Manchester United. Ostali realno nisu kvalitet da se bore za naslov.
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41105 Re: English Premier League
Uh kakav šut Chilwella, zamalo.
Remi, novi kiks. Skrhaš onolike pare i ne dobiješ skoro ništa.
Remi, novi kiks. Skrhaš onolike pare i ne dobiješ skoro ništa.
Last edited by Logovan on 28/12/2020 20:26, edited 1 time in total.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#41106 Re: English Premier League
Lampard ce dobit otkaz prije Artete

- Edin H.
- Posts: 53634
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#41107 Re: English Premier League
Neka zamijene klubove?
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41108 Re: English Premier League
Slazem se.Better Man wrote: ↑28/12/2020 20:23 Uz ovakve rezultate danas, Manchester ako sutra pobjedi ide na drugo mjesto. Rekao sam i opet ću. Glavni kandidati za titulu će biti Liverpool i Manchester United. Ostali realno nisu kvalitet da se bore za naslov.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#41109 Re: English Premier League
Haverc uđe i nestade na terenu
Kakav transfer.
Kakav transfer.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#41111 Re: English Premier League
Ove godine svi u fazonu "Nemoj Boga ti da ja osvojim tu titulu, eno drugih neka se bore"
Liverpool da nije kiksao ove "male" i "dobijene" utakmice već bi na dvocifrenoj razlici bio, ali povrede su očito svoje učinile. United zasad Bruno drži u igri, pitanje je do kada.
Liverpool da nije kiksao ove "male" i "dobijene" utakmice već bi na dvocifrenoj razlici bio, ali povrede su očito svoje učinile. United zasad Bruno drži u igri, pitanje je do kada.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41112 Re: English Premier League
Werner flopo
Mendy kikso
Another day in the office

Mendy kikso
Another day in the office
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41114 Re: English Premier League
Anwar El Ghazi has now scored more Premier League goals this season than Timo Werner.

- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41117 Re: English Premier League
I on je floper zesci ali ti si bacao drkitzu na Mendya i Wernera pa njih spominjem.
Ako je Mendy osmica onda je Alisson 20 ka. Ne brukaj se. 3/10
Silva je takodjer zesci floper od igraca vec par godina, ali je dosao dzaba pa bih mu dao 5/10
Werner i Havertz 2/10
Chilwell u odbrani katastrofa prema naprijed solidan, poslije Alonsa izgleda dobro pa vas to zavarava. 6/10
Lampard je zesca prevara od trenera. Arteta i Ole pored njega izgledaju kao Klopp i Mourinho.
Potrositi 250 miliona a igrati ovakav fudbal. Cestitke. Tek se sad vidi koliko si smijesan i zelen bio kad si najavljivao neke titule. Doduse fin si momak pa ti mozda oprostim ban
- perscitus
- Posts: 680
- Joined: 18/03/2008 15:17
- Location: Mekka - Sinaloa
#41118 Re: English Premier League
Čelzi, čist umor i letargija. Utučenost i potištenost u svih pet tekmi, uključujući i onu sa West Hamom bez obzira na rezultat. Bielsin Leeds se može pobijediti, mislim ko ne može, možda jedino Sarajevo
, ali kad te Bielsa propusti kroz šake nus pojave su zagarantovane. Dešavaju se tegobe, komplikacije i smetnje. Nema druge, Lampard se mora naučiti nositi sa kalendarom i pritiskom.
I ti @ZyzzSar šta si tu sageo kičmu, ispravi se. Te gerro šta ti misliš o ovome, te šta ti misliš o onome, hoćemo li mi ovo uspjeti pobijediti ili nećemo, kme kme.
Stipu @Gerro, on ne gleda utakmicu, on gleda hihglightse na sportsport, formira mišljenje na osnovu kvazi novinarstva, zato i gleda tako plitko. Trebao bi se prebaciti na karling i bejzbol, tako Ameri posmatraju sport, zato jedini imaju drugu riječ za fudbal. Gerro je soker ovog foruma. Ne razumije poetiku fudbalske igre.
Čelzi je jak ko beton, ne slušaj neznalice, Ziješ, Pulišić, Kante, Čilvel (najjače prezime), Havertz, Werner, sve sama i dokazana buržoazija i elita, niti su opterećeni ugovorom niti godinama,život pred njima. Pa samo slijepac može srati po Werneru, otvaranje, brzina, sa lijeve, sa desne, brži od metka, snažniji od lokomotive, pa momak je glavni razlog zašto Čelzijev napad uprkos svemu nije pretrpio puno. Drugo su ovi mentalni problemi što fula nemoguće, to se može popraviti, ali ovo prvo ili imaš ili nemaš. Ne moraš biti Nostradamus da vidiš očigledno, ovaj Čelzi će biti moćan. Jebo Lamparda, sutra će ti doći drugi, pa treći, pa šta je za oligarhiju jedan Nagelsman šok
!? Sa Havertom i Wernerom, bogami će biti monolog, novo polje maka usred Engleske, jučer štuke danas dronovi. Poenta je da vrijeme leti, a Abramovič nije neko ko čeka.
.
I ti @ZyzzSar šta si tu sageo kičmu, ispravi se. Te gerro šta ti misliš o ovome, te šta ti misliš o onome, hoćemo li mi ovo uspjeti pobijediti ili nećemo, kme kme.
Čelzi je jak ko beton, ne slušaj neznalice, Ziješ, Pulišić, Kante, Čilvel (najjače prezime), Havertz, Werner, sve sama i dokazana buržoazija i elita, niti su opterećeni ugovorom niti godinama,život pred njima. Pa samo slijepac može srati po Werneru, otvaranje, brzina, sa lijeve, sa desne, brži od metka, snažniji od lokomotive, pa momak je glavni razlog zašto Čelzijev napad uprkos svemu nije pretrpio puno. Drugo su ovi mentalni problemi što fula nemoguće, to se može popraviti, ali ovo prvo ili imaš ili nemaš. Ne moraš biti Nostradamus da vidiš očigledno, ovaj Čelzi će biti moćan. Jebo Lamparda, sutra će ti doći drugi, pa treći, pa šta je za oligarhiju jedan Nagelsman šok
Last edited by perscitus on 28/12/2020 23:34, edited 1 time in total.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41119 Re: English Premier League
Moj vjerni pratioc periskutus je tu
Zyssar ne slusaj ga, karinasi ste obicni.
Zyssar ne slusaj ga, karinasi ste obicni.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#41121 Re: English Premier League
Nije moguce da se klubovi ne bune sto Siti ima pravo da odmori igrace i saceka da se oporave.
Ovo vec narusava regularnost prvenstva.
Ovo vec narusava regularnost prvenstva.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#41122 Re: English Premier League
Mislim da je jedina ispravna odluka prekinuti sezonu i dodijeliti trofej prvoplasiranoj ekipi, ko je već ne znam, nije ni bitno.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#41123 Re: English Premier League
Ja bih ga dodijelio Unitedu.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#41125 Re: English Premier League
ovo nisam vidio....


