Po slika nisu imali srece ...kad auto ovoliko unisti sleper znaci da je sila bas velika bila ...a o stanju auta pogotovo ...citroen xm wrote: ↑13/12/2020 22:11 https://crna-hronika.info/video-u-sendv ... uli/194064
Sudeći po ovim slikama, možda su i imali sreće.
Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
jelleMania
- Posts: 858
- Joined: 29/09/2020 09:18
#5501 Re: Crna hronika BH cesta
Last edited by jelleMania on 14/12/2020 10:23, edited 1 time in total.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5503 Re: Crna hronika BH cesta
opet ista dionica,nema odvratnijeg magistralnog puta od SA-TZ
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201214046
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /201214046
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5504 Re: Crna hronika BH cesta
Možda loše gledam, ali izgleda mi kao da se djelimično uspjelo auto provući između kamiona. Sva vrata se otvaraju, na krovu ne vidim prevelike deformacije, čak ni na prednjem dijelu sem što je stesano bočno sve. Djeluje mi kao da kabina nije pretrpjela velike deformacije što je ključno za putnike.jelleMania wrote: ↑14/12/2020 10:20
Po slika nisu imali srece ...kad auto ovoliko unisti sleper znaci da je sila bas velika bila ...a o stanju auta pogotovo ...
-
jelleMania
- Posts: 858
- Joined: 29/09/2020 09:18
#5505 Re: Crna hronika BH cesta
U saobracajnim nema pravila sve je do sadake ... daj Boze da su zivi , al stecenja su ogromna .citroen xm wrote: ↑14/12/2020 13:42Možda loše gledam, ali izgleda mi kao da se djelimično uspjelo auto provući između kamiona. Sva vrata se otvaraju, na krovu ne vidim prevelike deformacije, čak ni na prednjem dijelu sem što je stesano bočno sve. Djeluje mi kao da kabina nije pretrpjela velike deformacije što je ključno za putnike.jelleMania wrote: ↑14/12/2020 10:20
Po slika nisu imali srece ...kad auto ovoliko unisti sleper znaci da je sila bas velika bila ...a o stanju auta pogotovo ...
-
Gray
- Posts: 4037
- Joined: 14/06/2005 02:47
#5506 Re: Crna hronika BH cesta
Mislim da ovdje nije uopšte toliko oštećenje na autu, ako su imali pojaseve iz ovoga bi trebalo da izađu bez ozbiljnijih povredajelleMania wrote: ↑14/12/2020 13:53U saobracajnim nema pravila sve je do sadake ... daj Boze da su zivi , al stecenja su ogromna .citroen xm wrote: ↑14/12/2020 13:42Možda loše gledam, ali izgleda mi kao da se djelimično uspjelo auto provući između kamiona. Sva vrata se otvaraju, na krovu ne vidim prevelike deformacije, čak ni na prednjem dijelu sem što je stesano bočno sve. Djeluje mi kao da kabina nije pretrpjela velike deformacije što je ključno za putnike.jelleMania wrote: ↑14/12/2020 10:20
Po slika nisu imali srece ...kad auto ovoliko unisti sleper znaci da je sila bas velika bila ...a o stanju auta pogotovo ...
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5507 Re: Crna hronika BH cesta
Ovdje je vozilo rotirano 180°. Po mom sudu pvo se desio čeoni kontakt sa MCI šleperom gdje se straznji kraj ovog vozila zanio desno u bok slepera kojeg je preticao, a zatim ga je ovaj potkacio stranom i povukao izmedju.
Ako su bili vezani ima nade. Ako nisu, bilo je bacanja po kabini.
Ako su bili vezani ima nade. Ako nisu, bilo je bacanja po kabini.
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5508 Re: Crna hronika BH cesta
Cini mi se rekose dvije djevojke teze povrijedjene. 
-
jelleMania
- Posts: 858
- Joined: 29/09/2020 09:18
#5509 Re: Crna hronika BH cesta
Ja sam corav onda ... daj boze da su zivi , a bez ozbiljih problema tesko ..Gray wrote: ↑14/12/2020 14:28Mislim da ovdje nije uopšte toliko oštećenje na autu, ako su imali pojaseve iz ovoga bi trebalo da izađu bez ozbiljnijih povredajelleMania wrote: ↑14/12/2020 13:53U saobracajnim nema pravila sve je do sadake ... daj Boze da su zivi , al stecenja su ogromna .citroen xm wrote: ↑14/12/2020 13:42
Možda loše gledam, ali izgleda mi kao da se djelimično uspjelo auto provući između kamiona. Sva vrata se otvaraju, na krovu ne vidim prevelike deformacije, čak ni na prednjem dijelu sem što je stesano bočno sve. Djeluje mi kao da kabina nije pretrpjela velike deformacije što je ključno za putnike.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- sime_cipol
- Posts: 23391
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#5512 Re: Crna hronika BH cesta
Jel ovo frontalni?
Bice dobro ako ne bude mrtvih
Bice dobro ako ne bude mrtvih
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5514 Re: Crna hronika BH cesta
Pa sta rade ovi ljudi. Dvije pumpe sa obje strane ceste i ogranicenje 60, i naprave ovo.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5515 Re: Crna hronika BH cesta
zar nije tu 50?
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#5516 Re: Crna hronika BH cesta
Še'set je tu sigurno
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#5517 Re: Crna hronika BH cesta
"usljed velike magle izgubio kontrolu nad upravljačem"
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5518 Re: Crna hronika BH cesta
nikad je nije ni imao...
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5520 Re: Crna hronika BH cesta
a ne zaplakati...
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#5521 Re: Crna hronika BH cesta
Amar na aparatima.
P. S. Moraju sletit kad voze na Starfire gumama.
P. S. Moraju sletit kad voze na Starfire gumama.
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5522 Re: Crna hronika BH cesta
Koje auto je ovo bilo? Nesto skupo dobro?
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#5523 Re: Crna hronika BH cesta
Mazda cx3
- konektovan
- Posts: 51387
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#5524 Re: Crna hronika BH cesta
Mazda cx3
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
