Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#5501 Re: Crna hronika BH cesta

Post by jelleMania »

citroen xm wrote: 13/12/2020 22:11 https://crna-hronika.info/video-u-sendv ... uli/194064

Sudeći po ovim slikama, možda su i imali sreće.
Po slika nisu imali srece ...kad auto ovoliko unisti sleper znaci da je sila bas velika bila ...a o stanju auta pogotovo ...
Last edited by jelleMania on 14/12/2020 10:23, edited 1 time in total.
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#5502 Re: Crna hronika BH cesta

Post by jelleMania »

...
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#5503 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Evolution_IV »

opet ista dionica,nema odvratnijeg magistralnog puta od SA-TZ :run:

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201214046
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#5504 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

jelleMania wrote: 14/12/2020 10:20

Po slika nisu imali srece ...kad auto ovoliko unisti sleper znaci da je sila bas velika bila ...a o stanju auta pogotovo ...
Možda loše gledam, ali izgleda mi kao da se djelimično uspjelo auto provući između kamiona. Sva vrata se otvaraju, na krovu ne vidim prevelike deformacije, čak ni na prednjem dijelu sem što je stesano bočno sve. Djeluje mi kao da kabina nije pretrpjela velike deformacije što je ključno za putnike.
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#5505 Re: Crna hronika BH cesta

Post by jelleMania »

citroen xm wrote: 14/12/2020 13:42
jelleMania wrote: 14/12/2020 10:20

Po slika nisu imali srece ...kad auto ovoliko unisti sleper znaci da je sila bas velika bila ...a o stanju auta pogotovo ...
Možda loše gledam, ali izgleda mi kao da se djelimično uspjelo auto provući između kamiona. Sva vrata se otvaraju, na krovu ne vidim prevelike deformacije, čak ni na prednjem dijelu sem što je stesano bočno sve. Djeluje mi kao da kabina nije pretrpjela velike deformacije što je ključno za putnike.
U saobracajnim nema pravila sve je do sadake ... daj Boze da su zivi , al stecenja su ogromna .
Gray
Posts: 4037
Joined: 14/06/2005 02:47

#5506 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Gray »

jelleMania wrote: 14/12/2020 13:53
citroen xm wrote: 14/12/2020 13:42
jelleMania wrote: 14/12/2020 10:20

Po slika nisu imali srece ...kad auto ovoliko unisti sleper znaci da je sila bas velika bila ...a o stanju auta pogotovo ...
Možda loše gledam, ali izgleda mi kao da se djelimično uspjelo auto provući između kamiona. Sva vrata se otvaraju, na krovu ne vidim prevelike deformacije, čak ni na prednjem dijelu sem što je stesano bočno sve. Djeluje mi kao da kabina nije pretrpjela velike deformacije što je ključno za putnike.
U saobracajnim nema pravila sve je do sadake ... daj Boze da su zivi , al stecenja su ogromna .
Mislim da ovdje nije uopšte toliko oštećenje na autu, ako su imali pojaseve iz ovoga bi trebalo da izađu bez ozbiljnijih povreda
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#5507 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Ovdje je vozilo rotirano 180°. Po mom sudu pvo se desio čeoni kontakt sa MCI šleperom gdje se straznji kraj ovog vozila zanio desno u bok slepera kojeg je preticao, a zatim ga je ovaj potkacio stranom i povukao izmedju.
Ako su bili vezani ima nade. Ako nisu, bilo je bacanja po kabini.
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#5508 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

Cini mi se rekose dvije djevojke teze povrijedjene. :(
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#5509 Re: Crna hronika BH cesta

Post by jelleMania »

Gray wrote: 14/12/2020 14:28
jelleMania wrote: 14/12/2020 13:53
citroen xm wrote: 14/12/2020 13:42

Možda loše gledam, ali izgleda mi kao da se djelimično uspjelo auto provući između kamiona. Sva vrata se otvaraju, na krovu ne vidim prevelike deformacije, čak ni na prednjem dijelu sem što je stesano bočno sve. Djeluje mi kao da kabina nije pretrpjela velike deformacije što je ključno za putnike.
U saobracajnim nema pravila sve je do sadake ... daj Boze da su zivi , al stecenja su ogromna .
Mislim da ovdje nije uopšte toliko oštećenje na autu, ako su imali pojaseve iz ovoga bi trebalo da izađu bez ozbiljnijih povreda
Ja sam corav onda ... daj boze da su zivi , a bez ozbiljih problema tesko ..
User avatar
sime_cipol
Posts: 23391
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#5512 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Jel ovo frontalni? :-)
Bice dobro ako ne bude mrtvih
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5513 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

u jbte :(
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#5514 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

Pa sta rade ovi ljudi. Dvije pumpe sa obje strane ceste i ogranicenje 60, i naprave ovo.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5515 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

zar nije tu 50?
User avatar
hopi
Posts: 7255
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#5516 Re: Crna hronika BH cesta

Post by hopi »

Še'set je tu sigurno
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#5517 Re: Crna hronika BH cesta

Post by alipasijaner »

"usljed velike magle izgubio kontrolu nad upravljačem"
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5518 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

alipasijaner wrote: 21/12/2020 20:49
''izgubio kontrolu nad upravljačem"
nikad je nije ni imao...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5520 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

a ne zaplakati...
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#5521 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Amar na aparatima.

P. S. Moraju sletit kad voze na Starfire gumama. :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#5522 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Koje auto je ovo bilo? Nesto skupo dobro?
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#5523 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Mazda cx3
User avatar
konektovan
Posts: 51387
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#5524 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

drug_profi wrote: 23/12/2020 21:06 Koje auto je ovo bilo? Nesto skupo dobro?
Mazda cx3
Post Reply