Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
drug_profi
Posts: 65433
Joined: 16/07/2012 16:00

#50601 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Treba uvest pravilo da ce FA kazniti svako ocito simuliranje, cak i kad sudija ne odreaguje.
Ovo je trebalo biti glatko zuti za ovog levata. Ni kontakta nije bilo.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#50602 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

VAR je od veceras na nasoj strani.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50603 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Dobar je Coady momak. Nije zasluzio da ga se zove takvim imenima. Stvarno je korektan, pogrijesio je i vjerujem da se odmah pokajao, nije on od tog posla.
User avatar
drug_profi
Posts: 65433
Joined: 16/07/2012 16:00

#50604 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Gerro wrote: 06/12/2020 21:11 Dobar je Coady momak. Nije zasluzio da ga se zove takvim imenima. Stvarno je korektan, pogrijesio je i vjerujem da se odmah pokajao, nije on od tog posla.
:mrgreen:
Šupak obični. Da je bilo kontakta pa da ima obraza trazit faul. Ovako je samo pljunuo i na Liverpul i na navijace. Siguran sam da je dobio odjeb vec.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50605 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

drug_profi wrote: 06/12/2020 21:15
Gerro wrote: 06/12/2020 21:11 Dobar je Coady momak. Nije zasluzio da ga se zove takvim imenima. Stvarno je korektan, pogrijesio je i vjerujem da se odmah pokajao, nije on od tog posla.
:mrgreen:
Šupak obični. Da je bilo kontakta pa da ima obraza trazit faul. Ovako je samo pljunuo i na Liverpul i na navijace. Siguran sam da je dobio odjeb vec.
Ma ne volim ni ja simuliranja, ali u tom trenutku ne razmisljas dugorocno nego kratkorocno da pomognes klubu. Stvarno mislim da je ekstra momak izvan terena i da bi kod nas mogao biti 4 stoper bez problema.
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#50606 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Jel barem igramo ok?
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50607 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

vaučer wrote: 06/12/2020 21:19 Jel barem igramo ok?
Jako dobro. Upali bolan.
User avatar
drug_profi
Posts: 65433
Joined: 16/07/2012 16:00

#50608 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Gerro wrote: 06/12/2020 21:18
drug_profi wrote: 06/12/2020 21:15
Gerro wrote: 06/12/2020 21:11 Dobar je Coady momak. Nije zasluzio da ga se zove takvim imenima. Stvarno je korektan, pogrijesio je i vjerujem da se odmah pokajao, nije on od tog posla.
:mrgreen:
Šupak obični. Da je bilo kontakta pa da ima obraza trazit faul. Ovako je samo pljunuo i na Liverpul i na navijace. Siguran sam da je dobio odjeb vec.
Ma ne volim ni ja simuliranja, ali u tom trenutku ne razmisljas dugorocno nego kratkorocno da pomognes klubu. Stvarno mislim da je ekstra momak izvan terena i da bi kod nas mogao biti 4 stoper bez problema.
Vidio si lica navijaca, Hendersona i ostalih nakon sto je ponisten penal. Odjeban je on. Mogao si citati sa usana.
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#50609 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Nema šanse. Da opet uleti neka VAR farsa razbio bih nešto. Ovako je bezbolnije pogledati rezultat.
hadzaj
Posts: 178
Joined: 15/09/2013 18:36

#50610 Re: Liverpool FC

Post by hadzaj »

Telal što viče sa utakmice nije se čuo kako viče krajem prvog djela sad se opet čuje dobro kako telali događaje sa terena, valjda će liverpul pobjedi ganjajući onu loptu tamo na zelenom travnjaku
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50611 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

drug_profi wrote: 06/12/2020 21:21
Gerro wrote: 06/12/2020 21:18
drug_profi wrote: 06/12/2020 21:15

:mrgreen:
Šupak obični. Da je bilo kontakta pa da ima obraza trazit faul. Ovako je samo pljunuo i na Liverpul i na navijace. Siguran sam da je dobio odjeb vec.
Ma ne volim ni ja simuliranja, ali u tom trenutku ne razmisljas dugorocno nego kratkorocno da pomognes klubu. Stvarno mislim da je ekstra momak izvan terena i da bi kod nas mogao biti 4 stoper bez problema.
Vidio si lica navijaca, Hendersona i ostalih nakon sto je ponisten penal. Odjeban je on. Mogao si citati sa usana.
Ne kontam. Mislis odjeban je nakon simuliranja ili prije nekad? I kad?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50612 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Dobro je ovo, očekujem i Jotin dar mar kad uđe.
User avatar
drug_profi
Posts: 65433
Joined: 16/07/2012 16:00

#50613 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Gerro wrote: 06/12/2020 21:24 Ne kontam. Mislis odjeban je nakon simuliranja ili prije nekad? I kad?
Veceras. Lica publike koja mu psuju u glas, Henda koji ima onu razocarano/bijesnu facu...
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50614 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

drug_profi wrote: 06/12/2020 21:26
Gerro wrote: 06/12/2020 21:24 Ne kontam. Mislis odjeban je nakon simuliranja ili prije nekad? I kad?
Veceras. Lica publike koja mu psuju u glas, Henda koji ima onu razocarano/bijesnu facu...
Ma dobro ja govorim o igrackim kvalitetima a spominjao se kao neko rjesenje nakon povrede Van Dijka a ubjedjen sam da je korektan i van terena. Ko da nasi igraci nikad nisu simulirali...

Odmah mu se na faci vidjelo da je pogrijesio.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50615 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Bravo majstore :thumbup: :thumbup:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#50616 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Opet asistencija kapitena :izet:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50617 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Ma bolji Thiago :lol:

Giniii :kiss:

Hendo kapetan lider vodja heroj. Ovdje je znalac trpao Keitu u prvu postavu ove sezone prije najboljeg veznjaka ekipe
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50618 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Lijepa nagrada za Ginijeve partije, još samo ugovor.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#50619 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Henderson igra sjajnu tekmu.

Gini, :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50620 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Svi su super večeras. Za sad :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50621 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

U zdravlje :D

Out of context Matip će da gori večeras :lol:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50622 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Nije humano kako smo jaki
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#50623 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Bombonica. :izet:
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#50624 Re: Liverpool FC

Post by kanguru »

Možda najzrelija utakmica ove godine protiv zaista dobre ekipe Wolvesa. Sad je očigledno koliko su važni navijači na tribinama, potpuno drugi vibe za igrače na terenu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50625 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

:sretan:

Ko sat.
Post Reply